Promocja! MALOWANE NA BIAŁO LISTWY PRZYPODŁOGOWE, SX183 ORAC DECOR, MALOWANE LISTWY PRZYPODŁOGOWE, RAL 9003 LISTWY PODŁOGOWE ORAC DECOR, M Zobacz większe

Biała listwa przypodłogowa SX183 Orac Decor. Modele SX183 Orac Decor to listwy przypodłogowe malowane fabrycznie na biały kolor Ral 9003. SX183 Orac z miejscem na ukrycie okablowania. SX183 Orac Decor to malowane listwy przypodłogowe stosowane również jako obramowania do drzwi, listwy ścienne czy listwy sufitowe. Białe listwy przypodłogowe o symbolu SX183 Orac występują również jako Flex SX183F.

SX183 ORAC DECOR CASCADE - MALOWANE LISTWY PRZYPODŁOGOWE - RAL 9003

ORAC SX183    Nowy produkt
ProducentOrac Decor
Wysokość7,5 cm.
Długość200 cm.
Głębokość1,3 cm.
MateriałDP - Duropolymer
WodoodpornaTAK
KolorBiały Ral 9003
Termin realizacjiDo 14 dni
Darmowa dostawa od450 zł
Forma i koszty dostawyKurier Orac 39 zł

58,81 zł brutto  /szt.

-9%

Zamiast 64,62 zł brutto

29,40 zł za 1 mb.

W magazynie: 988 Przedmioty

Przebijamy konkurencję !

Skontaktuj się i pokaż tańszą ofertę

Więcej informacji

SX183 Orac Decor - Cascade - Malowane listwy przypodłogowe

Biała listwa przypodłogowa, minimalistyczna - prosta SX183 Orac Decor - Cascade. Malowane listwy przypodłogowe o symbolu SX183 Orac Decor to pomalowane fabrycznie listwy na biały kolor Ral 9003. Białe listwy przypodłogowe o nazwie SX183 Orac Decor posiadają wymiary 200 x 7,5 x 1,3 cm. SX183 Orac Decor to prosty wzór bez zdobień o gładkiej powierzchni, posiadający subtelne zaokrąglenie w górnej części. SX183 Orac Decor pasuje do każdego wystroju wnętrza. Listwy przypodłogowe malowane o oznaczeniu SX183 Orac Decor - Cascade to świetna oferta do wnętrz klasycznych, nowoczesnych i współczesnych. Profil SX183 Orac Decor delikatny i oryginalny do salonu, sypialni, biura, hotelu, restauracji, a także łazienki ponieważ SX183 Orac Decor jest odporna na wilgoć. Białe listwy przypodłogowe cechuje również łatwy i szybki montaż wyłącznie po przez klejenie klejami montażowymi, najlepiej rekomendowanymi przez producenta Orac Decor.

Listwy przypodłogowe malowane - Ral 9003 - Orac Decor

Malowane listwy przypodłogowe producenta Orac Decor to ciekawa propozycja pomalowanych już białą farbą ( Ral 9003 ) elementów wykończeniowych.  Jest to oferta kierowana dla osób chcących otrzymać gotowe do montażu listwy przypodłogowe malowane. Producent Orac Decor wychodzi na przeciw wszystkim klientom chcącym zachować czystość w remontowanym wnętrzu, oraz czas który dziś jest na wagę złota. Malowane listwy przypodłogowe pomalowane zostały wysokiej jakości farbą odporną na zmywanie.

Malowane listwy przypodłogowe - Orac Decor

SX118 Ral 9003

SX157 Ral 9003

SX163 Ral 9003

SX173 Ral 9003

SX183 Ral 9003

SX184 Ral 9003

Czas oczekiwania na listwy przypodłogowe malowane fabrycznie w białym kolorze Ral 9003 to około 14 dni roboczych.

Elastyczne listwy przypodłogowe SX183F Orac Decor - Cascade - Axxent

SX183F Orac Decor to elastyczne listwy przypodłogowe bez zdobień i ornamentów o całkowicie gładkiej powierzchni z zaokrągleniem w górnej części. Fantastyczny profil SX183F Orac Decor stworzony z myślą o klientach, którzy mają nierówne i krzywe ściany bądź wszelkiego rodzaju łuki, zaokrąglenia, półkolumny czy kolumny. Listwa przypodłogowa elastyczna o oznaczeniu SX183F może zostać zastosowana jako listwa ścienna, oraz listwa przysufitowa. Profile SX183F Orac Decor - Cascade są wytrzymałe i wodoodporne, które należy pomalować farbą po ich zamontowaniu na kolor współgrający z aranżacją.

Elastyczne listwy przypodłogowe FLEX Orac Decor

Elastyczne listwy przypodłogowe Orac Decor oznaczone są literką " F ". To bardzo przydatne, specjalnie zaprojektowane i stworzone z wyjątkowych materiałów produkty, które posłużą i elegancko wykończą nierówne i krzywe ściany. Projektanci wnętrz, oraz architekci stosują także listwy przypodłgowe elastyczne " Flex " na wszelkich zaokrągleniach, półkolumnach i kolumnach dekoracyjnych. Flex jest to bardzo listwa podłogowa elastyczna ( sztukateria ), którą praktycznie nie da się złamać. Elastyczne listwy przypodłogowe należy malować gdyż kolor nie jest biały jak to w przypadku listew z polimerów. Elastyczne listwy przypodłogowe malujemy wyłącznie po ich zamontowaniu. Listwy elastyczne Flex malujemy zwykłymi farbami na dowolny wybrany kolor spójny z aranżacją wnętrza. Montaż listwy elastycznej Flex wykonujemy po przez klejenie klejem montażowym DecoFix Pro FDP500 Orac Decor, a łączenia klejem do łączeń DecoFix Extra Orac Decor

Kolekcja Axxent Orac Decor

Produkty z kolekcji Axxent to wysoka jakość i szeroka gama profili " gzymsów ". Jest to kolekcja z szeroko rozwinięta z ciekawymi rozwiązaniami dekoracyjnymi, przyjaznymi dla projektantów wnętrz, oraz dekoratorów. Kolekcja Axxent obejmuje zarówno listwy przypodłogowe, profile wielofunkcyjne, gzymsy, panele i profile ścienne, elementy zabudowy drzwi. Fantastyczny Design i atrakcyjne ceny to niektóre z cech kolekcji Axxent. Odkryj oryginalny świat Orac Decor rozpoczynając przygodę od produktów kolekcji Axxent.

Sztukateria Orac Decor

Sztukateria firmy Orac Decor to perfekcyjne połączenie wysokiej jakość wykonania z doskonałym wzornictwem i najwyższej próby polimerami. Projekty tej firmy cechuje wysoka dbałość o detale oraz Duży nacisk na łatwość montażu.


W tym celu została stworzona gama dedykowanych klejów do montażu oraz łączeń całej kolekcji sztukaterii. Same polimery są nowoczesnymi tworzywami sztucznymi odpornymi na temperatury, uszkodzenia mechaniczne oraz chemiczne. Taka kombinacja cech sprawia, że sztukateria Orac Decor jest niezwykle trwała i prosta w montażu.

Projektanci i architekci wnętrz luksusowej sztukaterii Orac Decor nieustannie opracowują kolejne modele, dzięki temu kolejne linie są zgodne z klasycznymi jak i najnowszymi trendami w aranżacjach wnętrz.

Oferta sztukaterii obejmuje listwy przysufitowelistwy przypodłogowerozety czy listwy ścienne. Znaleźć można również dekory czy listwy oświetleniowe.

Najnowszą kolekcję sztukaterii opracował utalentowany i znany projektant ULF MORITZ. Jego projekty cechuje niezwykła harmonia. Jest to istny balsam dla oczu. 

Gwarancja i bezpieczeństwo

Produkty Orac Decor®  to najwyższa jakość polimerów łącząca w sobie łatwą obrabialność i twardość elementów, a także wysokie właściwości materiałów syntetycznych. Wszystkie produkty sztukaterii pokryte zostały specjalnym podkładem to łatwiejszej absorbcji farby, a montaż dekoracji odbywa się przez zastosowanie kleju Decofix Orac. Półwyroby są zawsze wybierane z najwyższej jakości materiałów. Firma Orac Decor wychodząca na przeciw najnowszym trendom, cały czas się rozwija dla Państwa tworząc coraz to lepsze koncepcje i projekty, a także nowe zastosowania. Firma wykorzystuje najnowsze i najlepsze nowinki technologiczne, a w branży dekoracyjnej jest od ponad 40 lat. Wszystkie produkty z kolekcji Basixx i Axxent w pełni mogą być poddane recyklingowi. Energia wykorzystywana w większości jest ze źródeł odnawialnych. Więcej informacji na temat polityki ochrony środowiska mogą Państwo znaleźć w certyfikacie ISO 14001.

Sztukateria ORAC DECOR® listwy poliuretanowe kontra listwy gipsowe

To lekkie elementy sztukaterii, odporne i wytrzymałe, łatwa i czysta instalacja, sztukateria nie wymaga konserwacji, mały nakład pracy, max. długości elementów do 2 metrów. 

Listwy gipsowe

Elementy ciężkie i bardzo kruche, znacznie trudniejszy i skomplikowany montaż, skomplikowany transport, do montażu potrzebny fachowiec, należy stale konserwować i ewentualnie naprawiać, dużo większy nakład pracy podczas montażu prawie 4-krotnie.

Opinie

Oceń 
2020-07-02

Zachwycające

Ekspresowa wysyłka i super kontakt

  Oceń 
  2020-07-02

  Boskie

  super jakość wykończenia

   Napisz swoją opinię!

   Napisz opinię

   SX183 ORAC DECOR CASCADE - MALOWANE LISTWY PRZYPODŁOGOWE - RAL 9003

   SX183 ORAC DECOR CASCADE - MALOWANE LISTWY PRZYPODŁOGOWE - RAL 9003

   Biała listwa przypodłogowa SX183 Orac Decor. Modele SX183 Orac Decor to listwy przypodłogowe malowane fabrycznie na biały kolor Ral 9003. SX183 Orac z miejscem na ukrycie okablowania. SX183 Orac Decor to malowane listwy przypodłogowe stosowane również jako obramowania do drzwi, listwy ścienne czy listwy sufitowe. Białe listwy przypodłogowe o symbolu SX183 Orac występują również jako Flex SX183F.

   Produkty powiązane