Promocja! ZASLEPKI SZYN KARNISZOWYCH, ZAŚLEPKA KOŃCOWA DO SZYNY SUFITOWEJ, ZAŚLEPKI SZYN MARDOM DECOR, ZAŚLEPKA SZYNY KARNISZOWE ALUMINIO Zobacz większe

Zaślepka końcowa szyny sufitowej karniszowej Mardom Decor estetycznie i w minimalistyczny sposób zakańcza szyny karniszowe tego producenta. Zakończenia szyn karniszowych montowane są od wewnątrz za pomocą małego wkrętu. To właśnie takie rozwiązanie gwarantuję wysoką estetykę. Te maskownice szyn sufitowych są idealnie spasowane z szynami karniszowymi, dzięki czemu całość wygląda perfekcyjnie.

ZAŚLEPKA KOŃCOWA DO SZYNY SUFITOWEJ MARDOM DECOR

ZAŚLEPKA KOŃCOWA DO SZYNY    Nowy produkt
ProducentMardom Decor
UwagaZAŚLEPKA DO SZYN KARNISZOWYCH
MateriałTworzywo
KolorBiały
Darmowa dostawa od1000 zł
Forma i koszty dostawy39 zł (kurier Mardom)

1,93 zł brutto  /szt.

-5%

Zamiast 2,03 zł brutto

W magazynie: 1964 Przedmioty

Przebijamy konkurencję !

Skontaktuj się i pokaż tańszą ofertę

Więcej informacji

Zaślepka końcowa do szyn karniszowych Mardom Decor

Zaślepki końcowe do szyn karniszowych są estetycznym wykończeniem całej instalacji szyn karniszowych. To niewielkie, plastikowe zakończenie sprawia, że oprawa okien jest dopracowana w nawet najdrobniejszych szczegółach. Te zaślepki do szyn karniszowych montowane są wewnątrz samej szyny sufitowej. Dzięki temu, całe mocowanie jest idealnie ukryte i praktycznie nie widoczne dla osób przebywających w pomieszczeniu.

Zaślepki końcowe do szyn sufitowych Mardom Decor są praktycznie ostatnim elementem, który należy montować. Wystarczy włożyć je do wewnątrz i dokręcić mały wkręt, który utrzyma maskownice na swoim miejscu. Tę łatwą czynność wykona nawet bardzo niedoświadczona osoba. 

Szyny sufitowe Mardom Decor

Szyna sufitowa Mardom Decor daje cały szereg możliwości aranżacji wnętrza. Dzięki prostemu kształtowi oraz niewielkie rozmiary całego zestawu, pozwalają na stworzenie idealnego wykończenia okna. To właśnie takie detale, jak estetyczne zakończenia czy maskownice mocowania sufitowego wpływają na całą aranżację wnętrza. Są one przysłowiową kropką nad i. Szyny karniszowe Mardom Decor dzięki zastosowaniu stoperów, mogą być stosowane nawet przy skośnych sufitach. 

Szyny sufitowe Mardom Decor dzięki minimalistycznemu designowi doskonale pasują do każdego rodzaju wnętrz. Bez problemu można je również zastosować wraz z maskownicami karniszy. Tutaj również mamy spory wybór pomiędzy prostymi, nowoczesnymi, a klasycznym. To sprawia, że szyny karniszowe Mardom Decor dają szerokie spektrum zastosowań. 

Co ciekawe, szyny karniszowe Mardom Decor, mogą być również zastosowane na zewnątrz. Dość często używane są na balkonach, tarasach, a nawet w przyczepach campingowych czy kamperach. Tutaj również dobrze sprawdzają się uchwyty sufitowe podwójne. Jednak należy odpowiednio dobrać do nich wkręty , gdyż te standardowo dodawane do zestawów, służą do montażu w betonowych powierzchniach. 

Szyny karniszowe aluminiowe

Szyny karniszowe aluminiowe nie ulegają utlenianiu, ani odkształceniom. To ma ogromny wpływ na użytkowanie i trwałość przez wiele kolejnych lat. Dzięki temu przesuwanie firan czy zasłon odbywa się bez zacinania czy szarpania. Szyny sufitowe z aluminium są  niezwykle ciche, co jest ich ogromną zaletą. Dzieje się tak za sprawą silikonowych elementów jezdnych, które tłumią wszelkie odgłosy. Sufitowe szyny aluminiowe można bez problemu łączyć w dłuższe zestawy, a ich dopasowanie do potrzebnego wymiaru nie sprawia najmniejszych trudności. Te szyny można z łatwością ciąć piłką elektryczną czy jakimkolwiek brzeszczotem do metalu. Aluminiowe szyny z łatwością poddają się temu. Samo łączenie wykonujemy za pomocą metalowego łącznika, który podobnie jak uchwyty sufitowe do szyn karniszowych montowany jest do sufitu za pomocą kołka z wkrętem.

Szyny sufitowe Mardom Decor z ogromną łatwością się również montuje na suficie. Służą do tego metalowe uchwyty sufitowe, które za pomocą kołków i wkrętów mocuje się do sufitu. Następnie wystarczy "wkliknąć" szyny i ... gotowe.

Jak zamontować karnisz?

Montaż szyn karniszowych jest naprawdę łatwa i bezproblemowa. Potrzebnych będzie kilka podstawowych narzędzi.

Jakie narzędzia są potrzebne?

  • miarka
  • ołówek
  • poziomnica (poziomica)
  • wkrętak / wkrętarka
  • linijka
  • wiertarka

w przypadku konieczności docinania do wymiaru, konieczne będzie dodanie do narzędzi piłki do metalu.

  • Pierwszym etapem prac jest wykonanie pomiarów na suficie i dokładne zaznaczenie miejsca montażu uchwytów sufitowych.

Jest to niezwykle ważny proces, gdyż wpływa na równy montaż i w efekcie końcowym na estetykę całości.

  • Kolejnym krokiem jest przymocowanie uchwytów sufitowych za pomocą kołków i wkrętów.
  • Ostatnim etapem jest umiejscowienie szyny w uchwycie za pomocą systemu "klik" i usztywnienie całości wkrętami blokującymi.

W tym momencie agrafki i zakończenia szyny powinny być już na niej zamocowane.

I właściwie mamy skończony montaż.

Opinie

Napisz opinię

ZAŚLEPKA KOŃCOWA DO SZYNY SUFITOWEJ MARDOM DECOR

ZAŚLEPKA KOŃCOWA DO SZYNY SUFITOWEJ MARDOM DECOR

Zaślepka końcowa szyny sufitowej karniszowej Mardom Decor estetycznie i w minimalistyczny sposób zakańcza szyny karniszowe tego producenta. Zakończenia szyn karniszowych montowane są od wewnątrz za pomocą małego wkrętu. To właśnie takie rozwiązanie gwarantuję wysoką estetykę. Te maskownice szyn sufitowych są idealnie spasowane z szynami karniszowymi, dzięki czemu całość wygląda perfekcyjnie.

Produkty powiązane