Promocja! WYSOKA LISTWA PRZYPODŁOGOWA, SX156, LUXXUS, HIGH HEELS, ORAC DECOR, WĄSKA, DEKORACYJNA, OZDOBNA, GŁADKA, NOWOCZESNA, STYLOWA,DUŻ Zobacz większe

Biała wysoka listwa przypodłogowa SX156 HIGH HEELS Luxxus Orac Decor to delikatnie ryflowana, gładka sztukateria, która doskonale odnajduje się we wnętrzach klasycznych i eklektycznych. Wykonana jest z wytrzymałych polimerów. Ta wysoka listwa przypodłogowa idealnie pasuje do przestronnych wnętrz, gdzie będzie odpowiednio wyeksponowana. Design Xavier Donck.

Można malować na ulubiony kolor.

LISTWA PRZYPODŁOGOWA SX156 HIGH HEELS LUXXUS ORAC DECOR

PRZYPODŁOGOWA SX156* Orac    Nowy produkt
ProducentOrac Decor
UwagaDo malowania na dowolny kolor
KolekcjaLuxxus
Wysokość20,2cm.
Długość200 cm
Głębokość1,6cm.
MateriałDP - Duropolymer
WodoodpornaTAK
KolorBiały
Darmowa dostawa od450 zł
Forma i koszty dostawyKurier Orac 39 zł

193,12 zł brutto  /szt.

-9%

Zamiast 212,22 zł brutto

96,56 zł za 1 mb.

W magazynie: 973 Przedmioty

Przebijamy konkurencję !

Skontaktuj się i pokaż tańszą ofertę

Więcej informacji

Wysoka listwa przypodłogowa SX156 High Heels Orac Decor Luxxus

Profil SX156 High Heels producenta Orac Decor to wysoki cokół na 20 cm. Duży profil listwy podłogowej, który z pewnością wpadnie każdemu w oko, pasujący do wnętrz modernistycznych. Wyjątkowa i oryginalna sztukateria, która dodaje charakteru i stylu w pomieszczeniu, a właścicielom poczucie luksusu i prestiżu. Duża listwa podłogowa SX156 Orac Decor prosta, gładka z subtelną fazą i przetłoczeniem w górnej krawędzi. Profil SX156 w tylnej części posiada wnękę na zamaskowanie przewodów. Wytrzymała i wodoodporna, a także gotowa do malowania na dowolny kolor pasujący do konkretnego projektu wnętrzarskiego. Montaż listwy przypodłogowej nie jest skomplikowany, gdyż odbywa się wyłącznie na klej montażowy. Model SX156 projektanta Xavier Donck.

Kolekcja Luxxus Orac Decor

Kolekcja Luxxus firmy Orac Decor to oczko w głowie wśród sztukaterii Orac Decor. Produkty zawierają szeroki wybór bardzo luksusowych akcesoriów dekoracyjnych i kreatywnych, oryginalnych profili. Kolekcja zawiera kompletną gamę sztukaterii, która pomoże zrealizować najróżniejsze pomysły od początku do końca. Wyjątkowa kolekcja sztukaterii Luxxus zawierająca między innymi listwy przypodłogowe, listwy ścienne, profile, panele, elementy systemów oświetlenia, oraz elementy dekoracyjne. Wszystkie produkty kolekcji Luxxus są oryginalne, wyjątkowe i ponadczasowe.  

Sztukateria Orac Decor

Sztukateria firmy Orac Decor to perfekcyjne połączenie wysokiej jakość wykonania z doskonałym wzornictwem i najwyższej próby polimerami. Projekty tej firmy cechuje wysoka dbałość o detale oraz Duży nacisk na łatwość instalacji.

W tym celu została stworzona gama dedykowanych klejów do montażu oraz łączeń listew. Same polimery są nowoczesnymi tworzywami sztucznymi odpornymi na temperatury, uszkodzenia mechaniczne oraz chemiczne. Taka kombinacja cech sprawia, że sztukateria Orac Decor jest niezwykle trwała i prosta w montażu.

Projektanci luksusowej sztukaterii Orac Decor nieustannie opracowują kolejne modele, dzięki temu kolejne linie są zgodne z klasycznymi jak i najnowszymi trendami w aranżacjach wnętrz.

Oferta sztukaterii obejmuje listwy przysufitowelistwy przypodłogowerozety czy listwy ścienne. Znaleźć można również dekory czy listwy oświetleniowe.

Najnowszą kolekcję sztukaterii opracował utalentowany i znany projektant ULF MORITZ. Jego projekty cechuje niezwykła harmonia. Jest to istny balsam dla oczu.

Gwarancja i bezpieczeństwo

Produkty Orac Decor®  to najwyższa jakość polimerów łącząca w sobie łatwą obrabialność i twardość elementów, a także wysokie właściwości materiałów syntetycznych. Wszystkie produkty sztukaterii pokryte zostały specjalnym podkładem to łatwiejszej absorbcji farby, a montaż dekoracji odbywa się przez zastosowanie kleju Decofix Orac. Półwyroby są zawsze wybierane z najwyższej jakości materiałów. Firma Orac Decor wychodząca na przeciw najnowszym trendom, cały czas się rozwija dla Państwa tworząc coraz to lepsze koncepcje i projekty, a także nowe zastosowania. Firma wykorzystuje najnowsze i najlepsze nowinki technologiczne, a w branży dekoracyjnej jest od ponad 40 lat. Wszystkie produkty z kolekcji Basixx i Axxent w pełni mogą być poddane recyklingowi. Energia wykorzystywana w większości jest ze źródeł odnawialnych. Więcej informacji na temat polityki ochrony środowiska mogą Państwo znaleźć w certyfikacie ISO 14001.

Sztukateria ORAC DECOR® listwy poliuretanowe kontra listwy gipsowe

To lekkie elementy sztukaterii, odporne i wytrzymałe, łatwa i czysta instalacja, sztukateria nie wymaga konserwacji, mały nakład pracy, max. długości elementów do 2 metrów. 

Listwy gipsowe

Elementy ciężkie i bardzo kruche, znacznie trudniejszy i skomplikowany montaż, skomplikowany transport, do montażu potrzebny fachowiec, należy stale konserwować i ewentualnie naprawiać, dużo większy nakład pracy podczas montażu prawie 4-krotnie.

Opinie

Oceń 
2018-03-23

Rewelacyjne

Doskonała jakość, wyglądają pięknie!

  Oceń 
  2018-02-22

  Rewelacyjne

  Zdecydowanie mogę polecić.

   Oceń 
   2018-01-07

   Naprawdę dobre

   Panowie super doradzili

    Napisz swoją opinię!

    Napisz opinię

    LISTWA PRZYPODŁOGOWA SX156 HIGH HEELS LUXXUS ORAC DECOR

    LISTWA PRZYPODŁOGOWA SX156 HIGH HEELS LUXXUS ORAC DECOR

    Biała wysoka listwa przypodłogowa SX156 HIGH HEELS Luxxus Orac Decor to delikatnie ryflowana, gładka sztukateria, która doskonale odnajduje się we wnętrzach klasycznych i eklektycznych. Wykonana jest z wytrzymałych polimerów. Ta wysoka listwa przypodłogowa idealnie pasuje do przestronnych wnętrz, gdzie będzie odpowiednio wyeksponowana. Design Xavier Donck.

    Można malować na ulubiony kolor.

    Produkty powiązane