Promocja! LISTWY SUFITOWE LED, LISTWY SUFITOWE LEDOWE, LISTWA SUFITOWA OŚWIETLENIOWA, C395 ORAC DECOR, LISTWA SUFITOWA C395 ORAC DECOR, li Zobacz większe

Listwy sufitowe jak C395 Orac Decor to nowoczesne profile sztukaterii wewnętrznej z opcją podświetlenia taśmą Led. C395 Orac Decor mają gładki kształt i wzór kaskadowy. Listwy sufitowe Led montowane są na najszerszej części do sufitu. Listwa sufitowa Led efektownie podświetla dzięki cieniom powstającym za wybrzuszoną częścią gzymsu. C395 Orac Decor posiada wymiar 200 x 3,1 x 15,5 cm.

C395 ORAC DECOR - LISTWA SUFITOWA LED - OŚWIETLENIOWA - ORIO TONINI

LISTWA OŚWIETLENIOWA C395    Nowy produkt
ProducentOrac Decor
UwagaDo malowania na dowolny kolor
KolekcjaLuxxus
TypProjektant Orio Tonini
Wysokość3,1 cm.
Długość200 cm.
Szerokość15,5 cm.
MateriałPuroTouch
WodoodpornaTAK
KolorBiały
OświetlenieMożliwość zastosowania taśmy oświetleniowej LED
Darmowa dostawa od450 zł
Forma i koszty dostawyKurier Orac 39 zł

186,15 zł brutto  /szt.

-9%

Zamiast 204,56 zł brutto

93,08 zł za 1 mb.

W magazynie: 997 Przedmioty

Przebijamy konkurencję !

Skontaktuj się i pokaż tańszą ofertę

Więcej informacji

C395 Orac Decor - Listwy sufitowe ledowe

Listwy sufitowe z możliwością podświetlenia to oryginalny i ciekawy model C395 Orac Decor. Profile C395 Orac Decor to nowoczesne listwy sufitowe led o uniwersalnym zastosowaniu. Listwa sufitowa - Led o nazwie C395 Orac Decor jest gładka i ma kaskadowy kształt. Listwy sufitowe bez dodatkowych zdobień i przetłoczeń, a dzięki cieniom powstającym za wybrzuszoną częścią uzyskują ciekawy efekt świetlnyC395 Orac Decor jest gładka w dotyku z miejscem na schowanie przewodów i zamontowanie taśmy Led. Na zdjęciach można zaobserwować możliwości tej uniwersalnej listwy w jaki sposób może zostać zamontowana. Listwy sufitowe Led o symbolu C395 Orac Decor możemy montować także jako listwy przysufitowe, listwy ścienne, oraz maskownice karniszy. Takie listwy sufitowe - LED jak C395 Orac Decor są łatwe w montażu z możliwością docinania ręczną bądź elektryczną piłą. Listwy sufitowe C395 Orac Decor to dekoracje Led które tworzą fantastyczny efekt wizualny, a także dają oświetlenie pośrednie. C395 Orac Decor wykonana jest z wytrzymałych materiałów ( Purotouch ) przez co jest odporna na uszkodzenia mechaniczne, odporna na wilgoć i z możliwością malowania farbą na dowolny kolor pasujący do wnętrza. Listwy sufitowe przyklejane są do sufitu najszerszą częścią dedykowanym klejem montażowym FDP500, a łączeń dokonujemy klejem do łączeń FX200.

Listwy sufitowe o symbolu C395 Orac Decor - Steps mają wymiary Dł. 200 x Wys. 3,1 x Szer. 15,5 cm.

Co to jest światło ? - Światłem możemy nadać wnętrzu wyjątkową atmosferę

Listwy oświetleniowe ścienne - Led, listwy oświetleniowe Led czy listwy przypodłogowe Led to profile oświetleniowe, które fantastycznie odmienią każde wnętrze. Dzięki zastosowaniu oświetlenia Led możesz zaprojektować podświetlenie idealnie odpowiadające Twoim potrzebom. Takie nowoczesne profile to ciekawa propozycja dla wyboru pomiędzy oświetleniem bezpośrednim i pośrednim, ściennym, sufitowym czy podłogowym. Tego rodzaju modele sztukaterii dekoracyjnej to fantastyczna alternatywa dla skomplikowanych systemów instalacji podwieszanych sufitów, drogich w budowie, które już nie są konieczne.

Listwy sufitowe Orac Decor - Montaż

Listwy sufitowe montujemy klejem montażowym FDP500 Orac Decor

Listwy sufitowe łączymy klejem do łączeń FX200 i FX210 Orac Decor

Elastyczne listwy przypodłogowe FLEX Orac Decor

Elastyczne listwy przypodłogowe Orac Decor oznaczone są literką " F ". To bardzo przydatne, specjalnie zaprojektowane i stworzone z wyjątkowych materiałów produkty, które posłużą i elegancko wykończą nierówne i krzywe ściany. Projektanci wnętrz, oraz architekci stosują także elastyczne listwy podłogowe " Flex " na wszelkich zaokrągleniach, półkolumnach i kolumnach dekoracyjnych. Flex jest to bardzo giętka listwa ( sztukateria ), którą praktycznie nie da się złamać. Elastyczne listwy przypodłogowe należy malować gdyż kolor nie jest biały jak to w przypadku listew z polimerów. Listwy Flex malujemy zwykłymi farbami na dowolny wybrany kolor spójny z aranżacją wnętrza. Montaż listew Flex wykonujemy po przez klejenie klejem montażowym DecoFix Pro FDP500 Orac Decor, a łączenia klejem do łączeń DecoFix Extra Orac Decor

Kolekcja Axxent Orac Decor

Produkty z kolekcji Axxent to wysoka jakość i szeroka gama profili " gzymsów ". Jest to kolekcja z szeroko rozwinięta z ciekawymi rozwiązaniami dekoracyjnymi, przyjaznymi dla projektantów wnętrz, oraz dekoratorów. Kolekcja Axxent obejmuje zarówno listwy przypodłogowe, profile wielofunkcyjne, gzymsy, panele i profile ścienne, elementy zabudowy drzwi. Fantastyczny Design i atrakcyjne ceny to niektóre z cech kolekcji Axxent. Odkryj oryginalny świat Orac Decor rozpoczynając przygodę od produktów kolekcji Axxent.

Sztukateria Orac Decor

Sztukateria firmy Orac Decor to perfekcyjne połączenie wysokiej jakość wykonania z doskonałym wzornictwem i najwyższej próby polimerami. Projekty tej firmy cechuje wysoka dbałość o detale oraz Duży nacisk na łatwość montażu.


W tym celu została stworzona gama dedykowanych klejów do montażu oraz łączeń całej kolekcji sztukaterii. Same polimery są nowoczesnymi tworzywami sztucznymi odpornymi na temperatury, uszkodzenia mechaniczne oraz chemiczne. Taka kombinacja cech sprawia, że sztukateria Orac Decor jest niezwykle trwała i prosta w montażu.

Projektanci i architekci wnętrz luksusowej sztukaterii Orac Decor nieustannie opracowują kolejne modele, dzięki temu kolejne linie są zgodne z klasycznymi jak i najnowszymi trendami w aranżacjach wnętrz.

Oferta sztukaterii obejmuje listwy przysufitowelistwy przypodłogowerozety czy listwy ścienne. Znaleźć można również dekory czy listwy oświetleniowe.

Najnowszą kolekcję sztukaterii opracował utalentowany i znany projektant ULF MORITZ. Jego projekty cechuje niezwykła harmonia. Jest to istny balsam dla oczu. 

Gwarancja i bezpieczeństwo

Produkty Orac Decor®  to najwyższa jakość polimerów łącząca w sobie łatwą obrabialność i twardość elementów, a także wysokie właściwości materiałów syntetycznych. Wszystkie produkty sztukaterii pokryte zostały specjalnym podkładem to łatwiejszej absorbcji farby, a montaż dekoracji odbywa się przez zastosowanie kleju Decofix Orac. Półwyroby są zawsze wybierane z najwyższej jakości materiałów. Firma Orac Decor wychodząca na przeciw najnowszym trendom, cały czas się rozwija dla Państwa tworząc coraz to lepsze koncepcje i projekty, a także nowe zastosowania. Firma wykorzystuje najnowsze i najlepsze nowinki technologiczne, a w branży dekoracyjnej jest od ponad 40 lat. Wszystkie produkty z kolekcji Basixx i Axxent w pełni mogą być poddane recyklingowi. Energia wykorzystywana w większości jest ze źródeł odnawialnych. Więcej informacji na temat polityki ochrony środowiska mogą Państwo znaleźć w certyfikacie ISO 14001.

Sztukateria ORAC DECOR® listwy poliuretanowe kontra listwy gipsowe

To lekkie elementy sztukaterii, odporne i wytrzymałe, łatwa i czysta instalacja, sztukateria nie wymaga konserwacji, mały nakład pracy, max. długości elementów do 2 metrów. 

Listwy gipsowe

Elementy ciężkie i bardzo kruche, znacznie trudniejszy i skomplikowany montaż, skomplikowany transport, do montażu potrzebny fachowiec, należy stale konserwować i ewentualnie naprawiać, dużo większy nakład pracy podczas montażu prawie 4-krotnie.

Opinie

Napisz opinię

C395 ORAC DECOR - LISTWA SUFITOWA LED - OŚWIETLENIOWA - ORIO TONINI

C395 ORAC DECOR - LISTWA SUFITOWA LED - OŚWIETLENIOWA - ORIO TONINI

Listwy sufitowe jak C395 Orac Decor to nowoczesne profile sztukaterii wewnętrznej z opcją podświetlenia taśmą Led. C395 Orac Decor mają gładki kształt i wzór kaskadowy. Listwy sufitowe Led montowane są na najszerszej części do sufitu. Listwa sufitowa Led efektownie podświetla dzięki cieniom powstającym za wybrzuszoną częścią gzymsu. C395 Orac Decor posiada wymiar 200 x 3,1 x 15,5 cm.

Produkty powiązane