Promocja! GZYMS SUFITOWY, CX192 ORAC DECOR, LISTWA PRZYSUFITOWA, DEKORACYJNA LISTWA SUFITOWA, GZYMSY SUFITOWE POLIURETAN, GZYMS WEWNĘTRZNY Zobacz większe

Listwa przysufitowa CX192 Orac Decor to stylowa sztukateria - dekoracyjna do wnętrz. Bogato zdobione - listwy przysufitowe od producenta Orac Decor CX192 mają wymiar 200 x 6 x 12 cm. Gzyms CX192 Orac Decor można malować farbami na kolor. Listwy przysufitowe pod symbolem CX192 Orac Decor tworzą eleganckie przejście pomiędzy ścianą, a sufitem.

CX192 ORAC DECOR LISTWA PRZYSUFITOWA - DEKORACYJNA

CX192 ORAC DECOR    Nowy produkt
ProducentOrac Decor
UwagaDo malowania na dowolny kolor
Wysokość12 cm.
Długość200 cm.
Głębokość6 cm.
MateriałDP - Duropolymer
WodoodpornaTAK
KolorBiały
Darmowa dostawa od450 zł
Forma i koszty dostawyKurier Orac 39 zł

128,44 zł brutto  /szt.

-9%

Zamiast 141,14 zł brutto

64,22 zł za 1 mb.

W magazynie: 951 Przedmioty

Przebijamy konkurencję !

Skontaktuj się i pokaż tańszą ofertę

Więcej informacji

Listwa przysufitowa - dekoracyjna CX192 Orac Decor

Listwy przysufitowe CX192 Orac Decor to sporych rozmiarów gzymsy sztukaterii wewnętrznej. Listwa przysufitowa o symbolu CX192 Orac Decor to gzyms do wnętrz o większych gabarytach. Gzyms CX192 Orac Decor z szeroką, zdobioną podstawą i górnym elementem z krzywizną w kształcie litery S. CX192 Orac Decor to sztukateria o wymiarach 200 x 6 x 12 cm. Listwa przysufitowa producenta Orac Decor CX192 wykonana została z odpornych materiałów jakim jest "duropolimer". Materiał, który łączy w sobie twardość i łatwość obróbki. Listwa sufitowa dekoracyjna CX192 Orac Decor to piękny gzyms, który osłoni niedoskonałości na łączeniu ściany z sufitem, a także ekskluzywnie udekoruje aranżowane wnętrze. Gzyms CX192 Orac tworzy eleganckie przejście pomiędzy ścianą a sufitem. Pomieszczenie z taką bogato zdobioną i zarazem elegancką sztukaterią dekoracyjną stanie się przepiękną wizytówką dla każdego właściciela. Listwy przysufitowe o symbolu CX192 Orac Decor są twarde i odporne na uszkodzenia mechaniczne, wodoodporne, oraz łatwe i szybkie w montażu. Listwa przysufitowa pod symbolem CX192 Orac Decor to dekoracja, którą można malować na dowolny wybrany kolor farbą. Kolory możemy tak dopasować żeby wnętrze było wyjątkowe, a aranżacja była spójna i podążała za obecnymi trendami. Gzyms - CX192 Orac Decor zakryje niedoskonałości, oraz estetycznie połączy ścianę z sufitem dając dodatkową dekorację w pomieszczeniu. Listwa przysufitowa dekoracyjna o symbolu CX192 Orac Decor świetnie współgra z innymi modelami sztukaterii wewnętrznej o klasycznym stylu. Gzymsy CX192 Orac Decor montowane są za pomocą kleju montażowego, a łączeń dokonujemy klejem do łączeń. Podobne gzymsy lecz w mniejszym rozmiarze to CX141 Orac Decor i CX176 Orac Decor.

Elastyczne listwy przypodłogowe Orac Decor - Flex

Elastyczne listwy przypodłogowe Orac Decor oznaczone są literką " F ". To bardzo przydatne, specjalnie zaprojektowane i stworzone z wyjątkowych materiałów produkty, które posłużą i elegancko wykończą nierówne i krzywe ściany. Projektanci wnętrz, oraz architekci stosują także elastyczne listwy przypodłogowe " Flex " na wszelkich zaokrągleniach, półkolumnach i kolumnach dekoracyjnych. Flex jest to bardzo giętka listwa podłogowa elastyczna ( sztukateria ), którą praktycznie nie da się złamać. Elastyczne listwy przypodłogowe należy malować gdyż kolor nie jest biały jak to w przypadku listew z polimerów. Wszystkie listwy przypodłogowe elastyczne malujemy wyłącznie po ich montażu. Listwy przypodłogowe elastyczne -Flex malujemy zwykłymi farbami na dowolny wybrany kolor spójny z aranżacją wnętrza. Listwy przypodłogowe elastyczne - ( Flex ) montujemy klejem montażowym DecoFix Pro FDP500 Orac Decor, a łączenia dokonujemy klejem do łączeń DecoFix Extra Orac Decor

Kolekcja Axxent Orac Decor

Produkty z kolekcji Axxent to wysoka jakość i szeroka gama profili " gzymsów ". Jest to kolekcja z szeroko rozwinięta z ciekawymi rozwiązaniami dekoracyjnymi, przyjaznymi dla projektantów wnętrz, oraz dekoratorów. Kolekcja Axxent obejmuje zarówno listwy przypodłogowe, profile wielofunkcyjne, gzymsy, panele i profile ścienne, elementy zabudowy drzwi. Fantastyczny Design i atrakcyjne ceny to niektóre z cech kolekcji AxxentOdkryj oryginalny świat Orac Decor rozpoczynając przygodę od produktów kolekcji Axxent.

Sztukateria Orac Decor

Sztukateria firmy Orac Decor to perfekcyjne połączenie wysokiej jakość wykonania z doskonałym wzornictwem i najwyższej próby polimerami. Projekty tej firmy cechuje wysoka dbałość o detale oraz Duży nacisk na łatwość montażu.


W tym celu została stworzona gama dedykowanych klejów do montażu oraz łączeń całej kolekcji sztukaterii. Same polimery są nowoczesnymi tworzywami sztucznymi odpornymi na temperatury, uszkodzenia mechaniczne oraz chemiczne. Taka kombinacja cech sprawia, że sztukateria Orac Decor jest niezwykle trwała i prosta w montażu.

Projektanci i architekci wnętrz luksusowej sztukaterii Orac Decor nieustannie opracowują kolejne modele, dzięki temu kolejne linie są zgodne z klasycznymi jak i najnowszymi trendami w aranżacjach wnętrz.

Oferta sztukaterii obejmuje listwy przysufitowe, listwy przypodłogowe, rozety czy listwy ścienne. Znaleźć można również dekory czy listwy oświetleniowe.

Najnowszą kolekcję sztukaterii opracował utalentowany i znany projektant ULF MORITZ. Jego projekty cechuje niezwykła harmonia. Jest to istny balsam dla oczu. 

Gwarancja i bezpieczeństwo

Produkty Orac Decor®  to najwyższa jakość polimerów łącząca w sobie łatwą obrabialność i twardość elementów, a także wysokie właściwości materiałów syntetycznych. Wszystkie produkty sztukaterii pokryte zostały specjalnym podkładem to łatwiejszej absorbcji farby, a montaż dekoracji odbywa się przez zastosowanie kleju Decofix Orac. Półwyroby są zawsze wybierane z najwyższej jakości materiałów. Firma Orac Decor wychodząca na przeciw najnowszym trendom, cały czas się rozwija dla Państwa tworząc coraz to lepsze koncepcje i projekty, a także nowe zastosowania. Firma wykorzystuje najnowsze i najlepsze nowinki technologiczne, a w branży dekoracyjnej jest od ponad 40 lat. Wszystkie produkty z kolekcji Basixx i Axxent w pełni mogą być poddane recyklingowi. Energia wykorzystywana w większości jest ze źródeł odnawialnych. Więcej informacji na temat polityki ochrony środowiska mogą Państwo znaleźć w certyfikacie ISO 14001.

Sztukateria ORAC DECOR® listwy poliuretanowe kontra listwy gipsowe

To lekkie elementy sztukaterii, odporne i wytrzymałe, łatwa i czysta instalacja, sztukateria nie wymaga konserwacji, mały nakład pracy, max. długości elementów do 2 metrów. 

Listwy gipsowe

Elementy ciężkie i bardzo kruche, znacznie trudniejszy i skomplikowany montaż, skomplikowany transport, do montażu potrzebny fachowiec, należy stale konserwować i ewentualnie naprawiać, dużo większy nakład pracy podczas montażu prawie 4-krotnie.

Opinie

Oceń 
2020-04-20

Polecam !!!

Doskonała jakość, wyglądają pięknie!

  Napisz swoją opinię!

  Napisz opinię

  CX192 ORAC DECOR LISTWA PRZYSUFITOWA - DEKORACYJNA

  CX192 ORAC DECOR LISTWA PRZYSUFITOWA - DEKORACYJNA

  Listwa przysufitowa CX192 Orac Decor to stylowa sztukateria - dekoracyjna do wnętrz. Bogato zdobione - listwy przysufitowe od producenta Orac Decor CX192 mają wymiar 200 x 6 x 12 cm. Gzyms CX192 Orac Decor można malować farbami na kolor. Listwy przysufitowe pod symbolem CX192 Orac Decor tworzą eleganckie przejście pomiędzy ścianą, a sufitem.

  Produkty powiązane