Obniżka! DX162, DX162-2300, GŁADKA, LISTWA PRZYPODŁOGOWA, SQUARE, ORAC DECOR, AXXENT, SZTUKATERIA, LISTWY WIELOFUNKCYJNE, LISTWY GŁADKIE Zobacz większe

Gładka listwa przypodłogowa DX162 Orac Decor Square z kolekcji Axxent. Listwa podłogowa gładka bez wzorów o kątach prostych z możliwością ukrycia przewodów. Model jest bardzo uniwersalny możemy zastosować go zarówno jako listwa podłogowa, ścienna czy sufitowa. Design sztukaterii jest nowoczesny, ale znakomicie odnajdzie się także w aranżacjach klasycznych czy współczesnych.

DX162 GŁADKA LISTWA PRZYPODŁOGOWA SQUARE ORAC DECOR AXXENT

LISTWA PRZYPODŁOGOWA DX162    Nowy produkt
ProducentOrac Decor
UwagaDo malowania na dowolny kolor
KolekcjaAxxent
Wysokość4 cm.
Długość200 cm.
Głębokość1 cm.
MateriałDP - Duropolymer
WodoodpornaTAK
KolorBiały
Darmowa dostawa od450 zł
Forma i koszty dostawyKurier Orac 39 zł

34,35 zł brutto  /szt.

-9%

Zamiast 37,75 zł brutto

17,18 zł za 1 mb.

W magazynie: 832 Przedmioty

Przebijamy konkurencję !

Skontaktuj się i pokaż tańszą ofertę

Więcej informacji

Prosta gładka listwa przypodłogowa DX162 Square Orac Decor Axxent

Fantastyczna prosta biała listwa przypodłogowa DX162 Square Orac Decor z kolekcji Axxent o całkowicie gładkiej powierzchni. Model sztukaterii wielofunkcyjnej o bardzo minimalistycznym designie, który świetnie sprawdza się w przeróżnych aranżacjach wnętrz, oraz stylach. DX162 Orac Decor jest to wytrzymała i odporna na uszkodzenia biała listwa przypodłogowa z wnęką na zamaskowanie zbędnego okablowania. Listwa multifunkcyjna DX162 Square którą można zastosować jako obudowa drzwi, listwa ścienna, listwa przysufitowa, listwa podłogowa, obudowa i listwa sufitowa. Można powiedzieć że listwa przypodłogowa DX162 firmy Orac Decor o takim wyglądzie jest ponadczasowa i nigdy nie wyjdzie z mody.

Kolekcja Axxent Orac Decor

Produkty z kolekcji Axxent to wysoka jakość i szeroka gama profili " gzymsów ". Jest to kolekcja z szeroko rozwinięta z ciekawymi rozwiązaniami dekoracyjnymi, przyjaznymi dla projektantów wnętrz, oraz dekoratorów. Kolekcja Axxent obejmuje zarówno listwy przypodłogowe, profile wielofunkcyjne, gzymsy, panele i profile ścienne, elementy zabudowy drzwi. Fantastyczny Design i atrakcyjne ceny to niektóre z cech kolekcji Axxent. Odkryj oryginalny świat Orac Decor rozpoczynając przygodę od produktów kolekcji Axxent.

Sztukateria Orac Decor

Sztukateria firmy Orac Decor to perfekcyjne połączenie wysokiej jakość wykonania z doskonałym wzornictwem i najwyższej próby polimerami. Projekty tej firmy cechuje wysoka dbałość o detale oraz Duży nacisk na łatwość montażu.


W tym celu została stworzona gama dedykowanych klejów do montażu oraz łączeń całej kolekcji sztukaterii. Same polimery są nowoczesnymi tworzywami sztucznymi odpornymi na temperatury, uszkodzenia mechaniczne oraz chemiczne. Taka kombinacja cech sprawia, że sztukateria Orac Decor jest niezwykle trwała i prosta w montażu.

Projektanci i architekci wnętrz luksusowej sztukaterii Orac Decor nieustannie opracowują kolejne modele, dzięki temu kolejne linie są zgodne z klasycznymi jak i najnowszymi trendami w aranżacjach wnętrz.

Oferta sztukaterii obejmuje listwy przysufitowelistwy przypodłogowerozety czy listwy ścienne. Znaleźć można również dekory czy listwy oświetleniowe.

Najnowszą kolekcję sztukaterii opracował utalentowany i znany projektant ULF MORITZ. Jego projekty cechuje niezwykła harmonia. Jest to istny balsam dla oczu. 

Gwarancja i bezpieczeństwo

Produkty Orac Decor®  to najwyższa jakość polimerów łącząca w sobie łatwą obrabialność i twardość elementów, a także wysokie właściwości materiałów syntetycznych. Wszystkie produkty sztukaterii pokryte zostały specjalnym podkładem to łatwiejszej absorbcji farby, a montaż dekoracji odbywa się przez zastosowanie kleju Decofix Orac. Półwyroby są zawsze wybierane z najwyższej jakości materiałów. Firma Orac Decor wychodząca na przeciw najnowszym trendom, cały czas się rozwija dla Państwa tworząc coraz to lepsze koncepcje i projekty, a także nowe zastosowania. Firma wykorzystuje najnowsze i najlepsze nowinki technologiczne, a w branży dekoracyjnej jest od ponad 40 lat. Wszystkie produkty z kolekcji Basixx i Axxent w pełni mogą być poddane recyklingowi. Energia wykorzystywana w większości jest ze źródeł odnawialnych. Więcej informacji na temat polityki ochrony środowiska mogą Państwo znaleźć w certyfikacie ISO 14001.

Sztukateria ORAC DECOR® listwy poliuretanowe kontra listwy gipsowe

To lekkie elementy sztukaterii, odporne i wytrzymałe, łatwa i czysta instalacja, sztukateria nie wymaga konserwacji, mały nakład pracy, max. długości elementów do 2 metrów. 

Listwy gipsowe

Elementy ciężkie i bardzo kruche, znacznie trudniejszy i skomplikowany montaż, skomplikowany transport, do montażu potrzebny fachowiec, należy stale konserwować i ewentualnie naprawiać, dużo większy nakład pracy podczas montażu prawie 4-krotnie.

Opinie

Oceń 
2020-04-21

Towar godny polecenia

Rewelacja!

  Oceń 
  2019-10-31

  Boskie

  Rewelacja!

   Oceń 
   2019-08-06

   Dobre

   Super obsługa i super towar

    Oceń 
    2019-07-30

    Polecam !

    Świetne

     Napisz swoją opinię!

     Napisz opinię

     DX162 GŁADKA LISTWA PRZYPODŁOGOWA SQUARE ORAC DECOR AXXENT

     DX162 GŁADKA LISTWA PRZYPODŁOGOWA SQUARE ORAC DECOR AXXENT

     Gładka listwa przypodłogowa DX162 Orac Decor Square z kolekcji Axxent. Listwa podłogowa gładka bez wzorów o kątach prostych z możliwością ukrycia przewodów. Model jest bardzo uniwersalny możemy zastosować go zarówno jako listwa podłogowa, ścienna czy sufitowa. Design sztukaterii jest nowoczesny, ale znakomicie odnajdzie się także w aranżacjach klasycznych czy współczesnych.

     Produkty powiązane