Promocja! ELASTYCZNA, LISTWA PRZYSUFITOWA, CX123F, AXXENT, ORAC DECOR, GZYMS, FLEX, GZYMSY, ELASTYCZNE LISTWY, KLASYCZNA, SZTUKATERIA Zobacz większe

Elastyczna listwa przysufitowa CX123F z kolekcji Axxent wyśmienitego producenta Orac Decor to klasyczny gzyms, wklęsły wewnątrz natomiast na górnej i dolnej krawędzi posiadający żłobione półwałki. Gzyms Flex o wymiarach symetrycznych 8 cm x 8 cm. Elastyczna listwa sufitowa nadaje się do malowania, oraz na nierówności ścienne. Jest wytrzymała, wodoodporna, a montaż jest na klej DecoFix Pro FDP500

ELASTYCZNA LISTWA PRZYSUFITOWA CX123F AXXENT ORAC DECOR GZYMS FLEX

GZYMS CX123F ORAC    Nowy produkt
ProducentOrac Decor
UwagaDo malowania na dowolny kolor
KolekcjaAxxent
Wysokość8cm
Długość200 cm
Głębokość8cm
MateriałDP - Duropolymer
WodoodpornaTAK
KolorBiały
FLEXListwa elastyczna (giętka)
Termin realizacji2-3 tygodnie
Darmowa dostawa od450 zł
Forma i koszty dostawyKurier Orac 39 zł

361,96 zł brutto  /szt.

-9%

Zamiast 397,76 zł brutto

180,98 zł za 1 mb.

W magazynie: 995 Przedmioty

Przebijamy konkurencję !

Skontaktuj się i pokaż tańszą ofertę

Więcej informacji

Elastyczna listwa przysufitowa CX123F Orac Decor Axxent

Ten elastyczny gzyms CX123F firmy Orac Decor z kolekcji Axxent to klasyczny model sztukaterii wewnętrznej o kształcie wklęsłym i gładkim wewnątrz listwy, oraz półwałkami po obu stronach gzymsu. Gzyms CX123F symetryczny, stworzony z najwyższej jakości materiałów. Ta dekoracyjna elastyczna listwa przysufitowa dobrze wkomponuje się w aranżacje wnętrz w stylu klasycznym i współczesnym. Elastyczna listwa gzymsowa CX123F Orac Decor to świetna sztukateria na wszelkiego rodzaju nierówności i krzywizny ścienne.

Elastyczne listwy Orac Decor w wersji Flex

Elastyczne listwy Orac Decor oznaczone są literką " F ". To bardzo przydatne, specjalnie zaprojektowane i stworzone z wyjątkowych materiałów produkty, które posłużą i elegancko wykończą nierówne i krzywe ściany. Projektanci wnętrz, oraz architekci stosują także elastyczne listwy " Flex " na wszelkich zaokrągleniach, półkolumnach i kolumnach dekoracyjnych. Flex jest to bardzo giętka listwa ( sztukateria ), którą praktycznie nie da się złamać. Elastyczne listwy należy malować gdyż kolor nie jest biały jak to w przypadku listew z polimerów. Listwy Flex malujemy zwykłymi farbami na dowolny wybrany kolor spójny z aranżacją wnętrza. Montaż listew Flex wykonujemy po przez klejenie klejem montażowym DecoFix Pro FDP500 Orac Decor, a łączenia klejem do łączeń DecoFix Extra Orac Decor

Kolekcja Axxent Orac Decor

Produkty z kolekcji Axxent to wysoka jakość i szeroka gama profili " gzymsów ". Jest to kolekcja z szeroko rozwinięta z ciekawymi rozwiązaniami dekoracyjnymi, przyjaznymi dla projektantów wnętrz, oraz dekoratorów. Kolekcja Axxent obejmuje zarówno listwy przypodłogowe, profile wielofunkcyjne, gzymsy, panele i profile ścienne, elementy zabudowy drzwi. Fantastyczny Design i atrakcyjne ceny to niektóre z cech kolekcji Axxent. Odkryj oryginalny świat Orac Decor rozpoczynając przygodę od produktów kolekcji Axxent.

Sztukateria Orac Decor

Sztukateria firmy Orac Decor to perfekcyjne połączenie wysokiej jakość wykonania z doskonałym wzornictwem i najwyższej próby polimerami. Projekty tej firmy cechuje wysoka dbałość o detale oraz Duży nacisk na łatwość montażu.


W tym celu została stworzona gama dedykowanych klejów do montażu oraz łączeń całej kolekcji sztukaterii. Same polimery są nowoczesnymi tworzywami sztucznymi odpornymi na temperatury, uszkodzenia mechaniczne oraz chemiczne. Taka kombinacja cech sprawia, że sztukateria Orac Decor jest niezwykle trwała i prosta w montażu.

Projektanci i architekci wnętrz luksusowej sztukaterii Orac Decor nieustannie opracowują kolejne modele, dzięki temu kolejne linie są zgodne z klasycznymi jak i najnowszymi trendami w aranżacjach wnętrz.

Oferta sztukaterii obejmuje listwy przysufitowelistwy przypodłogowerozety czy listwy ścienne. Znaleźć można również dekory czy listwy oświetleniowe.

Najnowszą kolekcję sztukaterii opracował utalentowany i znany projektant ULF MORITZ. Jego projekty cechuje niezwykła harmonia. Jest to istny balsam dla oczu. 

Gwarancja i bezpieczeństwo

Produkty Orac Decor®  to najwyższa jakość polimerów łącząca w sobie łatwą obrabialność i twardość elementów, a także wysokie właściwości materiałów syntetycznych. Wszystkie produkty sztukaterii pokryte zostały specjalnym podkładem to łatwiejszej absorbcji farby, a montaż dekoracji odbywa się przez zastosowanie kleju Decofix Orac. Półwyroby są zawsze wybierane z najwyższej jakości materiałów. Firma Orac Decor wychodząca na przeciw najnowszym trendom, cały czas się rozwija dla Państwa tworząc coraz to lepsze koncepcje i projekty, a także nowe zastosowania. Firma wykorzystuje najnowsze i najlepsze nowinki technologiczne, a w branży dekoracyjnej jest od ponad 40 lat. Wszystkie produkty z kolekcji Basixx i Axxent w pełni mogą być poddane recyklingowi. Energia wykorzystywana w większości jest ze źródeł odnawialnych. Więcej informacji na temat polityki ochrony środowiska mogą Państwo znaleźć w certyfikacie ISO 14001.

Sztukateria ORAC DECOR® listwy poliuretanowe kontra listwy gipsowe

To lekkie elementy sztukaterii, odporne i wytrzymałe, łatwa i czysta instalacja, sztukateria nie wymaga konserwacji, mały nakład pracy, max. długości elementów do 2 metrów. 

Listwy gipsowe

Elementy ciężkie i bardzo kruche, znacznie trudniejszy i skomplikowany montaż, skomplikowany transport, do montażu potrzebny fachowiec, należy stale konserwować i ewentualnie naprawiać, dużo większy nakład pracy podczas montażu prawie 4-krotnie.

Opinie

Oceń 
2020-04-21

Genialne!

Dobry materiał i fajna jakość

  Oceń 
  2019-07-30

  Naprawdę świetne

  Mega szybka wysyłka

   Napisz swoją opinię!

   Napisz opinię

   ELASTYCZNA LISTWA PRZYSUFITOWA CX123F AXXENT ORAC DECOR GZYMS FLEX

   ELASTYCZNA LISTWA PRZYSUFITOWA CX123F AXXENT ORAC DECOR GZYMS FLEX

   Elastyczna listwa przysufitowa CX123F z kolekcji Axxent wyśmienitego producenta Orac Decor to klasyczny gzyms, wklęsły wewnątrz natomiast na górnej i dolnej krawędzi posiadający żłobione półwałki. Gzyms Flex o wymiarach symetrycznych 8 cm x 8 cm. Elastyczna listwa sufitowa nadaje się do malowania, oraz na nierówności ścienne. Jest wytrzymała, wodoodporna, a montaż jest na klej DecoFix Pro FDP500

   Produkty powiązane