Promocja! LISTWY SUFITOWE, DX163, SX163 ORAC DECOR, SZTUKATERIA, ŚCIENNA, PODŁOGOWA, LISTWY PRZYSUFITOWE, LISTWA PRZYSUFITOWA PROSTA Zobacz większe

SX163 Orac Decor to listwa sufitowa z kolekcji Axxent. Listwa przysufitowa prosta w nowoczesnym stylu znajdzie również miejsce w klasycznych aranżacjach. Listwy przysufitowe SX163 możemy montować jako listwy ścienne, listwy przypodłogowe, czy jako obramowanie drzwi. Model SX163 Orac Decor posiada w tylnej części miejsce na ukrycie przewodów, jest to fajne i praktyczne rozwiązanie.

SX163 ORAC DECOR LISTWA PRZYSUFITOWA

ORAC SX163    Nowy produkt
ProducentOrac Decor
UwagaDo malowania na dowolny kolor
KolekcjaAxxent
TypListwa przypodłogowa, ścienna, sufitowa, obudowa drzwi
Wysokość10,2 cm.
Długość200 cm.
Głębokość1,3 cm.
MateriałDP - Duropolymer
WodoodpornaTAK
KolorBiały
Darmowa dostawa od450 zł
Forma i koszty dostawyKurier Orac 39 zł

64,43 zł brutto  /szt.

-9%

Zamiast 70,80 zł brutto

32,21 zł za 1 mb.

W magazynie: 887 Przedmioty

Przebijamy konkurencję !

Skontaktuj się i pokaż tańszą ofertę

Więcej informacji

SX163 Orac Decor Axxent LISTWA SUFITOWA - PRZYSUFITOWA - PROSTA

Listwa przysufitowa prosta SX163 Orac Decor Axxent to profil do wielu zastosowań w atrakcyjnej cenie. Listwa przysufitowa SX163 jest gładka bez zdobień i przetłoczeń z podwójną wnęką na zagospodarowanie okablowania. SX163 Orac Decor jest bliźniaczy z modelem SX162 tylko, że znacznie wyższy o wysokości 10,2 cm i długości 200 cm. Na zdjęciach mogą Państwo zobaczyć możliwości zastosowań tej wielofunkcyjnej listwy. Listwa sufitowa prosta SX163 Orac Decor może zostać użyta jako listwa przypodłogowa, listwa ścienna, obudowa drzwi, zabudowa. Profil Orac Decor SX163 występuje także w wersji elastycznej listwy ( Flex ) SX163F Orac Decor. Listwa sufitowa prosta SX163 jest łatwa w montażu, docinamy ją ręczną bądź elektryczną piłą. SX163 Orac Decor wykonana z wytrzymałych poliuretanów jest odporna na uszkodzenia, którą cechuje także odporność na wilgoć i możliwość malowania na dowolny kolor farbą. Montaż listwy przysufitowej SX163 odbywa się za pomocą specjalistycznego kleju montażowego DecoFix Pro FDP500, a łączenia klejem do łączeń DecoFix Extra FX200.

Elastyczne listwy przypodłogowe FLEX Orac Decor

Elastyczne listwy przypodłogowe Orac Decor oznaczone są literką " F ". To bardzo przydatne, specjalnie zaprojektowane i stworzone z wyjątkowych materiałów produkty, które posłużą i elegancko wykończą nierówne i krzywe ściany. Projektanci wnętrz, oraz architekci stosują także elastyczne listwy podłogowe " Flex " na wszelkich zaokrągleniach, półkolumnach i kolumnach dekoracyjnych. Flex jest to bardzo giętka listwa ( sztukateria ), którą praktycznie nie da się złamać. Elastyczne listwy przypodłogowe należy malować gdyż kolor nie jest biały jak to w przypadku listew z polimerów. Listwy Flex malujemy zwykłymi farbami na dowolny wybrany kolor spójny z aranżacją wnętrza. Montaż listew Flex wykonujemy po przez klejenie klejem montażowym DecoFix Pro FDP500 Orac Decor, a łączenia klejem do łączeń DecoFix Extra Orac Decor

Kolekcja Axxent Orac Decor

Produkty z kolekcji Axxent to wysoka jakość i szeroka gama profili " gzymsów ". Jest to kolekcja z szeroko rozwinięta z ciekawymi rozwiązaniami dekoracyjnymi, przyjaznymi dla projektantów wnętrz, oraz dekoratorów. Kolekcja Axxent obejmuje zarówno listwy przypodłogowe, profile wielofunkcyjne, gzymsy, panele i profile ścienne, elementy zabudowy drzwi. Fantastyczny Design i atrakcyjne ceny to niektóre z cech kolekcji Axxent. Odkryj oryginalny świat Orac Decor rozpoczynając przygodę od produktów kolekcji Axxent.

Sztukateria Orac Decor

Sztukateria firmy Orac Decor to perfekcyjne połączenie wysokiej jakość wykonania z doskonałym wzornictwem i najwyższej próby polimerami. Projekty tej firmy cechuje wysoka dbałość o detale oraz Duży nacisk na łatwość montażu.


W tym celu została stworzona gama dedykowanych klejów do montażu oraz łączeń całej kolekcji sztukaterii. Same polimery są nowoczesnymi tworzywami sztucznymi odpornymi na temperatury, uszkodzenia mechaniczne oraz chemiczne. Taka kombinacja cech sprawia, że sztukateria Orac Decor jest niezwykle trwała i prosta w montażu.

Projektanci i architekci wnętrz luksusowej sztukaterii Orac Decor nieustannie opracowują kolejne modele, dzięki temu kolejne linie są zgodne z klasycznymi jak i najnowszymi trendami w aranżacjach wnętrz.

Oferta sztukaterii obejmuje listwy przysufitowelistwy przypodłogowerozety czy listwy ścienne. Znaleźć można również dekory czy listwy oświetleniowe.

Najnowszą kolekcję sztukaterii opracował utalentowany i znany projektant ULF MORITZ. Jego projekty cechuje niezwykła harmonia. Jest to istny balsam dla oczu. 

Gwarancja i bezpieczeństwo

Produkty Orac Decor®  to najwyższa jakość polimerów łącząca w sobie łatwą obrabialność i twardość elementów, a także wysokie właściwości materiałów syntetycznych. Wszystkie produkty sztukaterii pokryte zostały specjalnym podkładem to łatwiejszej absorbcji farby, a montaż dekoracji odbywa się przez zastosowanie kleju Decofix Orac. Półwyroby są zawsze wybierane z najwyższej jakości materiałów. Firma Orac Decor wychodząca na przeciw najnowszym trendom, cały czas się rozwija dla Państwa tworząc coraz to lepsze koncepcje i projekty, a także nowe zastosowania. Firma wykorzystuje najnowsze i najlepsze nowinki technologiczne, a w branży dekoracyjnej jest od ponad 40 lat. Wszystkie produkty z kolekcji Basixx i Axxent w pełni mogą być poddane recyklingowi. Energia wykorzystywana w większości jest ze źródeł odnawialnych. Więcej informacji na temat polityki ochrony środowiska mogą Państwo znaleźć w certyfikacie ISO 14001.

Sztukateria ORAC DECOR® listwy poliuretanowe kontra listwy gipsowe

To lekkie elementy sztukaterii, odporne i wytrzymałe, łatwa i czysta instalacja, sztukateria nie wymaga konserwacji, mały nakład pracy, max. długości elementów do 2 metrów. 

Listwy gipsowe

Elementy ciężkie i bardzo kruche, znacznie trudniejszy i skomplikowany montaż, skomplikowany transport, do montażu potrzebny fachowiec, należy stale konserwować i ewentualnie naprawiać, dużo większy nakład pracy podczas montażu prawie 4-krotnie.

Opinie

Oceń 
2018-01-08

Super obsługa

Więcej niż zadowalające

  Napisz swoją opinię!

  Napisz opinię

  SX163 ORAC DECOR LISTWA PRZYSUFITOWA

  SX163 ORAC DECOR LISTWA PRZYSUFITOWA

  SX163 Orac Decor to listwa sufitowa z kolekcji Axxent. Listwa przysufitowa prosta w nowoczesnym stylu znajdzie również miejsce w klasycznych aranżacjach. Listwy przysufitowe SX163 możemy montować jako listwy ścienne, listwy przypodłogowe, czy jako obramowanie drzwi. Model SX163 Orac Decor posiada w tylnej części miejsce na ukrycie przewodów, jest to fajne i praktyczne rozwiązanie.

  Produkty powiązane