Promocja! SX162 ORAC DECOR LISTWA SUFITOWA, PRZYSUFITOWA LISTWA SQUARE AXXENT, LISTWY PRZYSUFITOWE SX162, LISTWY SUFITOWE ORAC DECOR, DEKO Zobacz większe

Listwa sufitowa SX162 Orac Decor Square Axxent o małym rozmiarze. SX162 Orac Decor to listwy przysufitowe o gładkiej powierzchni, które idealnie komponują się we wnętrzach nowoczesnych jak i klasycznych. Listwa przysufitowa prosta o wymiarach 200 x 4  x 1 cm. SX162 Orac Decor to profil który występuje także w wersji jako elastyczne listwy Flex SX162F Orac Decor.

SX162 ORAC DECOR LISTWA SUFITOWA - PRZYSUFITOWA SQUARE AXXENT

ORAC DECOR SX162    Nowy produkt
ProducentOrac Decor
UwagaDo malowania na dowolny kolor
KolekcjaAxxent
Wysokość4 cm.
Długość200 cm.
Głębokość1 cm.
MateriałDP - Duropolymer
WodoodpornaTAK
KolorBiały
Darmowa dostawa od450 zł
Forma i koszty dostawyKurier Orac 39 zł

29,91 zł brutto  /szt.

-9%

Zamiast 32,87 zł brutto

14,95 zł za 1 mb.

W magazynie: 889 Przedmioty

Przebijamy konkurencję !

Skontaktuj się i pokaż tańszą ofertę

Więcej informacji

SX162 Orac Decor Square Listwa sufitowa - przysufitowa prosta - gładka

Listwa przysufitowa prosta o symbolu SX162 Orac Decor to listwa sufitowa o całkowicie gładkiej powierzchni bez zdobień i wzorów. SX162 Orac Decor to model sztukaterii o wielu możliwościach zastosowań. Prosta listwa przysufitowa SX162 będzie pięknie dekorować aranżowane wnętrze dodając charakteru i stylu. Model SX162 Orac Decor to najmniejszy z modeli zbliżonych do siebie wyglądem profili jak SX157 i SX163. Zdjęcia zamieszczone na naszej stronie mogą dodać inspiracji w jaki sposób SX162 Orac Decor może zostać wykorzystana do projektowanego pomieszczenia. Listwa przysufitowa prosta producenta Orac Decor SX162 może zostać zastosowana jako listwa przypodłogowa, listwa ścienna, listwa przysufitowa, listwa sufitowa, a także jako obudowa - zabudowa drzwi. Model SX162 występuje także w wersji elastycznej listwy SX162F Orac Decor Flex. Listwy przysufitowe są łatwe w montażu, które możemy docinać ręczną bądź elektryczną piłą ( z regulacją prędkości ). Montaż listew sufitowych wykonujemy po przez klejenie listew klejem montażowym DecoFix Pro FDP500 i tak samo ze sobą łączymy ( specjalnym klejem do łączeń DecoFix Extra FX200 ). Listwa sufitowa SX162 wykonana jest z odpornego na uszkodzenia Duropolymer®, który cechuje się także odpornością na wilgoć i możliwością malowania na dowolny kolor farbami.

Elastyczne listwy SX162F Flex Orac Decor Square Axxent

Prosta elastyczna listwa SX162F Orac Decor z kolekcji Axxent to wersja sztukaterii Flex. Model SX162F to gładka listwa o prostym minimalistycznym designie, która świetnie pasuje do każdego rodzaju wnętrza i stylu. Listwa elastyczna SX162F Orac Decor o małej wysokości zaledwie 4 centymetrów pasuje do małych pomieszczeń. Model sztukaterii wewnętrznej o wielu możliwościach zastosowań np. jako obudowa drzwilistwa podłogowalistwa ścienna, listwa przysufitowalistwa sufitowa i wszelkiego rodzaju dekoracyjne zabudowy. SX162F jest to wersja elastycznej listwy Flex, która jest bardzo dobrym i niejednokrotnie ostatecznym elementem sztukaterii do wykończenia trudnych zaokrąglonych miejsc występujących na ścianie.

Kolekcja Axxent Orac Decor

Produkty z kolekcji Axxent to wysoka jakość i szeroka gama profili " gzymsów ". Jest to kolekcja z szeroko rozwinięta z ciekawymi rozwiązaniami dekoracyjnymi, przyjaznymi dla projektantów wnętrz, oraz dekoratorów. Kolekcja Axxent obejmuje zarówno listwy przypodłogowe, profile wielofunkcyjne, gzymsy, panele i profile ścienne, elementy zabudowy drzwi. Fantastyczny Design i atrakcyjne ceny to niektóre z cech kolekcji Axxent. Odkryj oryginalny świat Orac Decor rozpoczynając przygodę od produktów kolekcji Axxent.

Sztukateria Orac Decor

Sztukateria firmy Orac Decor to perfekcyjne połączenie wysokiej jakość wykonania z doskonałym wzornictwem i najwyższej próby polimerami. Projekty tej firmy cechuje wysoka dbałość o detale oraz Duży nacisk na łatwość montażu.


W tym celu została stworzona gama dedykowanych klejów do montażu oraz łączeń całej kolekcji sztukaterii. Same polimery są nowoczesnymi tworzywami sztucznymi odpornymi na temperatury, uszkodzenia mechaniczne oraz chemiczne. Taka kombinacja cech sprawia, że sztukateria Orac Decor jest niezwykle trwała i prosta w montażu.

Projektanci i architekci wnętrz luksusowej sztukaterii Orac Decor nieustannie opracowują kolejne modele, dzięki temu kolejne linie są zgodne z klasycznymi jak i najnowszymi trendami w aranżacjach wnętrz.

Oferta sztukaterii obejmuje listwy przysufitowelistwy przypodłogowerozety czy listwy ścienne. Znaleźć można również dekory czy listwy oświetleniowe.

Najnowszą kolekcję sztukaterii opracował utalentowany i znany projektant ULF MORITZ. Jego projekty cechuje niezwykła harmonia. Jest to istny balsam dla oczu. 

Gwarancja i bezpieczeństwo

Produkty Orac Decor®  to najwyższa jakość polimerów łącząca w sobie łatwą obrabialność i twardość elementów, a także wysokie właściwości materiałów syntetycznych. Wszystkie produkty sztukaterii pokryte zostały specjalnym podkładem to łatwiejszej absorbcji farby, a montaż dekoracji odbywa się przez zastosowanie kleju Decofix Orac. Półwyroby są zawsze wybierane z najwyższej jakości materiałów. Firma Orac Decor wychodząca na przeciw najnowszym trendom, cały czas się rozwija dla Państwa tworząc coraz to lepsze koncepcje i projekty, a także nowe zastosowania. Firma wykorzystuje najnowsze i najlepsze nowinki technologiczne, a w branży dekoracyjnej jest od ponad 40 lat. Wszystkie produkty z kolekcji Basixx i Axxent w pełni mogą być poddane recyklingowi. Energia wykorzystywana w większości jest ze źródeł odnawialnych. Więcej informacji na temat polityki ochrony środowiska mogą Państwo znaleźć w certyfikacie ISO 14001.

Sztukateria ORAC DECOR® listwy poliuretanowe kontra listwy gipsowe

To lekkie elementy sztukaterii, odporne i wytrzymałe, łatwa i czysta instalacja, sztukateria nie wymaga konserwacji, mały nakład pracy, max. długości elementów do 2 metrów. 

Listwy gipsowe

Elementy ciężkie i bardzo kruche, znacznie trudniejszy i skomplikowany montaż, skomplikowany transport, do montażu potrzebny fachowiec, należy stale konserwować i ewentualnie naprawiać, dużo większy nakład pracy podczas montażu prawie 4-krotnie.

Opinie

Oceń 
2020-04-20

Polecam

Rewelacja!

  Napisz swoją opinię!

  Napisz opinię

  SX162 ORAC DECOR LISTWA SUFITOWA - PRZYSUFITOWA SQUARE AXXENT

  SX162 ORAC DECOR LISTWA SUFITOWA - PRZYSUFITOWA SQUARE AXXENT

  Listwa sufitowa SX162 Orac Decor Square Axxent o małym rozmiarze. SX162 Orac Decor to listwy przysufitowe o gładkiej powierzchni, które idealnie komponują się we wnętrzach nowoczesnych jak i klasycznych. Listwa przysufitowa prosta o wymiarach 200 x 4  x 1 cm. SX162 Orac Decor to profil który występuje także w wersji jako elastyczne listwy Flex SX162F Orac Decor.

  Produkty powiązane