Promocja! SX185, GŁADKA, LISTWA PRZYPODŁOGOWA, REGENERACYJNA, ORAC DECOR, CASCADE, AXXENT, RENOWACYJNA, OSŁANIAJĄCA, GŁADKA, SZTUKATERIA Zobacz większe

Renowacyjna listwa przypodłogowa SX185 Cascade Orac Decor Axxent to gładka sztukateria bez zdobień zaokrąglona górną krawędzią. Zaprojektowana biała listwa przypodłogowa SX185 Cascade jest idealna do szybkiej przemiany remontowanego pomieszczenia. Listwą podłogową osłaniającą możemy zakryć stary, zniszczony cokół bez konieczności demontażu i przy okazji ukryć przewody lu kable.

SX185 GŁADKA LISTWA PRZYPODŁOGOWA REGENERACYJNA ORAC DECOR CASCADE AXXENT

LISTWA PRZYPODŁOGOWA SX185    Nowy produkt
ProducentOrac Decor
UwagaDo malowania na dowolny kolor
Wysokość12 cm
Długość200 cm
Głębokość2,5 cm
MateriałDP - Duropolymer
WodoodpornaTAK
KolorBiały
Darmowa dostawa od450 zł
Forma i koszty dostawyKurier Orac 39 zł

74,11 zł brutto  /szt.

-9%

Zamiast 81,44 zł brutto

37,05 zł za 1 mb.

W magazynie: 929 Przedmioty

Przebijamy konkurencję !

Skontaktuj się i pokaż tańszą ofertę

Więcej informacji

Regeneracyjna gładka listwa przypodłogowa SX185 Cascade Orac Decor Axxent

Elegancka, prosta i gładka renowacyjna listwa przypodłogowa SX185 Orac Decor Cascade z zaokrąglonym górnym elementem. Dany model sztukaterii SX185 to wyjście naprzeciw klientom, którzy chcą w szybki, prosty, czysty i stosunkowo tani sposób odświeżyć swoje wnętrze. To fantastyczne rozwiązanie aby zakryć trudny do demontażu lub stary cokół. Dużo miejsca w tylnej części renowacyjnej listwy pozwoli także na zagospodarowanie okablowania. Maksymalne wymiary do zakrycia starej listwy podłogowej to wysokość 9,5 cm i głębokość 1,7 cm. Łatwy i szybki montaż po przez klejenie bezpośrednio do starej listwy klejem montażowym FDP500 DecoFix Pro firmy Orac Decor. Łączenie listew robimy klejem do łączeń DecoFix Extra FX200 Orac Decor. Osłaniające listwy przypodłogowe to coraz częściej sprzedawane i stosowane elementy sztukaterii w przeróżnych pomieszczeniach. 

Kolekcja Axxent Orac Decor

Produkty z kolekcji Axxent to wysoka jakość i szeroka gama profili " gzymsów ". Jest to kolekcja z szeroko rozwinięta z ciekawymi rozwiązaniami dekoracyjnymi, przyjaznymi dla projektantów wnętrz, oraz dekoratorów. Kolekcja Axxent obejmuje zarówno listwy przypodłogowe, profile wielofunkcyjne, gzymsy, panele i profile ścienne, elementy zabudowy drzwi. Fantastyczny Design i atrakcyjne ceny to niektóre z cech kolekcji AxxentOdkryj oryginalny świat Orac Decor rozpoczynając przygodę od produktów kolekcji Axxent.

Sztukateria Orac Decor

Sztukateria firmy Orac Decor to perfekcyjne połączenie wysokiej jakość wykonania z doskonałym wzornictwem i najwyższej próby polimerami. Projekty tej firmy cechuje wysoka dbałość o detale oraz Duży nacisk na łatwość montażu.


W tym celu została stworzona gama dedykowanych klejów do montażu oraz łączeń całej kolekcji sztukaterii. Same polimery są nowoczesnymi tworzywami sztucznymi odpornymi na temperatury, uszkodzenia mechaniczne oraz chemiczne. Taka kombinacja cech sprawia, że sztukateria Orac Decor jest niezwykle trwała i prosta w montażu.

Projektanci i architekci wnętrz luksusowej sztukaterii Orac Decor nieustannie opracowują kolejne modele, dzięki temu kolejne linie są zgodne z klasycznymi jak i najnowszymi trendami w aranżacjach wnętrz.

Oferta sztukaterii obejmuje listwy przysufitowe, listwy przypodłogowe, rozety czy listwy ścienne. Znaleźć można również dekory czy listwy oświetleniowe.

Najnowszą kolekcję sztukaterii opracował utalentowany i znany projektant ULF MORITZ. Jego projekty cechuje niezwykła harmonia. Jest to istny balsam dla oczu. 

Gwarancja i bezpieczeństwo

Produkty Orac Decor®  to najwyższa jakość polimerów łącząca w sobie łatwą obrabialność i twardość elementów, a także wysokie właściwości materiałów syntetycznych. Wszystkie produkty sztukaterii pokryte zostały specjalnym podkładem to łatwiejszej absorbcji farby, a montaż dekoracji odbywa się przez zastosowanie kleju Decofix Orac. Półwyroby są zawsze wybierane z najwyższej jakości materiałów. Firma Orac Decor wychodząca na przeciw najnowszym trendom, cały czas się rozwija dla Państwa tworząc coraz to lepsze koncepcje i projekty, a także nowe zastosowania. Firma wykorzystuje najnowsze i najlepsze nowinki technologiczne, a w branży dekoracyjnej jest od ponad 40 lat. Wszystkie produkty z kolekcji Basixx i Axxent w pełni mogą być poddane recyklingowi. Energia wykorzystywana w większości jest ze źródeł odnawialnych. Więcej informacji na temat polityki ochrony środowiska mogą Państwo znaleźć w certyfikacie ISO 14001.

Sztukateria ORAC DECOR® listwy poliuretanowe kontra listwy gipsowe

To lekkie elementy sztukaterii, odporne i wytrzymałe, łatwa i czysta instalacja, sztukateria nie wymaga konserwacji, mały nakład pracy, max. długości elementów do 2 metrów. 

Listwy gipsowe

Elementy ciężkie i bardzo kruche, znacznie trudniejszy i skomplikowany montaż, skomplikowany transport, do montażu potrzebny fachowiec, należy stale konserwować i ewentualnie naprawiać, dużo większy nakład pracy podczas montażu prawie 4-krotnie.

Opinie

Oceń 
2023-04-25

Polecam !!

Ładne i szybki montaż

  Oceń 
  2020-04-21

  Dobre

  sklep godny polecenia

   Oceń 
   2020-04-20

   Polecam !!!

   super produkt

    Oceń 
    2019-10-31

    Rewelacyjne

    Ładne i szybki montaż

     Oceń 
     2019-08-06

     Zdecydowanie polecam

     Szczerze polecam

      Napisz swoją opinię!

      Napisz opinię

      SX185 GŁADKA LISTWA PRZYPODŁOGOWA REGENERACYJNA ORAC DECOR CASCADE AXXENT

      SX185 GŁADKA LISTWA PRZYPODŁOGOWA REGENERACYJNA ORAC DECOR CASCADE AXXENT

      Renowacyjna listwa przypodłogowa SX185 Cascade Orac Decor Axxent to gładka sztukateria bez zdobień zaokrąglona górną krawędzią. Zaprojektowana biała listwa przypodłogowa SX185 Cascade jest idealna do szybkiej przemiany remontowanego pomieszczenia. Listwą podłogową osłaniającą możemy zakryć stary, zniszczony cokół bez konieczności demontażu i przy okazji ukryć przewody lu kable.

      Produkty powiązane