Niesymetryczna listwa podsufitowa, która w ciekawy sposób zaznacza wystrój pomieszczenia. Model MDB137 Mardom to kwintesencja wzornictwa sztukateryjnego, który na pewno zagwarantuje elegancki i stylowy klimat tak, abyś czuł się w nim komfortowo. Jej trwałość i możliwość wielokrotnego malowania zapewni zadowolenie przez wiele wiele lat.
Producent | Mardom Decor |
Kolekcja | Prestige |
Wysokość | 10cm |
Długość | 240cm |
Głębokość | 5,5cm |
Materiał | ProFoam |
Wodoodporna | TAK |
Uwaga | Do malowania na dowolny kolor |
Kolor | Biały |
Darmowa dostawa od | 250 zł |
Forma i koszty dostawy | 34,44 zł (kurier Mardom) |
Gwarancja | 2 lata |
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
Sztukateria Mardom Decor
Cała kolekcja firmy Mardom Decor charakteryzuje się nowoczesnym designem oraz wykorzystaniem w produkcji trwałych materiałów. Dzięki temu wszystkie listwy przypodłogowe, listwy ścienne czy listwy przysufitowe będą służyły w doskonałej formie przez wiele lat. Aby dopełnić gamę produktową, producent wprowadził listwy oświetleniowe oraz sztukaterię elewacyjną.
Uzupełnieniem oferty są kleje do montowania sztukaterii na ścianie oraz do łączenia listew, tj. odpowiednio Mardom Fix Pro oraz Mardom Fix Extra. Kleje nie zawierają rozpuszczalników oraz charakteryzują się mocnym wiązaniem.
Polecam !
Mega szybka wysyłka
Dobre
Super sprawnie
Zdecydowanie polecam
Polecam, Polecam, Polecam
Fantastyczny zakup
Dobrze doradzone, polecam
Rewelacja!
Mega szybka wysyłka
Polecam !!!
Super obsługa i super towar