Promocja! SX163 ORAC DECOR, BIAŁA LISTWA PRZYPODŁOGOWA, ORAC DECOR, AXXENT, BIAŁA LISTWA PODŁOGOWA, LISTWA PODŁOGOWA, LISTWY PRZYPODŁOGOWE Zobacz większe

Listwy przypodłogowe SX163 Orac Decor Axxent to proste i wytrzymałe profile. Listwa podłogowa SX163 ma wysokości 10,2 cm. pozbawiona jest zdobień z wnękami na schowanie przewodów i okablowania. Listwy przypodłogowe SX163 pasują do większości aranżacji wnętrz, zarówno tych klasycznych jak i nowoczesnych. Listwa podłogowa SX163 Orac Decor jest ponadczasowa - minimalistyczna i prosta.

SX163 ORAC DECOR LISTWA PODŁOGOWA AXXENT

SX163 LISTWA ORAC    Nowy produkt
ProducentOrac Decor
UwagaDo malowania na dowolny kolor
KolekcjaAxxent
TypListwa wielofunkcyjna - przypodłogowa, ścienna, sufitowa, obudowa drzwi
Wysokość10,2 cm.
Długość200 cm.
Głębokość1,3 cm.
MateriałDP - Duropolymer
WodoodpornaTAK
KolorBiały
Darmowa dostawa od450 zł
Forma i koszty dostawyKurier Orac 39 zł

64,43 zł brutto  /szt.

-9%

Zamiast 70,80 zł brutto

32,21 zł za 1 mb.

W magazynie: 1322 Przedmioty

Przebijamy konkurencję !

Skontaktuj się i pokaż tańszą ofertę

Więcej informacji

Biała gładka listwa przypodłogowa SX163 Orac Decor Axxent

Minimalistyczna i nowoczesna listwa podłogowa SX163 Orac Decor z kolekcji Axxent z dużymi możliwościami w atrakcyjnej cenie. Model SX163 występuje także jako elastyczna listwa podłogowa SX163F do wszelkiego rodzaju zakrzywień na ścianie. Listwy przypodłogowe SX163 są wytrzymałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne, a do tego wodoodporne przez co możemy zastosować SX163 Orac Decor w zawilgoconych miejscach takich jak łazienka czy kuchnia. Listwa podłogowa o symbolu SX163 spokojnie nadaje się do malowania na dowolny kolor farbą. Listwy przypodłogowe SX163 Orac Decor posiadają gładką powierzchnię w kształcie prostokąta. SX163 Orac Decor można stosować jako obramowania do drzwi, listwy ścienne czy listwy sufitowe. Dany model wykonany jest z wytrzymałych polimerów. Montaż SX163 Orac Decor wykonujemy dedykowanymi klejami przez producenta.

Nowoczesny profil wielofunkcyjny SX163 Orac Decor Axxent

Gładka - prosta listwa uniwersalna SX163 Axxent Orac Decor to multifunkcyjna sztukateria z wieloma możliwościami zastosowań w bardzo korzystnej cenie. Profil wielofunkcyjny SX163 jest całkowicie gładki bez zdobień i przetłoczeń z podwójną wnęką na zagospodarowanie okablowania. Jest to model sztukaterii bliźniaczy z modelem SX162 tylko, że znacznie wyższy o wysokości 10,2 cm i długości 200 cm. Na zdjęciach mogą Państwo zobaczyć możliwości zastosowań tej wielofunkcyjnej listwy. Profil wielofunkcyjny SX163 Orac Decor możemy użyć jako listwa przypodłogowa, listwa ścienna, listwa przysufitowa, obudowa drzwi, zabudowa, listwa sufitowa. Model profilu SX163 występuje także w wersji elastycznej Flex SX163F Orac Decor. Profil jest łatwy w montażu, który docinamy ręczną bądź elektryczną piłką, wykonany z wytrzymałych na uszkodzenia tworzyw, który cechuje się także odpornością na wilgoć i możliwością malowania na dowolny kolor farby. Montaż profilu wielofunkcyjnego SX163 odbywa się za pomocą specjalistycznego kleju montażowego DecoFix Pro FDP500, a spoinowanie klejem do łączeń DecoFix Extra FX200.

Elastyczne listwy przypodłogowe FLEX Orac Decor

Elastyczne listwy przypodłogowe Orac Decor oznaczone są literką " F ". To bardzo przydatne, specjalnie zaprojektowane i stworzone z wyjątkowych materiałów produkty, które posłużą i elegancko wykończą nierówne i krzywe ściany. Projektanci wnętrz, oraz architekci stosują także elastyczne listwy podłogowe " Flex " na wszelkich zaokrągleniach, półkolumnach i kolumnach dekoracyjnych. Flex jest to bardzo giętka listwa ( sztukateria ), którą praktycznie nie da się złamać. Elastyczne listwy przypodłogowe należy malować gdyż kolor nie jest biały jak to w przypadku listew z polimerów. Listwy Flex malujemy zwykłymi farbami na dowolny wybrany kolor spójny z aranżacją wnętrza. Montaż listew Flex wykonujemy po przez klejenie klejem montażowym DecoFix Pro FDP500 Orac Decor, a łączenia klejem do łączeń DecoFix Extra Orac Decor

Kolekcja Axxent Orac Decor

Produkty z kolekcji Axxent to wysoka jakość i szeroka gama profili " gzymsów ". Jest to kolekcja z szeroko rozwinięta z ciekawymi rozwiązaniami dekoracyjnymi, przyjaznymi dla projektantów wnętrz, oraz dekoratorów. Kolekcja Axxent obejmuje zarówno listwy przypodłogowe, profile wielofunkcyjne, gzymsy, panele i profile ścienne, elementy zabudowy drzwi. Fantastyczny Design i atrakcyjne ceny to niektóre z cech kolekcji Axxent. Odkryj oryginalny świat Orac Decor rozpoczynając przygodę od produktów kolekcji Axxent.

Sztukateria Orac Decor

Sztukateria firmy Orac Decor to perfekcyjne połączenie wysokiej jakość wykonania z doskonałym wzornictwem i najwyższej próby polimerami. Projekty tej firmy cechuje wysoka dbałość o detale oraz Duży nacisk na łatwość montażu.


W tym celu została stworzona gama dedykowanych klejów do montażu oraz łączeń całej kolekcji sztukaterii. Same polimery są nowoczesnymi tworzywami sztucznymi odpornymi na temperatury, uszkodzenia mechaniczne oraz chemiczne. Taka kombinacja cech sprawia, że sztukateria Orac Decor jest niezwykle trwała i prosta w montażu.

Projektanci i architekci wnętrz luksusowej sztukaterii Orac Decor nieustannie opracowują kolejne modele, dzięki temu kolejne linie są zgodne z klasycznymi jak i najnowszymi trendami w aranżacjach wnętrz.

Oferta sztukaterii obejmuje listwy przysufitowelistwy przypodłogowerozety czy listwy ścienne. Znaleźć można również dekory czy listwy oświetleniowe.

Najnowszą kolekcję sztukaterii opracował utalentowany i znany projektant ULF MORITZ. Jego projekty cechuje niezwykła harmonia. Jest to istny balsam dla oczu. 

Gwarancja i bezpieczeństwo

Produkty Orac Decor®  to najwyższa jakość polimerów łącząca w sobie łatwą obrabialność i twardość elementów, a także wysokie właściwości materiałów syntetycznych. Wszystkie produkty sztukaterii pokryte zostały specjalnym podkładem to łatwiejszej absorbcji farby, a montaż dekoracji odbywa się przez zastosowanie kleju Decofix Orac. Półwyroby są zawsze wybierane z najwyższej jakości materiałów. Firma Orac Decor wychodząca na przeciw najnowszym trendom, cały czas się rozwija dla Państwa tworząc coraz to lepsze koncepcje i projekty, a także nowe zastosowania. Firma wykorzystuje najnowsze i najlepsze nowinki technologiczne, a w branży dekoracyjnej jest od ponad 40 lat. Wszystkie produkty z kolekcji Basixx i Axxent w pełni mogą być poddane recyklingowi. Energia wykorzystywana w większości jest ze źródeł odnawialnych. Więcej informacji na temat polityki ochrony środowiska mogą Państwo znaleźć w certyfikacie ISO 14001.

Sztukateria ORAC DECOR® listwy poliuretanowe kontra listwy gipsowe

To lekkie elementy sztukaterii, odporne i wytrzymałe, łatwa i czysta instalacja, sztukateria nie wymaga konserwacji, mały nakład pracy, max. długości elementów do 2 metrów. 

Listwy gipsowe

Elementy ciężkie i bardzo kruche, znacznie trudniejszy i skomplikowany montaż, skomplikowany transport, do montażu potrzebny fachowiec, należy stale konserwować i ewentualnie naprawiać, dużo większy nakład pracy podczas montażu prawie 4-krotnie.

Opinie

Oceń 
2020-04-20

Polecam !!

Mega szybka wysyłka

  Napisz swoją opinię!

  Napisz opinię

  SX163 ORAC DECOR LISTWA PODŁOGOWA AXXENT

  SX163 ORAC DECOR LISTWA PODŁOGOWA AXXENT

  Listwy przypodłogowe SX163 Orac Decor Axxent to proste i wytrzymałe profile. Listwa podłogowa SX163 ma wysokości 10,2 cm. pozbawiona jest zdobień z wnękami na schowanie przewodów i okablowania. Listwy przypodłogowe SX163 pasują do większości aranżacji wnętrz, zarówno tych klasycznych jak i nowoczesnych. Listwa podłogowa SX163 Orac Decor jest ponadczasowa - minimalistyczna i prosta.

  Produkty powiązane

  Pliki do pobrania