Promocja! SX184F ORAC DECOR LISTWA PRZYPODŁOGOWA ELASTYCZNA, ELASTYCZNE LISTWY PODŁOGOWE, DEKORPLANET, GIĘTKIE LISTWY PODŁOGOWE, Zobacz większe

Listwa podłogowa elastyczna SX184F Orac Decor Cascade z kolekcji Axxent. Profil SX184F Orac Decor to w wersja Flex ( elastyczna ) idealna na wszystkie nierówności i krzywizny. Elastyczne listwy przypodłogowe o symbolu SX184F mogą pełnić funkcję listwy ściennej lub listwy sufitowej. Listwa przypodłogowa elastyczna montowana jest na klej montażowy FDP500 DecoFix Pro, a łączona DecoFix Extra FX200.

SX184F ORAC DECOR LISTWA PRZYPODŁOGOWA ELASTYCZNA CASCADE - AXXENT

ORAC FLEX SX184F    Nowy produkt
ProducentOrac Decor
UwagaDo malowania na dowolny kolor
KolekcjaAxxent
Wysokość11 cm.
Długość200 cm.
Głębokość1,3 cm.
MateriałDP - Duropolymer
WodoodpornaTAK
FLEXListwa elastyczna (giętka)
Termin realizacji2-3 tygodnie
Darmowa dostawa od450 zł
Forma i koszty dostawyKurier Orac 39 zł

301,43 zł brutto  /szt.

-9%

Zamiast 331,24 zł brutto

142,18 zł za 1 mb.

W magazynie: 999 Przedmioty

Przebijamy konkurencję !

Skontaktuj się i pokaż tańszą ofertę

Więcej informacji

Elastyczne listwy przypodłogowe SX184F Orac Decor - Cascade - Axxent

Fantastyczna listwa podłogowa elastyczna SX184F Orac Decor Cascade. Listwa przypodłogowa elastyczna o oznaczeniu SX184F Orac Decor nie posiada żadnych zdobień i wzorów. Kształt SX184F Orac Decor jest dość prosty z subtelnie zaokrągloną górną krawędzią. Listwa przypodłogowa elastyczna jest gładka i posiada miejsce na zamaskowanie przewodów. Elastyczne listwy przypodłogowe o symbolu SX184F Orac Decor są na tyle uniwersalne, że można je stosować jako listwy sufitowe, a także jako listwy dekoracyjne ścienne. Profil SX184F Orac Decor jest to najwyższy jako listwa przypodłogowa elastyczna z rodziny Cascade o wysokości 11 cm. Listwa podłogowa elastyczna o takim designie i gładkiej powierzchni świetnie wkomponuje się w większość aranżacji wnętrz. Listwa przypodłogowa elastyczna SX184F ( Flex ) można łączyć z twardą listwą podłogową SX184 Orac Decor.

Elastyczne listwy przypodłogowe Orac Decor - Flex

Elastyczne listwy przypodłogowe Orac Decor oznaczone są literką " F ". To bardzo przydatne, specjalnie zaprojektowane i stworzone z wyjątkowych materiałów produkty, które posłużą i elegancko wykończą nierówne i krzywe ściany. Projektanci wnętrz, oraz architekci stosują także elastyczne listwy przypodłogowe " Flex " na wszelkich zaokrągleniach, półkolumnach i kolumnach dekoracyjnych. Flex jest to bardzo giętka listwa podłogowa elastyczna ( sztukateria ), którą praktycznie nie da się złamać. Elastyczne listwy przypodłogowe należy malować gdyż kolor nie jest biały jak to w przypadku listew z polimerów. Wszystkie listwy przypodłogowe elastyczne malujemy wyłącznie po ich montażu. Listwy przypodłogowe elastyczne -Flex malujemy zwykłymi farbami na dowolny wybrany kolor spójny z aranżacją wnętrza. Listwy przypodłogowe elastyczne - ( Flex ) montujemy klejem montażowym DecoFix Pro FDP500 Orac Decor, a łączenia dokonujemy klejem do łączeń DecoFix Extra Orac Decor.

Listwa podłogowa SX184 Orac Decor - CASCADE - Axxent

Białe listwy przypodłogowe o symbolu SX184 Orac Decor Cascade to oryginalny i stylowy model wielofunkcyjny od znanego producenta sztukaterii. SX184 Orac Decor to wysoki profil na 11 cm., idealny do większych pomieszczeń. Listwa podłogowa SX184 została wykonana z wysokiej jakości materiałów "duropolimerów", które łączą w sobie twardość i łatwość obróbki. Subtelnie zaokrąglona górna krawędź SX184 Orac Decor stylowo łączy ścianę z podłogą, oraz wnosi dodatkową dekoracje do wnętrza. Białe listwy przypodłogowe o oznaczeniu SX184 są wytrzymałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne, wodoodporne, mające właściwości samogaszące, oraz łatwe i szybkie w montażu. Listwa podłogowa SX184 Orac nadaje się do malowania na dowolny wybrany kolor farbą pasującą do projektowanej aranżacji wnętrza. Model SX184 Orac Decor efektownie może zdobić zarówno sufit, podłogę jak i ścianę gdyż jest bardzo uniwersalna. Listwa przypodłogowa SX184 Orac Decor Cascade z kolekcji Axxent jest najwyższa z rodziny trzech bliźniaczych modeli listew Cascade do których należą także SX182, oraz SX183. Cała gama Kolekcji Cascade w całości może pełnić funkcję jako listwy podłogowe, listwy ścienne, oraz listwy przysufitowe. Wysoka - gładka listwa podłogowa SX184 Orac Decor Cascade można zakupić w sklepie online www.Dekorplanet.pl także w wersji FLEX - giętkiej o długości 200 cm. Elastyczne listwy przypodłogowe z literką " F " na końcu oznaczają że są to listwy Flex -elastyczne. Listwa przypodłogowa elastyczna SX184F jest kompatybilna z modelem SX184 i można je ze sobą łączyć.

Kolekcja Axxent Orac Decor

Produkty z kolekcji Axxent to wysoka jakość i szeroka gama profili " gzymsów ". Jest to kolekcja z szeroko rozwinięta z ciekawymi rozwiązaniami dekoracyjnymi, przyjaznymi dla projektantów wnętrz, oraz dekoratorów. Kolekcja Axxent obejmuje zarówno listwy przypodłogowe, profile wielofunkcyjne, gzymsy, panele i profile ścienne, elementy zabudowy drzwi. Fantastyczny Design i atrakcyjne ceny to niektóre z cech kolekcji AxxentOdkryj oryginalny świat Orac Decor rozpoczynając przygodę od produktów kolekcji Axxent.

Sztukateria Orac Decor

Sztukateria firmy Orac Decor to perfekcyjne połączenie wysokiej jakość wykonania z doskonałym wzornictwem i najwyższej próby polimerami. Projekty tej firmy cechuje wysoka dbałość o detale oraz Duży nacisk na łatwość montażu.


W tym celu została stworzona gama dedykowanych klejów do montażu oraz łączeń całej kolekcji sztukaterii. Same polimery są nowoczesnymi tworzywami sztucznymi odpornymi na temperatury, uszkodzenia mechaniczne oraz chemiczne. Taka kombinacja cech sprawia, że sztukateria Orac Decor jest niezwykle trwała i prosta w montażu.

Projektanci i architekci wnętrz luksusowej sztukaterii Orac Decor nieustannie opracowują kolejne modele, dzięki temu kolejne linie są zgodne z klasycznymi jak i najnowszymi trendami w aranżacjach wnętrz.

Oferta sztukaterii obejmuje listwy przysufitowe, listwy przypodłogowe, rozety czy listwy ścienne. Znaleźć można również dekory czy listwy oświetleniowe.

Najnowszą kolekcję sztukaterii opracował utalentowany i znany projektant ULF MORITZ. Jego projekty cechuje niezwykła harmonia. Jest to istny balsam dla oczu. 

Gwarancja i bezpieczeństwo

Produkty Orac Decor®  to najwyższa jakość polimerów łącząca w sobie łatwą obrabialność i twardość elementów, a także wysokie właściwości materiałów syntetycznych. Wszystkie produkty sztukaterii pokryte zostały specjalnym podkładem to łatwiejszej absorbcji farby, a montaż dekoracji odbywa się przez zastosowanie kleju Decofix Orac. Półwyroby są zawsze wybierane z najwyższej jakości materiałów. Firma Orac Decor wychodząca na przeciw najnowszym trendom, cały czas się rozwija dla Państwa tworząc coraz to lepsze koncepcje i projekty, a także nowe zastosowania. Firma wykorzystuje najnowsze i najlepsze nowinki technologiczne, a w branży dekoracyjnej jest od ponad 40 lat. Wszystkie produkty z kolekcji Basixx i Axxent w pełni mogą być poddane recyklingowi. Energia wykorzystywana w większości jest ze źródeł odnawialnych. Więcej informacji na temat polityki ochrony środowiska mogą Państwo znaleźć w certyfikacie ISO 14001.

Sztukateria ORAC DECOR® listwy poliuretanowe kontra listwy gipsowe

To lekkie elementy sztukaterii, odporne i wytrzymałe, łatwa i czysta instalacja, sztukateria nie wymaga konserwacji, mały nakład pracy, max. długości elementów do 2 metrów. 

Listwy gipsowe

Elementy ciężkie i bardzo kruche, znacznie trudniejszy i skomplikowany montaż, skomplikowany transport, do montażu potrzebny fachowiec, należy stale konserwować i ewentualnie naprawiać, dużo większy nakład pracy podczas montażu prawie 4-krotnie.

Opinie

Oceń 
2020-04-20

Naprawdę dobre

super jakość wykończenia

  Napisz swoją opinię!

  Napisz opinię

  SX184F ORAC DECOR LISTWA PRZYPODŁOGOWA ELASTYCZNA CASCADE - AXXENT

  SX184F ORAC DECOR LISTWA PRZYPODŁOGOWA ELASTYCZNA CASCADE - AXXENT

  Listwa podłogowa elastyczna SX184F Orac Decor Cascade z kolekcji Axxent. Profil SX184F Orac Decor to w wersja Flex ( elastyczna ) idealna na wszystkie nierówności i krzywizny. Elastyczne listwy przypodłogowe o symbolu SX184F mogą pełnić funkcję listwy ściennej lub listwy sufitowej. Listwa przypodłogowa elastyczna montowana jest na klej montażowy FDP500 DecoFix Pro, a łączona DecoFix Extra FX200.

  Produkty powiązane