Promocja! SX183 ORAC DECOR LISTWA PRZYSUFITOWA CASCADE, LISTWA SUFITOWA POLISTYREN, PROSTA LISTWA SUFITOWA, DEKORPLANET, LISTWY SUFITOWE O Zobacz większe

SX183 Orac Decor Cascade listwa przysufitowa. Model SX183 Orac Decor to listwa przysufitowa z delikatnym zaokrągleniem o gładkiej powierzchni. Listwy przysufitowe o oznaczeniu SX183 Orac Decor można stosować także jako listwy podłogowe i jako listwy ścienne. Model SX183 Orac Decor posiada odpowiedniki o innych wysokościach SX184 Orac i SX182 Orac. Listwy sufitowe SX183 posiadają miejsce na kable.

SX183 ORAC DECOR LISTWA PRZYSUFITOWA CASCADE - AXXENT

ORAC SUFITOWA SX183    Nowy produkt
ProducentOrac Decor
UwagaDo malowania na dowolny kolor
Wysokość7,5 cm.
Długość200 cm.
Głębokość1,3 cm.
MateriałDP - Duropolymer
WodoodpornaTAK
KolorBiały
Darmowa dostawa od450 zł
Forma i koszty dostawyKurier Orac 39 zł

53,41 zł brutto  /szt.

-9%

Zamiast 58,70 zł brutto

26,71 zł za 1 mb.

W magazynie: 1000 Przedmioty

Przebijamy konkurencję !

Skontaktuj się i pokaż tańszą ofertę

Więcej informacji

Listwa przysufitowa SX183 Orac Decor - CASCADE - Axxent

Listwa sufitowa o oznaczeniu SX183 Orac Decor Cascade z kolekcji Axxent to gładka bez zdobień sztukateria wielofunkcyjna. Profil SX183 Orac Decor jest o wymiarach 200 x 1,3 x 7,5 cm. Listwa przysufitowa SX183 została wykonana z wysokiej jakości polimerów o dużej gęstości. Listwa przysufitowa jest twarda, łatwa w obróbce, wodoodporna i z możliwością malowania farbami. SX183 Orac Decor jest delikatnie zaokrąglona w górnej krawędzi. Listwy przysufitowe SX183 Orac Decor są odporne na uszkodzenia mechaniczne, wilgocioodporne, mające właściwości samogaszące, oraz łatwe i szybkie w montażu. Profile SX183 Orac Decor to elementy dekoracyjne, które fantastycznie ozdobią także ścianę jak i łączenie ściany z podłogą. Listwy sufitowe SX183 Orac Decor Cascade z kolekcji Axxent to średniej wysokości elementy z rodziny trzech bliźniaczych modeli Cascade do których to należą także SX182, oraz SX184. Wszystkie te modele sztukaterii wielofunkcyjnej mogą pełnić zadanie jako listwy podłogowe i listwy ścienne. Gładka listwa sufitowa SX183 Orac Decor Cascade dostępna jest także w sklepie online www.Dekorplanet.pl jako listwa elastyczna SX183F ( Flex ) na krzywizny i nierówności.

Elastyczne listwy przypodłogowe FLEX Orac Decor

Elastyczne listwy przypodłogowe Orac Decor oznaczone są literką " F ". To bardzo przydatne, specjalnie zaprojektowane i stworzone z wyjątkowych materiałów produkty, które posłużą i elegancko wykończą nierówne i krzywe ściany. Projektanci wnętrz, oraz architekci stosują także listwy przypodłgowe elastyczne " Flex " na wszelkich zaokrągleniach, półkolumnach i kolumnach dekoracyjnych. Flex jest to bardzo listwa podłogowa elastyczna ( sztukateria ), którą praktycznie nie da się złamać. Elastyczne listwy przypodłogowe należy malować gdyż kolor nie jest biały jak to w przypadku listew z polimerów. Elastyczne listwy przypodłogowe malujemy wyłącznie po ich zamontowaniu. Listwy elastyczne Flex malujemy zwykłymi farbami na dowolny wybrany kolor spójny z aranżacją wnętrza. Montaż listwy elastycznej Flex wykonujemy po przez klejenie klejem montażowym DecoFix Pro FDP500 Orac Decor, a łączenia klejem do łączeń DecoFix Extra Orac Decor

Kolekcja Axxent Orac Decor

Produkty z kolekcji Axxent to wysoka jakość i szeroka gama profili " gzymsów ". Jest to kolekcja z szeroko rozwinięta z ciekawymi rozwiązaniami dekoracyjnymi, przyjaznymi dla projektantów wnętrz, oraz dekoratorów. Kolekcja Axxent obejmuje zarówno listwy przypodłogowe, profile wielofunkcyjne, gzymsy, panele i profile ścienne, elementy zabudowy drzwi. Fantastyczny Design i atrakcyjne ceny to niektóre z cech kolekcji AxxentOdkryj oryginalny świat Orac Decor rozpoczynając przygodę od produktów kolekcji Axxent.

Sztukateria Orac Decor

Sztukateria firmy Orac Decor to perfekcyjne połączenie wysokiej jakość wykonania z doskonałym wzornictwem i najwyższej próby polimerami. Projekty tej firmy cechuje wysoka dbałość o detale oraz Duży nacisk na łatwość montażu.


W tym celu została stworzona gama dedykowanych klejów do montażu oraz łączeń całej kolekcji sztukaterii. Same polimery są nowoczesnymi tworzywami sztucznymi odpornymi na temperatury, uszkodzenia mechaniczne oraz chemiczne. Taka kombinacja cech sprawia, że sztukateria Orac Decor jest niezwykle trwała i prosta w montażu.

Projektanci i architekci wnętrz luksusowej sztukaterii Orac Decor nieustannie opracowują kolejne modele, dzięki temu kolejne linie są zgodne z klasycznymi jak i najnowszymi trendami w aranżacjach wnętrz.

Oferta sztukaterii obejmuje listwy przysufitowe, listwy przypodłogowe, rozety czy listwy ścienne. Znaleźć można również dekory czy listwy oświetleniowe.

Najnowszą kolekcję sztukaterii opracował utalentowany i znany projektant ULF MORITZ. Jego projekty cechuje niezwykła harmonia. Jest to istny balsam dla oczu. 

Gwarancja i bezpieczeństwo

Produkty Orac Decor®  to najwyższa jakość polimerów łącząca w sobie łatwą obrabialność i twardość elementów, a także wysokie właściwości materiałów syntetycznych. Wszystkie produkty sztukaterii pokryte zostały specjalnym podkładem to łatwiejszej absorbcji farby, a montaż dekoracji odbywa się przez zastosowanie kleju Decofix Orac. Półwyroby są zawsze wybierane z najwyższej jakości materiałów. Firma Orac Decor wychodząca na przeciw najnowszym trendom, cały czas się rozwija dla Państwa tworząc coraz to lepsze koncepcje i projekty, a także nowe zastosowania. Firma wykorzystuje najnowsze i najlepsze nowinki technologiczne, a w branży dekoracyjnej jest od ponad 40 lat. Wszystkie produkty z kolekcji Basixx i Axxent w pełni mogą być poddane recyklingowi. Energia wykorzystywana w większości jest ze źródeł odnawialnych. Więcej informacji na temat polityki ochrony środowiska mogą Państwo znaleźć w certyfikacie ISO 14001.

Sztukateria ORAC DECOR® listwy poliuretanowe kontra listwy gipsowe

To lekkie elementy sztukaterii, odporne i wytrzymałe, łatwa i czysta instalacja, sztukateria nie wymaga konserwacji, mały nakład pracy, max. długości elementów do 2 metrów. 

Listwy gipsowe

Elementy ciężkie i bardzo kruche, znacznie trudniejszy i skomplikowany montaż, skomplikowany transport, do montażu potrzebny fachowiec, należy stale konserwować i ewentualnie naprawiać, dużo większy nakład pracy podczas montażu prawie 4-krotnie.

Opinie

Oceń 
2020-04-20

Polecam !

fachowe doradztwo

  Napisz swoją opinię!

  Napisz opinię

  SX183 ORAC DECOR LISTWA PRZYSUFITOWA CASCADE - AXXENT

  SX183 ORAC DECOR LISTWA PRZYSUFITOWA CASCADE - AXXENT

  SX183 Orac Decor Cascade listwa przysufitowa. Model SX183 Orac Decor to listwa przysufitowa z delikatnym zaokrągleniem o gładkiej powierzchni. Listwy przysufitowe o oznaczeniu SX183 Orac Decor można stosować także jako listwy podłogowe i jako listwy ścienne. Model SX183 Orac Decor posiada odpowiedniki o innych wysokościach SX184 Orac i SX182 Orac. Listwy sufitowe SX183 posiadają miejsce na kable.

  Produkty powiązane