Promocja! CX196 ORAC DECOR, LISTWA PRZYSUFITOWA, gzymsy, listwy przysufitowe, gzymsy przysufitowe, listwy sufitowe led, listwy podsufitowe Zobacz większe

CX196 Orac Decor - to nowoczesne gzymsy dekoracyjne. CX196 Orac Decor to listwy przysufitowe o pięknym schodkowym kształcie i prostych krawędziach. Gzymsy CX196 Orac Decor mają następujące wymiary 200 x 11,3 x 4 cm i są montowane na klej montażowy. Listwy przysufitowe gładkie CX196 wykonane zostały z wysokiej jakości materiału o nazwie Duropolymer® i dzięki temu są odporne na wilgoć, uszkodzenia.

CX196 ORAC DECOR - LISTWA PRZYSUFITOWA - U-STEPS

GZYMS CX196    Nowy produkt
ProducentOrac Decor
UwagaDo malowania na dowolny kolor
Wysokość11,3 cm
Długość200 cm
Szerokość4 cm
MateriałDP - Duropolymer
WodoodpornaTAK
KolorBiały
OświetlenieMożliwość zastosowania taśmy oświetleniowej LED
Darmowa dostawa od450 zł
Forma i koszty dostawyKurier Orac 39 zł

141,20 zł brutto  /szt.

-9%

Zamiast 155,16 zł brutto

70,60 zł za 1 mb.

W magazynie: 1000 Przedmioty

Przebijamy konkurencję !

Skontaktuj się i pokaż tańszą ofertę

Więcej informacji

Listwa przysufitowa - CX196 Orac Decor - innowacyjna sztukateria dekoracyjna

Listwy przysufitowe CX196 Orac Decor to innowacyjny model o schodkowym kształcie, prostych krawędziach i gładkiej powierzchni. CX196 Orac Decor to uniwersalny model zaprojektowany przez Orio Toniniego. Gzyms schodkowy CX196 Orac Decor ma następujące wymiary 200 cm długości, 11,3 cm wysokości i 4 cm grubości i został wykonany z materiału o nazwie Duropolymer. Jest to materiał który cechuje się wysoką odpornością na wodę, wilgoć, zarysowania oraz na uszkodzenia mechaniczne.

Gzyms - CX196 Orac Decor to wyjątkowy model, który idealnie będzie pasował do wnętrz zaaranżowanych w stylu nowoczesnym, współczesnym jak również w stylu awangardowym. Listwy przysufitowe jak CX196 Orac Decor to jakość i precyzja wykonania w każdym detalu. Listwy przysufitowe od producenta Orac Decor możemy pomalować farbą na dowolny kolor pasujący do naszej aranżacji. Listwy przysufitowe gładkie mają właściwości wilgocioodporne przez co śmiało możemy je zastosować w pomieszczeniach o dużej wilgotności takich jak kuchnia czy łazienka. CX196 Orac Decor to gzymsy, które mogą pełnić funkcję jako maskownice karniszy, listwy sufitowe, listwy ścienne. Listwy przysufitowe CX196 Orac Decor montowane są przy pomocy kleju montażowego Decofix Pro FDP500 Orac, a łączone na klej do łączeń Decofix extra FX200.

Listwy przysufitowe - CX196 Orac Decor cechuje precyzja wykonania i dbałość o każdy detal. Listwy przysufitowe o symbolu CX196 Orac Decor pięknie będą się prezentować w mieszkaniach, apartamentach, domach, kamienicach, biurach, hotelach, restauracjach czy pensjonatach. CX196 Orac Decor zamaskuje niedoskonałości i mankamenty na styku ściany i sufitu. Listwy przysufitowe producenta Orac Decor to wysoka jakość i doskonały wybór do szybkiej metamorfozy pomieszczenia w którym poczujemy się wyjątkowo a zarazem komfortowo. Model CX196 Orac Decor stanowi funkcjonalne i estetyczne wykończenie każdego wnętrza.

Kolekcja Axxent Orac Decor

Produkty z kolekcji Axxent to wysoka jakość i szeroka gama profili " gzymsów ". Jest to kolekcja z szeroko rozwinięta z ciekawymi rozwiązaniami dekoracyjnymi, przyjaznymi dla projektantów wnętrz, oraz dekoratorów. Kolekcja Axxent obejmuje zarówno listwy przypodłogowe, profile wielofunkcyjne, gzymsy, panele i profile ścienne, elementy zabudowy drzwi. Fantastyczny Design i atrakcyjne ceny to niektóre z cech kolekcji Axxent. Odkryj oryginalny świat Orac Decor rozpoczynając przygodę od produktów kolekcji Axxent.

Sztukateria Orac Decor

Sztukateria firmy Orac Decor to perfekcyjne połączenie wysokiej jakość wykonania z doskonałym wzornictwem i najwyższej próby polimerami. Projekty tej firmy cechuje wysoka dbałość o detale oraz Duży nacisk na łatwość montażu.


W tym celu została stworzona gama dedykowanych klejów do montażu oraz łączeń całej kolekcji sztukaterii. Same polimery są nowoczesnymi tworzywami sztucznymi odpornymi na temperatury, uszkodzenia mechaniczne oraz chemiczne. Taka kombinacja cech sprawia, że sztukateria Orac Decor jest niezwykle trwała i prosta w montażu.

Projektanci i architekci wnętrz luksusowej sztukaterii Orac Decor nieustannie opracowują kolejne modele, dzięki temu kolejne linie są zgodne z klasycznymi jak i najnowszymi trendami w aranżacjach wnętrz.

Oferta sztukaterii obejmuje listwy przysufitowelistwy przypodłogowerozety czy listwy ścienne. Znaleźć można również dekory czy listwy oświetleniowe.

Najnowszą kolekcję sztukaterii opracował utalentowany i znany projektant ULF MORITZ. Jego projekty cechuje niezwykła harmonia. Jest to istny balsam dla oczu. 

Gwarancja i bezpieczeństwo

Produkty Orac Decor®  to najwyższa jakość polimerów łącząca w sobie łatwą obrabialność i twardość elementów, a także wysokie właściwości materiałów syntetycznych. Wszystkie produkty sztukaterii pokryte zostały specjalnym podkładem to łatwiejszej absorbcji farby, a montaż dekoracji odbywa się przez zastosowanie kleju Decofix Orac. Półwyroby są zawsze wybierane z najwyższej jakości materiałów. Firma Orac Decor wychodząca na przeciw najnowszym trendom, cały czas się rozwija dla Państwa tworząc coraz to lepsze koncepcje i projekty, a także nowe zastosowania. Firma wykorzystuje najnowsze i najlepsze nowinki technologiczne, a w branży dekoracyjnej jest od ponad 40 lat. Wszystkie produkty z kolekcji Basixx i Axxent w pełni mogą być poddane recyklingowi. Energia wykorzystywana w większości jest ze źródeł odnawialnych. Więcej informacji na temat polityki ochrony środowiska mogą Państwo znaleźć w certyfikacie ISO 14001.

Sztukateria ORAC DECOR® listwy poliuretanowe kontra listwy gipsowe

To lekkie elementy sztukaterii, odporne i wytrzymałe, łatwa i czysta instalacja, sztukateria nie wymaga konserwacji, mały nakład pracy, max. długości elementów do 2 metrów. 

Listwy gipsowe

Elementy ciężkie i bardzo kruche, znacznie trudniejszy i skomplikowany montaż, skomplikowany transport, do montażu potrzebny fachowiec, należy stale konserwować i ewentualnie naprawiać, dużo większy nakład pracy podczas montażu prawie 4-krotni

Opinie

Napisz opinię

CX196 ORAC DECOR - LISTWA PRZYSUFITOWA - U-STEPS

CX196 ORAC DECOR - LISTWA PRZYSUFITOWA - U-STEPS

CX196 Orac Decor - to nowoczesne gzymsy dekoracyjne. CX196 Orac Decor to listwy przysufitowe o pięknym schodkowym kształcie i prostych krawędziach. Gzymsy CX196 Orac Decor mają następujące wymiary 200 x 11,3 x 4 cm i są montowane na klej montażowy. Listwy przysufitowe gładkie CX196 wykonane zostały z wysokiej jakości materiału o nazwie Duropolymer® i dzięki temu są odporne na wilgoć, uszkodzenia.

Produkty powiązane