Promocja! LISTWY PRZYPODŁOGOWE BIAŁE, LD8412 PRESTIGE DECOR, LISTWA PODŁOGOWA MDF, LISTWA PODŁOGOWA, PRESTIGE DECOR, LISTWY PODŁOGOWE, LIS Zobacz większe

Listwa przypodłogowa biała 8 cm o symbolu LD8412 Prestige Decor jest prosta, minimalistyczna, pozbawiona zdobień i całkowicie gładka. LD8412 Prestige Decor można zastosować w każdej aranżacji. Listwa przypodłogowa produkowana z materiału HDF. Listwy przypodłogowe białe LD8412 w naszym sklepie z opcją wyboru koloru Ral 9016 lub 9003. Listwy przypodłogowe posiadają miejsce na ukrycie przewodów.

LD8412 PRESTIGE DECOR - LISTWA PODŁOGOWA - LAKIEROWANA - HDF

   Nowy produkt
ProducentPrestige Decor
Wysokość8 cm.
Długość250 cm.
Szerokość1,2 cm.
MateriałHDF
UwagaLakierowana satynowo
KolorBiały 9003 lub 9016
Forma i koszty dostawy32zł / karton

49,40 zł brutto  /szt.

-5%

Zamiast 52,00 zł brutto

19,76 zł za 1 mb.

W magazynie: 2000 Przedmioty

Więcej informacji

Listwa przypodłogowa biała 8 cm - LD8412 Prestige Decor - MDF/HDF

Listwa przypodłogowa o symbolu LD8412 Prestige Decor jest prosta, całkowicie gładka bez zdobień i przetłoczeń. Wzór minimalistyczny pasujący do większości aranżacji i projektów. Listwa podłogowa LD8412 Prestige Decor w zestawie nie posiada narożników, zakończeń czy łączników, wszystkie wykończenia wykonujemy po przez odpowiednie zacinanie profili pod kątem. Listwy podłogowe MDF jak i HDF zostały pomalowane przez producenta wysokiej jakości farbą na biały kolor ( możliwość wyboru w naszym sklepie Ral-u 9016 lub 9003 ).

Listwy przypodłogowe białe 8 cm wykonywane są z płyty HDF. Listwa podłogowa jak LD8412 Prestige Decor jest średniej wysokości, a jej dokładne wymiary 250 x 1,2 x 8 cm. Listwy przypodłogowe mdf to profile od polskiego producenta Prestige Decor. Łatwy, szybki montaż wyłącznie na klej montażowy bezpośrednio do ściany. Do oferowanych listew w naszym sklepie online zawsze warto dokupić zaprawkę ( farbę ) od producenta Prestige Decor na ewentualne poprawki lub do estetycznego wykończenia ( jest to farba w tym samym kolorze jak wybrana listwa o poj. 75 ml ). Listwy przypodłogowe z HDF są wysokiej jakość i dopracowane w każdym detalu. LD8412 Prestige Decor to listwy przypodłogowe do wnętrz zarówno w stylu klasycznym, współczesnym jak i nowoczesnym. Listwy przypodłogowe Mdf posiadają wycięcie w tylnej części na ukrycie przewodów.

Oferta sklepu internetowego jest systematycznie poszerzana o nowe wzory listew podłogowych.

Listwy podłogowe MDF - HDF - Prestige Decor

Listwy podłogowe zostały wykonane z wysokiej jakości HDF. Listwy przypodłogowe mdf ( HDF ) pokryte są dwukrotną warstwą podkładowej farby, oraz warstwą farby wykończeniowej. Listwy podłogowe występują fabrycznie w dwóch kolorach z palety Ral nr 9016 lub 9003. Listwy przypodłogowe - Prestige Decor są odporne na działanie promieniowania UV. Na naszej stronie można obejrzeć obecne dostępne wzory listew o różnych zdobieniach. Listwy przypodłogowe to konieczny element dekoracyjny do wykończenia wnętrza. Listwa podłogowa Hdf została wykonana z rozwłóknionej tkanki drzewnej i uformowana pod dużym ciśnieniem. Listwy podłogowe są w różnych rozmiarach i kształtach co pozwoli Państwu łatwo dobrać model do każdej podłogi jak i projektowanego wnętrza. Listwy przypodłogowe Prestige Decor mają wycięte w tylnej części miejsce na ukrycie przewodów. Listwy podłogowe od Prestige Decor to świetne produkty wykończeniowe, oraz dekoracje w wyrafinowanym stylu. Listwy podłogowe montowane są na kleje montażowe bezpośrednio do ściany. Na łączenia warto zastosować zaprawkę ( jest to farba w tym samym kolorze jak wybrana listwa ).

Listwy podłogowe wykonane z HDF cieszą się dużym zainteresowaniem wynikającym z obecnych trendów modowych.

Listwy podłogowe występują w dwóch kolorach: Ral 9016 lub Ral 9003

Listwy podłogowe - Cechy

- Standardowe kolory Ral 9016 i 9003 ( możliwość malowania na dowolny kolor RAL i NCS ).

- Ponad 30 modeli dostępnych listew.

- Stylizacja klasyczna jak i nowoczesna ( wiele opcji wysokości, głębokości jak i zdobienia ).

- Możliwość wykonania listew p - poż na HDF trudnopalnym ( wycena indywidualna )

- Dwukrotnie malowane farba podkładową.

- Listwy z wcięciem na przewody.

- Długość listew 250 cm.

- Zaprawka dobierana do koloru listew.

- HDF płyta drewnopochodna o gęstości 860 kg/m3.

Czym jest HDF ?

Surowe płyty HDF mają bardzo podobne zastosowanie jak płyty surowe mdf z tą różnicą, że są to cienkie płyty będące alternatywą dla sklejki drewnianej. Płyty pokryte są lakierami wodorozcieńczalnymi i lakierami UV. Materiałem bazowym płyt HDF lakierowanych są surowe płyty HDF.

Płyty HDF posiadają podwyższoną odporność powierzchni lakierowanej na warunki atmosferyczne oraz substancje chemiczne. HDF są łatwe w utrzymaniu czystości i pielęgnacji.

Zarówno płyty z MDF jak i płyty z HDF są materiałami drewnopochodnymi, powstającymi w wyniku sprasowania włókien drzewnych z dodatkami substancji łączących i utwardzających pod wpływem dużego ciśnienia i wysokiej temperatury.

Opinie

Napisz opinię

LD8412 PRESTIGE DECOR - LISTWA PODŁOGOWA - LAKIEROWANA - HDF

LD8412 PRESTIGE DECOR - LISTWA PODŁOGOWA - LAKIEROWANA - HDF

Listwa przypodłogowa biała 8 cm o symbolu LD8412 Prestige Decor jest prosta, minimalistyczna, pozbawiona zdobień i całkowicie gładka. LD8412 Prestige Decor można zastosować w każdej aranżacji. Listwa przypodłogowa produkowana z materiału HDF. Listwy przypodłogowe białe LD8412 w naszym sklepie z opcją wyboru koloru Ral 9016 lub 9003. Listwy przypodłogowe posiadają miejsce na ukrycie przewodów.

Produkty powiązane