Promocja! LISTWA PRZYPODŁOGOWA,CX190 ORAC DECOR, MAŁA LISTWA PRZYPODŁOGOWA, NOWOCZESNA LISTWA PRZYPODŁOGOWA, PROFIL PRZYPODŁOGOWY, POLISTY Zobacz większe

CX190 Orac Decor listwa podłogowa. Profil - U o symbolu CX190 Orac to biała listwa podłogowa w nowoczesnym stylu. Białe listwy przypodłogowe CX190 to profile które mogą posłużyć jako listwy sufitowe, listwy ścienne, listwy oświetleniowe. Nowoczesna listwa podłogowa CX190 Orac Decor posiada proste krawędzie, gładką powierzchnię i miejsce na schowanie okablowania.

CX190 ORAC DECOR LISTWA PRZYPODŁOGOWA

ORAC CX190    Nowy produkt
ProducentOrac Decor
UwagaDo malowania na dowolny kolor
TypListwa przypodłogowa, ścienna, sufitowa, listwa oświetleniowa
Wysokość3 cm.
Długość200 cm.
Głębokość2 cm.
MateriałDP - Duropolymer
WodoodpornaTAK
KolorBiały
Darmowa dostawa od450 zł
Forma i koszty dostawyKurier Orac 39 zł

52,18 zł brutto  /szt.

-9%

Zamiast 57,34 zł brutto

26,09 zł za 1 mb.

W magazynie: 931 Przedmioty

Przebijamy konkurencję !

Skontaktuj się i pokaż tańszą ofertę

Więcej informacji

CX190 Orac Decor - LISTWA PODŁOGOWA - Orio Tonini

Listwa przypodłogowa CX190 Orac Decor - Designed by Orio Tonini. Listwa podłogowa występująca jako Profil-U o symbolu CX190 Orac to małych rozmiarów sztukateria o dużych możliwościach. Listwa podłogowa pod symbolem CX190 Orac Decor nie posiada żadnych zdobień i wzorów, jest gładka w dotyku, posiada także miejsce na schowanie przewodów czy kabli. CX190 to uniwersalny - wielozadaniowy Profil - U. Biała listwa przypodłogowa o symbolu CX190 Orac Decor może zostać użyta jako dekoracyjna listwa ścienna, listwa przysufitowa, listwa sufitowa czy listwa ścienna Led - oświetleniowa. Profil-U Orac Decor CX190 występuje także w wersji giętkiej jako listwa przypodłogowa elastyczna ( Flex ) CX190F Orac Decor. Wymiary CX190 Orac Decor to 200 x 2 x 3 cm. Listwy przypodłogowe CX190 Orac to produkty łatwe w montażu, można je docinać ręczną bądź elektryczną piłą ( najlepiej z regulacją prędkości ). CX190 Orac Decor wykonana jest z wytrzymałych materiałów ( Duropolymer ) przez co jest odporna na uszkodzenia mechaniczne, odporna na wilgoć i z możliwością malowania farbą na dowolny kolor pasujący do wnętrza. Listwy przypodłogowe CX190 montujemy przy użyciu dedykowanych klei montażowych DecoFix Pro FDP500, natomiast łączeń dokonujemy klejem do łączeń DecoFix Extra FX200.

Elastyczne listwy przypodłogowe FLEX Orac Decor

Elastyczne listwy przypodłogowe Orac Decor oznaczone są literką " F ". To bardzo przydatne, specjalnie zaprojektowane i stworzone z wyjątkowych materiałów produkty, które posłużą i elegancko wykończą nierówne i krzywe ściany. Projektanci wnętrz, oraz architekci stosują także elastyczne listwy podłogowe " Flex " na wszelkich zaokrągleniach, półkolumnach i kolumnach dekoracyjnych. Flex jest to bardzo giętka listwa ( sztukateria ), którą praktycznie nie da się złamać. Elastyczne listwy przypodłogowe należy malować gdyż kolor nie jest biały jak to w przypadku listew z polimerów. Listwy Flex malujemy zwykłymi farbami na dowolny wybrany kolor spójny z aranżacją wnętrza. Montaż listew Flex wykonujemy po przez klejenie klejem montażowym DecoFix Pro FDP500 Orac Decor, a łączenia klejem do łączeń DecoFix Extra Orac Decor

Kolekcja Axxent Orac Decor

Produkty z kolekcji Axxent to wysoka jakość i szeroka gama profili " gzymsów ". Jest to kolekcja z szeroko rozwinięta z ciekawymi rozwiązaniami dekoracyjnymi, przyjaznymi dla projektantów wnętrz, oraz dekoratorów. Kolekcja Axxent obejmuje zarówno listwy przypodłogowe, profile wielofunkcyjne, gzymsy, panele i profile ścienne, elementy zabudowy drzwi. Fantastyczny Design i atrakcyjne ceny to niektóre z cech kolekcji Axxent. Odkryj oryginalny świat Orac Decor rozpoczynając przygodę od produktów kolekcji Axxent.

Sztukateria Orac Decor

Sztukateria firmy Orac Decor to perfekcyjne połączenie wysokiej jakość wykonania z doskonałym wzornictwem i najwyższej próby polimerami. Projekty tej firmy cechuje wysoka dbałość o detale oraz Duży nacisk na łatwość montażu.


W tym celu została stworzona gama dedykowanych klejów do montażu oraz łączeń całej kolekcji sztukaterii. Same polimery są nowoczesnymi tworzywami sztucznymi odpornymi na temperatury, uszkodzenia mechaniczne oraz chemiczne. Taka kombinacja cech sprawia, że sztukateria Orac Decor jest niezwykle trwała i prosta w montażu.

Projektanci i architekci wnętrz luksusowej sztukaterii Orac Decor nieustannie opracowują kolejne modele, dzięki temu kolejne linie są zgodne z klasycznymi jak i najnowszymi trendami w aranżacjach wnętrz.

Oferta sztukaterii obejmuje listwy przysufitowelistwy przypodłogowerozety czy listwy ścienne. Znaleźć można również dekory czy listwy oświetleniowe.

Najnowszą kolekcję sztukaterii opracował utalentowany i znany projektant ULF MORITZ. Jego projekty cechuje niezwykła harmonia. Jest to istny balsam dla oczu. 

Gwarancja i bezpieczeństwo

Produkty Orac Decor®  to najwyższa jakość polimerów łącząca w sobie łatwą obrabialność i twardość elementów, a także wysokie właściwości materiałów syntetycznych. Wszystkie produkty sztukaterii pokryte zostały specjalnym podkładem to łatwiejszej absorbcji farby, a montaż dekoracji odbywa się przez zastosowanie kleju Decofix Orac. Półwyroby są zawsze wybierane z najwyższej jakości materiałów. Firma Orac Decor wychodząca na przeciw najnowszym trendom, cały czas się rozwija dla Państwa tworząc coraz to lepsze koncepcje i projekty, a także nowe zastosowania. Firma wykorzystuje najnowsze i najlepsze nowinki technologiczne, a w branży dekoracyjnej jest od ponad 40 lat. Wszystkie produkty z kolekcji Basixx i Axxent w pełni mogą być poddane recyklingowi. Energia wykorzystywana w większości jest ze źródeł odnawialnych. Więcej informacji na temat polityki ochrony środowiska mogą Państwo znaleźć w certyfikacie ISO 14001.

Sztukateria ORAC DECOR® listwy poliuretanowe kontra listwy gipsowe

To lekkie elementy sztukaterii, odporne i wytrzymałe, łatwa i czysta instalacja, sztukateria nie wymaga konserwacji, mały nakład pracy, max. długości elementów do 2 metrów. 

Listwy gipsowe

Elementy ciężkie i bardzo kruche, znacznie trudniejszy i skomplikowany montaż, skomplikowany transport, do montażu potrzebny fachowiec, należy stale konserwować i ewentualnie naprawiać, dużo większy nakład pracy podczas montażu prawie 4-krotnie.

Opinie

Oceń 
2020-04-20

Naprawdę dobre

Perfekcyjne i szybka dostawa

  Napisz swoją opinię!

  Napisz opinię

  CX190 ORAC DECOR LISTWA PRZYPODŁOGOWA

  CX190 ORAC DECOR LISTWA PRZYPODŁOGOWA

  CX190 Orac Decor listwa podłogowa. Profil - U o symbolu CX190 Orac to biała listwa podłogowa w nowoczesnym stylu. Białe listwy przypodłogowe CX190 to profile które mogą posłużyć jako listwy sufitowe, listwy ścienne, listwy oświetleniowe. Nowoczesna listwa podłogowa CX190 Orac Decor posiada proste krawędzie, gładką powierzchnię i miejsce na schowanie okablowania.

  Produkty powiązane

  Pliki do pobrania