Promocja! LISTWY SUFITOWE, C390 ORAC DECOR, LISTWY PRZYSUFITOWE, LISTWY SUFITOWE POLISTYREN, GZYMSY SUFITOWE, GZYMSY Zobacz większe

Listwy przysufitowe o symbolu C390 Orac Decor to nowoczesne gzymsy o kaskadowym wzorze. Listwy sufitowe montowane są zarówno na suficie jak i na ścianie. Gzymsy mają wymiar 200 x 6 x 10 cm. Listwy przysufitowe w takim stylu pasują do wnętrz współczesnych, nowoczesnych i awangardowych. C390 Orac Decor są odporne na uszkodzenia, twarde, wilgocioodporne i gotowe do malowania.

C390 ORAC DECOR LISTWA PRZYSUFITOWA

C390 ORAC PRZYSUFITOWA    Nowy produkt
ProducentOrac Decor
UwagaDo malowania na dowolny kolor
KolekcjaLuxxus
Wysokość6 cm.
Długość200 cm.
Szerokość10 cm.
MateriałPuroTouch
WodoodpornaTAK
KolorBiały
Darmowa dostawa od450 zł
Forma i koszty dostawyKurier Orac 39 zł
Gwarancja24 miesiące

153,86 zł brutto  /szt.

-9%

Zamiast 169,08 zł brutto

76,93 zł za 1 mb.

W magazynie: 962 Przedmioty

Przebijamy konkurencję !

Skontaktuj się i pokaż tańszą ofertę

Więcej informacji

Gzymsy - C390 Orac Decor - Nowoczesna sztukateria

Listwy przysufitowe o symbolu C390 Orac Decor to profile o nowoczesnym schodkowym kształcie i gładkiej powierzchni. C390 Orac Decor są to listwy przysufitowe uniwersalne i mogą być stosowane jako osłona karnisza oświetleniowa czy listwa ścienna Led. Model C390 Orac Decor bez zdobień, gładki z ostrymi kątami. Listwa przysufitowa posiada ścięte rogi na górze i dole listwy przez co mogą tworzyć subtelną linię światło - cień. C390 Orac Decor to sztukateria wewnętrzna o wymiarach 200 cm. długości, 6 cm. wysokości i 10 cm. szerokości. Listwy przysufitowe o symbolu C390 Orac to oryginalne propozycje dekoracyjne do nowoczesnych i współczesnych pomieszczeń. Gzymsy jak C390 Orac to dbałość o detale i wysoka jakość materiałów. C390 Orac to listwy przysufitowe, które zostały wykonane z twardego materiału o nazwie Purotouch. C390 Orac Decor bez problemów możemy pomalować farbami na dowolny kolor pasujący do wystroju wnętrza. Materiał Purotouch gwarantuje Państwu trwałość i odporność na uderzenia mechaniczne przez co listwy sufitowe jak C390 Orac posłużą długie lata. Listwa przysufitowa - C390 Orac Decor jest wilgocioodporna przez co śmiało można ją stosować nawet w miejscach o dużej wilgotności takich jak łazienka czy kuchnia.

C390 Orac Decor to sztukateria uniwersalna, którą można precyzyjnie łączyć i układać dookoła pomieszczenia. Takie połączenie daje fantastyczny efekt wizualny nadając wnętrzu charakteru i oryginalności.

Listwy przysufitowe o symbolu C390 Orac Decor sprawdzają się w obiektach dom/mieszkanie jak i biurach, hotelach, pensjonatach czy restauracjach. Listwa przysufitowa zamaskuje niedoskonałości i mankamenty na styku ściany i sufitu, oraz zakryje szczeliny i niechciane elementy. C390 producenta Orac Decor to wysoka jakość i doskonały wybór do szybkiej metamorfozy wnętrza w którym poczujemy się komfortowo i wyjątkowo.

Elastyczne listwy przypodłogowe Orac Decor - Flex

Elastyczne listwy przypodłogowe Orac Decor oznaczone są literką " F ". To bardzo przydatne, specjalnie zaprojektowane i stworzone z wyjątkowych materiałów produkty, które posłużą i elegancko wykończą nierówne i krzywe ściany. Projektanci wnętrz, oraz architekci stosują także elastyczne listwy przypodłogowe " Flex " na wszelkich zaokrągleniach, półkolumnach i kolumnach dekoracyjnych. Flex jest to bardzo giętka listwa podłogowa elastyczna ( sztukateria ), którą praktycznie nie da się złamać. Elastyczne listwy przypodłogowe należy malować gdyż kolor nie jest biały jak to w przypadku listew z polimerów. Wszystkie listwy przypodłogowe elastyczne malujemy wyłącznie po ich montażu. Listwy przypodłogowe elastyczne -Flex malujemy zwykłymi farbami na dowolny wybrany kolor spójny z aranżacją wnętrza. Listwy przypodłogowe elastyczne - ( Flex ) montujemy klejem montażowym DecoFix Pro FDP500 Orac Decor, a łączenia dokonujemy klejem do łączeń DecoFix Extra Orac Decor

Kolekcja Axxent Orac Decor

Produkty z kolekcji Axxent to wysoka jakość i szeroka gama profili " gzymsów ". Jest to kolekcja z szeroko rozwinięta z ciekawymi rozwiązaniami dekoracyjnymi, przyjaznymi dla projektantów wnętrz, oraz dekoratorów. Kolekcja Axxent obejmuje zarówno listwy przypodłogowe, profile wielofunkcyjne, gzymsy, panele i profile ścienne, elementy zabudowy drzwi. Fantastyczny Design i atrakcyjne ceny to niektóre z cech kolekcji AxxentOdkryj oryginalny świat Orac Decor rozpoczynając przygodę od produktów kolekcji Axxent.

Sztukateria Orac Decor

Sztukateria firmy Orac Decor to perfekcyjne połączenie wysokiej jakość wykonania z doskonałym wzornictwem i najwyższej próby polimerami. Projekty tej firmy cechuje wysoka dbałość o detale oraz Duży nacisk na łatwość montażu.


W tym celu została stworzona gama dedykowanych klejów do montażu oraz łączeń całej kolekcji sztukaterii. Same polimery są nowoczesnymi tworzywami sztucznymi odpornymi na temperatury, uszkodzenia mechaniczne oraz chemiczne. Taka kombinacja cech sprawia, że sztukateria Orac Decor jest niezwykle trwała i prosta w montażu.

Projektanci i architekci wnętrz luksusowej sztukaterii Orac Decor nieustannie opracowują kolejne modele, dzięki temu kolejne linie są zgodne z klasycznymi jak i najnowszymi trendami w aranżacjach wnętrz.

Oferta sztukaterii obejmuje listwy przysufitowelistwy przypodłogowerozety czy listwy ścienne. Znaleźć można również dekory czy listwy oświetleniowe.

Najnowszą kolekcję sztukaterii opracował utalentowany i znany projektant ULF MORITZ. Jego projekty cechuje niezwykła harmonia. Jest to istny balsam dla oczu. 

Gwarancja i bezpieczeństwo

Produkty Orac Decor®  to najwyższa jakość polimerów łącząca w sobie łatwą obrabialność i twardość elementów, a także wysokie właściwości materiałów syntetycznych. Wszystkie produkty sztukaterii pokryte zostały specjalnym podkładem to łatwiejszej absorbcji farby, a montaż dekoracji odbywa się przez zastosowanie kleju Decofix Orac. Półwyroby są zawsze wybierane z najwyższej jakości materiałów. Firma Orac Decor wychodząca na przeciw najnowszym trendom, cały czas się rozwija dla Państwa tworząc coraz to lepsze koncepcje i projekty, a także nowe zastosowania. Firma wykorzystuje najnowsze i najlepsze nowinki technologiczne, a w branży dekoracyjnej jest od ponad 40 lat. Wszystkie produkty z kolekcji Basixx i Axxent w pełni mogą być poddane recyklingowi. Energia wykorzystywana w większości jest ze źródeł odnawialnych. Więcej informacji na temat polityki ochrony środowiska mogą Państwo znaleźć w certyfikacie ISO 14001.

Sztukateria ORAC DECOR® listwy poliuretanowe kontra listwy gipsowe

To lekkie elementy sztukaterii, odporne i wytrzymałe, łatwa i czysta instalacja, sztukateria nie wymaga konserwacji, mały nakład pracy, max. długości elementów do 2 metrów. 

Listwy gipsowe

Elementy ciężkie i bardzo kruche, znacznie trudniejszy i skomplikowany montaż, skomplikowany transport, do montażu potrzebny fachowiec, należy stale konserwować i ewentualnie naprawiać, dużo większy nakład pracy podczas montażu prawie 4-krotnie.

Opinie

Napisz opinię

C390 ORAC DECOR LISTWA PRZYSUFITOWA

C390 ORAC DECOR LISTWA PRZYSUFITOWA

Listwy przysufitowe o symbolu C390 Orac Decor to nowoczesne gzymsy o kaskadowym wzorze. Listwy sufitowe montowane są zarówno na suficie jak i na ścianie. Gzymsy mają wymiar 200 x 6 x 10 cm. Listwy przysufitowe w takim stylu pasują do wnętrz współczesnych, nowoczesnych i awangardowych. C390 Orac Decor są odporne na uszkodzenia, twarde, wilgocioodporne i gotowe do malowania.

Produkty powiązane

Pliki do pobrania