Promocja! LISTWY PRZYPODŁOGOWE FLEX, SX187F ORAC DECOR, LISTWA PRZYPODŁOGOWA ELASTYCZNA, GIĘTKIE LISTWY PRZYPODŁOGOWE, ELASTYCZNE LISTWY Zobacz większe

Listwa podłogowa elastyczna SX187F Orac Decor. Model SX187F w wersji giętkiej jest w kształcie " Schodkowym ". Elastyczne listwy przypodłogowe fantastycznie przeprowadzają metamorfozę w aranżowanym wnętrzu. Listwa przypodłogowa elastyczna " FLEX " zamaskuje nierówności, krzywizny czy zaokrąglenia. Podobna listwa przypodłogowa elastyczna to SX180F o wysokości 12 cm.

SX187F ORAC DECOR LISTWA PODŁOGOWA ELASTYCZNA - HIGH LINE

Orac SX187F    Nowy produkt
ProducentOrac Decor
UwagaDo malowania na dowolny kolor
KolekcjaHigh Line
Wysokość7,5 cm.
Długość200 cm.
Głębokość1,2 cm.
MateriałDP - Duropolymer
WodoodpornaTAK
FLEXListwa elastyczna (giętka)
Termin realizacji2-3 tygodnie
Darmowa dostawa od450 zł
Forma i koszty dostawyKurier Orac 39 zł

278,25 zł brutto  /szt.

-9%

Zamiast 305,77 zł brutto

131,25 zł za 1 mb.

W magazynie: 986 Przedmioty

Przebijamy konkurencję !

Skontaktuj się i pokaż tańszą ofertę

Więcej informacji

Listwa przypodłogowa elastyczna SX187F Orac Decor - High Line

Elastyczne listwy przypodłogowe SX187F Orac Decor - High Line. SX187F Orac Decor to wersja giętka " flex " na wszelkiego rodzaju nierówności i krzywizny ścienne, oraz łuki czy półkolumny. SX187F Orac Decor to listwa podłogowa elastyczna z charakterystycznym dolnym poszerzeniem, prosta schodkowa. Elastyczne listwy przypodłogowe o symbolu SX187F Orac Decor posiadają miejsce na ukrycie przewodów. Nowoczesna - giętka listwa podłogowa elastyczna znakomicie sprawdzi się jako listwa wykończeniowa na zakrycie dylatacji, a także jako element dekoracji wnętrza. Listwa elastyczna przypodłogowa SX187F jest wodoodporna przez co możemy ją montować także w miejscach o większej wilgotności jak łazienka, oraz kuchnia. Listwa podłogowa elastyczna o nazwie SX187F Orac Decor nadaje się do malowania na wybrany kolor, ale czynność taką należy wykonać po montażu.

Elastyczne listwy przypodłogowe FLEX Orac Decor

Elastyczne listwy przypodłogowe Orac Decor oznaczone są literką " F ". To bardzo przydatne, specjalnie zaprojektowane i stworzone z wyjątkowych materiałów produkty, które posłużą i elegancko wykończą nierówne i krzywe ściany. Projektanci wnętrz, oraz architekci stosują także elastyczne listwy podłogowe " Flex " na wszelkich zaokrągleniach, półkolumnach i kolumnach dekoracyjnych. Flex jest to bardzo giętka listwa ( sztukateria ), którą praktycznie nie da się złamać. Elastyczne listwy przypodłogowe należy malować gdyż kolor nie jest biały jak to w przypadku listew z polimerów. Listwy Flex malujemy zwykłymi farbami na dowolny wybrany kolor spójny z aranżacją wnętrza. Montaż listew Flex wykonujemy po przez klejenie klejem montażowym DecoFix Pro FDP500 Orac Decor, a łączenia klejem do łączeń DecoFix Extra Orac Decor

Kolekcja Luxxus Orac Decor

Kolekcja Luxxus firmy Orac Decor to oczko w głowie wśród sztukaterii Orac Decor. Produkty zawierają szeroki wybór bardzo luksusowych akcesoriów dekoracyjnych i kreatywnych, oryginalnych profili. Kolekcja zawiera kompletną gamę sztukaterii, która pomoże zrealizować najróżniejsze pomysły od początku do końca. Wyjątkowa kolekcja sztukaterii Luxxus zawierająca między innymi listwy przypodłogowe, listwy ścienne, profile, panele, elementy systemów oświetlenia, oraz elementy dekoracyjne. Wszystkie produkty kolekcji Luxxus są oryginalne, wyjątkowe i ponadczasowe.  

Sztukateria Orac Decor

Sztukateria firmy Orac Decor to perfekcyjne połączenie wysokiej jakość wykonania z doskonałym wzornictwem i najwyższej próby polimerami. Projekty tej firmy cechuje wysoka dbałość o detale oraz Duży nacisk na łatwość instalacji.

W tym celu została stworzona gama dedykowanych klejów do montażu oraz łączeń listew. Same polimery są nowoczesnymi tworzywami sztucznymi odpornymi na temperatury, uszkodzenia mechaniczne oraz chemiczne. Taka kombinacja cech sprawia, że sztukateria Orac Decor jest niezwykle trwała i prosta w montażu.

Projektanci luksusowej sztukaterii Orac Decor nieustannie opracowują kolejne modele, dzięki temu kolejne linie są zgodne z klasycznymi jak i najnowszymi trendami w aranżacjach wnętrz.

Oferta sztukaterii obejmuje listwy przysufitowelistwy przypodłogowerozety czy listwy ścienne. Znaleźć można również dekory czy listwy oświetleniowe.

Najnowszą kolekcję sztukaterii opracował utalentowany i znany projektant ULF MORITZ. Jego projekty cechuje niezwykła harmonia. Jest to istny balsam dla oczu.

Gwarancja i bezpieczeństwo

Produkty Orac Decor®  to najwyższa jakość polimerów łącząca w sobie łatwą obrabialność i twardość elementów, a także wysokie właściwości materiałów syntetycznych. Wszystkie produkty sztukaterii pokryte zostały specjalnym podkładem to łatwiejszej absorbcji farby, a montaż dekoracji odbywa się przez zastosowanie kleju Decofix Orac. Półwyroby są zawsze wybierane z najwyższej jakości materiałów. Firma Orac Decor wychodząca na przeciw najnowszym trendom, cały czas się rozwija dla Państwa tworząc coraz to lepsze koncepcje i projekty, a także nowe zastosowania. Firma wykorzystuje najnowsze i najlepsze nowinki technologiczne, a w branży dekoracyjnej jest od ponad 40 lat. Wszystkie produkty z kolekcji Basixx i Axxent w pełni mogą być poddane recyklingowi. Energia wykorzystywana w większości jest ze źródeł odnawialnych. Więcej informacji na temat polityki ochrony środowiska mogą Państwo znaleźć w certyfikacie ISO 14001.

Sztukateria ORAC DECOR® listwy poliuretanowe kontra listwy gipsowe

To lekkie elementy sztukaterii, odporne i wytrzymałe, łatwa i czysta instalacja, sztukateria nie wymaga konserwacji, mały nakład pracy, max. długości elementów do 2 metrów. 

Listwy gipsowe

Elementy ciężkie i bardzo kruche, znacznie trudniejszy i skomplikowany montaż, skomplikowany transport, do montażu potrzebny fachowiec, należy stale konserwować i ewentualnie naprawiać, dużo większy nakład pracy podczas montażu prawie 4-krotnie.

Opinie

Oceń 
2020-04-20

Naprawdę świetne

sklep pomocny w doborze produktów

  Napisz swoją opinię!

  Napisz opinię

  SX187F ORAC DECOR LISTWA PODŁOGOWA ELASTYCZNA - HIGH LINE

  SX187F ORAC DECOR LISTWA PODŁOGOWA ELASTYCZNA - HIGH LINE

  Listwa podłogowa elastyczna SX187F Orac Decor. Model SX187F w wersji giętkiej jest w kształcie " Schodkowym ". Elastyczne listwy przypodłogowe fantastycznie przeprowadzają metamorfozę w aranżowanym wnętrzu. Listwa przypodłogowa elastyczna " FLEX " zamaskuje nierówności, krzywizny czy zaokrąglenia. Podobna listwa przypodłogowa elastyczna to SX180F o wysokości 12 cm.

  Produkty powiązane