Promocja! LISTWA PRZYPODŁOGOWA, SX195F ORAC DECOR, flex, listwa przypodłogowa, listwy przypodłogowe flex elastyczna, elastyczna listwa prz Zobacz większe

Listwa przypodłogowa elastyczna - SX195F Orac Decor to sztukateria z wyraźnym profilem. Listwa przypodłogowa elastyczna posiada podwójne przetłoczenie w górnej części. Listwa podłogowa nadaje się do pomalowania na dowolny kolor. Listwa przypodłogowa elastyczna o takim profilu doskonale współgra w przeróżnych aranżacjach wnętrz.

Listwy podłogowe SX195F Orac Decor idealne na zaokrąglenia.

SX195F ORAC DECOR LISTWA PRZYPODŁOGOWA FLEX

LISTWA ORAC SX195F    Nowy produkt
ProducentOrac Decor
UwagaDo malowania na dowolny kolor
Wysokość8 cm.
Długość200 cm.
Szerokość1,9 cm.
MateriałDP - Duropolymer
WodoodpornaTAK
FLEXListwa elastyczna (giętka)
Termin realizacji2-3 tygodnie
Darmowa dostawa od450 zł
Forma i koszty dostawyKurier Orac 39 zł

278,25 zł brutto  /szt.

-9%

Zamiast 305,77 zł brutto

139,12 zł za 1 mb.

W magazynie: 285 Przedmioty

Przebijamy konkurencję !

Skontaktuj się i pokaż tańszą ofertę

Więcej informacji

Listwa przypodłogowa Flex - SX195F Orac Decor

Listwa podłogowa SX195F Orac Decor to wersja elastyczna ( Flex ) z przetłoczeniem w górnej części w klasycznym stylu. SX195F Orac Decor to listwa podłogowa 200 x 8 x 1,9 cm. z dwoma wnękami na zagospodarowanie przewodów. Listwy podłogowe w wersji Flex są wytrzymałe na uderzenia i co ważne wodoodporne, co pozwala na zastosowanie jej także w miejscach o dużej wilgotności takich jak łazienka. Listwa przypodłogowa elastyczna to super rozwiązanie na wszelkiego rodzaju zaokrąglenia, łuki czy kolumny, a co ważne można je łączyć z twardymi listwami o tym samym symbolu SX195 Orac Decor. Listwa podłogowa flex - SX195F Orac Decor montowana do ściany na klej montażowy, a łączenie robimy klejem do łączeń. Szybki i łatwy montaż. Sztukateria wewnętrzna będzie Państwa cieszyć wiele lat, a możliwość malowania farbami listew przypodłogowych pozwala na ich odświeżenie lub pomalowanie na inny kolor.

Elastyczne listwy przypodłogowe FLEX Orac Decor

Elastyczne listwy przypodłogowe Orac Decor oznaczone są literką " F ". To bardzo przydatne, specjalnie zaprojektowane i stworzone z wyjątkowych materiałów produkty, które posłużą i elegancko wykończą nierówne i krzywe ściany. Projektanci wnętrz, oraz architekci stosują także elastyczne listwy podłogowe " Flex " na wszelkich zaokrągleniach, półkolumnach i kolumnach dekoracyjnych. Flex jest to bardzo giętka listwa ( sztukateria ), którą praktycznie nie da się złamać. Listwy przypodłogowe elastyczne należy malować po montażu, gdyż kolor nie jest biały jak to w przypadku listew z polimerów. Listwy podłogowe elastyczne malujemy zwykłymi farbami na dowolny wybrany kolor, spójny z aranżacją wnętrza. Montaż elastycznych listew przypodłogowych Flex wykonujemy po przez klejenie klejem montażowym DecoFix Pro FDP500 Orac Decor, a łączenia klejem do łączeń DecoFix Extra Orac Decor.

Kolekcja Axxent Orac Decor

Produkty z kolekcji Axxent to wysoka jakość i szeroka gama profili " gzymsów ". Jest to kolekcja z szeroko rozwinięta z ciekawymi rozwiązaniami dekoracyjnymi, przyjaznymi dla projektantów wnętrz, oraz dekoratorów. Kolekcja Axxent obejmuje zarówno listwy przypodłogowe, profile wielofunkcyjne, gzymsy, panele i profile ścienne, elementy zabudowy drzwi. Fantastyczny Design i atrakcyjne ceny to niektóre z cech kolekcji Axxent. Odkryj oryginalny świat Orac Decor rozpoczynając przygodę od produktów kolekcji Axxent.

Sztukateria Orac Decor

Sztukateria firmy Orac Decor to perfekcyjne połączenie wysokiej jakość wykonania z doskonałym wzornictwem i najwyższej próby polimerami. Projekty tej firmy cechuje wysoka dbałość o detale oraz Duży nacisk na łatwość montażu.


W tym celu została stworzona gama dedykowanych klejów do montażu oraz łączeń całej kolekcji sztukaterii. Same polimery są nowoczesnymi tworzywami sztucznymi odpornymi na temperatury, uszkodzenia mechaniczne oraz chemiczne. Taka kombinacja cech sprawia, że sztukateria Orac Decor jest niezwykle trwała i prosta w montażu.

Projektanci i architekci wnętrz luksusowej sztukaterii Orac Decor nieustannie opracowują kolejne modele, dzięki temu kolejne linie są zgodne z klasycznymi jak i najnowszymi trendami w aranżacjach wnętrz.

Oferta sztukaterii obejmuje listwy przysufitowelistwy przypodłogowerozety czy listwy ścienne. Znaleźć można również dekory czy listwy oświetleniowe.

Najnowszą kolekcję sztukaterii opracował utalentowany i znany projektant ULF MORITZ. Jego projekty cechuje niezwykła harmonia. Jest to istny balsam dla oczu. 

Gwarancja i bezpieczeństwo

Produkty Orac Decor®  to najwyższa jakość polimerów łącząca w sobie łatwą obrabialność i twardość elementów, a także wysokie właściwości materiałów syntetycznych. Wszystkie produkty sztukaterii pokryte zostały specjalnym podkładem to łatwiejszej absorbcji farby, a montaż dekoracji odbywa się przez zastosowanie kleju Decofix Orac. Półwyroby są zawsze wybierane z najwyższej jakości materiałów. Firma Orac Decor wychodząca na przeciw najnowszym trendom, cały czas się rozwija dla Państwa tworząc coraz to lepsze koncepcje i projekty, a także nowe zastosowania. Firma wykorzystuje najnowsze i najlepsze nowinki technologiczne, a w branży dekoracyjnej jest od ponad 40 lat. Wszystkie produkty z kolekcji Basixx i Axxent w pełni mogą być poddane recyklingowi. Energia wykorzystywana w większości jest ze źródeł odnawialnych. Więcej informacji na temat polityki ochrony środowiska mogą Państwo znaleźć w certyfikacie ISO 14001.

Sztukateria ORAC DECOR® listwy poliuretanowe kontra listwy gipsowe

To lekkie elementy sztukaterii, odporne i wytrzymałe, łatwa i czysta instalacja, sztukateria nie wymaga konserwacji, mały nakład pracy, max. długości elementów do 2 metrów. 

Listwy gipsowe

Elementy ciężkie i bardzo kruche, znacznie trudniejszy i skomplikowany montaż, skomplikowany transport, do montażu potrzebny fachowiec, należy stale konserwować i ewentualnie naprawiać, dużo większy nakład pracy podczas montażu prawie 4-krotnie.

Opinie

Napisz opinię

SX195F ORAC DECOR LISTWA PRZYPODŁOGOWA FLEX

SX195F ORAC DECOR LISTWA PRZYPODŁOGOWA FLEX

Listwa przypodłogowa elastyczna - SX195F Orac Decor to sztukateria z wyraźnym profilem. Listwa przypodłogowa elastyczna posiada podwójne przetłoczenie w górnej części. Listwa podłogowa nadaje się do pomalowania na dowolny kolor. Listwa przypodłogowa elastyczna o takim profilu doskonale współgra w przeróżnych aranżacjach wnętrz.

Listwy podłogowe SX195F Orac Decor idealne na zaokrąglenia.

Produkty powiązane