Promocja! LISTWA PRZYPODŁOGOWA, SX165F, FLEX, ORAC DECOR, ELASTYCZNE, GIĘTKIE, WYTRZYMAŁE, WODOODPORNE, BIAŁE, WSPÓŁCZESNE, LISTWY, COKOŁY Zobacz większe

Listwa podłogowa SX165F Axxent Orac Decor to klasyczny wzór w wersji elastycznej w nowoczesnym wydaniu. Dzięki swoim barokowym zakrzywieniom i subtelnym wzornictwie sztukateria będzie idealnie pasowała do różnych aranżacji wnętrz. Listwa podłogowa ciekawie łączy przeszłość z przyszłością. 

Wykonana z elastycznych polimerów. Listwa przypodłogowa SX165F nadaje się do malowania na dowolny kolor.

LISTWA PRZYPODŁOGOWA SX165F FLEX ORAC DECOR AXXENT ELASTYCZNA

LISTWA PRZYPODŁOGOWA SX165F*    Nowy produkt
ProducentOrac Decor
UwagaDo malowania na dowolny kolor
KolekcjaAxxent
Wysokość6.9
Długość200 cm
Głębokość1,1
MateriałDP - Duropolymer
WodoodpornaTAK
FLEXListwa elastyczna (giętka)
Termin realizacji2-3 tygodnie
Darmowa dostawa od450 zł
Forma i koszty dostawyKurier Orac 39 zł

209,59 zł brutto  /szt.

-9%

Zamiast 230,32 zł brutto

104,79 zł za 1 mb.

W magazynie: 958 Przedmioty

Przebijamy konkurencję !

Skontaktuj się i pokaż tańszą ofertę

Więcej informacji

Elastyczna listwa przypodłogowa SX165F Contour Orac Decor Axxent

Profil SX165F Contour Orac Decor z kolekcji Axxent to elastyczna listwa przypodłogowa Flex na wszelkiego rodzaju nierówności i krzywizny występujące na ścianach, łuki czy kolumny dekoracyjne. Jest to mniejszy model listwy podłogowej popularnej i często stosowanej SX118. Subtelne barakowe zakrzywienia dodają sztukaterii elegancji, a minimalistyczne wzornictwo może łączyć w oryginalny i ciekawy sposób przeszłość z przyszłością. Listwa przypodłogowa elastyczna SX165F jest wytrzymała na uderzenia, gdyż wykonana została z mieszanki wysokiej jakości polimerów, do tego jest także wodoodporna i możemy ją zastosować w zawilgoconych pomieszczeniach. Cokół został pokryty farbą podkładową w celu lepszej przyczepności i łatwiejszego malowania. Dany profil SX165F klasycznej elastycznej listwy przypodłogowej występuje w ofercie sklepu www.Dekorplanet.pl o różnych wysokościach SX173F 10 cm, SX118F 13,8 cm, oraz model listwy regeneracyjnej SX186 ( dany model nie występuje w wersji elastycznej Flex ).

Elastyczne listwy przypodłogowe FLEX Orac Decor

Elastyczne listwy przypodłogowe Orac Decor oznaczone są literką " F ". To bardzo przydatne, specjalnie zaprojektowane i stworzone z wyjątkowych materiałów produkty, które posłużą i elegancko wykończą nierówne i krzywe ściany. Projektanci wnętrz, oraz architekci stosują także elastyczne listwy podłogowe " Flex " na wszelkich zaokrągleniach, półkolumnach i kolumnach dekoracyjnych. Flex jest to bardzo giętka listwa ( sztukateria ), którą praktycznie nie da się złamać. Elastyczne listwy przypodłogowe należy malować gdyż kolor nie jest biały jak to w przypadku listew z polimerów. Listwy Flex malujemy zwykłymi farbami na dowolny wybrany kolor spójny z aranżacją wnętrza. Montaż listew Flex wykonujemy po przez klejenie klejem montażowym DecoFix Pro FDP500 Orac Decor, a łączenia klejem do łączeń DecoFix Extra Orac Decor

Kolekcja Luxxus Orac Decor

Kolekcja Luxxus firmy Orac Decor to oczko w głowie wśród sztukaterii Orac Decor. Produkty zawierają szeroki wybór bardzo luksusowych akcesoriów dekoracyjnych i kreatywnych, oryginalnych profili. Kolekcja zawiera kompletną gamę sztukaterii, która pomoże zrealizować najróżniejsze pomysły od początku do końca. Wyjątkowa kolekcja sztukaterii Luxxus zawierająca między innymi listwy przypodłogowe, listwy ścienne, profile, panele, elementy systemów oświetlenia, oraz elementy dekoracyjne. Wszystkie produkty kolekcji Luxxus są oryginalne, wyjątkowe i ponadczasowe.  

Listwy przypodłogowe Orac Decor

Listwy przypodłogowe producenta Orac Decor wykonane są z Durpolimeru - mieszaniny polimerów wysokiej gęstości odpornej na uderzenia i zamoczenia ( odporne na wilgoć ), w całości nadające się do recyclingu. Wszelkiego rodzaju przewody i kable można ukryć pod listwami, a wersje elastyczne ( Flex ) pozwolą na eleganckie wykończenie zakrzywionych powierzchni ścian. Listwy podłogowe są łatwe do malowania farbami, gdyż zostały wstępnie zagruntowane.

Sztukateria Orac Decor

Sztukateria firmy Orac Decor to perfekcyjne połączenie wysokiej jakość wykonania z doskonałym wzornictwem i najwyższej próby polimerami. Projekty tej firmy cechuje wysoka dbałość o detale oraz Duży nacisk na łatwość instalacji.

W tym celu została stworzona gama dedykowanych klejów do montażu oraz łączeń listew. Same polimery są nowoczesnymi tworzywami sztucznymi odpornymi na temperatury, uszkodzenia mechaniczne oraz chemiczne. Taka kombinacja cech sprawia, że sztukateria Orac Decor jest niezwykle trwała i prosta w montażu.

Projektanci luksusowej sztukaterii Orac Decor nieustannie opracowują kolejne modele, dzięki temu kolejne linie są zgodne z klasycznymi jak i najnowszymi trendami w aranżacjach wnętrz.

Oferta sztukaterii obejmuje listwy przysufitowelistwy przypodłogowerozety czy listwy ścienne. Znaleźć można również dekory czy listwy oświetleniowe.

Najnowszą kolekcję sztukaterii opracował utalentowany i znany projektant ULF MORITZ. Jego projekty cechuje niezwykła harmonia. Jest to istny balsam dla oczu.

Gwarancja i bezpieczeństwo

Produkty Orac Decor®  to najwyższa jakość polimerów łącząca w sobie łatwą obrabialność i twardość elementów, a także wysokie właściwości materiałów syntetycznych. Wszystkie produkty sztukaterii pokryte zostały specjalnym podkładem to łatwiejszej absorbcji farby, a montaż dekoracji odbywa się przez zastosowanie kleju Decofix Orac. Półwyroby są zawsze wybierane z najwyższej jakości materiałów. Firma Orac Decor wychodząca na przeciw najnowszym trendom, cały czas się rozwija dla Państwa tworząc coraz to lepsze koncepcje i projekty, a także nowe zastosowania. Firma wykorzystuje najnowsze i najlepsze nowinki technologiczne, a w branży dekoracyjnej jest od ponad 40 lat. Wszystkie produkty z kolekcji Basixx i Axxent w pełni mogą być poddane recyklingowi. Energia wykorzystywana w większości jest ze źródeł odnawialnych. Więcej informacji na temat polityki ochrony środowiska mogą Państwo znaleźć w certyfikacie ISO 14001.

Sztukateria ORAC DECOR® listwy poliuretanowe kontra listwy gipsowe

To lekkie elementy sztukaterii, odporne i wytrzymałe, łatwa i czysta instalacja, sztukateria nie wymaga konserwacji, mały nakład pracy, max. długości elementów do 2 metrów. 

Listwy gipsowe

Elementy ciężkie i bardzo kruche, znacznie trudniejszy i skomplikowany montaż, skomplikowany transport, do montażu potrzebny fachowiec, należy stale konserwować i ewentualnie naprawiać, dużo większy nakład pracy podczas montażu prawie 4-krotnie.

Opinie

Oceń 
2018-01-09

Naprawdę dobre

Świetne

  Oceń 
  2017-12-27

  Rewelacja!

  Szybka wysyłka

   Oceń 
   2017-12-26

   Polecam!

   Super obsługa

    Oceń 
    2017-12-20

    Doskonałe

    Super obsługa

     Napisz swoją opinię!

     Napisz opinię

     LISTWA PRZYPODŁOGOWA SX165F FLEX ORAC DECOR AXXENT ELASTYCZNA

     LISTWA PRZYPODŁOGOWA SX165F FLEX ORAC DECOR AXXENT ELASTYCZNA

     Listwa podłogowa SX165F Axxent Orac Decor to klasyczny wzór w wersji elastycznej w nowoczesnym wydaniu. Dzięki swoim barokowym zakrzywieniom i subtelnym wzornictwie sztukateria będzie idealnie pasowała do różnych aranżacji wnętrz. Listwa podłogowa ciekawie łączy przeszłość z przyszłością. 

     Wykonana z elastycznych polimerów. Listwa przypodłogowa SX165F nadaje się do malowania na dowolny kolor.

     Produkty powiązane