LAMPA NA SZYNKACH, REFLEKTOR JEDNOOBWODOWY, CZARNY REFLEKTOR Zuma Line, CZARNE SZYNOPRZEWODY, REFLEKTOR SZYNOPRZEWODY, SPOT ZUMA Zobacz większe

ZumaLine oferuje reflektor jednoobwodowy 1040, który jest niezwykle łatwy do zainstalowania w szynoprzewodach. Ten reflektor posiada popularne gniazdo żarówkowe GU10, co umożliwia bezproblemowe dobranie żarówki. Reflektor 1040 jest w kolorze czarnym, a jego montaż w szynie jest niezwykle prosty. Dzięki swojemu nowoczesnemu designowi, reflektor czarny Zuma Line idealnie uzupełnia ofertę oświetlenia

1040 REFLEKTOR JEDNOOBWODOWY CZARNY ZUMA LINE

1040    Nowy produkt
ProducentZuma Line
TypSZYNOPRZEWODY
Wysokość16 cm.
Szerokość14 cm.
Fi5,2 cm.
MateriałMETAL / PLASTIK
MocMAX 10W
KolorCZARNA
Źródło światła1x GU10
Ilość punktów świetlnych1
Prawo odstąpienia od umowyTAK
Darmowa dostawa od450 zł
Forma i koszty dostawy30zł (Kurier lampy)
Gwarancja24 miesiące

64,99 zł brutto  /szt.

W magazynie: 100 Przedmioty

Przebijamy konkurencję !

Skontaktuj się i pokaż tańszą ofertę

Więcej informacji

Reflektor jednoobwodowy 1040 Zuma Line

Reflektor 1040 Zuma Line to stylowy i nowoczesny spot w kolorze czarnym, idealny do zastosowania w różnych przestrzeniach. Produkt ten został zaprojektowany i wyprodukowany przez firmę Zuma Line, która specjalizuje się w produkcji oświetlenia wysokiej jakości.

Reflektor 1040 ma prosty, elegancki design, który pasuje do różnych stylów wnętrz. Dzięki swoim wymiarom (fi 5,2 cm, szerokość 14 cm, wysokość 16 cm) można go łatwo zamontować na suficie lub ścianie. Reflektor ten jest wykonany z trwałych materiałów, co gwarantuje długą żywotność i bezproblemowe użytkowanie.

Jedną z głównych zalet reflektora 1040 Zuma Line jest jego elastyczność i możliwość regulacji kierunku światła. Dzięki temu można łatwo skierować strumień światła na dowolny obszar w pomieszczeniu, uzyskując pożądany efekt oświetleniowy. Reflektor 1040 Zuma Line jest również kompatybilny z różnymi rodzajami żarówek, w tym LED, halogenowymi i zwykłymi.

Reflektor 1040 Zuma Line to produkt o wysokiej jakości wykonania, funkcjonalności i atrakcyjnym wyglądzie. Bez wątpienia, będzie on doskonałym wyborem dla osób poszukujących nowoczesnego, stylowego i elastycznego oświetlenia, które można dostosować do swoich indywidualnych potrzeb.

Lampy na szynach

Oświetlenie to jedna z kluczowych kwestii podczas aranżacji wnętrza. Wybór odpowiedniego systemu oświetleniowego może mieć istotny wpływ na funkcjonalność i estetykę pomieszczenia. Jednym z coraz bardziej popularnych rozwiązań w tej dziedzinie są szynoprzewody.

ZUMA LINE to renomowany producent systemów oświetleniowych, w których źródła światła są umieszczone na specjalnych szynach, zazwyczaj wykonanych z aluminium lub stali. Te szyny są montowane na suficie lub na ścianie, co pozwala na łatwe regulowanie kierunku oświetlenia i umieszczenie źródeł światła tam, gdzie jest to potrzebne.

Korzyści wynikające z wykorzystania szynoprzewodów ZUMA LINE są liczne. Oto niektóre z najważniejszych:

Elastyczność - oświetlenie na szynoprzewodach zapewnia dużą elastyczność w projektowaniu oświetlenia, co umożliwia dostosowanie go do indywidualnych potrzeb. Można łatwo regulować kierunek oświetlenia oraz ilość i rodzaj źródeł światła do konkretnych wymagań pomieszczenia.

Łatwość montażu - szynoprzewody są łatwe do montażu, ponieważ wymagają tylko jednego punktu zasilania. W przeciwieństwie do tradycyjnych systemów oświetleniowych, gdzie każdy punkt świetlny musi być podłączony osobno, szynoprzewody mogą być podłączone w jednym miejscu, co ułatwia proces montażu.

Łatwość konserwacji - szyny oświetleniowe są łatwe do czyszczenia i konserwacji, co pozwala na utrzymanie ich w dobrym stanie przez długi czas. W razie potrzeby można łatwo wymienić uszkodzone elementy, bez konieczności demontażu całego systemu oświetleniowego.

Ekonomiczność - oświetlenie na szynoprzewodach jest ekonomiczne w eksploatacji, ponieważ umożliwia korzystanie z energooszczędnych źródeł światła, takich jak diody LED. Dodatkowo, dzięki elastyczności systemu, można łatwo dostosować ilość i rodzaj źródeł światła do potrzeb pomieszczenia, co pozwala na oszczędność energii.

Estetyka - szynoprzewody są elementem dekoracyjnym, który może być dostosowany do stylu i charakteru pomieszczenia. Dzięki różnorodnym kształtom i rozmiarom szyn, można stworzyć oryginalne i nowoczesne rozwiązania oświetleniowe.

LAMPY Zuma Line

Zuma Line to polska firma oświetleniowa, która zajmuje się projektowaniem i produkcją nowoczesnych lamp i systemów oświetleniowych. Od momentu założenia w 2003 roku, firma zdobyła uznanie zarówno na rynku krajowym, jak i zagranicznym.

W ofercie Zuma Line znajduje się bogata gamę produktów, w tym lampy sufitowe, lampy wiszące, kinkiety, lampy stołowe, lampy podłogowe oraz systemy szynowe i punktowe. Wszystkie produkty wyróżniają się nowoczesnym designem, doskonałą jakością wykonania oraz innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi.

Firma Zuma Line skupia się na ciągłym rozwoju i innowacjach, co pozwala na nieustanne doskonalenie oferowanych produktów. Produkcja lamp opiera się na najlepszych jakościowo materiałach, takich jak aluminium, szkło, stal nierdzewna czy tworzywa sztuczne. Zuma Line wprowadza także do swoich produktów nowoczesne technologie, takie jak sterowanie oświetleniem za pomocą smartfona czy systemy LED o dużej wydajności i niskim zużyciu energii.

Firma ta ma również na uwadze ekologię i zrównoważony rozwój. W ofercie Zuma Line znajdują się produkty z certyfikatem energooszczędności oraz o niskim wpływie na środowisko. Proces produkcji opiera się na metodach ograniczających zużycie energii i wykorzystanie surowców naturalnych.

Zuma Line to firma z długoletnim doświadczeniem, która kładzie nacisk na wysoką jakość i innowacje w swoich produktach. Jej lampy i systemy oświetleniowe są nie tylko elementami dekoracyjnymi, ale także funkcjonalnymi rozwiązaniami, które wprowadzają nowoczesny styl i komfortowe warunki oświetleniowe do każdego pomieszczenia.

Opinie

Napisz opinię

1040 REFLEKTOR JEDNOOBWODOWY CZARNY ZUMA LINE

1040 REFLEKTOR JEDNOOBWODOWY CZARNY ZUMA LINE

ZumaLine oferuje reflektor jednoobwodowy 1040, który jest niezwykle łatwy do zainstalowania w szynoprzewodach. Ten reflektor posiada popularne gniazdo żarówkowe GU10, co umożliwia bezproblemowe dobranie żarówki. Reflektor 1040 jest w kolorze czarnym, a jego montaż w szynie jest niezwykle prosty. Dzięki swojemu nowoczesnemu designowi, reflektor czarny Zuma Line idealnie uzupełnia ofertę oświetlenia

Produkty powiązane