Promocja! LISTWA PODŁOGOWA ORAC, LISTWY ORAC, LISTWA PRZYPODŁOGOWA SX193, LISTWA PRZYPODŁOGOWA POLIURETANOWA, listwy podłogowe, orac decor Zobacz większe

SX193 Orac Decor to listwy podłogowe białe z wyraźnym klasycznym wzorem. Listwa podłogowa o symbolu SX193 Orac Decor to sporych rozmiarów sztukateria dekoracyjna o wymiarze 200 x 2,2 x 25 cm. Listwy podłogowe są wytrzymałe i wodoodporne dzięki temu przez lata będą cieszyły oko.

Listwa przypodłogowa SX193 Orac Decor którą można malować na Twój ulubiony kolor.

LISTWA PRZYPODŁOGOWA SX193 ORAC DECOR

PRZYPODŁOGOWA SX193 ORAC    Nowy produkt
ProducentOrac Decor
UwagaDo malowania na dowolny kolor
Wysokość25 cm.
Długość200 cm.
Szerokość2,2 cm.
MateriałDP - Duropolymer
WodoodpornaTAK
KolorBiały
Darmowa dostawa od450 zł
Forma i koszty dostawyKurier Orac 39 zł

235,02 zł brutto  /szt.

-9%

Zamiast 258,26 zł brutto

117,51 zł za 1 mb.

W magazynie: 975 Przedmioty

Przebijamy konkurencję !

Skontaktuj się i pokaż tańszą ofertę

Więcej informacji

Wysokie - listwy podłogowe - SX193 Orac Decor

Listwa przypodłogowa SX193 Orac Decor to zdobione klasyczne listwy podłogowe do wnętrz współczesnych i klasycznych. Wysoka - listwa podłogowa z przetłoczeniem w górnej części natomiast w dolnej gładka. Listwy podłogowe SX193 posiadają wnękę na zamaskowanie okablowania. SX193 Orac Decor jest wodoodporna, lekka, wytrzymała na uderzenia i gotowa do malowania farbami.
Najnowsza propozycja od producenta sztukaterii Orac Decor to listwa podłogowa SX193 Orac Decor. Model SX193 Orac Decor posiada wymiar 200 x 2,2 x 25 cm. Listwy przypodłogowe SX193 to modele montowane zarówno w obiektach mieszkalnych jak i biurach czy restauracjach. Takie listwy przypodłogowe możemy stosować w zawilgoconych miejscach jak łazienki czy kuchnie. Listwa podłogowa o symbolu SX193 nadaje się do malowania farbami ( najlepiej ceramicznymi ) na dowolny kolor. Listwy przypodłogowe od producenta Orac Decor SX193 to profile z eleganckim zdobieniem w górnej części i gładkie w dolnej. Profile SX193 Orac Decor to listwy przypodłogowe, które zachwycą właścicieli. Takie stylowe listwy podłogowe to nie tylko konieczny element do wykończenia podłogi, ale także dekoracja, która ozdobi wnętrze. Listwa podłogowa wykonana jest z wytrzymałych duropolimerów. Listwy podłogowe SX193 Orac Decor montujemy po przez dedykowane kleje od producenta. Do montażu listwy przypodłogowej stosujemy klej montażowy FDP500 DecoFix Pro, natomiast do łączeń używamy FX200 DecoFix Extra o poj. 310 ml. lub mniejszy FX210 DecoFix Extra o poj. 80 ml.

Kolekcja Axxent Orac Decor

Produkty z kolekcji Axxent to wysoka jakość i szeroka gama profili " gzymsów ". Jest to kolekcja z szeroko rozwinięta z ciekawymi rozwiązaniami dekoracyjnymi, przyjaznymi dla projektantów wnętrz, oraz dekoratorów. Kolekcja Axxent obejmuje zarówno listwy przypodłogowe, profile wielofunkcyjne, gzymsy, panele i profile ścienne, elementy zabudowy drzwi. Fantastyczny Design i atrakcyjne ceny to niektóre z cech kolekcji Axxent. Odkryj oryginalny świat Orac Decor rozpoczynając przygodę od produktów kolekcji Axxent.

Elastyczne listwy przypodłogowe FLEX Orac Decor

Elastyczne listwy przypodłogowe Orac Decor oznaczone są literką " F ". To bardzo przydatne, specjalnie zaprojektowane i stworzone z wyjątkowych materiałów produkty, które posłużą i elegancko wykończą nierówne i krzywe ściany. Projektanci wnętrz, oraz architekci stosują także elastyczne listwy podłogowe " Flex " na wszelkich zaokrągleniach, półkolumnach i kolumnach dekoracyjnych. Flex jest to bardzo giętka listwa ( sztukateria ), którą praktycznie nie da się złamać. Elastyczne listwy przypodłogowe należy malować gdyż kolor nie jest biały jak to w przypadku listew z polimerów. Listwy Flex malujemy zwykłymi farbami na dowolny wybrany kolor spójny z aranżacją wnętrza. Montaż listew Flex wykonujemy po przez klejenie klejem montażowym DecoFix Pro FDP500 Orac Decor, a łączenia klejem do łączeń DecoFix Extra Orac Decor.

Sztukateria Orac Decor

Sztukateria firmy Orac Decor to perfekcyjne połączenie wysokiej jakość wykonania z doskonałym wzornictwem i najwyższej próby polimerami. Projekty tej firmy cechuje wysoka dbałość o detale oraz Duży nacisk na łatwość montażu.


W tym celu została stworzona gama dedykowanych klejów do montażu oraz łączeń całej kolekcji sztukaterii. Same polimery są nowoczesnymi tworzywami sztucznymi odpornymi na temperatury, uszkodzenia mechaniczne oraz chemiczne. Taka kombinacja cech sprawia, że sztukateria Orac Decor jest niezwykle trwała i prosta w montażu.

Projektanci i architekci wnętrz luksusowej sztukaterii Orac Decor nieustannie opracowują kolejne modele, dzięki temu kolejne linie są zgodne z klasycznymi jak i najnowszymi trendami w aranżacjach wnętrz.

Oferta sztukaterii obejmuje listwy przysufitowelistwy przypodłogowerozety czy listwy ścienne. Znaleźć można również dekory czy listwy oświetleniowe.

Najnowszą kolekcję sztukaterii opracował utalentowany i znany projektant ULF MORITZ. Jego projekty cechuje niezwykła harmonia. Jest to istny balsam dla oczu. 

Gwarancja i bezpieczeństwo

Produkty Orac Decor®  to najwyższa jakość polimerów łącząca w sobie łatwą obrabialność i twardość elementów, a także wysokie właściwości materiałów syntetycznych. Wszystkie produkty sztukaterii pokryte zostały specjalnym podkładem to łatwiejszej absorbcji farby, a montaż dekoracji odbywa się przez zastosowanie kleju Decofix Orac. Półwyroby są zawsze wybierane z najwyższej jakości materiałów. Firma Orac Decor wychodząca na przeciw najnowszym trendom, cały czas się rozwija dla Państwa tworząc coraz to lepsze koncepcje i projekty, a także nowe zastosowania. Firma wykorzystuje najnowsze i najlepsze nowinki technologiczne, a w branży dekoracyjnej jest od ponad 40 lat. Wszystkie produkty z kolekcji Basixx i Axxent w pełni mogą być poddane recyklingowi. Energia wykorzystywana w większości jest ze źródeł odnawialnych. Więcej informacji na temat polityki ochrony środowiska mogą Państwo znaleźć w certyfikacie ISO 14001.

Sztukateria ORAC DECOR® listwy poliuretanowe kontra listwy gipsowe

To lekkie elementy sztukaterii, odporne i wytrzymałe, łatwa i czysta instalacja, sztukateria nie wymaga konserwacji, mały nakład pracy, max. długości elementów do 2 metrów. 

Listwy gipsowe

Elementy ciężkie i bardzo kruche, znacznie trudniejszy i skomplikowany montaż, skomplikowany transport, do montażu potrzebny fachowiec, należy stale konserwować i ewentualnie naprawiać, dużo większy nakład pracy podczas montażu prawie 4-krotnie.

Opinie

Napisz opinię

LISTWA PRZYPODŁOGOWA SX193 ORAC DECOR

LISTWA PRZYPODŁOGOWA SX193 ORAC DECOR

SX193 Orac Decor to listwy podłogowe białe z wyraźnym klasycznym wzorem. Listwa podłogowa o symbolu SX193 Orac Decor to sporych rozmiarów sztukateria dekoracyjna o wymiarze 200 x 2,2 x 25 cm. Listwy podłogowe są wytrzymałe i wodoodporne dzięki temu przez lata będą cieszyły oko.

Listwa przypodłogowa SX193 Orac Decor którą można malować na Twój ulubiony kolor.

Produkty powiązane