Promocja! LISTWY PRZYPODŁOGOWE DĘBOWE, LD6116D PRESTIGE DECOR, LISTWA PRZYPODŁOGOWA DĘBOWA, OKLEINOWANA LISTWA MDF, LISTWY PRZYPDŁOGOWE Zobacz większe

LD6116D Prestige Decor - listwa przypodłogowa 6 cm gładka z lekkim zaokrągleniem. Listwa podłogowa wykonana z materiału HDF. LD6116D to listwy podłogowe fornirowane dębem i polakierowane bezbarwnie. Listwy przypodłogowe mdf w kolorze dębowym, idealne do wnętrz nowoczesnych, współczesnych jak i klasycznych. Listwy podłogowe całkowicie bez zdobień i przetłoczeń.

LD6116D LISTWA PRZYPODŁOGOWA DĘBOWA - OKLEINOWANA MDF

F 6/1 Prestige 1,6 cm DĘBOWA    Nowy produkt
ProducentPrestige Decor
UwagaLakierowana bezbarwnie
Wysokość6 cm.
Długość250 cm.
Głębokość1,6 cm.
MateriałHDF pokryty dębowym naturalnym fornirem
KolorDębowy
Termin realizacjido 21 dni roboczych
Forma i koszty dostawy39zł / karton

72,93 zł brutto  /szt.

-10%

Zamiast 81,03 zł brutto

29,17 zł za 1 mb.

W magazynie: 1000 Przedmioty

Przebijamy konkurencję !

Skontaktuj się i pokaż tańszą ofertę

Więcej informacji

Listwa przypodłogowa mdf - LD6116D Prestige Decor - MDF/HDF - fornirowana dębowa

Listwa przypodłogowa 6 cm o symbolu LD6116D Prestige Decor z gładką powierzchnią. LD6116D posiada delikatne zaokrąglenie w górnej części. Listwa podłogowa LD6116D bez zdobień i przetłoczeń w kolorze dębu. Listwy podłogowe MDF zostały oklejone fornirem, a następnie polakierowane bezbarwnym lakierem. Listwa przypodłogowa mdf o symbolu LD6116D oklejona naturalnymi plastrami dębowymi może różnić się zarówno słojami jak i możliwością występowania sęków. Listwy podłogowe nie posiadają narożników i łączników, takie łączenia wykonujemy po przez odpowiednie docinanie listew pod kątem. Listwa przypodłogowa dębowa świetnie współgra z przeróżnymi podłogami zarówno panelami, deskami jak i kaflami.

Listwy przypodłogowe lakierowane bezbarwnie wykonane zostały z materiału HDF. Listwy podłogowe mdf jak LD6116D Prestige Decor mają wymiary 250 x 1,6 x 6 cm. Dębowe listwy przypodłogowe producenta Prestige Decor montujemy na kleje montażowe i przyklejamy bezpośrednio do ściany. Listwy przypodłogowe z HDF są wysokiej jakość, precyzyjnie wykonane, które staną się wizytówką każdego pomieszczenia. LD6116D Prestige Decor to listwy przypodłogowe pasujące do przeróżnych wnętrz o różnych stylach. LD6116D od producenta Prestige Decor można śmiało montować we wnętrzach klasycznych, współczesnych, a także nowoczesnych. Listwy podłogowe mdf fornirowane mogą być montowane zarówno w mieszkaniach jak i biurach, hotelach czy pensjonatach. Listwy przypodłogowe Mdf posiadają wycięcie w tylnej części na ukrycie przewodów. Listwy przypodłogowe z HDF to wysoka jakość za atrakcyjną cenę. Listwy podłogowe mdf precyzyjnie wykonane staną się wizytówką w każdym wnętrzu.

Listwy podłogowe fornirowane

Prezentowane przez nas listwy podłogowe - fornirowane powstają z materiału HDF oraz forniru naturalnego. Forniry naturalne powstają po przez obróbkę skrawaniem drewna występującego w naturze wybarwianego na całej jego grubości ( ok. 0,6 mm ). Charakteryzują się pewną zmiennością detali występujących na jego powierzchni, właściwą dla drewna, które czynią z niego prawdziwie niepowtarzalny materiał, zróżnicowany pod względem odcieni, usłojenia, sęków jak i przebarwień. Standardowo powierzchnia fornirowana listwy podłogowej jest pokrywana bezbarwnym lakierem w celu nadania jej odpowiedniego połysku jak i również dodatkowego zabezpieczenia przed uszkodzeniami mechanicznymi.

Czym jest HDF ?

HDF - High Density Fibreboard jest materiałem o jednolitej gęstości i składzie surowca z którego powstaje w całym jej przekroju. Hdf charakteryzuje się wyśmienitą podatnością na obróbkę skrawaniem. 

Surowe płyty HDF mają bardzo podobne zastosowanie jak płyty surowe mdf z tą różnicą, że są to cienkie płyty będące alternatywą dla sklejki drewnianej. Płyty pokryte są lakierami wodorozcieńczalnymi i lakierami UV. Materiałem bazowym płyt HDF lakierowanych są surowe płyty HDF.

Płyty HDF posiadają podwyższoną odporność powierzchni lakierowanej na warunki atmosferyczne oraz substancje chemiczne. HDF są łatwe w utrzymaniu czystości i pielęgnacji.

Zarówno płyty z MDF jak i płyty z HDF są materiałami drewnopochodnymi, powstającymi w wyniku sprasowania włókien drzewnych z dodatkami substancji łączących i utwardzających pod wpływem dużego ciśnienia i wysokiej temperatury.

Opinie

Napisz opinię

LD6116D LISTWA PRZYPODŁOGOWA DĘBOWA - OKLEINOWANA MDF

LD6116D LISTWA PRZYPODŁOGOWA DĘBOWA - OKLEINOWANA MDF

LD6116D Prestige Decor - listwa przypodłogowa 6 cm gładka z lekkim zaokrągleniem. Listwa podłogowa wykonana z materiału HDF. LD6116D to listwy podłogowe fornirowane dębem i polakierowane bezbarwnie. Listwy przypodłogowe mdf w kolorze dębowym, idealne do wnętrz nowoczesnych, współczesnych jak i klasycznych. Listwy podłogowe całkowicie bez zdobień i przetłoczeń.

Produkty powiązane