Promocja! MALOWANE LISTWY PRZYPODŁOGOWE, SX163 ORAC DECOR, BIAŁE LISTWY PRZYPODŁOGOWE, LISTWY PRZYPODŁOGOWE RAL 9003, LISTWY PODŁOGOWE ORA Zobacz większe

Malowane listwy przypodłogowe SX163 Orac Decor - Square. Prosta bez zdobień biała listwa przypodłogowa o symbolu SX163 Orac fabrycznie pomalowana na Ral 9003. Listwy przypodłogowe malowane SX163 Orac o wymiarach 200 x 10,2 x 1,3 cm. z wnęką na zamaskowanie przewodów. Listwy przypodłogowe malowane o nazwie SX163 Orac pasują do większości projektów wnętrz, zarówno tych klasycznych jak i nowoczesnych

SX163 ORAC DECOR - SQUARE BIAŁE LISTWY PRZYPODŁOGOWE - RAL 9003

SX163 ORAC    Nowy produkt
ProducentOrac Decor
KolekcjaAxxent
TypListwa wielofunkcyjna - przypodłogowa, ścienna, sufitowa, obudowa drzwi
Wysokość10,2 cm.
Długość200 cm.
Głębokość1,3 cm.
MateriałDP - Duropolymer
WodoodpornaTAK
KolorBiały Ral 9003
Termin realizacjiDo 14 dni
Darmowa dostawa od450 zł
Forma i koszty dostawyKurier Orac 39 zł

71,12 zł brutto  /szt.

-9%

Zamiast 78,15 zł brutto

35,56 zł za 1 mb.

W magazynie: 954 Przedmioty

Przebijamy konkurencję !

Skontaktuj się i pokaż tańszą ofertę

Więcej informacji

Malowane listwy przypodłogowe SX163 Orac Decor - Square - Axxent

Listwy przypodłogowe malowane o symbolu SX163 Orac Decor - Square z kolekcji Axxent to proste profile bez zdobień o szerokich możliwościach. Model SX163 Orac Decor to fabrycznie malowana listwa na biały kolor ( Ral 9003 ). Profil SX163 Orac Decor występuje także jako elastyczna listwa podłogowa SX163F do zakrzywień, łuków i kolumn na ścianie. Malowane listwy przypodłogowe o symbolu SX163 Orac Decor to wytrzymałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne profile. Listwy przypodłogowe malowane są także wodoodporne przez co możemy zastosować w zawilgoconych miejscach takich jak łazienka czy kuchnia. Listwy przypodłogowe malowane to minimalistyczne - proste modele bez żadnych zdobień z miejscem na zamaskowanie przewodów. Listwy przypodłogowe malowane pod symbolem SX163 Orac Decor mają gładką powierzchnię o kształcie prostokąta. Profile SX163 Orac Decor można zastosować jako obramowania do drzwi, listwy ścienne czy listwy sufitowe. Model SX163 Orac Decor wykonany jest z wytrzymałych na uszkodzenia polimerów. Montaż SX163 Orac Decor wykonujemy dedykowanymi klejami przez producenta.

Listwy przypodłogowe malowane - Ral 9003 - Orac Decor

Malowane listwy przypodłogowe producenta Orac Decor to ciekawa propozycja pomalowanych już białą farbą ( Ral 9003 ) elementów wykończeniowych.  Jest to oferta kierowana dla osób chcących otrzymać gotowe do montażu listwy przypodłogowe malowane. Producent Orac Decor wychodzi na przeciw wszystkim klientom chcącym zachować czystość w remontowanym wnętrzu, oraz czas który dziś jest na wagę złota. Malowane listwy przypodłogowe pomalowane zostały wysokiej jakości farbą odporną na zmywanie.

Malowane listwy przypodłogowe - Orac Decor

SX118 Ral 9003

SX157 Ral 9003

SX163 Ral 9003

SX173 Ral 9003

SX183 Ral 9003

SX184 Ral 9003

Czas oczekiwania na listwy przypodłogowe malowane fabrycznie w białym kolorze Ral 9003 to około 14 dni roboczych.

Nowoczesny profil wielofunkcyjny SX163 Orac Decor Axxent

Gładka - prosta listwa uniwersalna SX163 Axxent Orac Decor to multifunkcyjna sztukateria z wieloma możliwościami zastosowań w bardzo korzystnej cenie. Profil wielofunkcyjny SX163 jest całkowicie gładki bez zdobień i przetłoczeń z podwójną wnęką na zagospodarowanie okablowania. Jest to model sztukaterii bliźniaczy z modelem SX162 tylko, że znacznie wyższy o wysokości 10,2 cm i długości 200 cm. Na zdjęciach mogą Państwo zobaczyć możliwości zastosowań tej wielofunkcyjnej listwy. Profil wielofunkcyjny SX163 Orac Decor możemy użyć jako listwa przypodłogowa, listwa ścienna, listwa przysufitowa, obudowa drzwi, zabudowa, listwa sufitowa. Model profilu SX163 występuje także w wersji elastycznej Flex SX163F Orac Decor. Profil jest łatwy w montażu, który docinamy ręczną bądź elektryczną piłką, wykonany z wytrzymałych na uszkodzenia tworzyw, który cechuje się także odpornością na wilgoć i możliwością malowania na dowolny kolor farby. Montaż profilu wielofunkcyjnego SX163 odbywa się za pomocą specjalistycznego kleju montażowego DecoFix Pro FDP500, a spoinowanie klejem do łączeń DecoFix Extra FX200.

Elastyczna listwa przypodłogwa SX163F Orac Decor Axxent ( Flex )

Elastyczna listwa przypodłogowa SX163F firmy Orac Decor z kolekcji Axxent to profil wielofunkcyjny. Model SX163F jest giętki nie posiada zdobień i przetłoczeń o całkowicie gładkiej powierzchni. Listwa przypodłogowa elastyczna o symbolu SX163F Orac Decor jest tak giętka że można obłożyć nią półkolumny, kolumny czy zaokrąglenia i krzywizny występujące na ścianie. SX163 Orac posiada minimalistyczny - prosty design przez co jest ponadczasowa. Profil jest bardzo uniwersalny, który możemy zastosować jako listwę do zabudowy drzwilistwę ściennąlistwę sufitową. Flex to Listwy elastyczne które należy malować po montażu farbami na kolor pasujący do konkretnej aranżacji wnętrza.

Elastyczne listwy przypodłogowe FLEX Orac Decor

Elastyczne listwy przypodłogowe Orac Decor oznaczone są literką " F ". To bardzo przydatne, specjalnie zaprojektowane i stworzone z wyjątkowych materiałów produkty, które posłużą i elegancko wykończą nierówne i krzywe ściany. Projektanci wnętrz, oraz architekci stosują także elastyczne listwy podłogowe " Flex " na wszelkich zaokrągleniach, półkolumnach i kolumnach dekoracyjnych. Flex jest to bardzo giętka listwa ( sztukateria ), którą praktycznie nie da się złamać. Elastyczne listwy przypodłogowe należy malować gdyż kolor nie jest biały jak to w przypadku listew z polimerów. Listwy Flex malujemy zwykłymi farbami na dowolny wybrany kolor spójny z aranżacją wnętrza. Montaż listew Flex wykonujemy po przez klejenie klejem montażowym DecoFix Pro FDP500 Orac Decor, a łączenia klejem do łączeń DecoFix Extra Orac Decor

Kolekcja Axxent Orac Decor

Produkty z kolekcji Axxent to wysoka jakość i szeroka gama profili " gzymsów ". Jest to kolekcja z szeroko rozwinięta z ciekawymi rozwiązaniami dekoracyjnymi, przyjaznymi dla projektantów wnętrz, oraz dekoratorów. Kolekcja Axxent obejmuje zarówno listwy przypodłogowe, profile wielofunkcyjne, gzymsy, panele i profile ścienne, elementy zabudowy drzwi. Fantastyczny Design i atrakcyjne ceny to niektóre z cech kolekcji Axxent. Odkryj oryginalny świat Orac Decor rozpoczynając przygodę od produktów kolekcji Axxent.

Sztukateria Orac Decor

Sztukateria firmy Orac Decor to perfekcyjne połączenie wysokiej jakość wykonania z doskonałym wzornictwem i najwyższej próby polimerami. Projekty tej firmy cechuje wysoka dbałość o detale oraz Duży nacisk na łatwość montażu.


W tym celu została stworzona gama dedykowanych klejów do montażu oraz łączeń całej kolekcji sztukaterii. Same polimery są nowoczesnymi tworzywami sztucznymi odpornymi na temperatury, uszkodzenia mechaniczne oraz chemiczne. Taka kombinacja cech sprawia, że sztukateria Orac Decor jest niezwykle trwała i prosta w montażu.

Projektanci i architekci wnętrz luksusowej sztukaterii Orac Decor nieustannie opracowują kolejne modele, dzięki temu kolejne linie są zgodne z klasycznymi jak i najnowszymi trendami w aranżacjach wnętrz.

Oferta sztukaterii obejmuje listwy przysufitowelistwy przypodłogowerozety czy listwy ścienne. Znaleźć można również dekory czy listwy oświetleniowe.

Najnowszą kolekcję sztukaterii opracował utalentowany i znany projektant ULF MORITZ. Jego projekty cechuje niezwykła harmonia. Jest to istny balsam dla oczu. 

Gwarancja i bezpieczeństwo

Produkty Orac Decor®  to najwyższa jakość polimerów łącząca w sobie łatwą obrabialność i twardość elementów, a także wysokie właściwości materiałów syntetycznych. Wszystkie produkty sztukaterii pokryte zostały specjalnym podkładem to łatwiejszej absorbcji farby, a montaż dekoracji odbywa się przez zastosowanie kleju Decofix Orac. Półwyroby są zawsze wybierane z najwyższej jakości materiałów. Firma Orac Decor wychodząca na przeciw najnowszym trendom, cały czas się rozwija dla Państwa tworząc coraz to lepsze koncepcje i projekty, a także nowe zastosowania. Firma wykorzystuje najnowsze i najlepsze nowinki technologiczne, a w branży dekoracyjnej jest od ponad 40 lat. Wszystkie produkty z kolekcji Basixx i Axxent w pełni mogą być poddane recyklingowi. Energia wykorzystywana w większości jest ze źródeł odnawialnych. Więcej informacji na temat polityki ochrony środowiska mogą Państwo znaleźć w certyfikacie ISO 14001.

Sztukateria ORAC DECOR® listwy poliuretanowe kontra listwy gipsowe

To lekkie elementy sztukaterii, odporne i wytrzymałe, łatwa i czysta instalacja, sztukateria nie wymaga konserwacji, mały nakład pracy, max. długości elementów do 2 metrów. 

Listwy gipsowe

Elementy ciężkie i bardzo kruche, znacznie trudniejszy i skomplikowany montaż, skomplikowany transport, do montażu potrzebny fachowiec, należy stale konserwować i ewentualnie naprawiać, dużo większy nakład pracy podczas montażu prawie 4-krotnie.

Opinie

Oceń 
2020-04-20

Fantastyczny zakup

Ekspresowa wysyłka

  Napisz swoją opinię!

  Napisz opinię

  SX163 ORAC DECOR - SQUARE BIAŁE LISTWY PRZYPODŁOGOWE - RAL 9003

  SX163 ORAC DECOR - SQUARE BIAŁE LISTWY PRZYPODŁOGOWE - RAL 9003

  Malowane listwy przypodłogowe SX163 Orac Decor - Square. Prosta bez zdobień biała listwa przypodłogowa o symbolu SX163 Orac fabrycznie pomalowana na Ral 9003. Listwy przypodłogowe malowane SX163 Orac o wymiarach 200 x 10,2 x 1,3 cm. z wnęką na zamaskowanie przewodów. Listwy przypodłogowe malowane o nazwie SX163 Orac pasują do większości projektów wnętrz, zarówno tych klasycznych jak i nowoczesnych

  Produkty powiązane