Promocja! CB524 ORAC DECOR, GZYMS PRZYSUFITOWY, LISTWA PRZYSUFITOWA, LISTWY SUFITOWE GŁADKIE, GZYMSY PRZYSUFITOWE, GZYMSY SUFITOWE GŁADKIE Zobacz większe

10x Listwa przysufitowa CB524 Orac Decor. Model CB524 Orac Decor to gzyms gładki bez zdobień o kształcie łukowatym. Listwy przysufitowe o symbolu CB524 Orac Decor w takim stylu pasują do wnętrz o charakterze klasycznym, nowoczesnym czy współczesnym. Taki wklęsły gzyms zamaskuje wszelkiego rodzaju niedoskonałości na łączeniu ściany z sufitem. Podobne gzymsy to CB520, CB521, CB522 Orac Decor.

10x CB524 ORAC DECOR GZYMS - LISTWA PRZYSUFITOWA - BASIXX

Orac CB524    Nowy produkt
ProducentOrac Decor
UwagaDo malowania na dowolny kolor
KolekcjaBasixx
Wysokość9 cm.
Długość200 cm.
Głębokość9 cm.
MateriałDuroFoam
WodoodpornaTAK
Uwaga 21szt - Pakiet 10szt listew
KolorBiały
Darmowa dostawa od450 zł
Forma i koszty dostawyKurier Orac 39 zł
Gwarancja24 miesiące

222,81 zł brutto  /szt.

-12%

Zamiast 253,20 zł brutto

W magazynie: 884 Przedmioty

Przebijamy konkurencję !

Skontaktuj się i pokaż tańszą ofertę

Więcej informacji

CB524 Orac Decor - Listwa przysufitowa - Gzyms

Listwy przysufitowe CB524 Orac Decor to gładkie gzymsy dekoracyjne. Listwa przysufitowa o symbolu CB524 Orac Decor to gzyms dekoracyjny do wewnątrz. Gzyms - CB524 Orac Decor to sztukateria bez zdobień z wklęsłym kształtem. CB524 Orac Decor to listwy przysufitowe o symetrycznych wymiarach 200 x 9 x 9 cm. Listwa przysufitowa producenta Orac Decor CB524 wykonana została z Durofoam®. Materiał jest lekki i miękki tłoczony z polimerów na bazie mieszanki polistyrenów o wysokiej gęstości. Listwa sufitowa dekoracyjna CB524 Orac Decor to subtelny, elegancki gzyms, który zasłoni niedoskonałości na łączeniu ściany z sufitem, a także pięknie ozdobi wnętrze pomieszczenia. Gzyms o nazwie CB524 Orac Decor jest elegancką sztukaterią dekoracyjną i piękną wizytówką dla każdego właściciela. Listwy przysufitowe o symbolu CB524 Orac Decor są wodoodporne, oraz łatwe i szybkie w montażu. Listwa przysufitowa pod symbolem CB524 Orac Decor to dekoracja, którą można malować na dowolny wybrany kolor farbą. Kolory możemy tak dopasować żeby wnętrze było wyjątkowe, a aranżacja była spójna i podążała za obecnymi trendami. Gzyms - CB524 Orac Decor zakryje niedoskonałości, oraz estetycznie połączy ścianę z sufitem dając dodatkową dekorację w pomieszczeniu. Listwa przysufitowa dekoracyjna o symbolu CB524 Orac Decor świetnie współgra z innymi modelami sztukaterii wewnętrznej. Gzymsy CB524 Orac Decor montowane są za pomocą kleju montażowego, a łączeń dokonujemy klejem do łączeń. Bliźniacze gzymsy o innych rozmiarach to CB520, CB521, CB522 Orac Decor.

Gzymsy

Gzymsy to dekoracje, które tworzą połączenie pomiędzy sufitami a ścianami. Modele są przeróżne od gładkich do barokowych, od dekoracyjnych do funkcjonalnych. Oferowane gzymsy dostosowane są na każdą kieszeń. Gzymsy Orac Decor to elementy sztukaterii łatwe w montażu i pięknie zdobiące każde aranżowane wnętrze.

Elastyczne listwy przypodłogowe Orac Decor - Flex

Elastyczne listwy przypodłogowe Orac Decor oznaczone są literką " F ". To bardzo przydatne, specjalnie zaprojektowane i stworzone z wyjątkowych materiałów produkty, które posłużą i elegancko wykończą nierówne i krzywe ściany. Projektanci wnętrz, oraz architekci stosują także elastyczne listwy przypodłogowe " Flex " na wszelkich zaokrągleniach, półkolumnach i kolumnach dekoracyjnych. Flex jest to bardzo giętka listwa podłogowa elastyczna ( sztukateria ), którą praktycznie nie da się złamać. Elastyczne listwy przypodłogowe należy malować gdyż kolor nie jest biały jak to w przypadku listew z polimerów. Wszystkie listwy przypodłogowe elastyczne malujemy wyłącznie po ich montażu. Listwy przypodłogowe elastyczne -Flex malujemy zwykłymi farbami na dowolny wybrany kolor spójny z aranżacją wnętrza. Listwy przypodłogowe elastyczne - ( Flex ) montujemy klejem montażowym DecoFix Pro FDP500 Orac Decor, a łączenia dokonujemy klejem do łączeń DecoFix Extra Orac Decor

Kolekcja Axxent Orac Decor

Produkty z kolekcji Axxent to wysoka jakość i szeroka gama profili " gzymsów ". Jest to kolekcja z szeroko rozwinięta z ciekawymi rozwiązaniami dekoracyjnymi, przyjaznymi dla projektantów wnętrz, oraz dekoratorów. Kolekcja Axxent obejmuje zarówno listwy przypodłogowe, profile wielofunkcyjne, gzymsy, panele i profile ścienne, elementy zabudowy drzwi. Fantastyczny Design i atrakcyjne ceny to niektóre z cech kolekcji AxxentOdkryj oryginalny świat Orac Decor rozpoczynając przygodę od produktów kolekcji Axxent.

Sztukateria Orac Decor

Sztukateria firmy Orac Decor to perfekcyjne połączenie wysokiej jakość wykonania z doskonałym wzornictwem i najwyższej próby polimerami. Projekty tej firmy cechuje wysoka dbałość o detale oraz Duży nacisk na łatwość montażu.


W tym celu została stworzona gama dedykowanych klejów do montażu oraz łączeń całej kolekcji sztukaterii. Same polimery są nowoczesnymi tworzywami sztucznymi odpornymi na temperatury, uszkodzenia mechaniczne oraz chemiczne. Taka kombinacja cech sprawia, że sztukateria Orac Decor jest niezwykle trwała i prosta w montażu.

Projektanci i architekci wnętrz luksusowej sztukaterii Orac Decor nieustannie opracowują kolejne modele, dzięki temu kolejne linie są zgodne z klasycznymi jak i najnowszymi trendami w aranżacjach wnętrz.

Oferta sztukaterii obejmuje listwy przysufitowelistwy przypodłogowerozety czy listwy ścienne. Znaleźć można również dekory czy listwy oświetleniowe.

Najnowszą kolekcję sztukaterii opracował utalentowany i znany projektant ULF MORITZ. Jego projekty cechuje niezwykła harmonia. Jest to istny balsam dla oczu. 

Gwarancja i bezpieczeństwo

Produkty Orac Decor®  to najwyższa jakość polimerów łącząca w sobie łatwą obrabialność i twardość elementów, a także wysokie właściwości materiałów syntetycznych. Wszystkie produkty sztukaterii pokryte zostały specjalnym podkładem to łatwiejszej absorbcji farby, a montaż dekoracji odbywa się przez zastosowanie kleju Decofix Orac. Półwyroby są zawsze wybierane z najwyższej jakości materiałów. Firma Orac Decor wychodząca na przeciw najnowszym trendom, cały czas się rozwija dla Państwa tworząc coraz to lepsze koncepcje i projekty, a także nowe zastosowania. Firma wykorzystuje najnowsze i najlepsze nowinki technologiczne, a w branży dekoracyjnej jest od ponad 40 lat. Wszystkie produkty z kolekcji Basixx i Axxent w pełni mogą być poddane recyklingowi. Energia wykorzystywana w większości jest ze źródeł odnawialnych. Więcej informacji na temat polityki ochrony środowiska mogą Państwo znaleźć w certyfikacie ISO 14001.

Sztukateria ORAC DECOR® listwy poliuretanowe kontra listwy gipsowe

To lekkie elementy sztukaterii, odporne i wytrzymałe, łatwa i czysta instalacja, sztukateria nie wymaga konserwacji, mały nakład pracy, max. długości elementów do 2 metrów. 

Listwy gipsowe

Elementy ciężkie i bardzo kruche, znacznie trudniejszy i skomplikowany montaż, skomplikowany transport, do montażu potrzebny fachowiec, należy stale konserwować i ewentualnie naprawiać, dużo większy nakład pracy podczas montażu prawie 4-krotnie.

Opinie

Oceń 
2020-04-20

Zdecydowanie polecam

sklep godny polecenia

  Napisz swoją opinię!

  Napisz opinię

  10x CB524 ORAC DECOR GZYMS - LISTWA PRZYSUFITOWA - BASIXX

  10x CB524 ORAC DECOR GZYMS - LISTWA PRZYSUFITOWA - BASIXX

  10x Listwa przysufitowa CB524 Orac Decor. Model CB524 Orac Decor to gzyms gładki bez zdobień o kształcie łukowatym. Listwy przysufitowe o symbolu CB524 Orac Decor w takim stylu pasują do wnętrz o charakterze klasycznym, nowoczesnym czy współczesnym. Taki wklęsły gzyms zamaskuje wszelkiego rodzaju niedoskonałości na łączeniu ściany z sufitem. Podobne gzymsy to CB520, CB521, CB522 Orac Decor.

  Produkty powiązane