Promocja! LISTWY ŚCIENNE DX119-2300, ORAC DECOR, SZTUKATERIA, LISTWY ŚCIENNE, LISTWY DEKORACYJNE ŚCIENNE, LISTWA DEKORACYJNA ŚCIENNA Zobacz większe

Listwa ścienna DX119-2300 firmy Orac Decor z opcją stosowania jako obudowa drzwi. Tego typu listwy ścienne o oznaczeniu DX119-2300 Orac Decor przepięknie ozdobią monotonną ścianę w klastycznym stylu. Listwa ścienna o symbolu DX119-2300 Orac wykonana z odpornego na uszkodzenia poliuretanu. Listwy dekoracyjne ścienne jak DX119 Orac Decor posiadają subtelne przetłoczenia i frezowania

DX119-2300 ORAC DECOR LISTWA DEKORACYJNA ŚCIENNA LUXXUS

ORACŚCIENNY DX119-2300    Nowy produkt
ProducentOrac Decor
UwagaDo malowania na dowolny kolor
KolekcjaLuxxus
Wysokość9,2 cm.
Długość230 cm.
Głębokość2,2 cm.
MateriałDP - Duropolymer
WodoodpornaTAK
KolorBiały
Darmowa dostawa od450 zł
Forma i koszty dostawyKurier Orac 39 zł
Gwarancja24 miesiące

104,43 zł brutto  /szt.

-9%

Zamiast 114,76 zł brutto

42,11 zł za 1 mb.

W magazynie: 959 Przedmioty

Przebijamy konkurencję !

Skontaktuj się i pokaż tańszą ofertę

Więcej informacji

Listwy dekoracyjne ścienne DX119-2300 Orac Decor

Bogato zdobiona listwa dekoracyjna ścienna o oznaczeniu DX119-2300 Orac Decor. Takie typu listwy ścienne fantastycznie ozdobią niezagospodarowaną i monotonną " gołą " ścianę. Listwa ścienna o symbolu DX119-2300 Orac Decor jest wytrzymała i odporna na uszkodzenia, którą możemy malować farbami na wybrany kolor, a co jeszcze cechują listwę to to, że jest odporna na wilgoć. Listwa dekoracyjna ścienna od wyśmienitego producenta Orac Decor to najwyższej jakości elementy sztukaterii wewnętrznej dopracowane w każdym szczególe. Listwy ścienne montujemy za pomocą klei montażowych, natomiast łączeń dokonujemy klejami do łączeń dedykowanych przez producenta.

Kolekcja Axxent Orac Decor

Produkty z kolekcji Axxent to wysoka jakość i szeroka gama profili " gzymsów ". Jest to kolekcja z szeroko rozwinięta z ciekawymi rozwiązaniami dekoracyjnymi, przyjaznymi dla projektantów wnętrz, oraz dekoratorów. Kolekcja Axxent obejmuje zarówno listwy przypodłogowe, profile wielofunkcyjne, gzymsy, panele i profile ścienne, elementy zabudowy drzwi. Fantastyczny Design i atrakcyjne ceny to niektóre z cech kolekcji Axxent. Odkryj oryginalny świat Orac Decor rozpoczynając przygodę od produktów kolekcji Axxent.

Sztukateria Orac Decor

Sztukateria firmy Orac Decor to perfekcyjne połączenie wysokiej jakość wykonania z doskonałym wzornictwem i najwyższej próby polimerami. Projekty tej firmy cechuje wysoka dbałość o detale oraz Duży nacisk na łatwość montażu.


W tym celu została stworzona gama dedykowanych klejów do montażu oraz łączeń całej kolekcji sztukaterii. Same polimery są nowoczesnymi tworzywami sztucznymi odpornymi na temperatury, uszkodzenia mechaniczne oraz chemiczne. Taka kombinacja cech sprawia, że sztukateria Orac Decor jest niezwykle trwała i prosta w montażu.

Projektanci i architekci wnętrz luksusowej sztukaterii Orac Decor nieustannie opracowują kolejne modele, dzięki temu kolejne linie są zgodne z klasycznymi jak i najnowszymi trendami w aranżacjach wnętrz.

Oferta sztukaterii obejmuje listwy przysufitowelistwy przypodłogowerozety czy listwy ścienne. Znaleźć można również dekory czy listwy oświetleniowe.

Najnowszą kolekcję sztukaterii opracował utalentowany i znany projektant ULF MORITZ. Jego projekty cechuje niezwykła harmonia. Jest to istny balsam dla oczu. 

Gwarancja i bezpieczeństwo

Produkty Orac Decor®  to najwyższa jakość polimerów łącząca w sobie łatwą obrabialność i twardość elementów, a także wysokie właściwości materiałów syntetycznych. Wszystkie produkty sztukaterii pokryte zostały specjalnym podkładem to łatwiejszej absorbcji farby, a montaż dekoracji odbywa się przez zastosowanie kleju Decofix Orac. Półwyroby są zawsze wybierane z najwyższej jakości materiałów. Firma Orac Decor wychodząca na przeciw najnowszym trendom, cały czas się rozwija dla Państwa tworząc coraz to lepsze koncepcje i projekty, a także nowe zastosowania. Firma wykorzystuje najnowsze i najlepsze nowinki technologiczne, a w branży dekoracyjnej jest od ponad 40 lat. Wszystkie produkty z kolekcji Basixx i Axxent w pełni mogą być poddane recyklingowi. Energia wykorzystywana w większości jest ze źródeł odnawialnych. Więcej informacji na temat polityki ochrony środowiska mogą Państwo znaleźć w certyfikacie ISO 14001.

Sztukateria ORAC DECOR® listwy poliuretanowe kontra listwy gipsowe

To lekkie elementy sztukaterii, odporne i wytrzymałe, łatwa i czysta instalacja, sztukateria nie wymaga konserwacji, mały nakład pracy, max. długości elementów do 2 metrów. 

Listwy gipsowe

Elementy ciężkie i bardzo kruche, znacznie trudniejszy i skomplikowany montaż, skomplikowany transport, do montażu potrzebny fachowiec, należy stale konserwować i ewentualnie naprawiać, dużo większy nakład pracy podczas montażu prawie 4-krotnie.

Sztukateria Orac Decor

Sztukateria firmy Orac Decor to perfekcyjne połączenie wysokiej jakość wykonania z doskonałym wzornictwem i najwyższej próby polimerami. Projekty tej firmy cechuje wysoka dbałość o detale oraz Duzy nacisk na łatwość instalacji.

W tym celu została stworzona gama dedykowanych klejów do montażu oraz łączeń listew. Same polimery są nowoczesnymi tworzywami sztucznymi odpornymi na temperatury, uszkodzenia mechaniczne oraz chemiczne. Taka kombinacja cech sprawia, że sztukateria Orac Decor jest niezwykle trwała i prosta w montażu.

Projektanci luksusowej sztukaterii Orac Decor nieustannie opracowują kolejne modele, dzięki temu kolejne linie są zgodne z klasycznymi jak i najnowszymi trendami w aranżacjach wnętrz.

Oferta sztukaterii obejmuje listwy przysufitowelistwy przypodłogowerozety czy listwy ścienne. Znaleźć można również dekory czy listwy oświetleniowe.

Najnowszą kolekcję sztukaterii opracował utalentowany i znany projektant ULF MORITZ. Jego projekty cechuje niezwykła harmonia. Jest to istny balsam dla oczu.

Opinie

Oceń 
2018-02-23

Zdecydowanie polecam

Mega szybka wysyłka

  Oceń 
  2018-01-16

  Rewelacyjne

  Bardzo szybka wysyłka

   Oceń 
   2018-01-15

   Boskie

   Doskonała jakość, wyglądają pięknie!

    Napisz swoją opinię!

    Napisz opinię

    DX119-2300 ORAC DECOR LISTWA DEKORACYJNA ŚCIENNA LUXXUS

    DX119-2300 ORAC DECOR LISTWA DEKORACYJNA ŚCIENNA LUXXUS

    Listwa ścienna DX119-2300 firmy Orac Decor z opcją stosowania jako obudowa drzwi. Tego typu listwy ścienne o oznaczeniu DX119-2300 Orac Decor przepięknie ozdobią monotonną ścianę w klastycznym stylu. Listwa ścienna o symbolu DX119-2300 Orac wykonana z odpornego na uszkodzenia poliuretanu. Listwy dekoracyjne ścienne jak DX119 Orac Decor posiadają subtelne przetłoczenia i frezowania

    Produkty powiązane