Promocja! LISTWY SUFITOWE LED, CX190 ORAC DECOR, LISTWA SUFITOWA LEDOWA, LISTWA SUFITOWA OŚWIETLENIOWA, LISTWY SUFITOWE ORAC, LISTWA LED Zobacz większe

CX190 Orac Decor - listwa sufitowa Led. Model CX190 Orac Decor to Profil - U o prostym kształcie. Listwy sufitowe - CX190 Orac to modele, które możemy montować jako listwy przysufitowe, listwy przypodłogowe, listwy ścienne. Listwy sufitowe Led o symbolu CX190 Orac Decor mają proste krawędzie i gładką powierzchnię. Listwy sufitowe ledowe o symbolu CX190 Orac są małych wymiarów.

CX190 ORAC DECOR LISTWA SUFITOWA LED

ORAC CX190    Nowy produkt
ProducentOrac Decor
UwagaDo malowania na dowolny kolor
Wysokość2 cm.
Długość200 cm.
Szerokość3 cm.
MateriałDP - Duropolymer
WodoodpornaTAK
KolorBiały
OświetlenieMożliwość zastosowania taśmy oświetleniowej LED
Darmowa dostawa od450 zł
Forma i koszty dostawyKurier Orac 39 zł

48,80 zł brutto  /szt.

-9%

Zamiast 53,63 zł brutto

24,40 zł za 1 mb.

W magazynie: 974 Przedmioty

Przebijamy konkurencję !

Skontaktuj się i pokaż tańszą ofertę

Więcej informacji

CX190 Orac Decor - Listwy sufitowe - Led

Listwa sufitowa CX190 Orac Decor o małych wymiarach. Profil - U pod nazwą CX190 Orac Decor to sztukateria wewnętrzna uniwersalna o wielu możliwościach zastosowań. Listwa sufitowa Led CX190 Orac Decor to prosty - minimalistyczny wzór, gładki bez zdobień i przetłoczeń. CX190 Orac Decor jest gładka w dotyku i minimalistyczna we wzornictwo. Na naszej stronie można zaobserwować możliwości montażu listwy w kształcie literki U. Listwy sufitowe o symbolu CX190 Orac Decor możemy montować także jako listwy przypodłogowe, listwy przysufitowe, czy listwy dekoracyjne ścienne. Profil CX190 Orac Decor został zaprojektowany przez Orio Tonini i co ciekawe można w nim zastosować oświetlenie Led. Listwa sufitowa - Orac Decor CX190 występuje także w wersji giętkiej jako elastyczna ( Flex ) CX190F Orac Decor. Dekoracyjne listwy sufitowe o symbolu CX190 Orac Decor są łatwe w montażu z możliwością docinania ręczną bądź elektryczną piłą. Listwy sufitowe Led to dekoracje oświetleniowe, które odmienią monotonny sufit tworząc na nim oryginalne zdobienia. CX190 Orac Decor wykonana jest z wytrzymałych materiałów przez co jest odporna na uszkodzenia mechaniczne, odporna na wilgoć i z możliwością malowania farbą na dowolny kolor pasujący do wnętrza. Listwy sufitowe CX190 Orac Decor montujemy za pomocą dedykowanego kleju montażowego FDP500, a łączeń dokonujemy klejem do łączeń FX200.

Elastyczne listwy przypodłogowe FLEX Orac Decor

Elastyczne listwy przypodłogowe Orac Decor oznaczone są literką " F ". To bardzo przydatne, specjalnie zaprojektowane i stworzone z wyjątkowych materiałów produkty, które posłużą i elegancko wykończą nierówne i krzywe ściany. Projektanci wnętrz, oraz architekci stosują także elastyczne listwy podłogowe " Flex " na wszelkich zaokrągleniach, półkolumnach i kolumnach dekoracyjnych. Flex jest to bardzo giętka listwa ( sztukateria ), którą praktycznie nie da się złamać. Elastyczne listwy przypodłogowe należy malować gdyż kolor nie jest biały jak to w przypadku listew z polimerów. Listwy Flex malujemy zwykłymi farbami na dowolny wybrany kolor spójny z aranżacją wnętrza. Montaż listew Flex wykonujemy po przez klejenie klejem montażowym DecoFix Pro FDP500 Orac Decor, a łączenia klejem do łączeń DecoFix Extra Orac Decor

Kolekcja Axxent Orac Decor

Produkty z kolekcji Axxent to wysoka jakość i szeroka gama profili " gzymsów ". Jest to kolekcja z szeroko rozwinięta z ciekawymi rozwiązaniami dekoracyjnymi, przyjaznymi dla projektantów wnętrz, oraz dekoratorów. Kolekcja Axxent obejmuje zarówno listwy przypodłogowe, profile wielofunkcyjne, gzymsy, panele i profile ścienne, elementy zabudowy drzwi. Fantastyczny Design i atrakcyjne ceny to niektóre z cech kolekcji Axxent. Odkryj oryginalny świat Orac Decor rozpoczynając przygodę od produktów kolekcji Axxent.

Sztukateria Orac Decor

Sztukateria firmy Orac Decor to perfekcyjne połączenie wysokiej jakość wykonania z doskonałym wzornictwem i najwyższej próby polimerami. Projekty tej firmy cechuje wysoka dbałość o detale oraz Duży nacisk na łatwość montażu.


W tym celu została stworzona gama dedykowanych klejów do montażu oraz łączeń całej kolekcji sztukaterii. Same polimery są nowoczesnymi tworzywami sztucznymi odpornymi na temperatury, uszkodzenia mechaniczne oraz chemiczne. Taka kombinacja cech sprawia, że sztukateria Orac Decor jest niezwykle trwała i prosta w montażu.

Projektanci i architekci wnętrz luksusowej sztukaterii Orac Decor nieustannie opracowują kolejne modele, dzięki temu kolejne linie są zgodne z klasycznymi jak i najnowszymi trendami w aranżacjach wnętrz.

Oferta sztukaterii obejmuje listwy przysufitowelistwy przypodłogowerozety czy listwy ścienne. Znaleźć można również dekory czy listwy oświetleniowe.

Najnowszą kolekcję sztukaterii opracował utalentowany i znany projektant ULF MORITZ. Jego projekty cechuje niezwykła harmonia. Jest to istny balsam dla oczu. 

Gwarancja i bezpieczeństwo

Produkty Orac Decor®  to najwyższa jakość polimerów łącząca w sobie łatwą obrabialność i twardość elementów, a także wysokie właściwości materiałów syntetycznych. Wszystkie produkty sztukaterii pokryte zostały specjalnym podkładem to łatwiejszej absorbcji farby, a montaż dekoracji odbywa się przez zastosowanie kleju Decofix Orac. Półwyroby są zawsze wybierane z najwyższej jakości materiałów. Firma Orac Decor wychodząca na przeciw najnowszym trendom, cały czas się rozwija dla Państwa tworząc coraz to lepsze koncepcje i projekty, a także nowe zastosowania. Firma wykorzystuje najnowsze i najlepsze nowinki technologiczne, a w branży dekoracyjnej jest od ponad 40 lat. Wszystkie produkty z kolekcji Basixx i Axxent w pełni mogą być poddane recyklingowi. Energia wykorzystywana w większości jest ze źródeł odnawialnych. Więcej informacji na temat polityki ochrony środowiska mogą Państwo znaleźć w certyfikacie ISO 14001.

Sztukateria ORAC DECOR® listwy poliuretanowe kontra listwy gipsowe

To lekkie elementy sztukaterii, odporne i wytrzymałe, łatwa i czysta instalacja, sztukateria nie wymaga konserwacji, mały nakład pracy, max. długości elementów do 2 metrów. 

Listwy gipsowe

Elementy ciężkie i bardzo kruche, znacznie trudniejszy i skomplikowany montaż, skomplikowany transport, do montażu potrzebny fachowiec, należy stale konserwować i ewentualnie naprawiać, dużo większy nakład pracy podczas montażu prawie 4-krotnie.

Opinie

Napisz opinię

CX190 ORAC DECOR LISTWA SUFITOWA LED

CX190 ORAC DECOR LISTWA SUFITOWA LED

CX190 Orac Decor - listwa sufitowa Led. Model CX190 Orac Decor to Profil - U o prostym kształcie. Listwy sufitowe - CX190 Orac to modele, które możemy montować jako listwy przysufitowe, listwy przypodłogowe, listwy ścienne. Listwy sufitowe Led o symbolu CX190 Orac Decor mają proste krawędzie i gładką powierzchnię. Listwy sufitowe ledowe o symbolu CX190 Orac są małych wymiarów.

Produkty powiązane

Pliki do pobrania