Promocja! MASKUJĄCA LISTWA PRZYPODŁOGOWA, SX171, AXXENT, ORAC DECOR, SZTUKATERIA, OSŁANIAJĄCA, GŁADKA, RENOWACYJNA, REGENERACYJNA Zobacz większe

Listwa przypodłogowa regeneracyjna SX171 Square Axxent Orac Decor jest listwą do szybkiej metamorfozy pomieszczenia. Profil pozwala szybko ukryć poprzedni cokół bez jego odrywania. Idealna do projektów renowacyjnych. Listwa podłogowa wodoodporna i dostosowana do malowania. Listwa stworzona do zakrycia starej lub ciężkiej do demontażu listwy. Zwycięzca nagrody Smart Design Award na Intirio 2016. 

LISTWA PRZYPODŁOGOWA SX171 AXXENT ORAC DECOR OSŁANIAJĄCA

LISTWA PRZYPODŁOGOWA SX171*    Nowy produkt
ProducentOrac Decor
UwagaDo malowania na dowolny kolor
KolekcjaAxxent
Wysokość10cm
Długość200 cm
Głębokość2,2cm
MateriałDP - Duropolymer
WodoodpornaTAK
KolorBiały
Darmowa dostawa od450 zł
Forma i koszty dostawyKurier Orac 39 zł

66,90 zł brutto  /szt.

-9%

Zamiast 73,52 zł brutto

33,45 zł za 1 mb.

W magazynie: 868 Przedmioty

Przebijamy konkurencję !

Skontaktuj się i pokaż tańszą ofertę

Więcej informacji

Listwa przypodłogowa osłaniająca ( regeneracyjna ) SX171 Square Orac Decor Axxent

Fantastyczna renowacyjna listwa przypodłogowa SX171 Square producenta Orac Decor Axxent zaprojektowana specjalnie z myślą do projektów renowacyjnych. SX171 Square Orac Decor szybko i profesjonalnie przykrywa stare listwy " cokoły " bez konieczności ich demontażu. Profil listwy przypodłogowej osłaniającej nie posiada zdobień jest gładka o kącie prostym. SX171 stworzona jako listwa przypodłogowa regeneracyjna, która zamaskuje nam listwy o maksymalnych wymiarach 1,4 cm. x 8,8 cm. Model listwy SX171 Square której zadaniem jest czyste, szybkie i łatwe zakrycie starej lub ciężkiej do demontażu listwy, oraz okablowania i przewodów. Dzięki temu profilowi oryginalnej listwy osłaniającej można zarówno odświeżyć wnętrze jak i zmienić jego charakter. Sztukateria regeneracyjna SX171 o takim designie pasuje zarówno do aranżacji wnętrz klasycznych jak i nowoczesnych. Dany model renowacyjnej listwy podłogowej SX171 został nagrodzony i zwycięzcą nagrody Smart Design Award na Intirio 2016.

Kolekcja Axxent Orac Decor

Produkty z kolekcji Axxent to wysoka jakość i szeroka gama profili " gzymsów ". Jest to kolekcja z szeroko rozwinięta z ciekawymi rozwiązaniami dekoracyjnymi, przyjaznymi dla projektantów wnętrz, oraz dekoratorów. Kolekcja Axxent obejmuje zarówno listwy przypodłogowe, profile wielofunkcyjne, gzymsy, panele i profile ścienne, elementy zabudowy drzwi. Fantastyczny Design i atrakcyjne ceny to niektóre z cech kolekcji Axxent. Odkryj oryginalny świat Orac Decor rozpoczynając przygodę od produktów kolekcji Axxent.

Listwy przypodłogowe Orac Decor

Listwy przypodłogowe producenta Orac Decor wykonane są z Durpolimeru - mieszaniny polimerów wysokiej gęstości odpornej na uderzenia i zamoczenia ( odporne na wilgoć ), w całości nadające się do recyclingu. Wszelkiego rodzaju przewody i kable można ukryć pod listwami, a wersje elastyczne ( Flex ) pozwolą na eleganckie wykończenie zakrzywionych powierzchni ścian. Listwy podłogowe są łatwe do malowania farbami, gdyż zostały wstępnie zagruntowane.

Sztukateria Orac Decor

Sztukateria firmy Orac Decor to perfekcyjne połączenie wysokiej jakość wykonania z doskonałym wzornictwem i najwyższej próby polimerami. Projekty tej firmy cechuje wysoka dbałość o detale oraz Duży nacisk na łatwość montażu.


W tym celu została stworzona gama dedykowanych klejów do montażu oraz łączeń całej kolekcji sztukaterii. Same polimery są nowoczesnymi tworzywami sztucznymi odpornymi na temperatury, uszkodzenia mechaniczne oraz chemiczne. Taka kombinacja cech sprawia, że sztukateria Orac Decor jest niezwykle trwała i prosta w montażu.

Projektanci i architekci wnętrz luksusowej sztukaterii Orac Decor nieustannie opracowują kolejne modele, dzięki temu kolejne linie są zgodne z klasycznymi jak i najnowszymi trendami w aranżacjach wnętrz.

Oferta sztukaterii obejmuje listwy przysufitowelistwy przypodłogowerozety czy listwy ścienne. Znaleźć można również dekory czy listwy oświetleniowe.

Najnowszą kolekcję sztukaterii opracował utalentowany i znany projektant ULF MORITZ. Jego projekty cechuje niezwykła harmonia. Jest to istny balsam dla oczu. 

Gwarancja i bezpieczeństwo

Produkty Orac Decor®  to najwyższa jakość polimerów łącząca w sobie łatwą obrabialność i twardość elementów, a także wysokie właściwości materiałów syntetycznych. Wszystkie produkty sztukaterii pokryte zostały specjalnym podkładem to łatwiejszej absorbcji farby, a montaż dekoracji odbywa się przez zastosowanie kleju Decofix Orac. Półwyroby są zawsze wybierane z najwyższej jakości materiałów. Firma Orac Decor wychodząca na przeciw najnowszym trendom, cały czas się rozwija dla Państwa tworząc coraz to lepsze koncepcje i projekty, a także nowe zastosowania. Firma wykorzystuje najnowsze i najlepsze nowinki technologiczne, a w branży dekoracyjnej jest od ponad 40 lat. Wszystkie produkty z kolekcji Basixx i Axxent w pełni mogą być poddane recyklingowi. Energia wykorzystywana w większości jest ze źródeł odnawialnych. Więcej informacji na temat polityki ochrony środowiska mogą Państwo znaleźć w certyfikacie ISO 14001.

Sztukateria ORAC DECOR® listwy poliuretanowe kontra listwy gipsowe

To lekkie elementy sztukaterii, odporne i wytrzymałe, łatwa i czysta instalacja, sztukateria nie wymaga konserwacji, mały nakład pracy, max. długości elementów do 2 metrów. 

Listwy gipsowe

Elementy ciężkie i bardzo kruche, znacznie trudniejszy i skomplikowany montaż, skomplikowany transport, do montażu potrzebny fachowiec, należy stale konserwować i ewentualnie naprawiać, dużo większy nakład pracy podczas montażu prawie 4-krotnie.

Opinie

Oceń 
2018-03-23

Rewelacyjne

Idealny wybór

  Oceń 
  2018-02-22

  Polecam !!

  Bardzo szybka wysyłka

   Oceń 
   2018-02-09

   Polecam !

   Perfekt

    Oceń 
    2018-01-07

    Świetne

    Idealny wybór, doskonała jakość. Polecam

     Napisz swoją opinię!

     Napisz opinię

     LISTWA PRZYPODŁOGOWA SX171 AXXENT ORAC DECOR OSŁANIAJĄCA

     LISTWA PRZYPODŁOGOWA SX171 AXXENT ORAC DECOR OSŁANIAJĄCA

     Listwa przypodłogowa regeneracyjna SX171 Square Axxent Orac Decor jest listwą do szybkiej metamorfozy pomieszczenia. Profil pozwala szybko ukryć poprzedni cokół bez jego odrywania. Idealna do projektów renowacyjnych. Listwa podłogowa wodoodporna i dostosowana do malowania. Listwa stworzona do zakrycia starej lub ciężkiej do demontażu listwy. Zwycięzca nagrody Smart Design Award na Intirio 2016. 

     Produkty powiązane