Promocja! MALOWANE LISTWY PRZYPODŁOGOWE, SX118 ORAC DECOR, BIAŁE LISTWY PRZYPODŁOGOWE RAL 9003, BIAŁE MALOWANE LISTWY PRZYPODŁOGOWE, MALOW Zobacz większe

Biała listwa przypodłogowa w klasycznym zdobieniu SX118 Orac Decor - Contour. SX118 Orac Decor to malowane listwy przypodłogowe na Ral 9003.

Białe listwy przypodłogowe o symbolu SX118 Orac Decor wykonane są z wytrzymałych polimerów. Listwy przypodłogowe malowane to elementy wykończeniowe gotowe do montażu. SX118 Orac posiada miejsce na schowanie przewodów.

SX118 ORAC DECOR BIAŁE LISTWY PRZYPODŁOGOWE - CONTOUR - RAL 9003

ORAC SX118    Nowy produkt
ProducentOrac Decor
KolekcjaLuxxus
Wysokość13,8 cm.
Długość200 cm.
Głębokość1,8 cm.
MateriałDP - Duropolymer
WodoodpornaTAK
KolorBiały Ral 9003
Termin realizacjiDo 14 dni
Darmowa dostawa od450 zł
Forma i koszty dostawyKurier Orac 39 zł

134,93 zł brutto  /szt.

-7%

Zamiast 145,09 zł brutto

67,47 zł za 1 mb.

W magazynie: 915 Przedmioty

Przebijamy konkurencję !

Skontaktuj się i pokaż tańszą ofertę

Więcej informacji

SX118 Orac Decor - Contour - Malowane listwy przypodłogowe

Biała listwa przypodłogowa w klasycznym stylu to profil SX118 Orac Decor malowana fabrycznie na biały kolor Ral 9003. SX118 Orac Decor - Contour to prosta, gładka, z przetłoczeniem, elegancka listwa podłogowa z wnęką na zagospodarowanie kabli. Białe listwy przypodłogowe o symbolu SX118 Orac Decor z subtelnym wzorem w górnej części. Wymiary listwy SX118 Orac to 200 x 13,8 x 1,8 cm. Listwy przypodłogowe malowane występują także w wersji elastycznej Flex o symbolu SX118F Orac, oraz wersji twardej lecz surowej do malowania. Fajnym rozwiązaniem jest także model SX186 Contour Orac Decor o takim samym wzornictwie, jest to cokół regeneracyjny do szybkiej przemiany wnętrza bez konieczności zdejmowania starych zniszczonych cokołów. Biała listwa podłogowa o oznaczeniu SX118 Orac Decor posiada wnękę na zamaskowanie przewodów, jest wytrzymała, wodoodporna i pomalowana białym kolorem Ral 9003.

Listwy przypodłogowe malowane - Ral 9003 - Orac Decor

Malowane listwy przypodłogowe producenta Orac Decor to ciekawa propozycja pomalowanych już białą farbą ( Ral 9003 ) elementów wykończeniowych.  Jest to oferta kierowana dla osób chcących otrzymać gotowe do montażu listwy przypodłogowe malowane. Producent Orac Decor wychodzi na przeciw wszystkim klientom chcącym zachować czystość w remontowanym wnętrzu, oraz czas który dziś jest na wagę złota. Malowane listwy przypodłogowe pomalowane zostały wysokiej jakości farbą odporną na zmywanie.

Malowane listwy przypodłogowe - Orac Decor

SX118 Ral 9003

SX157 Ral 9003

SX163 Ral 9003

SX173 Ral 9003

SX183 Ral 9003

SX184 Ral 9003

Czas oczekiwania na listwy przypodłogowe malowane fabrycznie w białym kolorze Ral 9003 to około 14 dni roboczych.

Elastyczna listwa przypodłogowa SX118F Contour Orac Decor Luxxus

Elastyczny listwa przypodłogowa SX118F Contour firmy Orac Decor z kolekcji Luxxus to wersja sztukaterii giętkiej ' Flex " na wszelkiego rodzaju nierówności i krzywizny ścienne, oraz na kolumny i półkolumny. Listwa przypodłogowa elastyczna wysoki 13,8 cm świetnie będzie pasować do większych pomieszczeń aranżowanych w stylu klasycznym. SX118F Orac Decor prosty i gładki z delikatnym przetłoczeniem w górnej części z wnęka z tyłu na zagospodarowanie okablowania. Jest to elegancki i bardzo popularny wzór sztukaterii, który oryginalnie i zmysłowo ozdobi każde projektowane wnętrze.

Elastyczne listwy przypodłogowe FLEX Orac Decor

Elastyczne listwy przypodłogowe Orac Decor oznaczone są literką " F ". To bardzo przydatne, specjalnie zaprojektowane i stworzone z wyjątkowych materiałów produkty, które posłużą i elegancko wykończą nierówne i krzywe ściany. Projektanci wnętrz, oraz architekci stosują także elastyczne listwy podłogowe " Flex " na wszelkich zaokrągleniach, półkolumnach i kolumnach dekoracyjnych. Flex jest to bardzo giętka listwa ( sztukateria ), którą praktycznie nie da się złamać. Elastyczne listwy przypodłogowe należy malować gdyż kolor nie jest biały jak to w przypadku listew z polimerów. Listwy Flex malujemy zwykłymi farbami na dowolny wybrany kolor spójny z aranżacją wnętrza. Montaż listew Flex wykonujemy po przez klejenie klejem montażowym DecoFix Pro FDP500 Orac Decor, a łączenia klejem do łączeń DecoFix Extra Orac Decor

Kolekcja Luxxus Orac Decor

Kolekcja Luxxus firmy Orac Decor to oczko w głowie wśród sztukaterii Orac Decor. Produkty zawierają szeroki wybór bardzo luksusowych akcesoriów dekoracyjnych i kreatywnych, oryginalnych profili. Kolekcja zawiera kompletną gamę sztukaterii, która pomoże zrealizować najróżniejsze pomysły od początku do końca. Wyjątkowa kolekcja sztukaterii Luxxus zawierająca między innymi listwy przypodłogowe, listwy ścienne, profile, panele, elementy systemów oświetlenia, oraz elementy dekoracyjne. Wszystkie produkty kolekcji Luxxus są oryginalne, wyjątkowe i ponadczasowe.  

Sztukateria Orac Decor

Sztukateria firmy Orac Decor to perfekcyjne połączenie wysokiej jakość wykonania z doskonałym wzornictwem i najwyższej próby polimerami. Projekty tej firmy cechuje wysoka dbałość o detale oraz Duży nacisk na łatwość instalacji.

W tym celu została stworzona gama dedykowanych klejów do montażu oraz łączeń listew. Same polimery są nowoczesnymi tworzywami sztucznymi odpornymi na temperatury, uszkodzenia mechaniczne oraz chemiczne. Taka kombinacja cech sprawia, że sztukateria Orac Decor jest niezwykle trwała i prosta w montażu.

Projektanci luksusowej sztukaterii Orac Decor nieustannie opracowują kolejne modele, dzięki temu kolejne linie są zgodne z klasycznymi jak i najnowszymi trendami w aranżacjach wnętrz.

Oferta sztukaterii obejmuje listwy przysufitowelistwy przypodłogowerozety czy listwy ścienne. Znaleźć można również dekory czy listwy oświetleniowe.

Najnowszą kolekcję sztukaterii opracował utalentowany i znany projektant ULF MORITZ. Jego projekty cechuje niezwykła harmonia. Jest to istny balsam dla oczu.

Gwarancja i bezpieczeństwo

Produkty Orac Decor®  to najwyższa jakość polimerów łącząca w sobie łatwą obrabialność i twardość elementów, a także wysokie właściwości materiałów syntetycznych. Wszystkie produkty sztukaterii pokryte zostały specjalnym podkładem to łatwiejszej absorbcji farby, a montaż dekoracji odbywa się przez zastosowanie kleju Decofix Orac. Półwyroby są zawsze wybierane z najwyższej jakości materiałów. Firma Orac Decor wychodząca na przeciw najnowszym trendom, cały czas się rozwija dla Państwa tworząc coraz to lepsze koncepcje i projekty, a także nowe zastosowania. Firma wykorzystuje najnowsze i najlepsze nowinki technologiczne, a w branży dekoracyjnej jest od ponad 40 lat. Wszystkie produkty z kolekcji Basixx i Axxent w pełni mogą być poddane recyklingowi. Energia wykorzystywana w większości jest ze źródeł odnawialnych. Więcej informacji na temat polityki ochrony środowiska mogą Państwo znaleźć w certyfikacie ISO 14001.

Sztukateria ORAC DECOR® listwy poliuretanowe kontra listwy gipsowe

To lekkie elementy sztukaterii, odporne i wytrzymałe, łatwa i czysta instalacja, sztukateria nie wymaga konserwacji, mały nakład pracy, max. długości elementów do 2 metrów. 

Listwy gipsowe

Elementy ciężkie i bardzo kruche, znacznie trudniejszy i skomplikowany montaż, skomplikowany transport, do montażu potrzebny fachowiec, należy stale konserwować i ewentualnie naprawiać, dużo większy nakład pracy podczas montażu prawie 4-krotnie.

Opinie

Oceń 
2020-04-20

Zachwycające

Dobrze doradzone, polecam

  Napisz swoją opinię!

  Napisz opinię

  SX118 ORAC DECOR BIAŁE LISTWY PRZYPODŁOGOWE - CONTOUR - RAL 9003

  SX118 ORAC DECOR BIAŁE LISTWY PRZYPODŁOGOWE - CONTOUR - RAL 9003

  Biała listwa przypodłogowa w klasycznym zdobieniu SX118 Orac Decor - Contour. SX118 Orac Decor to malowane listwy przypodłogowe na Ral 9003.

  Białe listwy przypodłogowe o symbolu SX118 Orac Decor wykonane są z wytrzymałych polimerów. Listwy przypodłogowe malowane to elementy wykończeniowe gotowe do montażu. SX118 Orac posiada miejsce na schowanie przewodów.

  Produkty powiązane