Promocja! LISTWY GZYMSOWE, C327 ORAC DECOR, LISTWA PRZYSUFITOWA DEKORACYJNA, LISTWY GZYMSOWE SUFITOWE, GZYMSY PRZYSUFITOWE, DUŻE LISTWY SU Zobacz większe

Listwa przysufitowa C327 Orac Decor to duża i stylowa sztukateria - dekoracyjna wewnętrzna. Zmysłowe - listwy przysufitowe od wyśmienitego producenta Orac Decor C327 mają wymiar 200 x 14,3 x 15,9 cm. Modele C327 Orac Decor możemy malować farbami. Listwy przysufitowe pod symbolem C327 Orac Decor to duże modele zdobione wzorami do dużych pomieszczeń.

C327 ORAC DECOR LISTWA PRZYSUFITOWA DEKORACYJNA - MANOIR

C327 ORAC DECOR    Nowy produkt
ProducentOrac Decor
UwagaDo malowania na dowolny kolor
Wysokość14,3 cm.
Długość200 cm.
Głębokość15,9 cm.
MateriałPuroTouch
WodoodpornaTAK
KolorBiały
Darmowa dostawa od450 zł
Forma i koszty dostawyKurier Orac 39 zł

294,71 zł brutto  /szt.

-9%

Zamiast 323,86 zł brutto

147,36 zł za 1 mb.

W magazynie: 1000 Przedmioty

Przebijamy konkurencję !

Skontaktuj się i pokaż tańszą ofertę

Więcej informacji

Listwa przysufitowa - dekoracyjna C327 Orac Decor - Manior

Dekoracyjne - Listwy przysufitowe C327 Orac Decor to dużych rozmiarów propozycje sztukaterii wewnętrznej. Taki profil zdecydowanie bardziej trafia do dużych pomieszczeń. Listwa przysufitowa o symbolu C327 Orac Decor to profil świetny do wnętrz o dużych gabarytach z racji swoich wymiarów. C327 Orac Decor jest o wymiarach 200 x 15,9 x 14,3 cm. Listwa przysufitowa producenta Orac Decor C327 wykonana została z odpornych materiałów jakim jest "duropolimer", który łączy w sobie twardość i łatwość obróbki. Listwa sufitowa dekoracyjna C327 Orac Decor to najnowszy wzór, który osłoni niedoskonałości na łączeniu ściany z sufitem, a także ekskluzywnie udekoruje aranżowane wnętrze. Pomieszczenie z taką bogato zdobioną i zarazem elegancką sztukaterią stanie się przepiękną wizytówką dla każdego właściciela. Listwy dekoracyjne o symbolu C327 Orac są twarde i odporne na uszkodzenia mechaniczne, wodoodporne, oraz łatwe i szybkie w montażu. Listwa przysufitowa C327 Orac Decor to sztukateria, którą można malować na dowolny wybrany kolor farbą. Kolor możemy tak dopasować żeby projekty były spójne i podążały za obecnymi trendami. Model C327 Orac Decor z pewnością zakryje niedoskonałości, oraz estetycznie połączy ścianę z sufitem dając dodatkową dekorację w pomieszczeniu. Listwa przysufitowa dekoracyjna o symbolu C327 Orac Decor świetnie współgra z innymi modelami sztukaterii wewnętrznej. Listwy dekoracyjne C327 Orac Decor montowane są za pomocą kleju montażowego, a łączeń dokonujemy klejem do łączeń.

Elastyczne listwy przypodłogowe Orac Decor - Flex

Elastyczne listwy przypodłogowe Orac Decor oznaczone są literką " F ". To bardzo przydatne, specjalnie zaprojektowane i stworzone z wyjątkowych materiałów produkty, które posłużą i elegancko wykończą nierówne i krzywe ściany. Projektanci wnętrz, oraz architekci stosują także elastyczne listwy przypodłogowe " Flex " na wszelkich zaokrągleniach, półkolumnach i kolumnach dekoracyjnych. Flex jest to bardzo giętka listwa podłogowa elastyczna ( sztukateria ), którą praktycznie nie da się złamać. Elastyczne listwy przypodłogowe należy malować gdyż kolor nie jest biały jak to w przypadku listew z polimerów. Wszystkie listwy przypodłogowe elastyczne malujemy wyłącznie po ich montażu. Listwy przypodłogowe elastyczne -Flex malujemy zwykłymi farbami na dowolny wybrany kolor spójny z aranżacją wnętrza. Listwy przypodłogowe elastyczne - ( Flex ) montujemy klejem montażowym DecoFix Pro FDP500 Orac Decor, a łączenia dokonujemy klejem do łączeń DecoFix Extra Orac Decor

Kolekcja Axxent Orac Decor

Produkty z kolekcji Axxent to wysoka jakość i szeroka gama profili " gzymsów ". Jest to kolekcja z szeroko rozwinięta z ciekawymi rozwiązaniami dekoracyjnymi, przyjaznymi dla projektantów wnętrz, oraz dekoratorów. Kolekcja Axxent obejmuje zarówno listwy przypodłogowe, profile wielofunkcyjne, gzymsy, panele i profile ścienne, elementy zabudowy drzwi. Fantastyczny Design i atrakcyjne ceny to niektóre z cech kolekcji AxxentOdkryj oryginalny świat Orac Decor rozpoczynając przygodę od produktów kolekcji Axxent.

Sztukateria Orac Decor

Sztukateria firmy Orac Decor to perfekcyjne połączenie wysokiej jakość wykonania z doskonałym wzornictwem i najwyższej próby polimerami. Projekty tej firmy cechuje wysoka dbałość o detale oraz Duży nacisk na łatwość montażu.


W tym celu została stworzona gama dedykowanych klejów do montażu oraz łączeń całej kolekcji sztukaterii. Same polimery są nowoczesnymi tworzywami sztucznymi odpornymi na temperatury, uszkodzenia mechaniczne oraz chemiczne. Taka kombinacja cech sprawia, że sztukateria Orac Decor jest niezwykle trwała i prosta w montażu.

Projektanci i architekci wnętrz luksusowej sztukaterii Orac Decor nieustannie opracowują kolejne modele, dzięki temu kolejne linie są zgodne z klasycznymi jak i najnowszymi trendami w aranżacjach wnętrz.

Oferta sztukaterii obejmuje listwy przysufitowe, listwy przypodłogowe, rozety czy listwy ścienne. Znaleźć można również dekory czy listwy oświetleniowe.

Najnowszą kolekcję sztukaterii opracował utalentowany i znany projektant ULF MORITZ. Jego projekty cechuje niezwykła harmonia. Jest to istny balsam dla oczu. 

Gwarancja i bezpieczeństwo

Produkty Orac Decor®  to najwyższa jakość polimerów łącząca w sobie łatwą obrabialność i twardość elementów, a także wysokie właściwości materiałów syntetycznych. Wszystkie produkty sztukaterii pokryte zostały specjalnym podkładem to łatwiejszej absorbcji farby, a montaż dekoracji odbywa się przez zastosowanie kleju Decofix Orac. Półwyroby są zawsze wybierane z najwyższej jakości materiałów. Firma Orac Decor wychodząca na przeciw najnowszym trendom, cały czas się rozwija dla Państwa tworząc coraz to lepsze koncepcje i projekty, a także nowe zastosowania. Firma wykorzystuje najnowsze i najlepsze nowinki technologiczne, a w branży dekoracyjnej jest od ponad 40 lat. Wszystkie produkty z kolekcji Basixx i Axxent w pełni mogą być poddane recyklingowi. Energia wykorzystywana w większości jest ze źródeł odnawialnych. Więcej informacji na temat polityki ochrony środowiska mogą Państwo znaleźć w certyfikacie ISO 14001.

Sztukateria ORAC DECOR® listwy poliuretanowe kontra listwy gipsowe

To lekkie elementy sztukaterii, odporne i wytrzymałe, łatwa i czysta instalacja, sztukateria nie wymaga konserwacji, mały nakład pracy, max. długości elementów do 2 metrów. 

Listwy gipsowe

Elementy ciężkie i bardzo kruche, znacznie trudniejszy i skomplikowany montaż, skomplikowany transport, do montażu potrzebny fachowiec, należy stale konserwować i ewentualnie naprawiać, dużo większy nakład pracy podczas montażu prawie 4-krotnie.

Opinie

Oceń 
2020-04-20

Rewelacja!

Świetne

  Napisz swoją opinię!

  Napisz opinię

  C327 ORAC DECOR LISTWA PRZYSUFITOWA DEKORACYJNA - MANOIR

  C327 ORAC DECOR LISTWA PRZYSUFITOWA DEKORACYJNA - MANOIR

  Listwa przysufitowa C327 Orac Decor to duża i stylowa sztukateria - dekoracyjna wewnętrzna. Zmysłowe - listwy przysufitowe od wyśmienitego producenta Orac Decor C327 mają wymiar 200 x 14,3 x 15,9 cm. Modele C327 Orac Decor możemy malować farbami. Listwy przysufitowe pod symbolem C327 Orac Decor to duże modele zdobione wzorami do dużych pomieszczeń.

  Produkty powiązane