Promocja! LISTWA ŚCIENNA, P4025 ORAC DECOR, LISTWA DEKORACYJNA ŚCIENNA, LISTWY ŚCIENNE WEWNĘTRZNE, LISTWY POLIURETANOWE, LISTWY ŚCIENNE OR Zobacz większe

P4025 Orac Decor to listwa dekoracyjna ścienna. Model P4025 Orac Decor to listwa ścienna poliuretanowa pięknie zdobiona falistym wzorem. Listwy ścienne o symbolu P4025 Orac Decor wyglądają świetnie w połączeniu z W120, W121, C324 Orac Decor. Profil P4025 Orac Decor to sztukateria dekoracyjna idealna do wnętrz klasycznych. Listwy dekoracyjne ścienne P4025 Orac posiadają miejsce na schowanie kabli.

P4025 ORAC DECOR LISTWA DEKORACYJNA ŚCIENNA - AUTOIRE

ORAC ŚCIENNA P4025    Nowy produkt
ProducentOrac Decor
UwagaDo malowania na dowolny kolor
Wysokość8,3 cm.
Długość200 cm.
Głębokość3,4 cm.
MateriałPuroTouch
WodoodpornaTAK
KolorBiały
Darmowa dostawa od450 zł
Forma i koszty dostawyKurier Orac 39 zł

155,10 zł brutto  /szt.

-9%

Zamiast 170,44 zł brutto

73,16 zł za 1 mb.

W magazynie: 981 Przedmioty

Przebijamy konkurencję !

Skontaktuj się i pokaż tańszą ofertę

Więcej informacji

Listwa dekoracyjna ścienna P4025 Orac Decor - Autoire

Listwa dekoracyjna ścienna o oznaczeniu P4025 Orac Decor z kolekcji Autoire to pięknie zdobiona sztukateria z falistymi wybrzuszeniami i przetłoczeniami. Profil P4025 Orac Decor posiada wymiary długość 200 x wysokość 8,3 x  głębokość 3,4 cm. Listwa ścienna - klasyczna P4025 została wykonana z wysokiej jakości polimerów " Purotouch " o dużej gęstości. Listwa dekoracyjna ścienna jest twarda, wodoodporna, fajna w obróbce i z możliwością malowania farbami. P4025 Orac Decor to delikatna sztukateria dekoracyjna z oryginalnym wzorem, która odmieni każdą monotonną i niezagospodarowaną ścianę. Listwy dekoracyjne ścienne jak P4025 Orac Decor są odporne na uszkodzenia mechaniczne, wilgocioodporne, mające właściwości samogaszące, oraz są łatwe i szybkie w montażu. Profile P4025 Orac Decor to elementy sztukaterii dekoracyjnej, które odmienią wnętrze nadając mu charakter i styl. Listwy ścienne dekoracyjne stosowane są zarówno w mieszkaniach, domach jak i w restauracjach, hotelach czy pensjonatach. Dekoracyjna - listwa ścienna P4025 Orac Decor - Autoire dostępna w sklepie online www.Dekorplanet.pl również jako elastyczna listwa ścienna " Flex " o nazwie P4025F Orac Decor.

Listwy dekoracyjne ścienne o symbolu P4025 Orac bardzo ładnie komponują się z panelami ściennymi - W120 Orac decor, oraz W121 Orac Decor, a także z listwą ścienną C324 Orac Decor.

Elastyczne listwy przypodłogowe FLEX Orac Decor

Elastyczne listwy przypodłogowe Orac Decor oznaczone są literką " F ". To bardzo przydatne, specjalnie zaprojektowane i stworzone z wyjątkowych materiałów produkty, które posłużą i elegancko wykończą nierówne i krzywe ściany. Projektanci wnętrz, oraz architekci stosują także listwy przypodłgowe elastyczne " Flex " na wszelkich zaokrągleniach, półkolumnach i kolumnach dekoracyjnych. Flex jest to bardzo listwa podłogowa elastyczna ( sztukateria ), którą praktycznie nie da się złamać. Elastyczne listwy przypodłogowe należy malować gdyż kolor nie jest biały jak to w przypadku listew z polimerów. Elastyczne listwy przypodłogowe malujemy wyłącznie po ich zamontowaniu. Listwy elastyczne Flex malujemy zwykłymi farbami na dowolny wybrany kolor spójny z aranżacją wnętrza. Montaż listwy elastycznej Flex wykonujemy po przez klejenie klejem montażowym DecoFix Pro FDP500 Orac Decor, a łączenia klejem do łączeń DecoFix Extra Orac Decor

Kolekcja Axxent Orac Decor

Produkty z kolekcji Axxent to wysoka jakość i szeroka gama profili " gzymsów ". Jest to kolekcja z szeroko rozwinięta z ciekawymi rozwiązaniami dekoracyjnymi, przyjaznymi dla projektantów wnętrz, oraz dekoratorów. Kolekcja Axxent obejmuje zarówno listwy przypodłogowe, profile wielofunkcyjne, gzymsy, panele i profile ścienne, elementy zabudowy drzwi. Fantastyczny Design i atrakcyjne ceny to niektóre z cech kolekcji AxxentOdkryj oryginalny świat Orac Decor rozpoczynając przygodę od produktów kolekcji Axxent.

Sztukateria Orac Decor

Sztukateria firmy Orac Decor to perfekcyjne połączenie wysokiej jakość wykonania z doskonałym wzornictwem i najwyższej próby polimerami. Projekty tej firmy cechuje wysoka dbałość o detale oraz Duży nacisk na łatwość montażu.


W tym celu została stworzona gama dedykowanych klejów do montażu oraz łączeń całej kolekcji sztukaterii. Same polimery są nowoczesnymi tworzywami sztucznymi odpornymi na temperatury, uszkodzenia mechaniczne oraz chemiczne. Taka kombinacja cech sprawia, że sztukateria Orac Decor jest niezwykle trwała i prosta w montażu.

Projektanci i architekci wnętrz luksusowej sztukaterii Orac Decor nieustannie opracowują kolejne modele, dzięki temu kolejne linie są zgodne z klasycznymi jak i najnowszymi trendami w aranżacjach wnętrz.

Oferta sztukaterii obejmuje listwy przysufitowe, listwy przypodłogowe, rozety czy listwy ścienne. Znaleźć można również dekory czy listwy oświetleniowe.

Najnowszą kolekcję sztukaterii opracował utalentowany i znany projektant ULF MORITZ. Jego projekty cechuje niezwykła harmonia. Jest to istny balsam dla oczu. 

Gwarancja i bezpieczeństwo

Produkty Orac Decor®  to najwyższa jakość polimerów łącząca w sobie łatwą obrabialność i twardość elementów, a także wysokie właściwości materiałów syntetycznych. Wszystkie produkty sztukaterii pokryte zostały specjalnym podkładem to łatwiejszej absorbcji farby, a montaż dekoracji odbywa się przez zastosowanie kleju Decofix Orac. Półwyroby są zawsze wybierane z najwyższej jakości materiałów. Firma Orac Decor wychodząca na przeciw najnowszym trendom, cały czas się rozwija dla Państwa tworząc coraz to lepsze koncepcje i projekty, a także nowe zastosowania. Firma wykorzystuje najnowsze i najlepsze nowinki technologiczne, a w branży dekoracyjnej jest od ponad 40 lat. Wszystkie produkty z kolekcji Basixx i Axxent w pełni mogą być poddane recyklingowi. Energia wykorzystywana w większości jest ze źródeł odnawialnych. Więcej informacji na temat polityki ochrony środowiska mogą Państwo znaleźć w certyfikacie ISO 14001.

Sztukateria ORAC DECOR® listwy poliuretanowe kontra listwy gipsowe

To lekkie elementy sztukaterii, odporne i wytrzymałe, łatwa i czysta instalacja, sztukateria nie wymaga konserwacji, mały nakład pracy, max. długości elementów do 2 metrów. 

Listwy gipsowe

Elementy ciężkie i bardzo kruche, znacznie trudniejszy i skomplikowany montaż, skomplikowany transport, do montażu potrzebny fachowiec, należy stale konserwować i ewentualnie naprawiać, dużo większy nakład pracy podczas montażu prawie 4-krotnie.

Opinie

Oceń 
2020-04-20

Dobre

wysoka jakość

  Napisz swoją opinię!

  Napisz opinię

  P4025 ORAC DECOR LISTWA DEKORACYJNA ŚCIENNA - AUTOIRE

  P4025 ORAC DECOR LISTWA DEKORACYJNA ŚCIENNA - AUTOIRE

  P4025 Orac Decor to listwa dekoracyjna ścienna. Model P4025 Orac Decor to listwa ścienna poliuretanowa pięknie zdobiona falistym wzorem. Listwy ścienne o symbolu P4025 Orac Decor wyglądają świetnie w połączeniu z W120, W121, C324 Orac Decor. Profil P4025 Orac Decor to sztukateria dekoracyjna idealna do wnętrz klasycznych. Listwy dekoracyjne ścienne P4025 Orac posiadają miejsce na schowanie kabli.

  Produkty powiązane