Promocja! LISTWY PRZYPODŁOGOWE FLEX, ELASTYCZNA LISTWA PRZYPODŁOGOWA, SX194F flex ORAC DECOR, SX194F ELASTYCZNE LISTWY FLEX, listwa podłog Zobacz większe

Listwa przypodłogowa elastyczna - SX194F Orac Decor. Listwa przypodłogowa Flex zwana SX194F Orac Decor pasuje do nowoczesnych, współczesnych i klasycznych wnętrz. SX194F Orac Decor to listwa przypodłogowa elastyczna idealna na łuki i zaokrąglenia. Listwa podłogowa o gładkiej powierzchni bez zdobień w kształcie małego prostokąta. Listwy przypodłogowe flex idealne na zaokrąglenia.

SX194F ORAC DECOR LISTWA PRZYPODŁOGOWA ELASTYCZNA - FLEX

LISTWA PRZYPODŁOGOWA SX194F    Nowy produkt
ProducentOrac Decor
UwagaDo malowania na dowolny kolor
KolekcjaAxxent
Wysokość2 cm.
Długość200 cm.
Szerokość1 cm.
MateriałDP - Duropolymer
WodoodpornaTAK
FLEXListwa elastyczna (giętka)
Termin realizacji2-3 tygodnie
Darmowa dostawa od450 zł
Forma i koszty dostawyKurier Orac 39 zł

83,97 zł brutto  /szt.

-9%

Zamiast 92,27 zł brutto

39,61 zł za 1 mb.

W magazynie: 994 Przedmioty

Przebijamy konkurencję !

Skontaktuj się i pokaż tańszą ofertę

Więcej informacji

SX194F Orac Decor - Listwa przypodłogowa elastyczna - Flex

Listwa podłogowa elastyczna SX194F Orac Decor o małych rozmiarach. SX194F Orac Decor to model Flex ( elastyczny ) giętki, wykonany ze specjalnego materiału. Listwa przypodłogowa elastyczna o wielu możliwościach. SX194F Orac świetna na wszelkiego rodzaju krzywizny, kolumny czy łuki na ścianie. Elastyczne listwy przypodłogowe o nazwie SX194F Orac Decor nie posiadają zdobień i przetłoczeń są gładkie w dotyku i mają kształt małego prostokąta o wymiarach 200 x 2 x 1 cm. Listwa podłogowa SX194F Orac Decor jest prosta i minimalistyczna o giętkich właściwościach. Listwa przypodłogowa elastyczna pod symbolem SX194F Orac Decor może być montowana także jako listwa przysufitowa, listwa sufitowa czy listwa ścienna. Profil Orac Decor SX194F występuje także w twardej wersji jako listwa podłogowa z symbolem SX194 Orac Decor. Takie listwy przypodłogowe elastyczne jak SX194F Orac Decor są łatwe w montażu, możemy je docinać nożykiem budowlanym. SX194F Orac Decor wykonana jest z wytrzymałych i zarazem elastycznych materiałów ( Duropolymer ), przez co jest odporna na wilgoć i z możliwością malowania farbą na dowolny kolor pasujący do wnętrza ( Uwaga : malowanie listew przypodłogowych elastycznych można wykonać dopiero po ich montażu ). Montaż listew przypodłogowych elastycznych SX194F wykonujemy za pomocą dedykowanego kleju montażowego DecoFix Pro FDP500, a łączeń dokonujemy klejem do łączeń DecoFix Extra FX200.

SX194F Orac Decor minimalistyczny - design wzmocniony o ostre krawędzie i idealne proporcje - to dwa fundamentalne elementy modernizmu.

Listwy podłogowe osłonią szczeliny i dylatację, oraz w nowoczesny sposób ozdobią aranżowane wnętrze. Listwa przypodłogowa SX194F Orac jest wytrzymała i wodoodporna dzięki temu można ją zastosować także w miejscach zawilgoconych jak łazienka czy kuchnia.

Elastyczne listwy przypodłogowe FLEX Orac Decor

Elastyczne listwy przypodłogowe Orac Decor oznaczone są literką " F ". To bardzo przydatne, specjalnie zaprojektowane i stworzone z wyjątkowych materiałów produkty, które posłużą i elegancko wykończą nierówne i krzywe ściany. Projektanci wnętrz, oraz architekci stosują także elastyczne listwy podłogowe " Flex " na wszelkich zaokrągleniach, półkolumnach i kolumnach dekoracyjnych. Flex jest to bardzo giętka listwa ( sztukateria ), którą praktycznie nie da się złamać. Listwy przypodłogowe elastyczne należy malować po montażu, gdyż kolor nie jest biały jak to w przypadku listew z polimerów. Listwy podłogowe elastyczne malujemy zwykłymi farbami na dowolny wybrany kolor, spójny z aranżacją wnętrza. Montaż elastycznych listew przypodłogowych Flex wykonujemy po przez klejenie klejem montażowym DecoFix Pro FDP500 Orac Decor, a łączenia klejem do łączeń DecoFix Extra Orac Decor.

Kolekcja Axxent Orac Decor

Produkty z kolekcji Axxent to wysoka jakość i szeroka gama profili " gzymsów ". Jest to kolekcja z szeroko rozwinięta z ciekawymi rozwiązaniami dekoracyjnymi, przyjaznymi dla projektantów wnętrz, oraz dekoratorów. Kolekcja Axxent obejmuje zarówno listwy przypodłogowe, profile wielofunkcyjne, gzymsy, panele i profile ścienne, elementy zabudowy drzwi. Fantastyczny Design i atrakcyjne ceny to niektóre z cech kolekcji Axxent. Odkryj oryginalny świat Orac Decor rozpoczynając przygodę od produktów kolekcji Axxent.

Sztukateria Orac Decor

Sztukateria firmy Orac Decor to perfekcyjne połączenie wysokiej jakość wykonania z doskonałym wzornictwem i najwyższej próby polimerami. Projekty tej firmy cechuje wysoka dbałość o detale oraz Duży nacisk na łatwość montażu.


W tym celu została stworzona gama dedykowanych klejów do montażu oraz łączeń całej kolekcji sztukaterii. Same polimery są nowoczesnymi tworzywami sztucznymi odpornymi na temperatury, uszkodzenia mechaniczne oraz chemiczne. Taka kombinacja cech sprawia, że sztukateria Orac Decor jest niezwykle trwała i prosta w montażu.

Projektanci i architekci wnętrz luksusowej sztukaterii Orac Decor nieustannie opracowują kolejne modele, dzięki temu kolejne linie są zgodne z klasycznymi jak i najnowszymi trendami w aranżacjach wnętrz.

Oferta sztukaterii obejmuje listwy przysufitowelistwy przypodłogowerozety czy listwy ścienne. Znaleźć można również dekory czy listwy oświetleniowe.

Najnowszą kolekcję sztukaterii opracował utalentowany i znany projektant ULF MORITZ. Jego projekty cechuje niezwykła harmonia. Jest to istny balsam dla oczu. 

Gwarancja i bezpieczeństwo

Produkty Orac Decor®  to najwyższa jakość polimerów łącząca w sobie łatwą obrabialność i twardość elementów, a także wysokie właściwości materiałów syntetycznych. Wszystkie produkty sztukaterii pokryte zostały specjalnym podkładem to łatwiejszej absorbcji farby, a montaż dekoracji odbywa się przez zastosowanie kleju Decofix Orac. Półwyroby są zawsze wybierane z najwyższej jakości materiałów. Firma Orac Decor wychodząca na przeciw najnowszym trendom, cały czas się rozwija dla Państwa tworząc coraz to lepsze koncepcje i projekty, a także nowe zastosowania. Firma wykorzystuje najnowsze i najlepsze nowinki technologiczne, a w branży dekoracyjnej jest od ponad 40 lat. Wszystkie produkty z kolekcji Basixx i Axxent w pełni mogą być poddane recyklingowi. Energia wykorzystywana w większości jest ze źródeł odnawialnych. Więcej informacji na temat polityki ochrony środowiska mogą Państwo znaleźć w certyfikacie ISO 14001.

Sztukateria ORAC DECOR® listwy poliuretanowe kontra listwy gipsowe

To lekkie elementy sztukaterii, odporne i wytrzymałe, łatwa i czysta instalacja, sztukateria nie wymaga konserwacji, mały nakład pracy, max. długości elementów do 2 metrów. 

Listwy gipsowe

Elementy ciężkie i bardzo kruche, znacznie trudniejszy i skomplikowany montaż, skomplikowany transport, do montażu potrzebny fachowiec, należy stale konserwować i ewentualnie naprawiać, dużo większy nakład pracy podczas montażu prawie 4-krotnie.

Opinie

Napisz opinię

SX194F ORAC DECOR LISTWA PRZYPODŁOGOWA ELASTYCZNA - FLEX

SX194F ORAC DECOR LISTWA PRZYPODŁOGOWA ELASTYCZNA - FLEX

Listwa przypodłogowa elastyczna - SX194F Orac Decor. Listwa przypodłogowa Flex zwana SX194F Orac Decor pasuje do nowoczesnych, współczesnych i klasycznych wnętrz. SX194F Orac Decor to listwa przypodłogowa elastyczna idealna na łuki i zaokrąglenia. Listwa podłogowa o gładkiej powierzchni bez zdobień w kształcie małego prostokąta. Listwy przypodłogowe flex idealne na zaokrąglenia.

Produkty powiązane