Promocja! SX183F ORAC DECOR LISTWA PODŁOGOWA ELASTYCZNA CASCADE, LISTWY ELASTYCZNE, LISTWY ELASTYCZNE ORAC, LISTWY FLEX, LISTWA ELASTYCZNA Zobacz większe

SX183F Orac Decor to elastyczne listwy przypodłogowe na krzywizny, zakrzywienia czy kolumny. Listwa przypodłogowa elastyczna SX183F jest gładka z delikatnym zaokrągleniem. Listwy przypodłogowe elastyczne Flex dają wiele możliwości zastosowań. SX183F Orac Decor to profile które pasują do różnych aranżacji. SX183F to listwa podłogowa elastyczna o wymiarach 200 x 1,3 x 7,5 cm.

SX183F ORAC DECOR LISTWA PODŁOGOWA ELASTYCZNA CASCADE - AXXENT

ORAC PRZYPODŁOGOWA SX183F    Nowy produkt
ProducentOrac Decor
UwagaDo malowania na dowolny kolor
Wysokość7,5 cm.
Długość200 cm.
Głębokość1,3 cm.
MateriałDP - Duropolymer
WodoodpornaTAK
FLEXListwa elastyczna (giętka)
Termin realizacji2-3 tygodnie
Darmowa dostawa od450 zł
Forma i koszty dostawyKurier Orac 39 zł

213,81 zł brutto  /szt.

-9%

Zamiast 234,95 zł brutto

100,85 zł za 1 mb.

W magazynie: 982 Przedmioty

Przebijamy konkurencję !

Skontaktuj się i pokaż tańszą ofertę

Więcej informacji

Elastyczne listwy przypodłogowe SX183F Orac Decor - Cascade - Axxent

SX183F Orac Decor to elastyczne listwy przypodłogowe bez zdobień i ornamentów o całkowicie gładkiej powierzchni z zaokrągleniem w górnej części. Fantastyczny profil SX183F Orac Decor stworzony z myślą o klientach, którzy mają nierówne i krzywe ściany bądź wszelkiego rodzaju łuki, zaokrąglenia, półkolumny czy kolumny. Listwa przypodłogowa elastyczna o oznaczeniu SX183F może zostać zastosowana jako listwa ścienna, oraz listwa przysufitowa. Profile SX183F Orac Decor - Cascade są wytrzymałe i wodoodporne, które należy pomalować farbą po ich zamontowaniu na kolor współgrający z aranżacją.

Elastyczne listwy przypodłogowe FLEX Orac Decor

Elastyczne listwy przypodłogowe Orac Decor oznaczone są literką " F ". To bardzo przydatne, specjalnie zaprojektowane i stworzone z wyjątkowych materiałów produkty, które posłużą i elegancko wykończą nierówne i krzywe ściany. Projektanci wnętrz, oraz architekci stosują także elastyczne listwy podłogowe " Flex " na wszelkich zaokrągleniach, półkolumnach i kolumnach dekoracyjnych. Flex jest to bardzo giętka listwa ( sztukateria ), którą praktycznie nie da się złamać. Elastyczne listwy przypodłogowe należy malować gdyż kolor nie jest biały jak to w przypadku listew z polimerów. Listwy Flex malujemy zwykłymi farbami na dowolny wybrany kolor spójny z aranżacją wnętrza. Montaż listew Flex wykonujemy po przez klejenie klejem montażowym DecoFix Pro FDP500 Orac Decor, a łączenia klejem do łączeń DecoFix Extra Orac Decor.

Białe listwy przypodłogowe SX183 Orac Decor - CASCADE - Axxent

Białe listwy przypodłogowe o symbolu SX183 Orac Decor Cascade z kolekcji Axxent to gładki bez zdobień model wielofunkcyjny. Profil SX183 Orac Decor to średniej wielkości listwa przypodłogowa z kolekcji Cascade. Listwa podłogowa SX183 wykonana została z wysokiej jakości polimerów. Listwa podłogowa jest twarda, łatwa w obróbce, wodoodporna i z możliwością malowania farbami. Delikatnie zaokrąglona górna krawędź SX183 Orac Decor pięknie łączy ścianę z podłogą zakrywając wymaganą dylatację. Listwa podłogowa SX183 jest odporna na uszkodzenia mechaniczne, wilgocioodporna, mająca właściwości samogaszące, oraz łatwa i szybka w montażu. Profil SX183 to sztukateria wewnętrzna, która ładnie ozdobi sufit jak i ścianę. Listwy przypodłogowe SX183 Orac Decor Cascade z kolekcji Axxent to średniej wysokości elementy z rodziny trzech modeli Cascade do których należą także SX182, oraz SX184. Wszystkie te profile wielofunkcyjne mogą pełnić funkcję jako listwy ścienne, a także listwy sufitowe. Gładka listwa podłogowa SX183 Orac Decor Cascade dostępna jest także w sklepie online www.Dekorplanet.pl jako listwa podłogowa elastyczna SX183F ( Flex ). 

Kolekcja Axxent Orac Decor

Produkty z kolekcji Axxent to wysoka jakość i szeroka gama profili " gzymsów ". Jest to kolekcja z szeroko rozwinięta z ciekawymi rozwiązaniami dekoracyjnymi, przyjaznymi dla projektantów wnętrz, oraz dekoratorów. Kolekcja Axxent obejmuje zarówno listwy przypodłogowe, profile wielofunkcyjne, gzymsy, panele i profile ścienne, elementy zabudowy drzwi. Fantastyczny Design i atrakcyjne ceny to niektóre z cech kolekcji Axxent. Odkryj oryginalny świat Orac Decor rozpoczynając przygodę od produktów kolekcji Axxent.

Sztukateria Orac Decor

Sztukateria firmy Orac Decor to perfekcyjne połączenie wysokiej jakość wykonania z doskonałym wzornictwem i najwyższej próby polimerami. Projekty tej firmy cechuje wysoka dbałość o detale oraz Duży nacisk na łatwość montażu.


W tym celu została stworzona gama dedykowanych klejów do montażu oraz łączeń całej kolekcji sztukaterii. Same polimery są nowoczesnymi tworzywami sztucznymi odpornymi na temperatury, uszkodzenia mechaniczne oraz chemiczne. Taka kombinacja cech sprawia, że sztukateria Orac Decor jest niezwykle trwała i prosta w montażu.

Projektanci i architekci wnętrz luksusowej sztukaterii Orac Decor nieustannie opracowują kolejne modele, dzięki temu kolejne linie są zgodne z klasycznymi jak i najnowszymi trendami w aranżacjach wnętrz.

Oferta sztukaterii obejmuje listwy przysufitowelistwy przypodłogowerozety czy listwy ścienne. Znaleźć można również dekory czy listwy oświetleniowe.

Najnowszą kolekcję sztukaterii opracował utalentowany i znany projektant ULF MORITZ. Jego projekty cechuje niezwykła harmonia. Jest to istny balsam dla oczu. 

Gwarancja i bezpieczeństwo

Produkty Orac Decor®  to najwyższa jakość polimerów łącząca w sobie łatwą obrabialność i twardość elementów, a także wysokie właściwości materiałów syntetycznych. Wszystkie produkty sztukaterii pokryte zostały specjalnym podkładem to łatwiejszej absorbcji farby, a montaż dekoracji odbywa się przez zastosowanie kleju Decofix Orac. Półwyroby są zawsze wybierane z najwyższej jakości materiałów. Firma Orac Decor wychodząca na przeciw najnowszym trendom, cały czas się rozwija dla Państwa tworząc coraz to lepsze koncepcje i projekty, a także nowe zastosowania. Firma wykorzystuje najnowsze i najlepsze nowinki technologiczne, a w branży dekoracyjnej jest od ponad 40 lat. Wszystkie produkty z kolekcji Basixx i Axxent w pełni mogą być poddane recyklingowi. Energia wykorzystywana w większości jest ze źródeł odnawialnych. Więcej informacji na temat polityki ochrony środowiska mogą Państwo znaleźć w certyfikacie ISO 14001.

Sztukateria ORAC DECOR® listwy poliuretanowe kontra listwy gipsowe

To lekkie elementy sztukaterii, odporne i wytrzymałe, łatwa i czysta instalacja, sztukateria nie wymaga konserwacji, mały nakład pracy, max. długości elementów do 2 metrów. 

Listwy gipsowe

Elementy ciężkie i bardzo kruche, znacznie trudniejszy i skomplikowany montaż, skomplikowany transport, do montażu potrzebny fachowiec, należy stale konserwować i ewentualnie naprawiać, dużo większy nakład pracy podczas montażu prawie 4-krotnie.

Opinie

Napisz opinię

SX183F ORAC DECOR LISTWA PODŁOGOWA ELASTYCZNA CASCADE - AXXENT

SX183F ORAC DECOR LISTWA PODŁOGOWA ELASTYCZNA CASCADE - AXXENT

SX183F Orac Decor to elastyczne listwy przypodłogowe na krzywizny, zakrzywienia czy kolumny. Listwa przypodłogowa elastyczna SX183F jest gładka z delikatnym zaokrągleniem. Listwy przypodłogowe elastyczne Flex dają wiele możliwości zastosowań. SX183F Orac Decor to profile które pasują do różnych aranżacji. SX183F to listwa podłogowa elastyczna o wymiarach 200 x 1,3 x 7,5 cm.

Produkty powiązane