Promocja! DX163, GŁADKA BIAŁA LISTWA PRZYPODŁOGOWA, ORAC DECOR, AXXENT, LISTWY PRZYPODŁOGOWE, BIAŁE LISTWY PRZYPODŁOGOWE, LISTWA PODŁOGOWA Zobacz większe

Nowoczesna gładka listwa przypodłogowa DX163 Orac Decor Axxent. Listwa podłogowa gładka o wysokości 10,2 cm pozbawiona zdobień z dwoma wnękami na zamaskowanie zbędnego okablowania. Dany model gładkiego cokoła wykończeniowego DX163 pasuje do wszystkich aranżacji wnętrza zarówno tych klasycznych jak i nowoczesnych. Minimalistyczny design listwy DX163 Orac Decor jest ponadczasowy.

DX163-2300 GŁADKA BIAŁA LISTWA PRZYPODŁOGOWA ORAC DECOR

DX163-2300 LISTWA ORAC    Nowy produkt
ProducentOrac Decor
KolekcjaAxxent
TypListwa wielofunkcyjna- przypodłogowa, ścienna, sufitowa, obudowa drzwi
Wysokość10,2 cm.
Długość230 cm.
Głębokość1,3 cm.
MateriałDP - Duropolymer
WodoodpornaTAK
KolorBiały
Darmowa dostawa od450 zł
Forma i koszty dostawyKurier Orac 39 zł

74,20 zł brutto  /szt.

-9%

Zamiast 81,54 zł brutto

32,26 zł za 1 mb.

W magazynie: 793 Przedmioty

Przebijamy konkurencję !

Skontaktuj się i pokaż tańszą ofertę

Więcej informacji

Biała gładka listwa przypodłogowa DX163 Orac Decor Axxent

Minimalistyczna i nowoczesna gładka listwa podłogowa DX163 Orac Decor z kolekcji Axxent to wyjatkowa sztukateria wewnętrzna o wielu możliwościach w atrakcyjnej cenie. Dany model sztukaterii występuje także pod symbolem DX163, oraz DX163F. Listwa przypodłogowa DX163 jest wytrzymała na uszkodzenia mechaniczne, wodoodporna co pozwala zastosować cokół w zawilgoconych miejscach takich jak łazienka czy basen, z możliwością malowania jej na dowolny kolor farby. Gładka listwa przypodłogowa DX163 Orac Decor jest uniwersalna i często stosowana jako zabudowa do drzwi, listwa ścienna czy listwa przysufitowa.

Nowoczesny profil wielofunkcyjny DX163 Orac Decor Axxent

Gładka prosta listwa DX163 Axxent Orac Decor to multifunkcyjna sztukateria z wieloma możliwościami zastosowań w bardzo korzystnej cenie. Profil wielofunkcyjny DX163 jest całkowicie gładki bez zdobień i przetłoczeń z podwójną wnęką na zagospodarowanie okablowania. Jest to model sztukaterii bliźniaczy z modelem DX162 tylko, że znacznie wyższy o wysokości 10,2 cm i długości 200 cm. Na zdjęciach mogą Państwo zobaczyć możliwości zastosowań tej wielofunkcyjnej listwy. Profil wielofunkcyjny DX163 Orac Decor możemy użyć jako listwa przypodłogowa, listwa ścienna, listwa przysufitowa, obudowa drzwi, zabudowa, listwa sufitowa. Model profilu DX163 występuje także w wersji elastycznej Flex DX163F Orac Decor. Profil jest łatwy w montażu, który docinamy ręczną bądź elektryczną piłą, wykonany z wytrzymałych na uszkodzenia tworzyw, który cechuje się także odpornością na wilgoć i możliwością malowania na dowolny kolor farby. Montaż profilu wielofunkcyjnego Dx163 odbywa się za pomocą specjalistycznego kleju montażowego DecoFix Pro FDP500, a spoinowanie klejem do łączeń DecoFix Extra FX200.

Elastyczne listwy przypodłogowe FLEX Orac Decor

Elastyczne listwy przypodłogowe Orac Decor oznaczone są literką " F ". To bardzo przydatne, specjalnie zaprojektowane i stworzone z wyjątkowych materiałów produkty, które posłużą i elegancko wykończą nierówne i krzywe ściany. Projektanci wnętrz, oraz architekci stosują także elastyczne listwy podłogowe " Flex " na wszelkich zaokrągleniach, półkolumnach i kolumnach dekoracyjnych. Flex jest to bardzo giętka listwa ( sztukateria ), którą praktycznie nie da się złamać. Elastyczne listwy przypodłogowe należy malować gdyż kolor nie jest biały jak to w przypadku listew z polimerów. Listwy Flex malujemy zwykłymi farbami na dowolny wybrany kolor spójny z aranżacją wnętrza. Montaż listew Flex wykonujemy po przez klejenie klejem montażowym DecoFix Pro FDP500 Orac Decor, a łączenia klejem do łączeń DecoFix Extra Orac Decor

Kolekcja Axxent Orac Decor

Produkty z kolekcji Axxent to wysoka jakość i szeroka gama profili " gzymsów ". Jest to kolekcja z szeroko rozwinięta z ciekawymi rozwiązaniami dekoracyjnymi, przyjaznymi dla projektantów wnętrz, oraz dekoratorów. Kolekcja Axxent obejmuje zarówno listwy przypodłogowe, profile wielofunkcyjne, gzymsy, panele i profile ścienne, elementy zabudowy drzwi. Fantastyczny Design i atrakcyjne ceny to niektóre z cech kolekcji Axxent. Odkryj oryginalny świat Orac Decor rozpoczynając przygodę od produktów kolekcji Axxent.

Sztukateria Orac Decor

Sztukateria firmy Orac Decor to perfekcyjne połączenie wysokiej jakość wykonania z doskonałym wzornictwem i najwyższej próby polimerami. Projekty tej firmy cechuje wysoka dbałość o detale oraz Duży nacisk na łatwość montażu.


W tym celu została stworzona gama dedykowanych klejów do montażu oraz łączeń całej kolekcji sztukaterii. Same polimery są nowoczesnymi tworzywami sztucznymi odpornymi na temperatury, uszkodzenia mechaniczne oraz chemiczne. Taka kombinacja cech sprawia, że sztukateria Orac Decor jest niezwykle trwała i prosta w montażu.

Projektanci i architekci wnętrz luksusowej sztukaterii Orac Decor nieustannie opracowują kolejne modele, dzięki temu kolejne linie są zgodne z klasycznymi jak i najnowszymi trendami w aranżacjach wnętrz.

Oferta sztukaterii obejmuje listwy przysufitowelistwy przypodłogowerozety czy listwy ścienne. Znaleźć można również dekory czy listwy oświetleniowe.

Najnowszą kolekcję sztukaterii opracował utalentowany i znany projektant ULF MORITZ. Jego projekty cechuje niezwykła harmonia. Jest to istny balsam dla oczu. 

Gwarancja i bezpieczeństwo

Produkty Orac Decor®  to najwyższa jakość polimerów łącząca w sobie łatwą obrabialność i twardość elementów, a także wysokie właściwości materiałów syntetycznych. Wszystkie produkty sztukaterii pokryte zostały specjalnym podkładem to łatwiejszej absorbcji farby, a montaż dekoracji odbywa się przez zastosowanie kleju Decofix Orac. Półwyroby są zawsze wybierane z najwyższej jakości materiałów. Firma Orac Decor wychodząca na przeciw najnowszym trendom, cały czas się rozwija dla Państwa tworząc coraz to lepsze koncepcje i projekty, a także nowe zastosowania. Firma wykorzystuje najnowsze i najlepsze nowinki technologiczne, a w branży dekoracyjnej jest od ponad 40 lat. Wszystkie produkty z kolekcji Basixx i Axxent w pełni mogą być poddane recyklingowi. Energia wykorzystywana w większości jest ze źródeł odnawialnych. Więcej informacji na temat polityki ochrony środowiska mogą Państwo znaleźć w certyfikacie ISO 14001.

Sztukateria ORAC DECOR® listwy poliuretanowe kontra listwy gipsowe

To lekkie elementy sztukaterii, odporne i wytrzymałe, łatwa i czysta instalacja, sztukateria nie wymaga konserwacji, mały nakład pracy, max. długości elementów do 2 metrów. 

Listwy gipsowe

Elementy ciężkie i bardzo kruche, znacznie trudniejszy i skomplikowany montaż, skomplikowany transport, do montażu potrzebny fachowiec, należy stale konserwować i ewentualnie naprawiać, dużo większy nakład pracy podczas montażu prawie 4-krotnie.

Opinie

Oceń 
2020-04-21

Boskie

Bardzo szybka wysyłka

  Oceń 
  2019-10-31

  Fenomenalne

  Polecam

   Oceń 
   2019-08-06

   Dobre

   sklep godny polecenia

    Oceń 
    2019-07-30

    Polecam !!!

    Bardzo szybka wysyłka

     Napisz swoją opinię!

     Napisz opinię

     DX163-2300 GŁADKA BIAŁA LISTWA PRZYPODŁOGOWA ORAC DECOR

     DX163-2300 GŁADKA BIAŁA LISTWA PRZYPODŁOGOWA ORAC DECOR

     Nowoczesna gładka listwa przypodłogowa DX163 Orac Decor Axxent. Listwa podłogowa gładka o wysokości 10,2 cm pozbawiona zdobień z dwoma wnękami na zamaskowanie zbędnego okablowania. Dany model gładkiego cokoła wykończeniowego DX163 pasuje do wszystkich aranżacji wnętrza zarówno tych klasycznych jak i nowoczesnych. Minimalistyczny design listwy DX163 Orac Decor jest ponadczasowy.

     Produkty powiązane