Promocja! LISTWA PRZYPODŁOGOWA SX191ORAC DECOR, LISTWA PODŁOGOWA HIGH RISE, WYSOKA LISTWA PRZYPODŁOGOWA, KLASYCZNA LISTWA PODŁOGOWA, SX191 Zobacz większe

Listwa podłogowa SX191 Orac Decor. Profil SX191 Orac Decor to pięknie zdobiona wysoka listwa przypodłogowa. Wysokość SX191 Orac to 21 cm. Listwy przypodłogowe o symbolu SX191 z przetłoczeniami i estetycznie wykonanymi detalami, oraz z wnęką na zamaskowanie przewodów. Listwy przypodłogowe SX191 świetne do dużych pomieszczeń w stylu klasycznym. Listwa podłogowa SX191 High Rise.

SX191 ORAC DECOR LISTWA PODŁOGOWA HIGH RISE - AXXENT

SX191 LISTWA ORAC    Nowy produkt
ProducentOrac Decor
UwagaDo malowania na dowolny kolor
KolekcjaAxxent
Wysokość21 cm.
Długość200 cm.
Głębokość2,1 cm.
MateriałDP - Duropolymer
WodoodpornaTAK
KolorBiały
Darmowa dostawa od450 zł
Forma i koszty dostawyKurier Orac 39 zł

216,88 zł brutto  /szt.

-9%

Zamiast 238,32 zł brutto

108,44 zł za 1 mb.

W magazynie: 1000 Przedmioty

Przebijamy konkurencję !

Skontaktuj się i pokaż tańszą ofertę

Więcej informacji

Białe listwy przypodłogowe SX191 Orac Decor High Rise - Axxent

Najnowsza propozycja od producenta sztukaterii Orac Decor to listwa podłogowa SX191 High Rise Orac Decor z kolekcji Axxent. Profil SX191 Orac Decor występuje w wymiarach 200 x 2,1 x 21 cm. Listwy przypodłogowe SX191 to modele wytrzymałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne, a co ważne wodoodporne. Takie listwy przypodłogowe możemy stosować w zawilgoconych miejscach takich jak łazienka czy kuchnia. Listwa podłogowa o symbolu SX191 nadaje się do malowania farbami ( najlepiej ceramicznymi ) na dowolny kolor. Listwy przypodłogowe od Orac Decor SX191 to profile z eleganckim zdobieniem w górnej części i gładkie w dolnej. Dolna część listwy SX191 robi wrażenie jak by składała się z dwóch części. Te subtelne poszerzenie listwy przypodłogowej pięknie ją podkreśla i zarazem daje możliwość schowania przewodów. SX191 Orac Decor to listwy przypodłogowe, które zachwycą właścicieli. Takie eleganckie modele to nie tylko konieczny element do wykończenia podłogi, ale także dekoracja, która ozdobi aranżowane wnętrze. Listwa podłogowa wykonana jest z wytrzymałych duropolimerów. Montaż listew podłogowych SX191 Orac Decor odbywa się po przez zastosowanie dedykowanych klei od producenta. Do montażu listwy przypodłogowej stosujemy klej montażowy FDP500 DecoFix Pro, natomiast do łączeń używamy FX200 DecoFix Extra o poj. 310 ml. lub mniejszy FX210 DecoFix Extra o poj. 80 ml. 

Elastyczne listwy przypodłogowe FLEX Orac Decor

Elastyczne listwy przypodłogowe Orac Decor oznaczone są literką " F ". To bardzo przydatne, specjalnie zaprojektowane i stworzone z wyjątkowych materiałów produkty, które posłużą i elegancko wykończą nierówne i krzywe ściany. Projektanci wnętrz, oraz architekci stosują także elastyczne listwy podłogowe " Flex " na wszelkich zaokrągleniach, półkolumnach i kolumnach dekoracyjnych. Flex jest to bardzo giętka listwa ( sztukateria ), którą praktycznie nie da się złamać. Elastyczne listwy przypodłogowe należy malować gdyż kolor nie jest biały jak to w przypadku listew z polimerów. Listwy Flex malujemy zwykłymi farbami na dowolny wybrany kolor spójny z aranżacją wnętrza. Montaż listew Flex wykonujemy po przez klejenie klejem montażowym DecoFix Pro FDP500 Orac Decor, a łączenia klejem do łączeń DecoFix Extra Orac Decor

Kolekcja Axxent Orac Decor

Produkty z kolekcji Axxent to wysoka jakość i szeroka gama profili " gzymsów ". Jest to kolekcja z szeroko rozwinięta z ciekawymi rozwiązaniami dekoracyjnymi, przyjaznymi dla projektantów wnętrz, oraz dekoratorów. Kolekcja Axxent obejmuje zarówno listwy przypodłogowe, profile wielofunkcyjne, gzymsy, panele i profile ścienne, elementy zabudowy drzwi. Fantastyczny Design i atrakcyjne ceny to niektóre z cech kolekcji Axxent. Odkryj oryginalny świat Orac Decor rozpoczynając przygodę od produktów kolekcji Axxent.

Sztukateria Orac Decor

Sztukateria firmy Orac Decor to perfekcyjne połączenie wysokiej jakość wykonania z doskonałym wzornictwem i najwyższej próby polimerami. Projekty tej firmy cechuje wysoka dbałość o detale oraz Duży nacisk na łatwość montażu.


W tym celu została stworzona gama dedykowanych klejów do montażu oraz łączeń całej kolekcji sztukaterii. Same polimery są nowoczesnymi tworzywami sztucznymi odpornymi na temperatury, uszkodzenia mechaniczne oraz chemiczne. Taka kombinacja cech sprawia, że sztukateria Orac Decor jest niezwykle trwała i prosta w montażu.

Projektanci i architekci wnętrz luksusowej sztukaterii Orac Decor nieustannie opracowują kolejne modele, dzięki temu kolejne linie są zgodne z klasycznymi jak i najnowszymi trendami w aranżacjach wnętrz.

Oferta sztukaterii obejmuje listwy przysufitowelistwy przypodłogowerozety czy listwy ścienne. Znaleźć można również dekory czy listwy oświetleniowe.

Najnowszą kolekcję sztukaterii opracował utalentowany i znany projektant ULF MORITZ. Jego projekty cechuje niezwykła harmonia. Jest to istny balsam dla oczu. 

Gwarancja i bezpieczeństwo

Produkty Orac Decor®  to najwyższa jakość polimerów łącząca w sobie łatwą obrabialność i twardość elementów, a także wysokie właściwości materiałów syntetycznych. Wszystkie produkty sztukaterii pokryte zostały specjalnym podkładem to łatwiejszej absorbcji farby, a montaż dekoracji odbywa się przez zastosowanie kleju Decofix Orac. Półwyroby są zawsze wybierane z najwyższej jakości materiałów. Firma Orac Decor wychodząca na przeciw najnowszym trendom, cały czas się rozwija dla Państwa tworząc coraz to lepsze koncepcje i projekty, a także nowe zastosowania. Firma wykorzystuje najnowsze i najlepsze nowinki technologiczne, a w branży dekoracyjnej jest od ponad 40 lat. Wszystkie produkty z kolekcji Basixx i Axxent w pełni mogą być poddane recyklingowi. Energia wykorzystywana w większości jest ze źródeł odnawialnych. Więcej informacji na temat polityki ochrony środowiska mogą Państwo znaleźć w certyfikacie ISO 14001.

Sztukateria ORAC DECOR® listwy poliuretanowe kontra listwy gipsowe

To lekkie elementy sztukaterii, odporne i wytrzymałe, łatwa i czysta instalacja, sztukateria nie wymaga konserwacji, mały nakład pracy, max. długości elementów do 2 metrów. 

Listwy gipsowe

Elementy ciężkie i bardzo kruche, znacznie trudniejszy i skomplikowany montaż, skomplikowany transport, do montażu potrzebny fachowiec, należy stale konserwować i ewentualnie naprawiać, dużo większy nakład pracy podczas montażu prawie 4-krotnie.

Opinie

Oceń 
2020-04-20

Polecam!

szybka realizacja zamówienia

  Napisz swoją opinię!

  Napisz opinię

  SX191 ORAC DECOR LISTWA PODŁOGOWA HIGH RISE - AXXENT

  SX191 ORAC DECOR LISTWA PODŁOGOWA HIGH RISE - AXXENT

  Listwa podłogowa SX191 Orac Decor. Profil SX191 Orac Decor to pięknie zdobiona wysoka listwa przypodłogowa. Wysokość SX191 Orac to 21 cm. Listwy przypodłogowe o symbolu SX191 z przetłoczeniami i estetycznie wykonanymi detalami, oraz z wnęką na zamaskowanie przewodów. Listwy przypodłogowe SX191 świetne do dużych pomieszczeń w stylu klasycznym. Listwa podłogowa SX191 High Rise.

  Produkty powiązane