Promocja! LISTWA PRZYPODŁOGOWA BIAŁA, LD102 PRESTIGE DECOR, LISTWA PRZYPODŁOGOWA 10 CM, LAKIEROWANA LISTWA PRZYPODŁOGOWA, LISTWA PRESTIGE, Zobacz większe

LD102 Prestige Decor - listwa przypodłogowa 10 cm, gładka, prosta z delikatną linią poziomą. Listwa podłogowa wykonana z materiału MDF. Listwy podłogowe LD102 to estetycznie wykonane modele fabrycznie pomalowane na biały kolor ( wybór Ral-u 9016 lub 9003 ). Listwa przypodłogowa estetycznie zakryje dylatacje i połączy podłogę ze ścianą. LD102 Prestige Decor to listwy podłogowe z miejscem na przewód

LD102 LISTWA PRZYPODŁOGOWA 10 CM - LAKIEROWANA - MDF - PRESTIGE DECOR

   Nowy produkt
ProducentPrestige Decor
UwagaLakierowana satynowo
Wysokość10 cm.
Długość250cm.
Głębokość1.6cm.
MateriałMDF
KolorBiały 9003 lub 9016
Forma i koszty dostawy39zł / karton

65,84 zł brutto  /szt.

-5%

Zamiast 69,31 zł brutto

26,34 zł za 1 mb.

W magazynie: 1934 Przedmioty

Przebijamy konkurencję !

Skontaktuj się i pokaż tańszą ofertę

Więcej informacji

Listwa podłogowa 10 cm - LD102 - Prestige Decor - MDF

Listwa przypodłogowa o symbolu LD102 Prestige Decor to profil prosty z gładką powierzchnią i delikatnym frezem w górnej części. LD102 Prestige Decor to oryginalna listwa podłogowa, która pasuje do znacznej części aranżacji. Listwa przypodłogowa jak LD102 Prestige Decor jest wysoka na 10 cm. Listwy podłogowe MDF to estetyczne elementy wykończeniowe, pomalowane przez producenta na kolor biały z opcją wyboru Ral-u 9016 lub 9003.

Listwy podłogowe Prestige Decor wykonywane są z płyty MDF. Listwa podłogowa LD102 Prestige Decor posiada wymiary 250 x 1,6 x 10 cm. Listwy podłogowe od polskiego producenta Prestige Decor montowane są na klej montażowy bezpośrednio do ściany. Do przedstawianych listew podłogowych zawsze warto dokupić zaprawkę od producenta Prestige Decor na ewentualne poprawki lub do estetycznego wykończenia ( jest to farba w tym samym kolorze jak wybrana listwa o poj. 75 ml ). Listwy przypodłogowe z MDF są wysokiej jakość i dopracowane w każdym detalu. LD102 od Prestige Decor to listwy przypodłogowe do wnętrz zarówno w stylu klasycznym jak i współczesnym czy nowoczesnym. Listwy przypodłogowe Mdf posiadają wycięcie w tylnej części na ukrycie przewodów, przez co można praktycznie i estetycznie wszystko zamaskować.

Oferta sklepu internetowego jest systematycznie poszerzana o nowe wzory listew podłogowych.

Listwy podłogowe MDF - HDF - Prestige Decor

Listwy podłogowe zostały wykonane z wysokiej jakości HDF. Listwy przypodłogowe mdf ( HDF ) pokryte są dwukrotną warstwą podkładowej farby, oraz warstwą farby wykończeniowej. Listwy podłogowe występują fabrycznie w dwóch kolorach z palety Ral nr 9016 lub 9003. Listwy przypodłogowe - Prestige Decor są odporne na działanie promieniowania UV. Na naszej stronie można obejrzeć obecne dostępne wzory listew o różnych zdobieniach. Listwy przypodłogowe to konieczny element dekoracyjny do wykończenia wnętrza. Listwa podłogowa Hdf została wykonana z rozwłóknionej tkanki drzewnej i uformowana pod dużym ciśnieniem. Listwy podłogowe są w różnych rozmiarach i kształtach co pozwoli Państwu łatwo dobrać model do każdej podłogi jak i projektowanego wnętrza. Listwy przypodłogowe Prestige Decor mają wycięte w tylnej części miejsce na ukrycie przewodów. Listwy podłogowe od Prestige Decor to świetne produkty wykończeniowe, oraz dekoracje w wyrafinowanym stylu. Listwy podłogowe montowane są na kleje montażowe bezpośrednio do ściany. Na łączenia warto zastosować zaprawkę ( jest to farba w tym samym kolorze jak wybrana listwa ).

Listwy podłogowe wykonane z HDF cieszą się dużym zainteresowaniem wynikającym z obecnych trendów modowych.

Listwy podłogowe występują w dwóch kolorach: Ral 9016 lub Ral 9003

Listwy podłogowe - Cechy

- Standardowe kolory Ral 9016 i 9003 ( możliwość malowania na dowolny kolor RAL i NCS ).

- Ponad 30 modeli dostępnych listew.

- Stylizacja klasyczna jak i nowoczesna ( wiele opcji wysokości, głębokości jak i zdobienia ).

- Możliwość wykonania listew p - poż na HDF trudnopalnym ( wycena indywidualna )

- Dwukrotnie malowane farba podkładową.

- Listwy z wcięciem na przewody.

- Długość listew 250 cm.

- Zaprawka dobierana do koloru listew.

- HDF płyta drewnopochodna o gęstości 860 kg/m3.

Czym jest HDF ?

Surowe płyty HDF mają bardzo podobne zastosowanie jak płyty surowe mdf z tą różnicą, że są to cienkie płyty będące alternatywą dla sklejki drewnianej. Płyty pokryte są lakierami wodorozcieńczalnymi i lakierami UV. Materiałem bazowym płyt HDF lakierowanych są surowe płyty HDF.

Płyty HDF posiadają podwyższoną odporność powierzchni lakierowanej na warunki atmosferyczne oraz substancje chemiczne. HDF są łatwe w utrzymaniu czystości i pielęgnacji.

Zarówno płyty z MDF jak i płyty z HDF są materiałami drewnopochodnymi, powstającymi w wyniku sprasowania włókien drzewnych z dodatkami substancji łączących i utwardzających pod wpływem dużego ciśnienia i wysokiej temperatury.

Opinie

Oceń 
2023-04-25

Super

Idealny wybór, doskonała jakość. Polecam

  Napisz swoją opinię!

  Napisz opinię

  LD102 LISTWA PRZYPODŁOGOWA 10 CM - LAKIEROWANA - MDF - PRESTIGE DECOR

  LD102 LISTWA PRZYPODŁOGOWA 10 CM - LAKIEROWANA - MDF - PRESTIGE DECOR

  LD102 Prestige Decor - listwa przypodłogowa 10 cm, gładka, prosta z delikatną linią poziomą. Listwa podłogowa wykonana z materiału MDF. Listwy podłogowe LD102 to estetycznie wykonane modele fabrycznie pomalowane na biały kolor ( wybór Ral-u 9016 lub 9003 ). Listwa przypodłogowa estetycznie zakryje dylatacje i połączy podłogę ze ścianą. LD102 Prestige Decor to listwy podłogowe z miejscem na przewód

  Produkty powiązane