Promocja! LISTWA PRZYSUFITOWA, C325 ORAC DECOR, LISTWA GZYMSOWA, LISTWA GZYMSOWA POLIURETANOWA, LISTWY PRZYSUFITOWE WEWNĘTRZNE, gzymsy Zobacz większe

Listwa przysufitowa C325 Orac Decor to zdobiona sztukateria. Orac Decor C325 to listwy przysufitowe o wymiarach 200 x 6,5 x 7 cm. Listwa przysufitowa o symbolu C325 Orac Decor nadaje się do malowania farbami. Listwy przysufitowe o oznaczeniu C325 Orac Decor wyglądają jak by były połączone z dwóch oddzielnych listew ze sobą. C325 Orac Decor występuje także jako elastyczna listwa Flex C325F.

C325 ORAC DECOR LISTWA PRZYSUFITOWA - MANOIR

C325 ORAC DECOR    Nowy produkt
ProducentOrac Decor
UwagaDo malowania na dowolny kolor
Wysokość7 cm.
Długość200 cm.
Głębokość6,5 cm.
MateriałPuroTouch
WodoodpornaTAK
KolorBiały
Darmowa dostawa od450 zł
Forma i koszty dostawyKurier Orac 39 zł

124,05 zł brutto  /szt.

-9%

Zamiast 136,32 zł brutto

62,03 zł za 1 mb.

W magazynie: 1000 Przedmioty

Przebijamy konkurencję !

Skontaktuj się i pokaż tańszą ofertę

Więcej informacji

Listwa przysufitowa C325 Orac Decor - Manoir

Listwy przysufitowe producenta Orac Decor C325 to bardzo ładne dekoracje i ciekawe propozycje sztukaterii wewnętrznej do zaaranżowania wnętrza. Listwa przysufitowa o symbolu C325 Orac Decor to dekoracja, która może stać się jako listwa oświetleniowa ścienna Led. C325 Orac Decor to model listwy sufitowej o wymiarach 200 x 6,5 x 7 cm. Listwa przysufitowa firmy Orac Decor C325 wykonana jest z odpornych materiałów "duropolimerów", które cechuje wytrzymałość, twardość i łatwość w obróbce. Listwa sufitowa posiada na jednej połowie falisty wzór na drugiej jest wklęsła. Pomieszczenie z takimi dekoracjami staje się przepiękną wizytówką dla właściciela. Listwy przysufitowe o symbolu C325 Orac są twarde, estetycznie wykonane i odporne na uszkodzenia mechaniczne, a co ważne wodoodporne, oraz łatwe i szybkie w montażu. Listwa przysufitowa C325 Orac Decor nadaje się do pomalowania na dowolny wybrany kolor farbą. Kolory możemy tak dopasować do projektowanej aranżacji wnętrza, żeby wszystko ze sobą stylowo współgrało. Profil C325 Orac Decor bardzo ładnie połączy ścianę z sufitem. Dekoracyjna listwa przysufitowa o symbolu C325 Orac Decor świetnie współgra z innymi modelami sztukaterii wewnętrznej. Listwa przysufitowa C325 Orac Decor występuje także w wersji Flex jako elastyczna listwa sufitowa pod symbolem C325F Orac Decor. Listwy sufitowe montujemy dedykowanymi klejami producenta i tak samo je łączymy.

Elastyczne listwy przypodłogowe Orac Decor - Flex

Elastyczne listwy przypodłogowe Orac Decor oznaczone są literką " F ". To bardzo przydatne, specjalnie zaprojektowane i stworzone z wyjątkowych materiałów produkty, które posłużą i elegancko wykończą nierówne i krzywe ściany. Projektanci wnętrz, oraz architekci stosują także elastyczne listwy przypodłogowe " Flex " na wszelkich zaokrągleniach, półkolumnach i kolumnach dekoracyjnych. Flex jest to bardzo giętka listwa podłogowa elastyczna ( sztukateria ), którą praktycznie nie da się złamać. Elastyczne listwy przypodłogowe należy malować gdyż kolor nie jest biały jak to w przypadku listew z polimerów. Wszystkie listwy przypodłogowe elastyczne malujemy wyłącznie po ich montażu. Listwy przypodłogowe elastyczne -Flex malujemy zwykłymi farbami na dowolny wybrany kolor spójny z aranżacją wnętrza. Listwy przypodłogowe elastyczne - ( Flex ) montujemy klejem montażowym DecoFix Pro FDP500 Orac Decor, a łączenia dokonujemy klejem do łączeń DecoFix Extra Orac Decor

Kolekcja Axxent Orac Decor

Produkty z kolekcji Axxent to wysoka jakość i szeroka gama profili " gzymsów ". Jest to kolekcja z szeroko rozwinięta z ciekawymi rozwiązaniami dekoracyjnymi, przyjaznymi dla projektantów wnętrz, oraz dekoratorów. Kolekcja Axxent obejmuje zarówno listwy przypodłogowe, profile wielofunkcyjne, gzymsy, panele i profile ścienne, elementy zabudowy drzwi. Fantastyczny Design i atrakcyjne ceny to niektóre z cech kolekcji AxxentOdkryj oryginalny świat Orac Decor rozpoczynając przygodę od produktów kolekcji Axxent.

Sztukateria Orac Decor

Sztukateria firmy Orac Decor to perfekcyjne połączenie wysokiej jakość wykonania z doskonałym wzornictwem i najwyższej próby polimerami. Projekty tej firmy cechuje wysoka dbałość o detale oraz Duży nacisk na łatwość montażu.


W tym celu została stworzona gama dedykowanych klejów do montażu oraz łączeń całej kolekcji sztukaterii. Same polimery są nowoczesnymi tworzywami sztucznymi odpornymi na temperatury, uszkodzenia mechaniczne oraz chemiczne. Taka kombinacja cech sprawia, że sztukateria Orac Decor jest niezwykle trwała i prosta w montażu.

Projektanci i architekci wnętrz luksusowej sztukaterii Orac Decor nieustannie opracowują kolejne modele, dzięki temu kolejne linie są zgodne z klasycznymi jak i najnowszymi trendami w aranżacjach wnętrz.

Oferta sztukaterii obejmuje listwy przysufitowe, listwy przypodłogowe, rozety czy listwy ścienne. Znaleźć można również dekory czy listwy oświetleniowe.

Najnowszą kolekcję sztukaterii opracował utalentowany i znany projektant ULF MORITZ. Jego projekty cechuje niezwykła harmonia. Jest to istny balsam dla oczu. 

Gwarancja i bezpieczeństwo

Produkty Orac Decor®  to najwyższa jakość polimerów łącząca w sobie łatwą obrabialność i twardość elementów, a także wysokie właściwości materiałów syntetycznych. Wszystkie produkty sztukaterii pokryte zostały specjalnym podkładem to łatwiejszej absorbcji farby, a montaż dekoracji odbywa się przez zastosowanie kleju Decofix Orac. Półwyroby są zawsze wybierane z najwyższej jakości materiałów. Firma Orac Decor wychodząca na przeciw najnowszym trendom, cały czas się rozwija dla Państwa tworząc coraz to lepsze koncepcje i projekty, a także nowe zastosowania. Firma wykorzystuje najnowsze i najlepsze nowinki technologiczne, a w branży dekoracyjnej jest od ponad 40 lat. Wszystkie produkty z kolekcji Basixx i Axxent w pełni mogą być poddane recyklingowi. Energia wykorzystywana w większości jest ze źródeł odnawialnych. Więcej informacji na temat polityki ochrony środowiska mogą Państwo znaleźć w certyfikacie ISO 14001.

Sztukateria ORAC DECOR® listwy poliuretanowe kontra listwy gipsowe

To lekkie elementy sztukaterii, odporne i wytrzymałe, łatwa i czysta instalacja, sztukateria nie wymaga konserwacji, mały nakład pracy, max. długości elementów do 2 metrów. 

Listwy gipsowe

Elementy ciężkie i bardzo kruche, znacznie trudniejszy i skomplikowany montaż, skomplikowany transport, do montażu potrzebny fachowiec, należy stale konserwować i ewentualnie naprawiać, dużo większy nakład pracy podczas montażu prawie 4-krotnie.

Opinie

Oceń 
2023-05-08

Doskonałe

fachowa obsługa sklepu

  Oceń 
  2023-04-27

  Naprawdę świetne

  Szybka wysyłka

   Oceń 
   2020-04-20

   Genialne!

   Fajna obsługa, szybka wysyłka polecam

    Napisz swoją opinię!

    Napisz opinię

    C325 ORAC DECOR LISTWA PRZYSUFITOWA - MANOIR

    C325 ORAC DECOR LISTWA PRZYSUFITOWA - MANOIR

    Listwa przysufitowa C325 Orac Decor to zdobiona sztukateria. Orac Decor C325 to listwy przysufitowe o wymiarach 200 x 6,5 x 7 cm. Listwa przysufitowa o symbolu C325 Orac Decor nadaje się do malowania farbami. Listwy przysufitowe o oznaczeniu C325 Orac Decor wyglądają jak by były połączone z dwóch oddzielnych listew ze sobą. C325 Orac Decor występuje także jako elastyczna listwa Flex C325F.

    Produkty powiązane