Promocja! BIAŁA LISTWA PRZYPODŁOGOWA, LD6116 PRESTIGE DECOR, LISTWA PRZYPODŁOGOWA 6 CM, LAKIEROWANA LISTWA HDF, PRESTIGE DECOR, LISTWY Zobacz większe

LD6116 Prestige Decor - listwa przypodłogowa 6 cm gładka z lekkim zaokrągleniem. Listwa podłogowa wykonana z materiału HDF. LD6116 to listwy podłogowe białe gdzie możemy wybrać ral 9016 lub 9003. Listwy przypodłogowe Mdf idealne do wnętrz nowoczesnych, współczesnych i klasycznych. Listwy podłogowe białe montujemy bezpośrednio do ściany na klej montażowy.

LD6116 LISTWA PRZYPODŁOGOWA 6 CM - LAKIEROWANA - HDF - PRESTIGE DECOR

   Nowy produkt
ProducentPrestige Decor
Wysokość6 cm.
Długość250 cm.
Szerokość1,6 cm.
MateriałHDF
UwagaLakierowana satynowo
KolorBiały 9003 lub 9016
Forma i koszty dostawy32zł / karton

48,45 zł brutto  /szt.

-5%

Zamiast 51,00 zł brutto

19,38 zł za 1 mb.

W magazynie: 2000 Przedmioty

Więcej informacji

Listwa przypodłogowa 6 cm - LD6116 Prestige Decor - MDF/HDF

Listwa przypodłogowa 6 cm o symbolu LD6116 Prestige Decor posiada całkowicie gładką powierzchnię i drobne zaokrąglenie w górnej części. Listwa podłogowa LD6116 bez zdobień i przetłoczeń stylowo wkomponuje się w zróżnicowane projekty. Listwy podłogowe MDF jak i HDF są dwukrotnie pomalowane przez producenta białą farbą podkładową, a następnie warstwą ostateczną w kolorze białym z możliwością wyboru Ral-u 9016 lub 9003. Listwy podłogowe nie posiadają narożników i łączników, takie łączenia wykonujemy po przez odpowiednie docinanie listew pod kątem. 

Listwy przypodłogowe lakierowane wykonane zostały z materiału HDF. Listwa podłogowa - LD6116 Prestige Decor posiada wymiary 250 x 1,6 x 6 cm. Listwy podłogowe producenta Prestige Decor montowane są na klej montażowy bezpośrednio do ściany. Do oferowanych listew zawsze proponujemy dokupić zaprawkę Prestige Decor na ewentualne poprawki lub do estetycznego wykończenia ( jest to farba w tym samym kolorze jak wybrana listwa o poj. 75 ml ). Listwy przypodłogowe z HDF są wysokiej jakość, precyzyjnie wykonane, które staną się wizytówką każdego pomieszczenia. LD6116 Prestige Decor to listwy przypodłogowe do wnętrz o przeróżnych stylach. LD6116 od producenta Prestige Decor można zastosować we wnętrzu klasycznym, współczesnym, a także nowoczesnym. Listwy przypodłogowe Mdf posiadają wycięcie w tylnej części na ukrycie przewodów.

Oferta sklepu internetowego jest systematycznie poszerzana o nowe wzory listew podłogowych.

Listwy podłogowe MDF - HDF - Prestige Decor

Listwy podłogowe zostały wykonane z wysokiej jakości HDF. Listwy przypodłogowe mdf ( HDF ) pokryte są dwukrotną warstwą podkładowej farby, oraz warstwą farby wykończeniowej. Listwy podłogowe występują fabrycznie w dwóch kolorach z palety Ral nr 9016 lub 9003. Listwy przypodłogowe - Prestige Decor są odporne na działanie promieniowania UV. Na naszej stronie można obejrzeć obecne dostępne wzory listew o różnych zdobieniach. Listwy przypodłogowe to konieczny element dekoracyjny do wykończenia wnętrza. Listwa podłogowa Hdf została wykonana z rozwłóknionej tkanki drzewnej i uformowana pod dużym ciśnieniem. Listwy podłogowe są w różnych rozmiarach i kształtach co pozwoli Państwu łatwo dobrać model do każdej podłogi jak i projektowanego wnętrza. Listwy przypodłogowe Prestige Decor mają wycięte w tylnej części miejsce na ukrycie przewodów. Listwy podłogowe od Prestige Decor to świetne produkty wykończeniowe, oraz dekoracje w wyrafinowanym stylu. Listwy podłogowe montowane są na kleje montażowe bezpośrednio do ściany. Na łączenia warto zastosować zaprawkę ( jest to farba w tym samym kolorze jak wybrana listwa ).

Listwy podłogowe wykonane z HDF cieszą się dużym zainteresowaniem wynikającym z obecnych trendów modowych.

Listwy podłogowe występują w dwóch kolorach: Ral 9016 lub Ral 9003

Listwy podłogowe - Cechy

- Standardowe kolory Ral 9016 i 9003 ( możliwość malowania na dowolny kolor RAL i NCS ).

- Ponad 30 modeli dostępnych listew.

- Stylizacja klasyczna jak i nowoczesna ( wiele opcji wysokości, głębokości jak i zdobienia ).

- Możliwość wykonania listew p - poż na HDF trudnopalnym ( wycena indywidualna )

- Dwukrotnie malowane farba podkładową.

- Listwy z wcięciem na przewody.

- Długość listew 250 cm.

- Zaprawka dobierana do koloru listew.

- HDF płyta drewnopochodna o gęstości 860 kg/m3.

Czym jest HDF ?

Surowe płyty HDF mają bardzo podobne zastosowanie jak płyty surowe mdf z tą różnicą, że są to cienkie płyty będące alternatywą dla sklejki drewnianej. Płyty pokryte są lakierami wodorozcieńczalnymi i lakierami UV. Materiałem bazowym płyt HDF lakierowanych są surowe płyty HDF.

Płyty HDF posiadają podwyższoną odporność powierzchni lakierowanej na warunki atmosferyczne oraz substancje chemiczne. HDF są łatwe w utrzymaniu czystości i pielęgnacji.

Zarówno płyty z MDF jak i płyty z HDF są materiałami drewnopochodnymi, powstającymi w wyniku sprasowania włókien drzewnych z dodatkami substancji łączących i utwardzających pod wpływem dużego ciśnienia i wysokiej temperatury.

Opinie

Napisz opinię

LD6116 LISTWA PRZYPODŁOGOWA 6 CM - LAKIEROWANA - HDF - PRESTIGE DECOR

LD6116 LISTWA PRZYPODŁOGOWA 6 CM - LAKIEROWANA - HDF - PRESTIGE DECOR

LD6116 Prestige Decor - listwa przypodłogowa 6 cm gładka z lekkim zaokrągleniem. Listwa podłogowa wykonana z materiału HDF. LD6116 to listwy podłogowe białe gdzie możemy wybrać ral 9016 lub 9003. Listwy przypodłogowe Mdf idealne do wnętrz nowoczesnych, współczesnych i klasycznych. Listwy podłogowe białe montujemy bezpośrednio do ściany na klej montażowy.

Produkty powiązane