Promocja! ELASTYCZNA LISTWA ŚCIENNA, P4025F ORAC DECOR, ELASTYCZNA LISTWA DEKORACYJNA ŚCIENNA, ELASTYCZNE LISTWY ŚCIENNE, LISTWY ŚCIENNE Zobacz większe

Elastyczna listwa ścienna P4025F Orac Decor to giętka sztukateria w wersji Flex. Orac Decor P4025F to listwy dekoracyjne ścienne o wymiarach 200 x 3,4 x 8,3 cm. Listwa ścienna - elastyczna o symbolu P4025F Orac Decor jest do malowania farbami lecz tylko po zamontowaniu sztukaterii. Elastyczne listwy ścienne o oznaczeniu P4025F Orac Decor na wszelkie krzywizny, łuki czy kolumny.

P4025F ORAC DECOR ELASTYCZNA LISTWA DEKORACYJNA ŚCIENNA - AUTOIRE - FLEX

P4025F FLEX ORAC DECOR    Nowy produkt
ProducentOrac Decor
UwagaDo malowania na dowolny kolor
Wysokość8,3 cm.
Długość200 cm.
Głębokość3,4 cm.
MateriałDP - Duropolymer
WodoodpornaTAK
FLEXListwa elastyczna (giętka)
Termin realizacji2-3 tygodnie
Darmowa dostawa od450 zł
Forma i koszty dostawyKurier Orac 39 zł

404,69 zł brutto  /szt.

-9%

Zamiast 444,72 zł brutto

202,35 zł za 1 mb.

W magazynie: 1000 Przedmioty

Przebijamy konkurencję !

Skontaktuj się i pokaż tańszą ofertę

Więcej informacji

Listwa dekoracyjna ścienna - elastyczna P4025F Orac Decor - Autoire - Flex

Listwy dekoracyjne ścienne o elastycznym materiale producenta Orac Decor P4025F to bardzo ładne dekoracje i ciekawa propozycja sztukaterii na wszelkiego rodzaju niedoskonałości i krzywizny, a także kolumny, zaokrąglenia czy łuki. Listwa przysufitowa elastyczna o symbolu P4025F Orac Decor to dekoracja którą można wykończyć wszelkiego rodzaju łuki, kolumny czy zaokrąglenia. P4025F Orac Decor to model " Flex " listwy ściennej o wymiarach 200 x 3,4 x 8,3 cm. Elastyczna listwa ścienna firmy Orac Decor P4025F ( Flex ) wykonana została z plastycznych, giętkich materiałów które cechuje wytrzymałość i odporność na wilgoć. Listwa ścienna elastyczna posiada bogato zdobiony i oryginalny wzór. Wnętrze z takimi listwami ściennymi dekoracyjnymi staje się przepiękną wizytówką dla właściciela. Listwy ścienne o nazwie P4025F Orac są precyzyjnie wykonane, odporne na uszkodzenia mechaniczne, a co ważne wodoodporne. Listwa ścienna Flex P4025F Orac Decor jest do malowania na dowolny wybrany kolor farbą, ale tylko po montażu na ścianie. Kolory możemy tak dopasować do projektowanej aranżacji wnętrza, aby wszystko ze sobą stylowo współgrało. Profil P4025F Orac Decor bardzo ładnie zdobi " gołą " ścianę  w szczególności w połączeniu z panelami ściennymi W120 i W121 Orac Decor. Dekoracyjna i zarazem elastyczna listwa ścienna o symbolu P4025F Orac Decor świetnie współgra także z innymi modelami sztukaterii wewnętrznej jak listwy podłogowe czy przysufitowe. Listwa ścienna - elastyczna P4025F Orac Decor występuje także w wersji twardej listwy z polimerów pod symbolem P4025 Orac Decor.

Listwy dekoracyjne ścienne montujemy dedykowanymi klejami producenta i tak samo je łączymy.

Elastyczne listwy przypodłogowe Orac Decor - Flex

Elastyczne listwy przypodłogowe Orac Decor oznaczone są literką " F ". To bardzo przydatne, specjalnie zaprojektowane i stworzone z wyjątkowych materiałów produkty, które posłużą i elegancko wykończą nierówne i krzywe ściany. Projektanci wnętrz, oraz architekci stosują także elastyczne listwy przypodłogowe " Flex " na wszelkich zaokrągleniach, półkolumnach i kolumnach dekoracyjnych. Flex jest to bardzo giętka listwa podłogowa elastyczna ( sztukateria ), którą praktycznie nie da się złamać. Elastyczne listwy przypodłogowe należy malować gdyż kolor nie jest biały jak to w przypadku listew z polimerów. Wszystkie listwy przypodłogowe elastyczne malujemy wyłącznie po ich montażu. Listwy przypodłogowe elastyczne -Flex malujemy zwykłymi farbami na dowolny wybrany kolor spójny z aranżacją wnętrza. Listwy przypodłogowe elastyczne - ( Flex ) montujemy klejem montażowym DecoFix Pro FDP500 Orac Decor, a łączenia dokonujemy klejem do łączeń DecoFix Extra Orac Decor

Kolekcja Axxent Orac Decor

Produkty z kolekcji Axxent to wysoka jakość i szeroka gama profili " gzymsów ". Jest to kolekcja z szeroko rozwinięta z ciekawymi rozwiązaniami dekoracyjnymi, przyjaznymi dla projektantów wnętrz, oraz dekoratorów. Kolekcja Axxent obejmuje zarówno listwy przypodłogowe, profile wielofunkcyjne, gzymsy, panele i profile ścienne, elementy zabudowy drzwi. Fantastyczny Design i atrakcyjne ceny to niektóre z cech kolekcji AxxentOdkryj oryginalny świat Orac Decor rozpoczynając przygodę od produktów kolekcji Axxent.

Sztukateria Orac Decor

Sztukateria firmy Orac Decor to perfekcyjne połączenie wysokiej jakość wykonania z doskonałym wzornictwem i najwyższej próby polimerami. Projekty tej firmy cechuje wysoka dbałość o detale oraz Duży nacisk na łatwość montażu.


W tym celu została stworzona gama dedykowanych klejów do montażu oraz łączeń całej kolekcji sztukaterii. Same polimery są nowoczesnymi tworzywami sztucznymi odpornymi na temperatury, uszkodzenia mechaniczne oraz chemiczne. Taka kombinacja cech sprawia, że sztukateria Orac Decor jest niezwykle trwała i prosta w montażu.

Projektanci i architekci wnętrz luksusowej sztukaterii Orac Decor nieustannie opracowują kolejne modele, dzięki temu kolejne linie są zgodne z klasycznymi jak i najnowszymi trendami w aranżacjach wnętrz.

Oferta sztukaterii obejmuje listwy przysufitowe, listwy przypodłogowe, rozety czy listwy ścienne. Znaleźć można również dekory czy listwy oświetleniowe.

Najnowszą kolekcję sztukaterii opracował utalentowany i znany projektant ULF MORITZ. Jego projekty cechuje niezwykła harmonia. Jest to istny balsam dla oczu. 

Gwarancja i bezpieczeństwo

Produkty Orac Decor®  to najwyższa jakość polimerów łącząca w sobie łatwą obrabialność i twardość elementów, a także wysokie właściwości materiałów syntetycznych. Wszystkie produkty sztukaterii pokryte zostały specjalnym podkładem to łatwiejszej absorbcji farby, a montaż dekoracji odbywa się przez zastosowanie kleju Decofix Orac. Półwyroby są zawsze wybierane z najwyższej jakości materiałów. Firma Orac Decor wychodząca na przeciw najnowszym trendom, cały czas się rozwija dla Państwa tworząc coraz to lepsze koncepcje i projekty, a także nowe zastosowania. Firma wykorzystuje najnowsze i najlepsze nowinki technologiczne, a w branży dekoracyjnej jest od ponad 40 lat. Wszystkie produkty z kolekcji Basixx i Axxent w pełni mogą być poddane recyklingowi. Energia wykorzystywana w większości jest ze źródeł odnawialnych. Więcej informacji na temat polityki ochrony środowiska mogą Państwo znaleźć w certyfikacie ISO 14001.

Sztukateria ORAC DECOR® listwy poliuretanowe kontra listwy gipsowe

To lekkie elementy sztukaterii, odporne i wytrzymałe, łatwa i czysta instalacja, sztukateria nie wymaga konserwacji, mały nakład pracy, max. długości elementów do 2 metrów. 

Listwy gipsowe

Elementy ciężkie i bardzo kruche, znacznie trudniejszy i skomplikowany montaż, skomplikowany transport, do montażu potrzebny fachowiec, należy stale konserwować i ewentualnie naprawiać, dużo większy nakład pracy podczas montażu prawie 4-krotnie.

Opinie

Oceń 
2020-04-20

Super obsługa

Zdecydowanie mogę polecić.

  Napisz swoją opinię!

  Napisz opinię

  P4025F ORAC DECOR ELASTYCZNA LISTWA DEKORACYJNA ŚCIENNA - AUTOIRE - FLEX

  P4025F ORAC DECOR ELASTYCZNA LISTWA DEKORACYJNA ŚCIENNA - AUTOIRE - FLEX

  Elastyczna listwa ścienna P4025F Orac Decor to giętka sztukateria w wersji Flex. Orac Decor P4025F to listwy dekoracyjne ścienne o wymiarach 200 x 3,4 x 8,3 cm. Listwa ścienna - elastyczna o symbolu P4025F Orac Decor jest do malowania farbami lecz tylko po zamontowaniu sztukaterii. Elastyczne listwy ścienne o oznaczeniu P4025F Orac Decor na wszelkie krzywizny, łuki czy kolumny.

  Produkty powiązane