Promocja! CX197 ORAC DECOR, LISTWA PRZYSUFITOWA, gzymsy, listwy przysufitowe, listwy przysufitowe led, dekorplanet, listwy podsufitowe led Zobacz większe

CX197 Orac Decor to modernistyczne gzymsy dekoracyjne. CX197 Orac Decor to listwy przysufitowe o schodkowym kształcie, prostych krawędziach i gładkiej powierzchni. Gzymsy mają szeroki zakres zastosowań i mogą pełnić wiele funkcji. Listwy podsufitowe o symbolu CX197 Orac Decor mają wymiary 200 x 5 x 9,3 cm. CX197 Orac Decor to gzymsy odporne na uszkodzenia i wilgoć, które można malować.

CX197 ORAC DECOR - LISTWA PRZYSUFITOWA - U-STEPS

GZYMS CX197    Nowy produkt
ProducentOrac Decor
UwagaDo malowania na dowolny kolor
Wysokość5 cm
Długość200 cm
Szerokość9,3 cm
MateriałDP - Duropolymer
WodoodpornaTAK
KolorBiały
Darmowa dostawa od450 zł
Forma i koszty dostawyKurier Orac 39 zł

141,20 zł brutto  /szt.

-9%

Zamiast 155,16 zł brutto

70,60 zł za 1 mb.

W magazynie: 991 Przedmioty

Przebijamy konkurencję !

Skontaktuj się i pokaż tańszą ofertę

Więcej informacji

Listwa przysufitowa - CX197 Orac Decor - Nowoczesna sztukateria dekoracyjna

Gzymsy o symbolu CX197 Orac Decor to modele o nowoczesnym schodkowym kształcie, gładkiej powierzchni i prostych krawędziach. CX197 Orac Decor to uniwersalne listwy przysufitowe zaprojektowane przez Orio Toniniego pełniące różne funkcje w projekcie. Listwy przysufitowe o symbolu CX197 Orac mają gładką powierzchnię z ostrymi kątami. CX197 Orac Decor to nowoczesna sztukateria - wewnętrzna o wymiarach 200 x 9,3 x 5 cm. Gzymsy jak CX197 Orac Decor to wyjątkowe modele do nowoczesnych, współczesnych i eklektycznych pomieszczeń. Listwy przysufitowe - CX197 Orac Decor to precyzja wykonania w każdym detalu, oraz wysoka jakość. CX197 Orac to listwy przysufitowe, które zostały wykonane z twardego i odpornego na uszkodzenia materiału o nazwie Duropolymer®. Materiał Duropolymer® ‎ gwarantuje Państwu trwałość i odporność na uderzenia mechaniczne przez co gzymsy - CX197 Orac Decor posłużą długie lata. Listwy przysufitowe CX197 Orac Decor bez problemów możemy pomalować farbami na dowolny kolor pasujący do wystroju wnętrza. Gzymsy CX197 Orac są wilgocioodporne przez co śmiało można je zastosować nawet w miejscach o dużej wilgotności takich jak łazienka czy kuchnia.

CX197 Orac Decor to sztukateria dekoracyjna, którą można precyzyjnie łączyć z listwami dookoła sufitu tworząc w ten sposób wyśmienitą spójną całość. CX197 Orac Decor to profile które można montować zarówno jako listwy sufitowe, maskownice karniszy czy listwy ścienne. Takie połączenie daje fantastyczny efekt wizualny nadając wnętrzu charakteru i oryginalności. To zwieńczenie całej inwestycji i postawienie wisienki na torcie.

Gzymsy - CX197 Orac Decor cechuje jakość wykonania i dbałość o detale. CX197 Orac Decor stanowi funkcjonalne i estetyczne wykończenie pomieszczenia. Listwy przysufitowe o symbolu CX197 Orac Decor sprawdzają się w większości obiektów takich jak: domy, mieszkania, biura, hotele, apartamenty, pensjonaty czy restauracje. CX197 Orac Decor zamaskuje niedoskonałości i mankamenty na styku ściany i sufitu. Listwy przysufitowe producenta Orac Decor to wysoka jakość i doskonały wybór do szybkiej metamorfozy wnętrza w którym poczujemy się komfortowo i wyjątkowo.

Kolekcja Axxent Orac Decor

Produkty z kolekcji Axxent to wysoka jakość i szeroka gama profili " gzymsów ". Jest to kolekcja z szeroko rozwinięta z ciekawymi rozwiązaniami dekoracyjnymi, przyjaznymi dla projektantów wnętrz, oraz dekoratorów. Kolekcja Axxent obejmuje zarówno listwy przypodłogowe, profile wielofunkcyjne, gzymsy, panele i profile ścienne, elementy zabudowy drzwi. Fantastyczny Design i atrakcyjne ceny to niektóre z cech kolekcji Axxent. Odkryj oryginalny świat Orac Decor rozpoczynając przygodę od produktów kolekcji Axxent.

Sztukateria Orac Decor

Sztukateria firmy Orac Decor to perfekcyjne połączenie wysokiej jakość wykonania z doskonałym wzornictwem i najwyższej próby polimerami. Projekty tej firmy cechuje wysoka dbałość o detale oraz Duży nacisk na łatwość montażu.


W tym celu została stworzona gama dedykowanych klejów do montażu oraz łączeń całej kolekcji sztukaterii. Same polimery są nowoczesnymi tworzywami sztucznymi odpornymi na temperatury, uszkodzenia mechaniczne oraz chemiczne. Taka kombinacja cech sprawia, że sztukateria Orac Decor jest niezwykle trwała i prosta w montażu.

Projektanci i architekci wnętrz luksusowej sztukaterii Orac Decor nieustannie opracowują kolejne modele, dzięki temu kolejne linie są zgodne z klasycznymi jak i najnowszymi trendami w aranżacjach wnętrz.

Oferta sztukaterii obejmuje listwy przysufitowelistwy przypodłogowerozety czy listwy ścienne. Znaleźć można również dekory czy listwy oświetleniowe.

Najnowszą kolekcję sztukaterii opracował utalentowany i znany projektant ULF MORITZ. Jego projekty cechuje niezwykła harmonia. Jest to istny balsam dla oczu. 

Gwarancja i bezpieczeństwo

Produkty Orac Decor®  to najwyższa jakość polimerów łącząca w sobie łatwą obrabialność i twardość elementów, a także wysokie właściwości materiałów syntetycznych. Wszystkie produkty sztukaterii pokryte zostały specjalnym podkładem to łatwiejszej absorbcji farby, a montaż dekoracji odbywa się przez zastosowanie kleju Decofix Orac. Półwyroby są zawsze wybierane z najwyższej jakości materiałów. Firma Orac Decor wychodząca na przeciw najnowszym trendom, cały czas się rozwija dla Państwa tworząc coraz to lepsze koncepcje i projekty, a także nowe zastosowania. Firma wykorzystuje najnowsze i najlepsze nowinki technologiczne, a w branży dekoracyjnej jest od ponad 40 lat. Wszystkie produkty z kolekcji Basixx i Axxent w pełni mogą być poddane recyklingowi. Energia wykorzystywana w większości jest ze źródeł odnawialnych. Więcej informacji na temat polityki ochrony środowiska mogą Państwo znaleźć w certyfikacie ISO 14001.

Sztukateria ORAC DECOR® listwy poliuretanowe kontra listwy gipsowe

To lekkie elementy sztukaterii, odporne i wytrzymałe, łatwa i czysta instalacja, sztukateria nie wymaga konserwacji, mały nakład pracy, max. długości elementów do 2 metrów. 

Listwy gipsowe

Elementy ciężkie i bardzo kruche, znacznie trudniejszy i skomplikowany montaż, skomplikowany transport, do montażu potrzebny fachowiec, należy stale konserwować i ewentualnie naprawiać, dużo większy nakład pracy podczas montażu prawie 4-krotni

Opinie

Napisz opinię

CX197 ORAC DECOR - LISTWA PRZYSUFITOWA - U-STEPS

CX197 ORAC DECOR - LISTWA PRZYSUFITOWA - U-STEPS

CX197 Orac Decor to modernistyczne gzymsy dekoracyjne. CX197 Orac Decor to listwy przysufitowe o schodkowym kształcie, prostych krawędziach i gładkiej powierzchni. Gzymsy mają szeroki zakres zastosowań i mogą pełnić wiele funkcji. Listwy podsufitowe o symbolu CX197 Orac Decor mają wymiary 200 x 5 x 9,3 cm. CX197 Orac Decor to gzymsy odporne na uszkodzenia i wilgoć, które można malować.

Produkty powiązane