Promocja! CX197 ORAC DECOR, LISTWA SUFITOWA, listwy sufitowe, listwy sufitowe led, listwa sufitowa led, cx197 orac Zobacz większe

Listwy sufitowe Led CX197 Orac Decor w nowoczesnej stylistyce o schodkowym kształcie. CX197 Orac Decor to listwa sufitowa led, którą montujemy jako estetyczny dekor i oświetlenie pośrednie. CX197 Orac Decor to designerska listwa sufitowa projektu Orio Toniniego. CX197 Orac Decor to oryginalne i stylowe rozwiązanie do nowoczesnej i współczesnej aranżacji. Wymiary CX197 Orac 200x9,3x5 cm.

CX197 ORAC DECOR - LISTWA SUFITOWA OŚWIETLENIOWA - U-STEPS

GZYMS CX197    Nowy produkt
ProducentOrac Decor
UwagaDo malowania na dowolny kolor
Wysokość5 cm
Długość200 cm
Szerokość9,3 cm
MateriałDP - Duropolymer
WodoodpornaTAK
KolorBiały
OświetlenieMożliwość zastosowania taśmy oświetleniowej LED
Darmowa dostawa od450 zł
Forma i koszty dostawyKurier Orac 39 zł

141,20 zł brutto  /szt.

-9%

Zamiast 155,16 zł brutto

70,60 zł za 1 mb.

W magazynie: 950 Przedmioty

Przebijamy konkurencję !

Skontaktuj się i pokaż tańszą ofertę

Więcej informacji

CX197 Orac Decor - Listwy sufitowe Led ( oświetleniowe )

Listwy sufitowe Led do których montujemy taśmy Led to CX197 Orac Decor. Profile dekoracyjne CX197 Orac Decor to nowoczesne listwy sufitowe ledowe które pełnią funkcję listwy z oświetleniem pośrednim. Listwa sufitowa led o symbolu CX197 Orac Decor jest gładka bez zdobień, kształt schodkowy z prostymi krawędziami. CX197 Orac Decor idealnie sprawdzi się na korytarzu w salonie czy sypialni. CX197 Orac Decor posiada praktyczne miejsce na schowanie przewodów. Listwy sufitowe Led o symbolu CX197 Orac Decor można montować również jako listwy przysufitowe, listwy ścienne czy maskownice karniszy. Listwy sufitowe - CX197 Orac Decor są łatwe w montażu z możliwością docinania ręczną bądź elektryczną piłą. Listwy sufitowe to sztukateria dekoracyjna oświetleniowa, która daje fantastyczny efekt wizualny i zarazem stylowo podświetli każde pomieszczenie. CX197 Orac Decor wykonana została z wytrzymałych i odpornych na wilgoć materiałów Duropolymer®. Możliwość malowania farbą na dowolny kolor pasujący do pomieszczenia to kolejny atut sztukaterii. Listwy sufitowe przyklejane są do sufitu najszerszą częścią dedykowanym klejem montażowym FDP500, a łączeń dokonujemy klejem do łączeń FX200.

Listwy sufitowe o symbolu CX197 Orac Decor - Steps mają wymiary Dł. 200 x Wys. 5 x Szer. 9,3 cm.

Co to jest światło ? - Światłem możemy nadać wnętrzu wyjątkową atmosferę

Listwy oświetleniowe ścienne - Led, listwy oświetleniowe Led czy listwy przypodłogowe Led to profile oświetleniowe, które fantastycznie odmienią każde wnętrze. Dzięki zastosowaniu oświetlenia Led możesz zaprojektować podświetlenie idealnie odpowiadające Twoim potrzebom. Takie nowoczesne profile to ciekawa propozycja dla wyboru pomiędzy oświetleniem bezpośrednim i pośrednim, ściennym, sufitowym czy podłogowym. Tego rodzaju modele sztukaterii dekoracyjnej to fantastyczna alternatywa dla skomplikowanych systemów instalacji podwieszanych sufitów, drogich w budowie, które już nie są konieczne.

Listwy sufitowe Orac Decor - Montaż

Listwy sufitowe montujemy klejem montażowym FDP500 Orac Decor

Listwy sufitowe łączymy klejem do łączeń FX200 i FX210 Orac Decor

Elastyczne listwy przypodłogowe FLEX Orac Decor

Elastyczne listwy przypodłogowe Orac Decor oznaczone są literką " F ". To bardzo przydatne, specjalnie zaprojektowane i stworzone z wyjątkowych materiałów produkty, które posłużą i elegancko wykończą nierówne i krzywe ściany. Projektanci wnętrz, oraz architekci stosują także elastyczne listwy podłogowe " Flex " na wszelkich zaokrągleniach, półkolumnach i kolumnach dekoracyjnych. Flex jest to bardzo giętka listwa ( sztukateria ), którą praktycznie nie da się złamać. Elastyczne listwy przypodłogowe należy malować gdyż kolor nie jest biały jak to w przypadku listew z polimerów. Listwy Flex malujemy zwykłymi farbami na dowolny wybrany kolor spójny z aranżacją wnętrza. Montaż listew Flex wykonujemy po przez klejenie klejem montażowym DecoFix Pro FDP500 Orac Decor, a łączenia klejem do łączeń DecoFix Extra Orac Decor

Kolekcja Axxent Orac Decor

Produkty z kolekcji Axxent to wysoka jakość i szeroka gama profili " gzymsów ". Jest to kolekcja z szeroko rozwinięta z ciekawymi rozwiązaniami dekoracyjnymi, przyjaznymi dla projektantów wnętrz, oraz dekoratorów. Kolekcja Axxent obejmuje zarówno listwy przypodłogowe, profile wielofunkcyjne, gzymsy, panele i profile ścienne, elementy zabudowy drzwi. Fantastyczny Design i atrakcyjne ceny to niektóre z cech kolekcji Axxent. Odkryj oryginalny świat Orac Decor rozpoczynając przygodę od produktów kolekcji Axxent.

Sztukateria Orac Decor

Sztukateria firmy Orac Decor to perfekcyjne połączenie wysokiej jakość wykonania z doskonałym wzornictwem i najwyższej próby polimerami. Projekty tej firmy cechuje wysoka dbałość o detale oraz Duży nacisk na łatwość montażu.


W tym celu została stworzona gama dedykowanych klejów do montażu oraz łączeń całej kolekcji sztukaterii. Same polimery są nowoczesnymi tworzywami sztucznymi odpornymi na temperatury, uszkodzenia mechaniczne oraz chemiczne. Taka kombinacja cech sprawia, że sztukateria Orac Decor jest niezwykle trwała i prosta w montażu.

Projektanci i architekci wnętrz luksusowej sztukaterii Orac Decor nieustannie opracowują kolejne modele, dzięki temu kolejne linie są zgodne z klasycznymi jak i najnowszymi trendami w aranżacjach wnętrz.

Oferta sztukaterii obejmuje listwy przysufitowelistwy przypodłogowerozety czy listwy ścienne. Znaleźć można również dekory czy listwy oświetleniowe.

Najnowszą kolekcję sztukaterii opracował utalentowany i znany projektant ULF MORITZ. Jego projekty cechuje niezwykła harmonia. Jest to istny balsam dla oczu. 

Gwarancja i bezpieczeństwo

Produkty Orac Decor®  to najwyższa jakość polimerów łącząca w sobie łatwą obrabialność i twardość elementów, a także wysokie właściwości materiałów syntetycznych. Wszystkie produkty sztukaterii pokryte zostały specjalnym podkładem to łatwiejszej absorbcji farby, a montaż dekoracji odbywa się przez zastosowanie kleju Decofix Orac. Półwyroby są zawsze wybierane z najwyższej jakości materiałów. Firma Orac Decor wychodząca na przeciw najnowszym trendom, cały czas się rozwija dla Państwa tworząc coraz to lepsze koncepcje i projekty, a także nowe zastosowania. Firma wykorzystuje najnowsze i najlepsze nowinki technologiczne, a w branży dekoracyjnej jest od ponad 40 lat. Wszystkie produkty z kolekcji Basixx i Axxent w pełni mogą być poddane recyklingowi. Energia wykorzystywana w większości jest ze źródeł odnawialnych. Więcej informacji na temat polityki ochrony środowiska mogą Państwo znaleźć w certyfikacie ISO 14001.

Sztukateria ORAC DECOR® listwy poliuretanowe kontra listwy gipsowe

To lekkie elementy sztukaterii, odporne i wytrzymałe, łatwa i czysta instalacja, sztukateria nie wymaga konserwacji, mały nakład pracy, max. długości elementów do 2 metrów. 

Listwy gipsowe

Elementy ciężkie i bardzo kruche, znacznie trudniejszy i skomplikowany montaż, skomplikowany transport, do montażu potrzebny fachowiec, należy stale konserwować i ewentualnie naprawiać, dużo większy nakład pracy podczas montażu prawie 4-krotnie.

Opinie

Napisz opinię

CX197 ORAC DECOR - LISTWA SUFITOWA OŚWIETLENIOWA - U-STEPS

CX197 ORAC DECOR - LISTWA SUFITOWA OŚWIETLENIOWA - U-STEPS

Listwy sufitowe Led CX197 Orac Decor w nowoczesnej stylistyce o schodkowym kształcie. CX197 Orac Decor to listwa sufitowa led, którą montujemy jako estetyczny dekor i oświetlenie pośrednie. CX197 Orac Decor to designerska listwa sufitowa projektu Orio Toniniego. CX197 Orac Decor to oryginalne i stylowe rozwiązanie do nowoczesnej i współczesnej aranżacji. Wymiary CX197 Orac 200x9,3x5 cm.

Produkty powiązane