Promocja! LISTWA PRZYPODŁOGOWA, SX181, High Line, ORAC DECOR, PODŁOGOWA, NOWOCZESNA, GŁADKA, WODOODPORNA, DESIGNERSKA, SZTUKATERIA Zobacz większe

Listwa przypodłogowa SX181 Axxent Orac Decor High Line to model sztukaterii dekoracyjnej, który doskonale akcentuje przejście od ściany do podłogi. Gładki profil Cokoła z idealnymi proporcjami i ostrymi krawędziami. Design listwy nowoczesny nadający niepowtarzalnego charakteru przepełnionego subtelną elegancją. Funkcjonalna listwa podłogowa, którą śmiało można zastosować jako listwę sufitową.  

LISTWA PRZYPODŁOGOWA SX181 High Line ORAC DECOR

LISTWA PRZYPODŁOGOWA SX181    Nowy produkt
ProducentOrac Decor
UwagaDo malowania na dowolny kolor
KolekcjaAxxent
Wysokość20 cm.
Długość200 cm
Głębokość2,2 cm.
MateriałDP - Duropolymer
WodoodpornaTAK
KolorBiały
Darmowa dostawa od450 zł
Forma i koszty dostawyKurier Orac 39 zł

199,16 zł brutto  /szt.

-9%

Zamiast 218,85 zł brutto

99,58 zł za 1 mb.

W magazynie: 929 Przedmioty

Przebijamy konkurencję !

Skontaktuj się i pokaż tańszą ofertę

Więcej informacji

Wysoka listwa przypodłogowa SX181 High Line Orac Decor Axxent

Wysoka listwa przypodłogowa SX181 High Line Orac Decor to bardzo ciekawy i oryginalny projekt nowoczesnej sztukaterii. Minimalistyczny - czysty design połączony ostrymi krawędziami i idealnymi proporcjami - dwa fundamentalne elementy modernizmu. Kształt wysokiego cokoła jest schodkowy z poszerzeniami.

Profil listwy podłogowej SX181 High Line Orac Decor doskonale akcentuje przejście od podłogi do ściany.

Model listwy osłoni szczeliny i dylatację, oraz w nowoczesny sposób ozdobi projektowane wnętrze. Listwa przypodłogowa SX181 jest wytrzymała i wodoodporna dzięki temu można ją zastosować także w miejscach zawilgoconych jak łazienka czy kuchnia.

Kolekcja Axxent Orac Decor

Produkty z kolekcji Axxent to wysoka jakość i szeroka gama profili " gzymsów ". Jest to kolekcja z szeroko rozwinięta z ciekawymi rozwiązaniami dekoracyjnymi, przyjaznymi dla projektantów wnętrz, oraz dekoratorów. Kolekcja Axxent obejmuje zarówno listwy przypodłogowe, profile wielofunkcyjne, gzymsy, panele i profile ścienne, elementy zabudowy drzwi. Fantastyczny Design i atrakcyjne ceny to niektóre z cech kolekcji Axxent. Odkryj oryginalny świat Orac Decor rozpoczynając przygodę od produktów kolekcji Axxent.

Sztukateria Orac Decor

Sztukateria firmy Orac Decor to perfekcyjne połączenie wysokiej jakość wykonania z doskonałym wzornictwem i najwyższej próby polimerami. Projekty tej firmy cechuje wysoka dbałość o detale oraz Duży nacisk na łatwość montażu.


W tym celu została stworzona gama dedykowanych klejów do montażu oraz łączeń całej kolekcji sztukaterii. Same polimery są nowoczesnymi tworzywami sztucznymi odpornymi na temperatury, uszkodzenia mechaniczne oraz chemiczne. Taka kombinacja cech sprawia, że sztukateria Orac Decor jest niezwykle trwała i prosta w montażu.

Projektanci i architekci wnętrz luksusowej sztukaterii Orac Decor nieustannie opracowują kolejne modele, dzięki temu kolejne linie są zgodne z klasycznymi jak i najnowszymi trendami w aranżacjach wnętrz.

Oferta sztukaterii obejmuje listwy przysufitowelistwy przypodłogowerozety czy listwy ścienne. Znaleźć można również dekory czy listwy oświetleniowe.

Najnowszą kolekcję sztukaterii opracował utalentowany i znany projektant ULF MORITZ. Jego projekty cechuje niezwykła harmonia. Jest to istny balsam dla oczu. 

Gwarancja i bezpieczeństwo

Produkty Orac Decor®  to najwyższa jakość polimerów łącząca w sobie łatwą obrabialność i twardość elementów, a także wysokie właściwości materiałów syntetycznych. Wszystkie produkty sztukaterii pokryte zostały specjalnym podkładem to łatwiejszej absorbcji farby, a montaż dekoracji odbywa się przez zastosowanie kleju Decofix Orac. Półwyroby są zawsze wybierane z najwyższej jakości materiałów. Firma Orac Decor wychodząca na przeciw najnowszym trendom, cały czas się rozwija dla Państwa tworząc coraz to lepsze koncepcje i projekty, a także nowe zastosowania. Firma wykorzystuje najnowsze i najlepsze nowinki technologiczne, a w branży dekoracyjnej jest od ponad 40 lat. Wszystkie produkty z kolekcji Basixx i Axxent w pełni mogą być poddane recyklingowi. Energia wykorzystywana w większości jest ze źródeł odnawialnych. Więcej informacji na temat polityki ochrony środowiska mogą Państwo znaleźć w certyfikacie ISO 14001.

Sztukateria ORAC DECOR® listwy poliuretanowe kontra listwy gipsowe

To lekkie elementy sztukaterii, odporne i wytrzymałe, łatwa i czysta instalacja, sztukateria nie wymaga konserwacji, mały nakład pracy, max. długości elementów do 2 metrów. 

Listwy gipsowe

Elementy ciężkie i bardzo kruche, znacznie trudniejszy i skomplikowany montaż, skomplikowany transport, do montażu potrzebny fachowiec, należy stale konserwować i ewentualnie naprawiać, dużo większy nakład pracy podczas montażu prawie 4-krotnie.

Opinie

Oceń 
2019-04-15

Fenomenalne

Polecam

  Oceń 
  2018-03-23

  Polecam !

  Szczerze polecam

   Oceń 
   2018-02-22

   Polecam!

   Ładne i szybki montaż

    Oceń 
    2018-02-08

    Polecam !!

    Zdecydowanie mogę polecić.

     Oceń 
     2018-01-07

     Polecam !!

     Perfekt

      Oceń 
      2018-01-06

      Boskie

      Super obsługa

       Napisz swoją opinię!

       Napisz opinię

       LISTWA PRZYPODŁOGOWA SX181 High Line ORAC DECOR

       LISTWA PRZYPODŁOGOWA SX181 High Line ORAC DECOR

       Listwa przypodłogowa SX181 Axxent Orac Decor High Line to model sztukaterii dekoracyjnej, który doskonale akcentuje przejście od ściany do podłogi. Gładki profil Cokoła z idealnymi proporcjami i ostrymi krawędziami. Design listwy nowoczesny nadający niepowtarzalnego charakteru przepełnionego subtelną elegancją. Funkcjonalna listwa podłogowa, którą śmiało można zastosować jako listwę sufitową.  

       Produkty powiązane