Promocja! DX157, GŁADKA, LISTWA PRZYPODŁOGOWA, ORAC DECOR, AXXENT, LISTWY PODŁOGOWE, GŁADKIE, SZTUKATERIA WEWNĘTRZNA, Zobacz większe

Gładka listwa przypodłogowa DX157 Orac Decor Axxent. Ten gładki cokół posiada wnękę na zamaskowanie zbędnego okablowania. DX157 jest to profil wielofunkcyjny stosowany nie tylko jako listwa podłogowa, ale także jako obramowanie drzwi, listwa ścienna, oraz listwa sufitowa. Dany model gładkiej listwy przypodłogowej występuje, także w wersji elastycznej jako DX157F Orac Decor.

DX157 GŁADKA LISTWA PRZYPODŁOGOWA ORAC DECOR AXXENT

PROFIL ORAC DX157    Nowy produkt
ProducentOrac Decor
KolekcjaAxxent
Wysokość6,6cm
Długość200cm
Głębokość1,3cm
MateriałDP - Duropolymer
WodoodpornaTAK
UwagaDo malowania na dowolny kolor
KolorBiały
Darmowa dostawa od250 zł
Forma i koszty dostawyKurier Orac 30,75 zł

39,41 zł brutto  /szt.

-7%

42,37 zł brutto

W magazynie: 998 Przedmioty

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Gładka listwa przypodłogowa DX157 Orac Decor Axxent

Prosta i gładka listwa podłogowa bez zdobień to model DX157 producenta Orac Decor Axxent. Listwa przypodłogowa o wysokości 6,6 cm z minimalistycznym designem sprawdza się w aranżacjach klasycznych, nowoczesnych i współczesnych. Profil DX157 Orac Decor świetnie sprawdza się w salonie, sypialni, biurze, hotelach, restauracjach, a nawet w łazienkach gdyż jest wodoodporny. Łatwy i szybki montaż cokoła wyłącznie po przez klejenie klejami montażowymi, najlepiej rekomendowanymi przez producenta Orac Decor.

Kolekcja Axxent Orac Decor

Produkty z kolekcji Axxent to wysoka jakość i szeroka gama profili " gzymsów ". Jest to kolekcja z szeroko rozwinięta z ciekawymi rozwiązaniami dekoracyjnymi, przyjaznymi dla projektantów wnętrz, oraz dekoratorów. Kolekcja Axxent obejmuje zarówno listwy przypodłogowe, profile wielofunkcyjne, gzymsy, panele i profile ścienne, elementy zabudowy drzwi. Fantastyczny Design i atrakcyjne ceny to niektóre z cech kolekcji Axxent. Odkryj oryginalny świat Orac Decor rozpoczynając przygodę od produktów kolekcji Axxent.

Sztukateria Orac Decor

Sztukateria firmy Orac Decor to perfekcyjne połączenie wysokiej jakość wykonania z doskonałym wzornictwem i najwyższej próby polimerami. Projekty tej firmy cechuje wysoka dbałość o detale oraz Duży nacisk na łatwość montażu.


W tym celu została stworzona gama dedykowanych klejów do montażu oraz łączeń całej kolekcji sztukaterii. Same polimery są nowoczesnymi tworzywami sztucznymi odpornymi na temperatury, uszkodzenia mechaniczne oraz chemiczne. Taka kombinacja cech sprawia, że sztukateria Orac Decor jest niezwykle trwała i prosta w montażu.

Projektanci i architekci wnętrz luksusowej sztukaterii Orac Decor nieustannie opracowują kolejne modele, dzięki temu kolejne linie są zgodne z klasycznymi jak i najnowszymi trendami w aranżacjach wnętrz.

Oferta sztukaterii obejmuje listwy przysufitowelistwy przypodłogowerozety czy listwy ścienne. Znaleźć można również dekory czy listwy oświetleniowe.

Najnowszą kolekcję sztukaterii opracował utalentowany i znany projektant ULF MORITZ. Jego projekty cechuje niezwykła harmonia. Jest to istny balsam dla oczu. 

Gwarancja i bezpieczeństwo

Produkty Orac Decor®  to najwyższa jakość polimerów łącząca w sobie łatwą obrabialność i twardość elementów, a także wysokie właściwości materiałów syntetycznych. Wszystkie produkty sztukaterii pokryte zostały specjalnym podkładem to łatwiejszej absorbcji farby, a montaż dekoracji odbywa się przez zastosowanie kleju Decofix Orac. Półwyroby są zawsze wybierane z najwyższej jakości materiałów. Firma Orac Decor wychodząca na przeciw najnowszym trendom, cały czas się rozwija dla Państwa tworząc coraz to lepsze koncepcje i projekty, a także nowe zastosowania. Firma wykorzystuje najnowsze i najlepsze nowinki technologiczne, a w branży dekoracyjnej jest od ponad 40 lat. Wszystkie produkty z kolekcji Basixx i Axxent w pełni mogą być poddane recyklingowi. Energia wykorzystywana w większości jest ze źródeł odnawialnych. Więcej informacji na temat polityki ochrony środowiska mogą Państwo znaleźć w certyfikacie ISO 14001.

Sztukateria ORAC DECOR® listwy poliuretanowe kontra listwy gipsowe

To lekkie elementy sztukaterii, odporne i wytrzymałe, łatwa i czysta instalacja, sztukateria nie wymaga konserwacji, mały nakład pracy, max. długości elementów do 2 metrów. 

Listwy gipsowe

Elementy ciężkie i bardzo kruche, znacznie trudniejszy i skomplikowany montaż, skomplikowany transport, do montażu potrzebny fachowiec, należy stale konserwować i ewentualnie naprawiać, dużo większy nakład pracy podczas montażu prawie 4-krotnie.

Opinie

Napisz opinie

DX157 GŁADKA LISTWA PRZYPODŁOGOWA ORAC DECOR AXXENT

DX157 GŁADKA LISTWA PRZYPODŁOGOWA ORAC DECOR AXXENT

Gładka listwa przypodłogowa DX157 Orac Decor Axxent. Ten gładki cokół posiada wnękę na zamaskowanie zbędnego okablowania. DX157 jest to profil wielofunkcyjny stosowany nie tylko jako listwa podłogowa, ale także jako obramowanie drzwi, listwa ścienna, oraz listwa sufitowa. Dany model gładkiej listwy przypodłogowej występuje, także w wersji elastycznej jako DX157F Orac Decor.

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii: