Promocja! LISTWA OŚWIETLENIOWA ŚCIENNA, CX189 ORAC DECOR, ORIO TONINI, LISTWY ŚCIENNE, LISTWA ŚCIENNA, LISTWA DEKORACYJNA ŚCIENNA Zobacz większe

Nowoczesna listwa ścienna CX189 Orac Decor zaprojektowana przez Orio Tonini. Listwy ścienne doskonale nadają się do podświetlenia taśmą LED we wnętrzach nowoczesnych. Listwa dekoracyjna ścienna bez wzorów o ostrych kątach. Listwy ścienne Led o symbolu CX189 Orac tworzą zaawansowane i oryginalne wzornictwo dla światłocienia.

CX189 ORAC DECOR LISTWA ŚCIENNA OŚWIETLENIOWA - ORIO TONINI

LISTWA OŚWIETLENIOWA CX189    Nowy produkt
ProducentOrac Decor
UwagaDo malowania na dowolny kolor
TypProjekt Orio Tonini
Wysokość2,7 cm.
Długość200 cm.
Szerokość2,7 cm.
MateriałDP - Duropolymer
WodoodpornaTAK
KolorBiały
OświetlenieMożliwość zastosowania taśmy oświetleniowej LED
PrześwitPrzy oświetleniu LED zalecane jest zastosowanie taśmy aluminiowej
Darmowa dostawa od450 zł
Forma i koszty dostawyKurier Orac 39 zł

41,31 zł brutto  /szt.

-9%

Zamiast 45,40 zł brutto

20,66 zł za 1 mb.

W magazynie: 939 Przedmioty

Przebijamy konkurencję !

Skontaktuj się i pokaż tańszą ofertę

Więcej informacji

CX189 Orac Decor - Listwa ścienna Led - Projekt Orio Tonini

Kompaktowa, kątowa listwa ścienna o symbolu CX189 Orac do pośredniego oświetlenia LED. Listwa ścienna mająca delikatną linię cienia podkreślająca nastrój oświetlenia. CX189 Orac Decor zaprojektowana przez Orio Toniniego. Listwa dekoracyjna ścienna CX189 Orac Decor posiada oryginalny design. Model CX189 Orac Decor to nowoczesne listwy ścienne, które nadadzą wnętrzu charakteru i stylu. Listwa ścienna Led jak CX189 Orac posiada gładką powierzchnię bez zdobień i przetłoczeń, ostre kompaktowe kąty i miejsce na zamontowanie taśmy led. Listwa ścienna wymaga oklejenia jej od wewnątrz taśmą aluminiową, aby uniknąć przechodzenia światła przez listwę. CX189 Orac Decor jest gładka, twarda i odporna na uszkodzenia. Takie listwy dekoracyjne ścienne - LED jak CX189 Orac Decor są łatwe w montażu z możliwością docinania ręczną bądź elektryczną piłą. Listwa oświetleniowa ścienna to dekoracja Led która daje fantastyczny efekt wizualny i dodatkowe oświetlenie. CX189 Orac Decor wykonana jest z wytrzymałych materiałów ( Duropolymer ) przez co jest odporna na uszkodzenia mechaniczne, odporna na wilgoć i z możliwością malowania farbą na dowolny kolor pasujący do wnętrza. Listwy ścienne Led CX189 montujemy za pomocą dedykowanego kleju montażowego DecoFix Pro FDP500, a łączeń dokonujemy klejem do łączeń DecoFix Extra FX200.

Elastyczny odpowiednik to listwa ścienna CX189F - Flex. Służy do montażu na zaokrągleniach ścian i zakrzywionych powierzchniach czy kolumnach.

Listwa ścienna o symbolu CX189 posiada wymiary Dł. 200 x Wys. 2,7 x Szer. 2,7 cm.

Co to jest światło ? - Światłem możemy nadać wnętrzu wyjątkową atmosferę

Listwy oświetleniowe ścienne - Led, listwy oświetleniowe Led czy listwy przypodłogowe Led to profile oświetleniowe, które fantastycznie odmienią każde wnętrze. Dzięki zastosowaniu oświetlenia Led możesz zaprojektować podświetlenie idealnie odpowiadające Twoim potrzebom. Takie nowoczesne profile to ciekawa propozycja dla wyboru pomiędzy oświetleniem bezpośrednim i pośrednim, ściennym, sufitowym czy podłogowym. Tego rodzaju modele sztukaterii dekoracyjnej to fantastyczna alternatywa dla skomplikowanych systemów instalacji podwieszanych sufitów, drogich w budowie, które już nie są konieczne.

Montaż listew dekoracyjnych ściennych Orac Decor

Listwy ścienne Led montujemy klejem montażowym FDP500 Orac Decor

Listwy ścienne Led łączymy klejem do łączeń FX200 i FX210 Orac Decor

Elastyczne listwy przypodłogowe FLEX Orac Decor

Elastyczne listwy przypodłogowe Orac Decor oznaczone są literką " F ". To bardzo przydatne, specjalnie zaprojektowane i stworzone z wyjątkowych materiałów produkty, które posłużą i elegancko wykończą nierówne i krzywe ściany. Projektanci wnętrz, oraz architekci stosują także elastyczne listwy podłogowe " Flex " na wszelkich zaokrągleniach, półkolumnach i kolumnach dekoracyjnych. Flex jest to bardzo giętka listwa ( sztukateria ), którą praktycznie nie da się złamać. Elastyczne listwy przypodłogowe należy malować gdyż kolor nie jest biały jak to w przypadku listew z polimerów. Listwy Flex malujemy zwykłymi farbami na dowolny wybrany kolor spójny z aranżacją wnętrza. Montaż listew Flex wykonujemy po przez klejenie klejem montażowym DecoFix Pro FDP500 Orac Decor, a łączenia klejem do łączeń DecoFix Extra Orac Decor

Kolekcja Axxent Orac Decor

Produkty z kolekcji Axxent to wysoka jakość i szeroka gama profili " gzymsów ". Jest to kolekcja z szeroko rozwinięta z ciekawymi rozwiązaniami dekoracyjnymi, przyjaznymi dla projektantów wnętrz, oraz dekoratorów. Kolekcja Axxent obejmuje zarówno listwy przypodłogowe, profile wielofunkcyjne, gzymsy, panele i profile ścienne, elementy zabudowy drzwi. Fantastyczny Design i atrakcyjne ceny to niektóre z cech kolekcji Axxent. Odkryj oryginalny świat Orac Decor rozpoczynając przygodę od produktów kolekcji Axxent.

Sztukateria Orac Decor

Sztukateria firmy Orac Decor to perfekcyjne połączenie wysokiej jakość wykonania z doskonałym wzornictwem i najwyższej próby polimerami. Projekty tej firmy cechuje wysoka dbałość o detale oraz Duży nacisk na łatwość montażu.


W tym celu została stworzona gama dedykowanych klejów do montażu oraz łączeń całej kolekcji sztukaterii. Same polimery są nowoczesnymi tworzywami sztucznymi odpornymi na temperatury, uszkodzenia mechaniczne oraz chemiczne. Taka kombinacja cech sprawia, że sztukateria Orac Decor jest niezwykle trwała i prosta w montażu.

Projektanci i architekci wnętrz luksusowej sztukaterii Orac Decor nieustannie opracowują kolejne modele, dzięki temu kolejne linie są zgodne z klasycznymi jak i najnowszymi trendami w aranżacjach wnętrz.

Oferta sztukaterii obejmuje listwy przysufitowelistwy przypodłogowerozety czy listwy ścienne. Znaleźć można również dekory czy listwy oświetleniowe.

Najnowszą kolekcję sztukaterii opracował utalentowany i znany projektant ULF MORITZ. Jego projekty cechuje niezwykła harmonia. Jest to istny balsam dla oczu. 

Gwarancja i bezpieczeństwo

Produkty Orac Decor®  to najwyższa jakość polimerów łącząca w sobie łatwą obrabialność i twardość elementów, a także wysokie właściwości materiałów syntetycznych. Wszystkie produkty sztukaterii pokryte zostały specjalnym podkładem to łatwiejszej absorbcji farby, a montaż dekoracji odbywa się przez zastosowanie kleju Decofix Orac. Półwyroby są zawsze wybierane z najwyższej jakości materiałów. Firma Orac Decor wychodząca na przeciw najnowszym trendom, cały czas się rozwija dla Państwa tworząc coraz to lepsze koncepcje i projekty, a także nowe zastosowania. Firma wykorzystuje najnowsze i najlepsze nowinki technologiczne, a w branży dekoracyjnej jest od ponad 40 lat. Wszystkie produkty z kolekcji Basixx i Axxent w pełni mogą być poddane recyklingowi. Energia wykorzystywana w większości jest ze źródeł odnawialnych. Więcej informacji na temat polityki ochrony środowiska mogą Państwo znaleźć w certyfikacie ISO 14001.

Sztukateria ORAC DECOR® listwy poliuretanowe kontra listwy gipsowe

To lekkie elementy sztukaterii, odporne i wytrzymałe, łatwa i czysta instalacja, sztukateria nie wymaga konserwacji, mały nakład pracy, max. długości elementów do 2 metrów. 

Listwy gipsowe

Elementy ciężkie i bardzo kruche, znacznie trudniejszy i skomplikowany montaż, skomplikowany transport, do montażu potrzebny fachowiec, należy stale konserwować i ewentualnie naprawiać, dużo większy nakład pracy podczas montażu prawie 4-krotnie.

Opinie

Napisz opinię

CX189 ORAC DECOR LISTWA ŚCIENNA OŚWIETLENIOWA - ORIO TONINI

CX189 ORAC DECOR LISTWA ŚCIENNA OŚWIETLENIOWA - ORIO TONINI

Nowoczesna listwa ścienna CX189 Orac Decor zaprojektowana przez Orio Tonini. Listwy ścienne doskonale nadają się do podświetlenia taśmą LED we wnętrzach nowoczesnych. Listwa dekoracyjna ścienna bez wzorów o ostrych kątach. Listwy ścienne Led o symbolu CX189 Orac tworzą zaawansowane i oryginalne wzornictwo dla światłocienia.

Produkty powiązane