Promocja! CX190F ORAC DECOR, ELASTYCZNA LISTWA PRZYPODŁOGOWA, FLEX, elastyczne listwy przypodłogowe, listwa podłogowa elastyczna, CX190f Zobacz większe

CX190F Orac Decor listwa przypodłogowa elastyczna. Profil - U o symbolu CX190F Orac Decor to listwa podłogowa elastyczna o bardzo giętkim materiale. Listwy przypodłogowe elastyczne CX190F to profil Flex na wszelkiego rodzaju zakrzywienia, łuki czy kolumny. Profil CX190F Orac Decor jest prosty, minimalistyczny, gładki i z miejscem na ukrycie przewodów lub okablowania.

CX190F ORAC DECOR ELASTYCZNA LISTWA PRZYPODŁOGOWA - FLEX

ORAC CX190F    Nowy produkt
ProducentOrac Decor
UwagaDo malowania na dowolny kolor
Wysokość3 cm.
Długość200 cm.
Głębokość2 cm.
WodoodpornaTAK
Uwaga 2Promień gięcia R min 30 cm R min 130 cm
FLEXListwa elastyczna (giętka)
OświetlenieMożliwość zastosowania taśmy oświetleniowej LED
Termin realizacji2-3 tygodnie
Darmowa dostawa od450 zł
Forma i koszty dostawyKurier Orac 39 zł

208,68 zł brutto  /szt.

-9%

Zamiast 229,32 zł brutto

98,44 zł za 1 mb.

W magazynie: 955 Przedmioty

Przebijamy konkurencję !

Skontaktuj się i pokaż tańszą ofertę

Więcej informacji

CX190F Orac Decor - Listwa przypodłogowa elastyczna - Flex - Orio Tonini

Listwa podłogowa elastyczna CX190F Orac Decor. Profil-U o symbolu CX190F Orac to model Flex ( elastyczny ) bardzo giętki, wykonany ze specjalnego materiału. Listwa przypodłogowa elastyczna o szerokim spektrum możliwości, pozwoli osłonić krzywizny, kolumny czy łuki na ścianie. Elastyczne listwy przypodłogowe o nazwie CX190F Orac Decor nie posiadają zdobień i przetłoczeń są gładkie w dotyku i z wnęką na zagospodarowanie przewodów. Profil CX190F Orac Decor został zaprojektowany przez wyśmienitego Orio Tonini. Listwa przypodłogowa elastyczna pod symbolem CX190F Orac Decor możemy zastosować także jako listwa przysufitowa, listwa sufitowa czy listwa ścienna Led - oświetleniowa. Profil-U Orac Decor CX190F występuje także w wersji twardej listwy jako biała listwa przypodłogowa z symbolem CX190 Orac Decor. Takie listwy przypodłogowe elastyczne jak CX190F Orac Decor są łatwe w montażu, możemy je docinać ręczną bądź elektryczną piłą ( z regulacją prędkości ), oraz nożykiem budowlanym. CX190F Orac Decor wykonana jest z wytrzymałych materiałów ( Duropolymer ) przez co jest odporna na uszkodzenia mechaniczne, odporna na wilgoć i z możliwością malowania farbą na dowolny kolor pasujący do wnętrza ( Uwaga : malowanie listew przypodłogowych elastycznych można wykonać dopiero po ich montażu ). Montaż listew przypodłogowych elastycznych CX190F wykonujemy za pomocą dedykowanego kleju montażowego DecoFix Pro FDP500, a łączeń dokonujemy klejem do łączeń DecoFix Extra FX200.

Elastyczne listwy przypodłogowe FLEX Orac Decor

Elastyczne listwy przypodłogowe Orac Decor oznaczone są literką " F ". To bardzo przydatne, specjalnie zaprojektowane i stworzone z wyjątkowych materiałów produkty, które posłużą i elegancko wykończą nierówne i krzywe ściany. Projektanci wnętrz, oraz architekci stosują także elastyczne listwy podłogowe " Flex " na wszelkich zaokrągleniach, półkolumnach i kolumnach dekoracyjnych. Flex jest to bardzo giętka listwa ( sztukateria ), którą praktycznie nie da się złamać. Elastyczne listwy przypodłogowe należy malować gdyż kolor nie jest biały jak to w przypadku listew z polimerów. Listwy Flex malujemy zwykłymi farbami na dowolny wybrany kolor spójny z aranżacją wnętrza. Montaż listew Flex wykonujemy po przez klejenie klejem montażowym DecoFix Pro FDP500 Orac Decor, a łączenia klejem do łączeń DecoFix Extra Orac Decor

Kolekcja Axxent Orac Decor

Produkty z kolekcji Axxent to wysoka jakość i szeroka gama profili " gzymsów ". Jest to kolekcja z szeroko rozwinięta z ciekawymi rozwiązaniami dekoracyjnymi, przyjaznymi dla projektantów wnętrz, oraz dekoratorów. Kolekcja Axxent obejmuje zarówno listwy przypodłogowe, profile wielofunkcyjne, gzymsy, panele i profile ścienne, elementy zabudowy drzwi. Fantastyczny Design i atrakcyjne ceny to niektóre z cech kolekcji Axxent. Odkryj oryginalny świat Orac Decor rozpoczynając przygodę od produktów kolekcji Axxent.

Sztukateria Orac Decor

Sztukateria firmy Orac Decor to perfekcyjne połączenie wysokiej jakość wykonania z doskonałym wzornictwem i najwyższej próby polimerami. Projekty tej firmy cechuje wysoka dbałość o detale oraz Duży nacisk na łatwość montażu.


W tym celu została stworzona gama dedykowanych klejów do montażu oraz łączeń całej kolekcji sztukaterii. Same polimery są nowoczesnymi tworzywami sztucznymi odpornymi na temperatury, uszkodzenia mechaniczne oraz chemiczne. Taka kombinacja cech sprawia, że sztukateria Orac Decor jest niezwykle trwała i prosta w montażu.

Projektanci i architekci wnętrz luksusowej sztukaterii Orac Decor nieustannie opracowują kolejne modele, dzięki temu kolejne linie są zgodne z klasycznymi jak i najnowszymi trendami w aranżacjach wnętrz.

Oferta sztukaterii obejmuje listwy przysufitowelistwy przypodłogowerozety czy listwy ścienne. Znaleźć można również dekory czy listwy oświetleniowe.

Najnowszą kolekcję sztukaterii opracował utalentowany i znany projektant ULF MORITZ. Jego projekty cechuje niezwykła harmonia. Jest to istny balsam dla oczu. 

Gwarancja i bezpieczeństwo

Produkty Orac Decor®  to najwyższa jakość polimerów łącząca w sobie łatwą obrabialność i twardość elementów, a także wysokie właściwości materiałów syntetycznych. Wszystkie produkty sztukaterii pokryte zostały specjalnym podkładem to łatwiejszej absorbcji farby, a montaż dekoracji odbywa się przez zastosowanie kleju Decofix Orac. Półwyroby są zawsze wybierane z najwyższej jakości materiałów. Firma Orac Decor wychodząca na przeciw najnowszym trendom, cały czas się rozwija dla Państwa tworząc coraz to lepsze koncepcje i projekty, a także nowe zastosowania. Firma wykorzystuje najnowsze i najlepsze nowinki technologiczne, a w branży dekoracyjnej jest od ponad 40 lat. Wszystkie produkty z kolekcji Basixx i Axxent w pełni mogą być poddane recyklingowi. Energia wykorzystywana w większości jest ze źródeł odnawialnych. Więcej informacji na temat polityki ochrony środowiska mogą Państwo znaleźć w certyfikacie ISO 14001.

Sztukateria ORAC DECOR® listwy poliuretanowe kontra listwy gipsowe

To lekkie elementy sztukaterii, odporne i wytrzymałe, łatwa i czysta instalacja, sztukateria nie wymaga konserwacji, mały nakład pracy, max. długości elementów do 2 metrów. 

Listwy gipsowe

Elementy ciężkie i bardzo kruche, znacznie trudniejszy i skomplikowany montaż, skomplikowany transport, do montażu potrzebny fachowiec, należy stale konserwować i ewentualnie naprawiać, dużo większy nakład pracy podczas montażu prawie 4-krotnie.

Opinie

Oceń 
2020-04-20

Polecam !!

sklep godny polecenia

  Napisz swoją opinię!

  Napisz opinię

  CX190F ORAC DECOR ELASTYCZNA LISTWA PRZYPODŁOGOWA - FLEX

  CX190F ORAC DECOR ELASTYCZNA LISTWA PRZYPODŁOGOWA - FLEX

  CX190F Orac Decor listwa przypodłogowa elastyczna. Profil - U o symbolu CX190F Orac Decor to listwa podłogowa elastyczna o bardzo giętkim materiale. Listwy przypodłogowe elastyczne CX190F to profil Flex na wszelkiego rodzaju zakrzywienia, łuki czy kolumny. Profil CX190F Orac Decor jest prosty, minimalistyczny, gładki i z miejscem na ukrycie przewodów lub okablowania.

  Produkty powiązane

  Pliki do pobrania