Promocja! LISTWY PRZYSUFITOWE, LISTWA PRZYSUFITOWA, C396 ORAC DECOR, ORAC DECOR, gzymsy, listwy sufitowe, gzymsy sufitowe Zobacz większe

Gzymsy jak C396 Orac Decor to modele sztukaterii wewnętrznej w nowoczesnym stylu o szerokim spektrum zastosowania. Listwa sufitowa jest duża o wymiarach 200 x 18,5 x 6,1 cm. C396 Orac Decor to listwy przysufitowe o kształcie gładkich schodków. Listwy przysufitowe zostały zaprojektowane przez Orio Tonini. Modele C396 Orac Decor idealnie sprawdza się w dużych nowoczesnych i współczesnych wnętrzach.

C396 ORAC DECOR LISTWA PRZYSUFITOWA - ORIO TONINI

Orac C396    Nowy produkt
ProducentOrac Decor
UwagaDo malowania na dowolny kolor
KolekcjaLuxxus
TypProjektant Orio Tonini
Wysokość18,5 cm.
Długość200 cm.
Szerokość6,1 cm.
MateriałPuroTouch
WodoodpornaTAK
KolorBiały
Darmowa dostawa od450 zł
Forma i koszty dostawyKurier Orac 39 zł

232,70 zł brutto  /szt.

-9%

Zamiast 255,72 zł brutto

116,35 zł za 1 mb.

W magazynie: 1000 Przedmioty

Przebijamy konkurencję !

Skontaktuj się i pokaż tańszą ofertę

Więcej informacji

C396 Orac Decor - Listwy przysufitowe - Steps - Orio Tonini

Gzymsy o symbolu C396 Orac Decor to dużych rozmiarów dekoracja o bardzo ciekawym, nowoczesnym kształcie. C396 Orac Decor zdecydowanie bardziej będzie pasować do dużych pomieszczeń. Listwy przysufitowe jak model C396 Orac Decor to profil gładki z wzorem schodkowym. C396 Orac Decor posiada wymiary 200 x 18,5 x 6,1 cm. Listwa sufitowa producenta Orac Decor C396 wykonana została z odpornych materiałów jakim jest Purotouch, który łączy w sobie twardość i łatwość obróbki. Listwy sufitowe dekoracyjne C396 Orac Decor to modele które zasłonią niedoskonałości na łączeniu ściany z sufitem, a także subtelnie ozdobią aranżowane pomieszczenie. Wnętrze z tego rodzaju sztukaterią dekoracyjną staje się przepiękną wizytówką dla właściciela. Gzymsy o symbolu C396 Orac Decor są odporne na uszkodzenia mechaniczne, wodoodporne, łatwe w montażu i z możliwością pomalowania. Listwy przysufitowe można malować na dowolny wybrany kolor farbą taką jak do ścian. Kolor możemy tak dopasować aby projekt był spójny i podążał za obecnymi trendami. Model C396 Orac Decor z racji wielkości z pewnością zakryje niedoskonałości, oraz estetycznie połączy ścianę z sufitem dając dodatkową dekorację w pomieszczeniu. Gzymsy C396 Orac Decor można montować na wiele sposobów np. jako listwy oświetleniowe czy maskownice karniszy, a nawet jako listwy ścienne. Listwa przysufitowa dekoracyjna C396 Orac Decor świetnie współgra z innymi modelami sztukaterii wewnętrznej. Gzymsy sufitowe C396 Orac Decor montowane są za pomocą kleju montażowego, a łączeń dokonujemy klejem do łączeń.

Elastyczne listwy przypodłogowe Orac Decor - Flex

Elastyczne listwy przypodłogowe Orac Decor oznaczone są literką " F ". To bardzo przydatne, specjalnie zaprojektowane i stworzone z wyjątkowych materiałów produkty, które posłużą i elegancko wykończą nierówne i krzywe ściany. Projektanci wnętrz, oraz architekci stosują także elastyczne listwy przypodłogowe " Flex " na wszelkich zaokrągleniach, półkolumnach i kolumnach dekoracyjnych. Flex jest to bardzo giętka listwa podłogowa elastyczna ( sztukateria ), którą praktycznie nie da się złamać. Elastyczne listwy przypodłogowe należy malować gdyż kolor nie jest biały jak to w przypadku listew z polimerów. Wszystkie listwy przypodłogowe elastyczne malujemy wyłącznie po ich montażu. Listwy przypodłogowe elastyczne -Flex malujemy zwykłymi farbami na dowolny wybrany kolor spójny z aranżacją wnętrza. Listwy przypodłogowe elastyczne - ( Flex ) montujemy klejem montażowym DecoFix Pro FDP500 Orac Decor, a łączenia dokonujemy klejem do łączeń DecoFix Extra Orac Decor

Kolekcja Axxent Orac Decor

Produkty z kolekcji Axxent to wysoka jakość i szeroka gama profili " gzymsów ". Jest to kolekcja z szeroko rozwinięta z ciekawymi rozwiązaniami dekoracyjnymi, przyjaznymi dla projektantów wnętrz, oraz dekoratorów. Kolekcja Axxent obejmuje zarówno listwy przypodłogowe, profile wielofunkcyjne, gzymsy, panele i profile ścienne, elementy zabudowy drzwi. Fantastyczny Design i atrakcyjne ceny to niektóre z cech kolekcji AxxentOdkryj oryginalny świat Orac Decor rozpoczynając przygodę od produktów kolekcji Axxent.

Sztukateria Orac Decor

Sztukateria firmy Orac Decor to perfekcyjne połączenie wysokiej jakość wykonania z doskonałym wzornictwem i najwyższej próby polimerami. Projekty tej firmy cechuje wysoka dbałość o detale oraz Duży nacisk na łatwość montażu.


W tym celu została stworzona gama dedykowanych klejów do montażu oraz łączeń całej kolekcji sztukaterii. Same polimery są nowoczesnymi tworzywami sztucznymi odpornymi na temperatury, uszkodzenia mechaniczne oraz chemiczne. Taka kombinacja cech sprawia, że sztukateria Orac Decor jest niezwykle trwała i prosta w montażu.

Projektanci i architekci wnętrz luksusowej sztukaterii Orac Decor nieustannie opracowują kolejne modele, dzięki temu kolejne linie są zgodne z klasycznymi jak i najnowszymi trendami w aranżacjach wnętrz.

Oferta sztukaterii obejmuje listwy przysufitowelistwy przypodłogowerozety czy listwy ścienne. Znaleźć można również dekory czy listwy oświetleniowe.

Najnowszą kolekcję sztukaterii opracował utalentowany i znany projektant ULF MORITZ. Jego projekty cechuje niezwykła harmonia. Jest to istny balsam dla oczu. 

Gwarancja i bezpieczeństwo

Produkty Orac Decor®  to najwyższa jakość polimerów łącząca w sobie łatwą obrabialność i twardość elementów, a także wysokie właściwości materiałów syntetycznych. Wszystkie produkty sztukaterii pokryte zostały specjalnym podkładem to łatwiejszej absorbcji farby, a montaż dekoracji odbywa się przez zastosowanie kleju Decofix Orac. Półwyroby są zawsze wybierane z najwyższej jakości materiałów. Firma Orac Decor wychodząca na przeciw najnowszym trendom, cały czas się rozwija dla Państwa tworząc coraz to lepsze koncepcje i projekty, a także nowe zastosowania. Firma wykorzystuje najnowsze i najlepsze nowinki technologiczne, a w branży dekoracyjnej jest od ponad 40 lat. Wszystkie produkty z kolekcji Basixx i Axxent w pełni mogą być poddane recyklingowi. Energia wykorzystywana w większości jest ze źródeł odnawialnych. Więcej informacji na temat polityki ochrony środowiska mogą Państwo znaleźć w certyfikacie ISO 14001.

Sztukateria ORAC DECOR® listwy poliuretanowe kontra listwy gipsowe

To lekkie elementy sztukaterii, odporne i wytrzymałe, łatwa i czysta instalacja, sztukateria nie wymaga konserwacji, mały nakład pracy, max. długości elementów do 2 metrów. 

Listwy gipsowe

Elementy ciężkie i bardzo kruche, znacznie trudniejszy i skomplikowany montaż, skomplikowany transport, do montażu potrzebny fachowiec, należy stale konserwować i ewentualnie naprawiać, dużo większy nakład pracy podczas montażu prawie 4-krotnie.

Opinie

Napisz opinię

C396 ORAC DECOR LISTWA PRZYSUFITOWA - ORIO TONINI

C396 ORAC DECOR LISTWA PRZYSUFITOWA - ORIO TONINI

Gzymsy jak C396 Orac Decor to modele sztukaterii wewnętrznej w nowoczesnym stylu o szerokim spektrum zastosowania. Listwa sufitowa jest duża o wymiarach 200 x 18,5 x 6,1 cm. C396 Orac Decor to listwy przysufitowe o kształcie gładkich schodków. Listwy przysufitowe zostały zaprojektowane przez Orio Tonini. Modele C396 Orac Decor idealnie sprawdza się w dużych nowoczesnych i współczesnych wnętrzach.

Produkty powiązane