Promocja! LISTWY PRZYPODŁOGOWE LAKIEROWANE, LD122 LISTWA PODŁOGOWA, LISTWY PRZYPODŁOGOWE PRESTIGE DECOR, BIAŁE LISTWY PRZYPODŁGOWE, LD122 Zobacz większe

LD122 Prestige Decor - listwa przypodłogowa mdf gładka, prosta z subtelnym frezem. Listwa podłogowa wykonana z materiału MDF. Listwy przypodłogowe LD122 to produkty pomalowane fabrycznie na dwa białe kolory ( Ral 9016 lub 9003 ). Listwa przypodłogowa stylowo ozdobi pomieszczenie i zarazem elegancko zamaskuje łączenie podłogi ze ścianą. LD122 Prestige Decor posiada miejsce na przewody.

LD122 LISTWA PODŁOGOWA - LAKIEROWANA - MDF - PRESTIGE DECOR

   Nowy produkt
ProducentPrestige Decor
UwagaLakierowana satynowo
Wysokość12 cm.
Długość250cm.
Głębokość1.6cm.
MateriałMDF
KolorBiały 9003 lub 9016
Forma i koszty dostawy39zł / karton

83,75 zł brutto  /szt.

-5%

Zamiast 88,15 zł brutto

33,50 zł za 1 mb.

W magazynie: 1968 Przedmioty

Przebijamy konkurencję !

Skontaktuj się i pokaż tańszą ofertę

Więcej informacji

Listwa podłogowa - LD122 - Prestige Decor - MDF

Listwa przypodłogowa o symbolu LD122 Prestige Decor jest prosta i gładka z delikatnym frezem w górnej części. LD122 Prestige Decor pasuje do większości aranżacji. Listwa podłogowa LD122 Prestige Decor posiada 12 cm. wysokości i sprawdzi się w przeróżnych wnętrzach. Listwy podłogowe MDF to estetyczne elementy wykończeniowe, pomalowane przez producenta w kolorze białym do wyboru na Ral 9016 lub 9003.

Listwy przypodłogowe wykonywane są z płyty MDF. Listwa podłogowa jak LD122 Prestige Decor posiada wymiary 250 x 1,6 x 12 cm. Listwy podłogowe od polskiego producenta Prestige Decor montowane są na klej montażowy bezpośrednio do ściany. Do przedstawianych listew zawsze warto dokupić zaprawkę od producenta Prestige Decor na ewentualne poprawki lub do estetycznego wykończenia ( jest to farba w tym samym kolorze jak wybrana listwa o poj. 75 ml ). Listwy przypodłogowe z MDF są wysokiej jakość i dopracowane w każdym detalu. LD122 od Prestige Decor to listwy przypodłogowe do wnętrz w stylu klasycznym, współczesnym czy nowoczesnym. Listwy przypodłogowe Mdf posiadają wycięcie w tylnej części na ukrycie przewodów.

Oferta sklepu internetowego jest systematycznie poszerzana o nowe wzory listew podłogowych.

Listwy podłogowe MDF - HDF - Prestige Decor

Listwy podłogowe zostały wykonane z wysokiej jakości HDF. Listwy przypodłogowe mdf ( HDF ) pokryte są dwukrotną warstwą podkładowej farby, oraz warstwą farby wykończeniowej. Listwy podłogowe występują fabrycznie w dwóch kolorach z palety Ral nr 9016 lub 9003. Listwy przypodłogowe - Prestige Decor są odporne na działanie promieniowania UV. Na naszej stronie można obejrzeć obecne dostępne wzory listew o różnych zdobieniach. Listwy przypodłogowe to konieczny element dekoracyjny do wykończenia wnętrza. Listwa podłogowa Hdf została wykonana z rozwłóknionej tkanki drzewnej i uformowana pod dużym ciśnieniem. Listwy podłogowe są w różnych rozmiarach i kształtach co pozwoli Państwu łatwo dobrać model do każdej podłogi jak i projektowanego wnętrza. Listwy przypodłogowe Prestige Decor mają wycięte w tylnej części miejsce na ukrycie przewodów. Listwy podłogowe od Prestige Decor to świetne produkty wykończeniowe, oraz dekoracje w wyrafinowanym stylu. Listwy podłogowe montowane są na kleje montażowe bezpośrednio do ściany. Na łączenia warto zastosować zaprawkę ( jest to farba w tym samym kolorze jak wybrana listwa ).

Listwy podłogowe wykonane z HDF cieszą się dużym zainteresowaniem wynikającym z obecnych trendów modowych.

Listwy podłogowe występują w dwóch kolorach: Ral 9016 lub Ral 9003

Listwy podłogowe - Cechy

- Standardowe kolory Ral 9016 i 9003 ( możliwość malowania na dowolny kolor RAL i NCS ).

- Ponad 30 modeli dostępnych listew.

- Stylizacja klasyczna jak i nowoczesna ( wiele opcji wysokości, głębokości jak i zdobienia ).

- Możliwość wykonania listew p - poż na HDF trudnopalnym ( wycena indywidualna )

- Dwukrotnie malowane farba podkładową.

- Listwy z wcięciem na przewody.

- Długość listew 250 cm.

- Zaprawka dobierana do koloru listew.

- HDF płyta drewnopochodna o gęstości 860 kg/m3.

Czym jest HDF ?

Surowe płyty HDF mają bardzo podobne zastosowanie jak płyty surowe mdf z tą różnicą, że są to cienkie płyty będące alternatywą dla sklejki drewnianej. Płyty pokryte są lakierami wodorozcieńczalnymi i lakierami UV. Materiałem bazowym płyt HDF lakierowanych są surowe płyty HDF.

Płyty HDF posiadają podwyższoną odporność powierzchni lakierowanej na warunki atmosferyczne oraz substancje chemiczne. HDF są łatwe w utrzymaniu czystości i pielęgnacji.

Zarówno płyty z MDF jak i płyty z HDF są materiałami drewnopochodnymi, powstającymi w wyniku sprasowania włókien drzewnych z dodatkami substancji łączących i utwardzających pod wpływem dużego ciśnienia i wysokiej temperatury.

Opinie

Napisz opinię

LD122 LISTWA PODŁOGOWA - LAKIEROWANA - MDF - PRESTIGE DECOR

LD122 LISTWA PODŁOGOWA - LAKIEROWANA - MDF - PRESTIGE DECOR

LD122 Prestige Decor - listwa przypodłogowa mdf gładka, prosta z subtelnym frezem. Listwa podłogowa wykonana z materiału MDF. Listwy przypodłogowe LD122 to produkty pomalowane fabrycznie na dwa białe kolory ( Ral 9016 lub 9003 ). Listwa przypodłogowa stylowo ozdobi pomieszczenie i zarazem elegancko zamaskuje łączenie podłogi ze ścianą. LD122 Prestige Decor posiada miejsce na przewody.

Produkty powiązane