Promocja! SX162 ORAC DECOR, LISTWA PRZYPODŁOGOWA SQUARE, AXXENT LISTWY PRZYPODŁOGOWE, LISTWY PRZYPODŁOGOWE POLISTYRENOWE, DEKORPLANET, Zobacz większe

Listwa przypodłogowa SX162 Orac Decor Square z kolekcji Axxent. Białe listwy przypodłogowe o symbolu SX162 są bez wzorów, całkowicie gładkie. Listwa podłogowa producenta Orac Decor SX162 to minimalistyczna - prosta listwa, która odmieni każde aranżowane wnętrze. SX162 Orac to listwa podłogowa małych rozmiarów o wysokości 4 cm. Białe listwy przypodłogowe z polimerów.

SX162 ORAC DECOR LISTWA PRZYPODŁOGOWA SQUARE AXXENT

LISTWA PRZYPODŁOGOWA SX162    Nowy produkt
ProducentOrac Decor
UwagaDo malowania na dowolny kolor
KolekcjaAxxent
Wysokość4 cm.
Długość200 cm.
Głębokość1 cm.
MateriałDP - Duropolymer
WodoodpornaTAK
KolorBiały
Darmowa dostawa od450 zł
Forma i koszty dostawyKurier Orac 39 zł

29,91 zł brutto  /szt.

-9%

Zamiast 32,87 zł brutto

14,95 zł za 1 mb.

W magazynie: 993 Przedmioty

Przebijamy konkurencję !

Skontaktuj się i pokaż tańszą ofertę

Więcej informacji

Białe listwy przypodłogowe SX162 Orac Decor Square Axxent

Białe listwy przypodłogowe SX162 Orac Decor z kolekcji Square Axxent posiadają gładką powierzchnię. Model SX162 Orac to listwa podłogowa minimalistyczna i zarazem prosta. Bardzo dobrze sprawdza się w przeróżnych aranżacjach wnętrz. SX162 Orac Decor jest to listwa podłogowa wytrzymała i odporna na uszkodzenia mechaniczne. Listwy przypodłogowe o symbolu SX162 Orac Decor Square możemy śmiało stosować jako obudowy drzwi, listwy ścienne, listwy przysufitowe, listwy podłogowe czy listwy sufitowe. Można śmiało powiedzieć że model SX162 to listwa przypodłogowa o ponadczasowym designie, która zawsze będzie cieszyć się dużą popularnością. Ważną cechą listew przypodłogowych z polimerów jest ich wytrzymałość, odporność na wodę i zawilgocenie.

Kolekcja Axxent Orac Decor

Produkty z kolekcji Axxent to wysoka jakość i szeroka gama profili " gzymsów ". Jest to kolekcja z szeroko rozwinięta z ciekawymi rozwiązaniami dekoracyjnymi, przyjaznymi dla projektantów wnętrz, oraz dekoratorów. Kolekcja Axxent obejmuje zarówno listwy przypodłogowe, profile wielofunkcyjne, gzymsy, panele i profile ścienne, elementy zabudowy drzwi. Fantastyczny Design i atrakcyjne ceny to niektóre z cech kolekcji Axxent. Odkryj oryginalny świat Orac Decor rozpoczynając przygodę od produktów kolekcji Axxent.

Sztukateria Orac Decor

Sztukateria firmy Orac Decor to perfekcyjne połączenie wysokiej jakość wykonania z doskonałym wzornictwem i najwyższej próby polimerami. Projekty tej firmy cechuje wysoka dbałość o detale oraz Duży nacisk na łatwość montażu.


W tym celu została stworzona gama dedykowanych klejów do montażu oraz łączeń całej kolekcji sztukaterii. Same polimery są nowoczesnymi tworzywami sztucznymi odpornymi na temperatury, uszkodzenia mechaniczne oraz chemiczne. Taka kombinacja cech sprawia, że sztukateria Orac Decor jest niezwykle trwała i prosta w montażu.

Projektanci i architekci wnętrz luksusowej sztukaterii Orac Decor nieustannie opracowują kolejne modele, dzięki temu kolejne linie są zgodne z klasycznymi jak i najnowszymi trendami w aranżacjach wnętrz.

Oferta sztukaterii obejmuje listwy przysufitowelistwy przypodłogowerozety czy listwy ścienne. Znaleźć można również dekory czy listwy oświetleniowe.

Najnowszą kolekcję sztukaterii opracował utalentowany i znany projektant ULF MORITZ. Jego projekty cechuje niezwykła harmonia. Jest to istny balsam dla oczu. 

Gwarancja i bezpieczeństwo

Produkty Orac Decor®  to najwyższa jakość polimerów łącząca w sobie łatwą obrabialność i twardość elementów, a także wysokie właściwości materiałów syntetycznych. Wszystkie produkty sztukaterii pokryte zostały specjalnym podkładem to łatwiejszej absorbcji farby, a montaż dekoracji odbywa się przez zastosowanie kleju Decofix Orac. Półwyroby są zawsze wybierane z najwyższej jakości materiałów. Firma Orac Decor wychodząca na przeciw najnowszym trendom, cały czas się rozwija dla Państwa tworząc coraz to lepsze koncepcje i projekty, a także nowe zastosowania. Firma wykorzystuje najnowsze i najlepsze nowinki technologiczne, a w branży dekoracyjnej jest od ponad 40 lat. Wszystkie produkty z kolekcji Basixx i Axxent w pełni mogą być poddane recyklingowi. Energia wykorzystywana w większości jest ze źródeł odnawialnych. Więcej informacji na temat polityki ochrony środowiska mogą Państwo znaleźć w certyfikacie ISO 14001.

Sztukateria ORAC DECOR® listwy poliuretanowe kontra listwy gipsowe

To lekkie elementy sztukaterii, odporne i wytrzymałe, łatwa i czysta instalacja, sztukateria nie wymaga konserwacji, mały nakład pracy, max. długości elementów do 2 metrów. 

Listwy gipsowe

Elementy ciężkie i bardzo kruche, znacznie trudniejszy i skomplikowany montaż, skomplikowany transport, do montażu potrzebny fachowiec, należy stale konserwować i ewentualnie naprawiać, dużo większy nakład pracy podczas montażu prawie 4-krotnie.

Opinie

Oceń 
2020-04-20

Dobre

Szybka wysyłka

  Napisz swoją opinię!

  Napisz opinię

  SX162 ORAC DECOR LISTWA PRZYPODŁOGOWA SQUARE AXXENT

  SX162 ORAC DECOR LISTWA PRZYPODŁOGOWA SQUARE AXXENT

  Listwa przypodłogowa SX162 Orac Decor Square z kolekcji Axxent. Białe listwy przypodłogowe o symbolu SX162 są bez wzorów, całkowicie gładkie. Listwa podłogowa producenta Orac Decor SX162 to minimalistyczna - prosta listwa, która odmieni każde aranżowane wnętrze. SX162 Orac to listwa podłogowa małych rozmiarów o wysokości 4 cm. Białe listwy przypodłogowe z polimerów.

  Produkty powiązane