CM, ZAŚLEPKA, OTWORU, MONTAŻOWEGO DO SZYN KARNISZOWYCH, PCV, zaślepki, zaślepki do szyn karniszowych, sufitowych Zobacz większe

CM Zaślepka otworu montażowego do szyn karniszowych sufitowych PCV. Jest to uniwersalna CM zaślepka niezbędny do zaślepienia otworów w szynach karniszowych sufitowych, łukach, zakrętach. CM zaślepka otworów montażowych pasuje do szyn karniszowych PCV - DCM1, DCM2, DCM3, łuków DCM1, DCM2, DCM3, zakrętów DCM1, DCM2, DCM3. Wykonana z tworzywa sztucznego.

CM ZAŚLEPKA OTWORU MONTAŻOWEGO DO SZYN KARNISZOWYCH PCV

CM ZAŚLEPKA DO SZYN PCV    Nowy produkt
ProducentMoller
UwagaUNIWERSALNA CM ZAŚLEPKA DO SZYN, ZAKRĘTÓW, ŁUKÓW
MateriałTworzywo
KolorBiały
Darmowa dostawa od1000 zł
Forma i koszty dostawyKurier GLS - szyny PCV - 35zł

0,39 zł brutto  /szt.

-0%

Zamiast

W magazynie: 1988 Przedmioty

Przebijamy konkurencję !

Skontaktuj się i pokaż tańszą ofertę

Więcej informacji

Do zaślepienia otworów montażowych należy zakupić następujące ilości zaślepek:

Do szyny karniszowej PCV o długości 120cm – 4szt.

Do szyny karniszowej PCV o długości 150cm – 4szt.

Do szyny karniszowej PCV o długości 180cm – 5szt.

Do szyny karniszowej PCV o długości 210cm – 5szt.

Do szyny karniszowej PCV o długości 250cm – 5szt.

Do 1 pary łuków końcowych – 2szt.

Do zakrętów wewnętrznych i zewnętrznych – 1szt.

CM Żabka obrotowa do szyn karniszowych sufitowych PCV

CM żabka obrotowa do szyn karniszowych sufitowych PCV. Wykonana z  tworzywa sztucznego. Sklep www.Dekorplanet.pl oferuje wybór pomiędzy CM żabkami i agrafkami. Zaletą CM żabek jest ich uniwersalność ( można zawieszać tkaniny bez uprzedniego przygotowania ), natomiast agrafki cechują się możliwością zdjęcia ich z szyn włącznie z tkaninami. Agrafki nie wymagają odpinania od tkaniny do prania.

Łuk końcowy DCM1 do szyn karniszowych sufitowych PCV

Łuk końcowy jednobiegowy DCM1 wykonany z tworzywa sztucznego w kolorze białym. Łuk łączymy z szyną karniszową, który daje możliwość zawieszenia tkanin i prowadzenia ich po łuku. Łuk końcowy daje fajne efekty wizualne, oraz możliwość dosunięcia tkaniny do końca ściany. Łuki końcowe przedłużają szynę karniszową o około 30cm. Do 1 pary łuków końcowych jednobiegowych należy dokupić 2 sztuki stopera. Do 1 pary łuków końcowych dwubiegowych należy dokupić 4 sztuki stopera. Do 1 pary łuków końcowych trzybiegowych należy dokupić 6 sztuk stopera.

CM łącznik do szyn karniszowych sufitowych PCV

Łącznik CM do szyn karniszowych PCV stosujemy w momencie kiedy zachodzi konieczność łączenia dwóch lub więcej szyn karniszowych ze sobą. Łącznik CM zagwarantuje nam stabilne połączenie, oraz uzyskanie odpowiedniej długości szyn. Do złączenia jednobiegowej szyny potrzebna będzie 1 sztuka łącznik CM, natomiast do szyn dwubiegowych i trzybiegowych potrzebne będą 2 sztuki łącznika CM.  

Szyny karniszowe sufitowe wykonane z tworzywa sztucznego PCV

Nowoczesny system szyn karniszowych sufitowych PCV z tworzywa sztucznego w kolorze białym. Produkowane z najwyższej jakości tworzyw sztucznych czynią ten produkt idealnym dodatkiem do nowoczesnych i stylowych pomieszczeń. Czysty i szybki montaż do sufitu po przez kołki montażowe. Produkt w całości realizowany jest w Polsce, który daje gwarancję wysokiej jakości. Dobrym rozwiązaniem dla zamawiających jest opcja wyboru, gdyż przy zakupie szyn karniszowych sufitowych PCV jest możliwość mocowania firan za pomocą żabek lub agrafek, co z pewnością zadowoli wszystkich klientów. Szyny sufitowe karniszowe mogą Państwo zakupić w sklepie www.Dekorplanet.pl w różnych długościach, oraz w kilku wersjach liczby torów co ułatwi dopasowanie szyn karniszowych sufitowych do indywidualnych własnych potrzeb i możliwości. Wykonanie i styl gwarantują Państwu, że plastikowe szyny karniszowe będą wspaniale prezentować się w każdym aranżowanym wnętrzu. Wszystkie potrzebne akcesoria zwane zakrętami, łukami, łącznikami, żabkami, agrafkami, zaślepkami można osobno zakupić w sklepie internetowym www.Dekorplanet.pl tworząc własne dekoracje przyokienne.

Listwy do zabudowy karnisza

Efektownym i stylowym połączeniem z szynami karniszowymi PCV są listwy maskujace karnisz. Sklep internetowy www.Dekorplanet.pl ma w ofercie wiele listw osłaniających szyny karniszowe w przeróżnych stylach i wysokościach. Modele sztukaterii są proste, gładkie i zdobione. Połączenie listwy do zabudowy karnisza z szynami sufitowymi PCV jest oryginalnym, modnym i na czasie projektem wykończenia aranżowanego pomieszczenia.

Opinie

Oceń 
2020-04-21

Rewelacja!

Doskonała jakość, wyglądają pięknie!

  Oceń 
  2019-10-31

  Rewelacyjne

  Zdecydowanie mogę polecić.

   Oceń 
   2019-07-30

   Gorąco polecam

   Super sprawnie

    Napisz swoją opinię!

    Napisz opinię

    CM ZAŚLEPKA OTWORU MONTAŻOWEGO DO SZYN KARNISZOWYCH PCV

    CM ZAŚLEPKA OTWORU MONTAŻOWEGO DO SZYN KARNISZOWYCH PCV

    CM Zaślepka otworu montażowego do szyn karniszowych sufitowych PCV. Jest to uniwersalna CM zaślepka niezbędny do zaślepienia otworów w szynach karniszowych sufitowych, łukach, zakrętach. CM zaślepka otworów montażowych pasuje do szyn karniszowych PCV - DCM1, DCM2, DCM3, łuków DCM1, DCM2, DCM3, zakrętów DCM1, DCM2, DCM3. Wykonana z tworzywa sztucznego.

    Produkty powiązane